DIVISIES NIEUWS UIT DE Divisie Arnhem De heer Ros nam afscheid en toe tot AH's elitegroep trad Divisie Amsterdam Divisie SM I Divisie Haarlem Divisie Utrecht Jubileum Mej. E. v. Zanten Cursus kleinhandel vlees De heer J. G. Otten vierde zijn zilveren jubileum Divisie SM I Haagse Supermarts leverden een sportieve strijd met Heineken Mej. Jansen werd mevr. Severijns en vierde 12^-jarig jubileum Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 22e jaargang - No. 8 September 1965 Dit nummer van AH-Flitsen kwam tot stand onder hoofdredaktie van de heren F. Brandsma en J. Ph. IJpma. Public Relations: Bureau G. J. van Hulzen, Scheveningen. Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad is slechts geoor loofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Druk: Drukkerij Ramshorst N.V., Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. In een gezellig samenzijn op het divisiekantoor te Arnhem werd af scheid genomen van de heer en mevrouw Ros. Op 5 augustus j.I. werd in het Divisie-kantoor te Arnhem af scheid genomen van de heer en mevrouw Ros, in verband met de pensionering van eerstgenoemde, voorheen bedrijfsleider van ons filiaal te Oisterwiik. Op 9 juni j.I. is de heer Th. Brouwer, thans bedrijfs leider van filiaal Heisteeg, ge huwd niet mej. \V. Dietz, die gedurende 5 jaar verkoopster is geweest bij Voss, modemaga zijn te Haarlem. De bedrijfs leider van Voss heeft door de opstelling van A.H.-recIame- biljetten, A.H.-tlieedoeken en Voss jumpertjes duidelijk laten uitkomen, dat zijn verkoopster met een A.H.-man zou trouwen. Huwelijk De heer H. Groen, adminstra- teur in filiaal Helmholtzstraat 63, is op 30 augustus in het huwelijk getreden met mejuf frouw C. Pickhard. Geslaagd De heer N. Braun, afdelingschef huishoudelijke artikelen in fili aal 1006 is geslaagd voor het le gedeelte textiel. /Ap woensdag 18 augustus j.I. V/ werd filiaal Haarlemmerstraat te Leiden heropend als Zelfbedie ning. Mejuffrouw Joke Groenen dijk, die als verkoopster in dit fi liaal werkt, heeft de opening door de heer L. B. Zeilstra. bedrijfslei der, voor Flitsen op de foto vast gelegd. Op 2 augustus 1940 begon de heer Otten als bediende zijn loopbaan in het filiaal te Sit- ta.rd. Hij was destijds een goede „Sportman", dagelijks maakte hij fietstochten om in conditie te blijven en wel met de bak fiets van A.H. Zijn wijk reikte tot ver buiten de grenzen van Sittard zelfs tot Echt toe. Broederdienst Omdat hij in 1943 door de be zetter verplicht tewerk werd gesteld in Duitland, zorgde hij als goede A.H. man voor een remplacant in zijn broer P. Ot ten, momenteel B.L. in Apel doorn. Na nog ongeveer 1% jaar werkzaam te zijn geweest in Rayon Zuid als vervanger werd de heer Otten precies tien jaar na de inval van de Duitsers in Nederland t.w. 10 mei 1950 aangesteld als B.L. van het filiaal te Kerkrade. Op 6 janu ari 1954 werd hij overgeplaatst naar de eerste Z.B. in het Zui den: Brunssum, Kerkstraat. In juni 1959 werd hem, het zuide lijkste filiaal in Nederland, Vaals aangeboden. Hij accepteerde, doch overtuig de zich niet of de woning reeds klaar was. Toen hij met zijn gezin gepakt en al arriveerde, kwam hij tot de ontdekking dat er wel plaats was in het magazijn voor het opslaan van de meubelen. Het gezin werd „wreed" gescheiden voor een maand. Mevrouw Otten ging met drie dochters bij familie leden naar Maastricht en de