f NIEUWS UIT DE DIVISIES 0. P. w. w anneer u dit leest zijn we tot aan de laat- i'ste twee weken van de J,grote Omzet Prestatie i' Wedstrijd. Divisie SM II t Divisie Haarlem Divisie Utrecht De heer Teubler nam afscheid van het bedrijf [15 juni - 15 juni ja, dat is de {grote dag D Divisie Amsterdam De heer De Mjs vierde zijn zilveren jubileum Op hoeveel vakantiedagen men recht heeft Rayon Noord Divisie Rotterdam Vijf en veertigste SM werd in Breda geopend oensdagniiddag 7 april '65 werden de Heer en Mevrouw Teubler, op het Divisiekantoor te Utrecht ontvangen door de heren J. v. Meer en F. Brandsma alsmede het divisie-team. De heer L. M. de Haas, divisie leider, vertelde dat de heer Teubler op 17 mei 1926 zijn loopbaan als bediende begon in filiaal Haarlemmerstraat te Di Leiden en vervolgens werk zaam is geweest in de filialen Wageningen, Oosterbeek en diverse filialen in Utrecht, waarna zijn benoeming volgde als B.L. van Fil. Twijnstraat te Utrecht op 10-8-'29. Op 9 oktober 1951 werd de heer Teubler overgeplaatst naar filiaal Slotlaan te Zeist. In dit filiaal voelde de heer Teubler zich op zijn plaats, hier was het mogelijk het „betere" arti kel te verkopen en zich achter de comestibles te plaatsen. De etalages in dit filiaal konden steeds- als voorbeeld worden ge steld, aldus de Heer de Haas. Het decorschilderen was en is een hobby van de Heer Teubler hetgeen in de winkel en etala ges wel tot uitdrukking kwam. Sluitstuk De zelfbediening was nu sterk in opkomst en ook voor de heer Teubler volgde op 18 fe bruari 1959 de aanstelling tot B.L. van filiaal Euterpeplein te Amersfoort als sluitstuk van zijn loopbaan bij ons bedrijf. Op 9 oktober 1964 is de heer Teubler met pensioen gegaan en is in Amersfoort blijven wo nen. Schilder-set heer de Haas dankte de Heer en Mevrouw Teubler voor hun werk dat zij voor ons bedrijf hebben verricht en sprak de hoop uit dat zij bei den nog vele jaren van hun pensioen zouden mogen genie ten. Namens de Divisie Utrecht werden aan mevrouw Teubler bloemen en aan de heer Teu bler een schilder-set en enkele linnen doeken aangeboden. Persoonlijkheid heer J. van Meer bood hef echtpaar een enveloppe met inhoud aan. De heer Van Meer merkte op. dat de heer Teubler in al die ja ren bewezen heeft blijk te geven Natuurlijk bent u net als #wij zeer benieuwd, welke 1 teams tot de prijswinnaars, |izullen behoren. 1Het is echter nog te vroeg jom hiervoor een voor-i i spelling te doen. 1 jiWel staat vast dat dei ('feestelijke OPVV DAG op1 dinsdag 15 juni zal zijn. Een OPW-DAG die z ch" ('zal onderscheiden door' een ongedwongen sfeer^ (i— in een zeer „aparte" i'omgeving. Meer hebben de organi satoren tegenover uw re- idactie niet los gelaten (ze doen wel zeer geheimzin- r:g!) 15 juni dus!.een zeer bijzondere dag voor de igenen onder u, die be- \slag hebben weten te leg- igen op de divisie-prijzen Jen de Grand Prix 1965. niet alleen op etalage-karton weer te geven hetgeen hij wilde, doch ook door zijn persoonlijkheid in staat was zijn wil aan anderen op te leggen. Dat u hier resultaten mee bereikt heeft is bewezen door het aantal jonge krachten, dat u opgeleid hebt tot bedrijfsleider, aldus de heer Van Meer. Blanco doek heer Teubler dankte ook namens zijn vrouw voor de prettige woorden en cadeaux en bood