Divisie Utrecht Filiaal Fred. Hendriklaan in Zeist heropend als ZB Supermart Penclrecht kampioen PERSONEELSLEDEN DOLGELUKKIG MET BEHAALDE RESULTAAT Mej. A. Bosboom neemt onder grote belangstelling afscheid Bijeenkomsten in Zaandam worden in najaar hervat Divisie SM I Uitslag puzzel Divisie SM II De heer J. van Meer overhandigt aan.de heer A. J. v. d. Knaap de O.P.W. wissel- beker. Ue kampioen bewon dert in de extra-editie van Flit sen de foto van zijn team. Deze foto werd zonder zijn toestemming op de O.P.W.- dag gemaakt 40-jarig dienstjubileum van de heer C. Kraaij Op 10 augustus a.s. zal het 40 jaar geleden zijn, dat de heer C. Kraaij, direkteur van het Pensioenfonds Albert Heijn, bij het Albert Heijn- bedrijf in dienst trad. Op die dag zal in het Ont spanningsgebouw te Zaan dam tussen 4 en 6 uur ge legenheid zijn de heer Kraaij met zijn jubileum te felici teren. T\onderdag 3 juni 1965 werd filiaal Zeist, Frederik Hendriklaan heropend tot Zelfbediening. Namens de directie en divisieleider, sprak de heer J. H. VV'. Auf dem Brinke, verkoopleider in divisie Utrecht, tot de bedrijfslei der de heer J. Flipse en droeg hem de leiding op van dit verbouw de filiaal. Ook voor u", aldus de heer Auf dem Brinke, „is thans het moment aangebroken de „wijken" vaarwel te zeggen om u geheel aan de win kelverkoop te wijden.' Vervolgens bracht de heer Auf dem Brinke dank uit aan allen die medegewerkt hebben aan de verbouwing en inrichting van dit filiaal. Er is gewoe kerd met de ruimte en het ge heel is een volwaardige Zelf bediening geworden. Ook me vrouw Flipse werd dank ge bracht voor de grote steun die zij al die jaren voor haar man geweest is. Geboren De heer en mevrouw P. Lan- gerhorst werden op 14 juni jl. verblijd met de geboorte van een dochter genaamd Sandra. De heer Langerhorst is be drijfsleider in SM A'dam. Burg de Vlugtlaan. Huwelijk Op 29 mei jl. is de heer W. van der Honing in het hu welijk getreden met mejuf frouw J. A. M. van der Aa. De heer van der Honing is af delingschef Kruidenierswaren in filiaal SM Amstelveen. Op 4 juni 1965 is de heer H. Tosseram in het huwelijk ge treden met mejuffrouw M. Pietersz. De heer Tosseram is afdelings chef kaas- en vleeswaren in filiaal SM Amstelveen. Tot het personeel sprak de heer Auf dem Brinke. Uw taak zal nu een andere vorm heb ben, doch U blijft rechtstreeks met de verkoop verbonden. Hierna dankte de heer J. Flip se voor de prettige woorden en hoopte het vertrouwen dat in hem gesteld wordt niet te be schamen en in het jaar dat hem nog van zijn pensioen scheidt de verwachtingen waar te kunnen maken. De ondertussen wachtende klanten werden door de heer J. Flipse persoonlijk binnenge laten. De prijsvraag, die in de vo rige editie was opgenomen is bijzonder ingeslagen. Vele goede oplossingen kwamen by de redaktie bin nen. Het bekende begrip, dat bij een juiste oplossing op de regel verschenen was: Premie van de Maand Club' Na loting kwamen de prij zen a 10,terecht bij: Mej. M. Geurtz, Stuvvesant- straat 10, Arnhem, Mej. T. H'ognum, Burg. Colijnstr. 