heer Otten met zijn twee zoons naar het 25 km verder gelegen plaatsje Munstergeleen. Deze gedwongen korstondige schei- Geboren Op 27 juli 1965 werden de heer en mevrouw v. Leipsig (Ambu lant Div. Arnhem, verblijd met een zoontje, welke als roep naam kreeg Mare. Op 23 augustus 1965 werd ge boren in het gezin van de heer en mevrouw Bosch (B.L. filiaal Schaesberg) het zoontje Marco. Op 23 juni j.I. werden de heer en mevrouw A. H. P. Jurgens- v. Buuren (B.L. filiaal Sittard) verblijd met de geboorte van een zoon Rob. Huwelijk Mej. Annie Nix verkoopster filiaal Vaals trad op 13 augus tus 1965 in het huwelijk met de heer Jan Zeegers. Beppie Fliervoet verkoopster filiaal Den Bosch op 6 augustus 1965 met de heer Leen van der Kammen. Thea Janssen verkoopster fili aal Tilburg met de heer Piet Severijns. En de heer Henk Hueskens am bulant Divisie Arnhem met Mej. Mieke Artz op 28 juli 1965. ding hebben zij allen glansvol doorstaan. Limburg vaarwel In januari 1965 volgde de be noeming tot B.L. van filiaal Valkenswaard. In dit filiaal vierde hij terug blikkend op zijn staat van dienst bij A.H. zijn 25 jarig za- kenjubileum, op 3 augustus j.I. Aanwezig waren de heren G. Heijn en D. A. ter Wee en van het divisiekantoor de heren H. de Roode en J. Ruys. Volgens mevrouw Otten had de heer G. Heijn na de felicitaties en andere plichtplegingen het meeste de aandacht gevestigd op de jongste zoon van het ge zin die meteen goeie maatjes met de heer Heijn werd en zijn knie als een goede zit be schouwde. Na het bewonderen van het gouden insigne en het getuigschrift voor Nijverheid en Handel werd er nog gezellig een glaasje gedronken. Collega's 's Avonds wipten de collega's uit Eindhoven en Geldrop on der leiding van de heer Wagen voort binnen om de jubilaris te gelukwensen. Als spreker ontpopte zich de heer Wagen voort, waarvoor hij een „don derend" applaus ontving. Onder indruk dankte de heer Otten voor de speech, voor het „medeleven" en de cadeaux. De heer G. Heijn speldt de heer J. G. Otten het gouden kruis van verdienste op. Geslaagd Voor het Kruideniersvakdiplo- ma slaagden de heren: A. J. H. A. van Gorp, verkoper filiaal Eindhoven 5616; H. Stomps, verkoper filiaal Lochem 5591; R. A. J. Ruesink, verkoper fili aal Doetinchem 5508; Hamers, verkoper filiaal Spek- holzerheide 5527 J. Lansink, verkoper filiaal Hengelo 5584; J. van Berlo, verkoper filiaal Helmond 5514. Voor het Middenstandsdiploma slaagden de heren: J. Crom. verkoper filiaal Eind hoven 5525; J. Gernaat, verkoper filiaal Kerkrade 5641; Th. Tijssen, verkoper filiaal Tegelen 5504; J. Quadvlieg, verkoper filiaal Spekholzerheide 5527. De heer G. A. de Wit, verkoper filiaal Helmond, Markt. De heer J. P. M. Sleddens, ver koper Vugt. Verkoop Vers Vlees: De heer L. H. Theunissen, ver koper filiaal Wijchen. Foutloos De volgende dag kwam het ge hele personeel onder leiding van mej. Pijs zijn opwachting maken. Na haar speech werd aan de heer Otten een nuttig cadeau aangeboden en me vrouw Otten ontving bloemen. Vermoedelijk wist het perso neel, dat mevrouw Otten nog altijd assisteert bij de admini stratie van haar man, want de loonlijst wordt altijd trouw door haar gedaan en het mooiste hiervan is, dat dit tot heden nog altijd foutloos gebeurde. De oudste dochter verklapte ons, dat pappa zich 's zondags revancheerde met de afwas. Of dit waar is hebben wij niet kunnen