2 Boskoop, De heer P. v. d. Heijden, v. Ostadestraat 35, Oostburg. De prijzen zullen per post wissel worden overgemaakt. „Nou, wat heb ik U gezegd, natuurlijk wisten wy dat het kam pioenschap van Nederland in ons filiaal terecht zou komen". Dat was de enthousiaste reaktie op het behaalde sukses in de Supermart te Pendrecht. Dankbetuigingen ondervonden bij hun huwelijk ontvingen wij van: de heer en mevrouw van der Meij-Bosboom (Divisiekantoor) de heer en mevrouw Baars-v. d. Broek (fil. Schoonhoven); de heer en mevrouw ter Haar- van de Wal (fil. Barneveld). Geboren Op 4 juni 1965 Marcel Johan nes, zoon van de heer en me vrouw van den Bedem-Veld- huizen. De heer v. d. Bedem is werkzaam in filiaal Bilthoven als groentechef. Op 19 juni 1965 Monica Petro- nella Alida, dochter van de heer en mevrouw van der Lugt-Selij. De heer v. d. Lugt is bedrijfsleider van filiaal Huizen. De heer en mevrouw Wagen voort, bedrijfsleider fil. Eind hoven, Markt werden op 14 juni verblijd met een dochter tje. Gehuwd Op 16 juni 1965 mej. Truus van der Grift en de heer B. Meester. Mej. v. d. Grift is in 1958 bij ons bedrijf in dienst gekomen en achtereenvolgens werkzaam geweest in de filia len Loenen a/d Vecht, Utrecht, Handelstraat, Zeist Slotlaan en Bilthoven. Op 16 juni 1965 de heer C. Schouten en mej. H. C. Zwitse- laar. De heer Schouten is als bediende werkzaam in filiaal Hilversum, Gijsbrecht van Am- stelstraat. Op 1 juli 1965 mej. R. Derksen en de heer H. Jansen. Mej. Derksen was werkzaam in fi liaal Doorn. Op 30 juni 1965 mej. Annema- rie Brouwer en de heer A. Ma joor. Mej. Brouwer was werk zaam in filiaal Hilversum Bo- demanstraat en tevens de dochter van de bedrijfsleider uit dit filiaal. Verloofd mej. J. Hennipman en de heer L. de Jong. Mej. Hennipman is werkzaam in fil. Loenen a/d Vecht. Studie Gestart met de studie voor „Kleinhandel Vers Vlees" de heren: G. B. van Hees, be drijfsleider filiaal Utrecht, Damstraat. J. Tuithof, bedrijfs leider filiaal Woerden. Aanstelling Op 21 juni 1965 is de heer G. Nellesteijn aangesteld tot be drijfsleider van filiaal Schoon hoven: hiervoor was de heer Nellesteijn werkzaam in Divi sie Utrecht als Reservechef ZB. Ter gelegenheid van het half jarig bestaan van de S.M. 1039 te Vlaardingen werd een zeer geslaagd feest gegeven in een gezellig versierde hoek van de Supermart. De stemming was er zeer snel in, er werd ge kiend, gedanst en de vele voor- drachtjes kregen een verdiend applaus en vooral een gulle lach. De papierpot was goed voor de onkosten en de mensen die het karton verwerkt hadden werden dan ook benoemd van „opperpapierhandelaar" tot „kartonscheurder le klas" met bijbehorende ordetekens. Al met al een zeer geslaagde avond die node werd beëindigd. Geslaagd Voor het diploma Huishoude lijke Artikelen A zijn geslaagd de heren: A. C. Blankers, Kruideniers- warenchef in opleiding en J. Eigenraam, Drogist. Beiden zijn werkzaam in de Supermart Bergen op Zoom, Parade 1. Geboren Jacqueline, dochter van de heer en mevrouw Peters. De heer Peters is werkzaam in filiaal Pendrecht (Rotterdam). Jubileum De heer A. J. v. d. Knaap was 15 juni jl. 12% jaar in dienst, namens de divisie S.M. II wen sen wij hem nog van harte ve le gezonde jaren toe. Op 29 en 30 juni zijn voorlopig de laatste bijeenkomsten ge houden. Gezien de vakanties zal de eerstkomende bijeen komst voor gepensioneerden plaats vinden op dinsdag 14 september. Wij hopen dan vooral al die gepensioneerden te mogen ont vangen, die vroeger gewerkt hebben bij van Amerongen. Op die dag hebben wij ook uit genodigd een aantal medewer kers van het hoofdkantoor die vroeger een funktie hadden op het kantoor of de buitendienst bij van Amerongen. In augus tus worden de uitnodigingen verzonden en wij verwachten een interessante en gezellige dag, waarop vele oude beken den elkaar weer eens zullen ontmoeten. Mocht U vóór 10 augustus geen uitnodiging heb ben ontvangen, schrijft U dan aan personeelszaken Zaandam; aangezien er altijd een moge lijkheid is dat' er ergens een fout gemaakt is. Op de vraag aan enkele per soneelsleden welke aktiviteiten zijn gevoerd, antwoordde de chef groente, de heer C. Vlas blom (37): „Ik ben sinds februari 1962 in dienst bij AH en heb nog nooit zo intens met de OPW meege leefd als dit jaar". Met de BL werd steeds overlegd wat er tijdens het weekend extra ge pousseerd zou worden. Het eer ste weekend verkochten we 900 kg peren, daarna zo'n 700 kom kommers en in de week vóór Pasen 500 kg patates frites. Daarbij komt nog dat we de gehele week van maandag tot en met zaterdag de vitrine goed gevuld hielden waarmee we veel sukses hadden". „De pot" Mejuffrouw Adriana Sikkel (17) is sinds januari 1963 in AH dienst en is via de vlees waren-afdeling tot cassière op geleid. „Ja ik stond achter de kassa", aldus mejuffrouw Sik kel, „toen mijnheer La Bye kwam vertellen dat we de „pot" gewonnen hadden". Ze had zelf gerekend op een 2e divisie prijs en had dit re sultaat zeker niet verwacht. „Onze instruktie aan de kassa was, geef de klant zo veel mo gelijk service en maak dat de klant terugkomt". Uit de ex tra „schatkist" heeft mejuf frouw Sikkel een fototoestel met toebehoren als herinnering overgehouden. Eén miljoen verloren Als laatste sprak de heer L. M. de Haas, Divisieleider, en vertelde deze dag een miljoen te hebben verloren. De heer de Haas noemde zich nl. 6-voudig millionair, te weten vijf dochters en een secretaresse, de secretaresse moest hij van daag afstaan. Na zeer korte tijd wist mej. Bosboom beslag te leggen op de diploma's voor machine- schrijven, Ned. Handelscorres pondentie en 2 diploma's voor stenografie. Bovendien was zij in staat een goed telefoonge sprek te voeren met de Be drijfsleiders en stond zij klaar, positief in het belang van onze N.V. Dit alles stelde mij in staat, aldus de heer de Haas, op reis te gaan in mijn Divisie en mijn werk behoorlijk te doen. Tot de bruidegom sprak de heer de Haas: „Uw vrouw heeft een grote rol gespeeld bij Albert Heijn, U heeft een zeer goede keus gedaan." Geslaagd Voor het diploma „Kleinhandel Vers Vlees" zijn geslaagd de heren: J. A. A. Greven, 1ste assistent ZB., Divisie Utrecht. H. M. Janssen, assistentchef, filiaal Bilthoven, C. Jongbloed, bedrijfsleider, filiaal Amers foort, Noordewierweg, A. W. Kuipers, 1ste assistent ZB., fi liaal Driebergen, J. P. Meester, bedrijfsleider, filiaal Zeist, Slotlaan. Voor het Vakdiplonia Kruide nier: Mejuffrouw A. M. Top, ver koopster filiaal Hilversum, Langestraat, alsmede de heren: H. J. M. Bokkers, 1ste bedien de