constateren. Namens de Divisie waren aan wezig mejuffrouw G. v. d. Voort, de heren H. de Roode en D. H. Toering, terwijl de heer F. Brandsma, vergezeld van de heer S. Eusman. de heer J. van Meer, Directeur-Filiaalleiding vertegenwoordigde. Bandrecorder Na de thee richtte de heer De Roode zich tot de heer Ros en memoreerde diens loopbaan en de goede wijze, waarop hij zijn taken heeft vervuld. Na mens de Directie overhandigde hij de heer Ros een bandrecor der, waarmede laatstgenoemde erg in zijn schik bleek te zijn. Hij vertolkte de dank van de Directie voor hetgeen de heer Finaliste Zij begon haar loopbaan op 16 februari 1953 als verkoop ster in het filiaal te Ooster hout. Successievelijk was zij werkzaam in verschillende filialen zoals Breda, Bergen op Zoom, Ginneken en vanaf 1959 tot heden in filiaal Tilburg aan de Veldhovenring. De laatste jaren was zij werkzaam als een van de beste caissières van het bedrijf, getuige het feit, dat zij tot tweemaal toe wist door te dringen tot de finales van de Woensdag 4 augustus j.I. is in Den Haag op het Ade laarsterrein een sportavond ge organiseerd tussen Albert Heijn en de Heineken. De hoofdscho tel bestond uit een voetbal wedstrijd tussen Heineken en de vier Supermarts uit Den Haag. De wedstrijd is geëindigd in een 91 nederlaag voor Al- bert Heijn. Tijdens de rust werd er een bierestafette gelopen. Ros in het belang van de on derneming, met name te Ois- terwijk, heeft verricht in welke dank hij ook mevrouw Ros be trok. De heer F. Brandsma schetste de plaats van AH's gepen sioneerden en accentueerde de belangstelling van de Directie voor deze „elite-groep". Hij stelde de scheidende bedrijfs leider de Directie-enveloppe met inhoud ter hand. Daarna vond nog een prettige gedach- tenwisseling plaats, welke overigens met instemming van allen enige malen werd on derbroken door de activiteiten van de eminente gastvrouwe mejuffrouw V. d. Voort. Cassièredagen te Amsterdam. Goud Op de feestdag zelf waren van Divisie Arnhem aanwezig Divisieleider de heer De Roode en de heer Niezing controleur, namens het filiaal de heer van Hoof, bedrijfsleider, met zijn echtgenote. Onder de vele ge schenken was een mooi bloem stuk van de Directie en als blij vende herinnering aan de pret tige samenwerking werd nog een gouden hanger overhan digd. Deze werd gewonnen door het koppel Mej. v. d. Meide en de heer van Bentheim uit SM- Rijswijk. Na de voetbalwed strijd ging men door met tal van takken van sport. De uit slag luidde: le de dames van SM de Stede, Den Haag. Individueel 110 meter hard lopen bij de dames: le Mej. v. d. Meide, 2e Mej. v. d. Meet. Heren: le heer Gladbeek, 2e heer Gieben. 1500 meter alleen voor heren: le heer Gladbeek, 2e heer Vonk. Kogelstoten Dames: le Mej. Hageman, 2e Mej. Hendriks. Heren: le heer Smit, 2e heer Selier. Touwtrekken dames: de ploeg van Rijswijk en bij de heren de ploeg uit Den Haag, de Stede. De slalom op de fiets voor dames was voor mejuffrouw Zandstra met als tweede me juffrouw v. d. Meet. De heren: als eerste de heer Vonk, 2e de heer v. Bentheim. Twisten Na afloop was er bal. Tot 23.30 u. schalden de Beatles en Stones over het terrein en iedereen twistte met volle over gave. Geboren 11-8-1965 Jannie Pieternella, dochter van de heer en me vrouw Roolvink-van 't Net. De heer D. Roolvink is reserve chef in Divisie Utrecht. Gehuwd 26-7-1965 Mej. W. Hooft en de heer B. J. Smith. Mej. Hooft was werkzaam in filiaal Doorn waar zij de Vleeswarenafdeling behartigde. 28-7-1965 Mejuffrouw A. Ver- wey en de heer J. G. van Hagen. Mej. Verwey is werkzaam in filiaal Hilversum, Larenseweg 13. 12-8-1965 Mej. N. Becker en de heer P. Hofstede. Mej. Becker is werkzaam in filiaal Gouda. 7-9-1965 de heer J. A. A. Greven en mej. J. Klad. de heer Greven is Assistent-chef in Divisie Utrecht. Geslaagd Voor het Middenstandsdiploma de heren: C. Donkersteeg, 1ste bediende filiaal Amersfoort, Lange- straat. C. G. den Engelsman, bediende filiaal Weesp. H. van Ree, assistent, filiaal Bussum, Huizerweg. C. Huizer, bediende filiaal Alphen aan de Rijn. Voor het diploma „Kleinhandel Versvlees" de heren: H. J. M. Bokkers, assistent, filiaal Amersfoort, Utrechtse- weg. J. G. M. Pinxteren, filiaal Amersfoort, Leusderweg; thans in Militaire dienst. Dankbetuiging Voor de gelukwensen en be langstelling ondervonden op huwelijksdag zeggen dank: de heer en mevrouw Smith- Hooft; filiaal Doorn, de heer en mevrouw Hagen- Verwey; filiaal Hilversum, La renseweg 13. Ziekte de heer A. Swart, bedrijfsleider filiaal Utrecht, J. van Scorel- straat, ondergaat een rustkuur in het Diaconessenhuis te Utrecht. Zaal F. Wij hopen op een spoedig en algeheel herstel. Heropening Donderdag 22 juli 1965 is fili aal Rhenen na een verbouwing heropend. Filiaal Rhenen was reeds een ZB doch heeft thans een veel grotere verkoopruimte beschikbaar gekregen. De heer J. H. W. auf dem Brinke, ver koopleider in Divisie Utrecht, sprak enige woorden en wenste de heer M. Edelijn, bedrijfslei der, veel succes. Door een misverstand bij de redactie is onderstaand ar tikel in de vorige edities niet geplaatst. De redactie stelt het op prijs, hoewel te laat, dit ar tikel alsnog te plaatsen. Op 14 april j.I. herdacht mej. E. v. Zanten de dag dat zij 20 jaar aan ons bedrijf is ver bonden. Het grootste deel hier van was zij werkzaam in de bedieningszaak te Zeist onder leiding van de heer J. Flipse. Sinds enkele jaren is mejuf frouw van Zanten werkzaam in filiaal Slotlaan te Zeist onder leiding van de heer J. P. Mees ter, waar zij de leiding heeft van de afdeling vleeswaren. Mejuffrouw van Zanten werd die dag gehuldigd door de Divisieleider de heer L. M. de Haas, die haar een enveloppe met inhoud aanbood en in enkele welgekozen woorden waardering uitsprak voor haar werkzaamheden aan ons be drijf betoond. De divisieperso neelschef, de heer C. A. M. Jenster bood mejuffrouw Van Zanten een groot bouquet bloe men aan. Het heeft mej. Van Zanten die dag niet belangstel ling niet ontbroken. Voor deze cursus slaagden de volgende heren: B. Canrinus (bedrijfsleider SM 1013); W. Hassink (bedrijfs leider SM 1051); J. P. Fait (be drijfsleider SM 1041); A. J. Bakhuizen (SMBL i.o.); H. H. Jansen (SMBL i.o.) J. M. Maas (SMBL i.o.); J. K. v. d. Tor ren (SMBL i.o.); J. H. W. v. d. Loo (SMBL i.o.); A. C. F. Ver- gossen (SMBL i.o.); G. v. d. Eng (bedrijfsleider van filiaal 5773); H. A. Ipenburg (be drijfsleider van filiaal 7259). Mevrouw Thea Severijns-Janssen viel van het ene feest in het andere. Op 28 juli j.I. werd er een streep onder haar „vrij- gezellinneleven" gezet door haar huwelijk met de heer P. Severijns en nog in de wittebroodsweken vierde zij op 16 augustus j.I. haar 12 'j jarig dienstverband bij Albert Heijn N.V.

Personeelsbladen | 1965 | | pagina 2