filiaal Amersfoort, Utrecht- seweg, Joh. v. Roekei, bedien de filiaal de Bilt, J. van Soe- ren, voorheen chauffeur in Di visie Utrecht, thans werkzaam in filiaal Amersfoort, Leusder- weg. Glasservies IVfe juffrouw P. Glavimans (19) cheffin van de Tex- tiel-afdeling is vanaf 23 no vember 1964 in AH dienst en heeft in deze korte tijd een leuke klantenkring opgebouwd. „Omdat de hoofdprijs nog nooit in een Supermart was gevallen had ik er nu ook niet op ge rekend", zo vertelde ons me juffrouw Glavimans. Ze was buitengewoon tevreden met het behaalde sukses en vond dat het voornamelijk lag aan de prettige onderlinge ver houdingen. Uit het Cadeau-boek heeft ze een prachtig glasservies uit gezocht. lï/oensdag 3 juni 1965 werd in Hotel „De Engel" te Houten officiël afscheid genomen van Mej. A. Bosboom i.v.m. haar huwelijk met de heer W. v. d. Meij. Deputatie De heer J. G. M. v. d. Linden gaf een prachtige levensbe schouwing aan de hand van het alfabet hetgeen bijzonder werd gewaardeerd. De tekst hiervan werd het bruidspaar in fraaie boekvorm overhan digd. Van het Hoofdkantoor te Zaan dam waren aanwezig mej. S. v. d. Does en mej. E. Kwakkel. Met deze dames werd nl. het telefonisch kontakt tussen Divi siekantoor en Filialen-bureau geregeld. Deze dames lieten hun blijken van belangstelling vergezeld gaan van een ca deau. Op de zeer druk bezochte re ceptie was een deputatie van 6 bedrijfsleiders aanwezig, t.w. de heren: J. Buyten, Bedrijfs leider filiaal Poortstraat te Utrecht, J. Aarten, bedrijfslei der, filiaal Doorn, J. P. Mees ter, bedrijfsleider filiaal Zeist, Slotlaan, W. Smit, bedrijfslei der filiaal Naarden, W. H. Se- ly, bedrijfsleider filiaal Gorkum en A. P. Wognum, bedrijfslei der filiaal Boskoop. De heer W. Smit uit Naarden bood namens alle bedrijfsleiders van Divisie Utrecht de cadeaus aan bestaande uit een prachti ge elektrische kachel, medicijn kast, Tomado-droogrek en voor bruid en bruidegom elk een zilveren servetring compleet met inscriptie. De heer Smit zei o.a. een brief met geld van een kollega te hebben ontvan gen waarin woordelijk stond: ,,'t Is lekker voor ons aller juffrouw Bosboom". Vervol gens dwong hij de bruidegom de belofte af goed voor haar te zullen zorgen en noemde het een groot gevaar in Haarlem te gaan wonen i.v.m. de jaar lijkse verkiezing der bloemen meisjes. Samenwerking Namens alle bedrijfsleiders van Divisie Utrecht sprak de heer J. P. Meester uit Zeist en dank te mej. Bosboom voor de pret tige samenwerking en verze kerde: „Alle 59 B.L.'s van Divisie Utrecht staan achter ons. Als wij belden naar het Divisiekantoor waren wij wel eens somber gestemd, doch als wij uitgesproken waren was onze stemming reeds veranderd door uw prettige houding, u begreep ons en sprak onze taal. Wij heb ben u gekend als verkoopster, als ambulante en als secretaresse, op al deze posten was u een represen- tante van ons bedrijf. Wij, be drijfsleiders van Divisie Utrecht, wensen u in uw verdere leven veel geluk en voorspoed." Namens het „Team Divisie Utrecht" sprak de heer N. v. d. Brink. Alfabet De nieuwe secretaresse Mej. M. R. A. Hoogendijk overhan digde namens het „team" de cadeaus.

Personeelsbladen | 1965 | | pagina 3