de heer de Haas fi guurlijk een cadeau aan in de vorm van een blanco doek waarop door hem een land schap geschilderd zal worden. Onder het genot van een glas sherry werden nog enkele oude herinneringen opgehaald en keerden de heer en mevrouw Teubler huiswaarts. Geslaagd Bediende T. J. Manders, filiaal Voorstr., Utrecht Kleinhandel Vers Vlees. De heer N. v. d. Brink, onze correspondent voor de „Flit sen" gaat gelukkig binnenkort weer aan het werk. Voorlopig mag hij van zijn dokter voor halve dagen be ginnen. A. personeelsleden die op 1 januari 18 jaar of ouder zijn hebben per volle kalender maand recht op 1 dag va kantie, terwijl voor de maand januari één dag extra wordt verleend. Totaal dus 13 dagen (d.i. 2 weken -j- 3 dagen). Tiet was een echt mooi feest die 13e april. De heer de Nijs had IJL een stralende dag uitgezocht om de dag te herdenken, dat hij 25 jaar geleden de gelederen van de toenmalige fa. Van Amerongen kwam versterken. Meer dan 20 jaar beheert hij nu reeds het fiüaal Stadionweg 181 met een onverwoestbaar enthousiasme, de laatste 6 jaar o.a. geassisteerd door zijn dochter in de functie van caissière. De heer G. Heijn overhandig de het zo begeerde gouden A.H. kruis aan de heer de Nijs, terwijl mevr. de Nijs een prach tige zilveren kandelaar ontving, waarmede zij zichtbaar verrast was. De heer Ter Wee bood het getuigschrift van de Mij. van Nijverheid en Handel aan, daarbij memorerende dat al leen hij die op een onbevlekt verleden terug kan zien, hier voor in aanmerking komt. Divisieleider P. J. van Rooij overhandigde de daarbij be horende legpenning met de woorden: „Met de Nijs heb ik altijd prettig samengewerkt en ik hoop dat nog jaren te doen", waarbij Uw verslaggever zich gaarne aansluit. A.H. HUWELIJK IN ONZE DIVISIE T7"rijdag 23 april was voor de heer W. van Haaften, as sistentchef, en Mejuffrouw A. Olthuis, caissière in filiaal Uit hoorn, een belangrijke dag. Zij lieten zich n.l. door de ambte naar van de Burgerlijke stand voor het leven aan elkaar bin den. Beiden zijn reeds vele jaren enthousiaste A.H.ers en vast van plan dit te blijven, daar de heer van Haaften zich een goede toekomst voor ogen houdt. Toen wij het bruidspaar op de gezellige receptie te Uit hoorn bezochten vertelden zij, dat veel collega's 's avonds, zelfs uit Amsterdam, de brui loft zouden komen meevieren. Geboorte BL Assemacher, filiaal Adm. de Ruyterweg 85: dochter Phi- lomena op 17 maart. BL Huizinga, filiaal Overtoom 497dochter Evelina op 10 maart. Beterschap wensen wij: Heer A. Vlieland, etaleur; Mevr. E. Kool, filiaalhoudster; Mevr. Barkmeijer, filiaalhoudster. "IJOOR de vele blijken van 6e- langstelling bij mijn 25-jarig zakenjubileum, wil ik langs deze weg, mede namens mijn echtge note en kinderen, iedereen die heeft medegewerkt om deze dag voor ons tot 'n onvergetelijke te maken, heel hartelijk dank te zeg gen. A. Th. de Nijs. Stadionweg 1791. Amsterdam vóór of op 1 juli '64 vanaf 2/7 t/m 1/8 '64 vanaf 2/8 t/m 1/9 '64 vanaf 2/9 t/m 1/10 '64 vanaf 2/10 t/m 2/11 '64 vanaf 3/11 t/m 1/12 '64 vanaf 2/12 t/m 2/1 '65 Vanaf 4/1 t/m 1/2 '65 Vanaf 2/2 t/m 1/3 '65 Vanaf 2/3 t/m 1/4 '65 Vanaf 2/4 t/m 1/5 '65 Vanaf 2/5 t/m 1/6 '65 TTrijdag 23 april jl. traden in het huwelijk de heer C. P. Zijp met mej. C. M. Zonneveld Mej. C. M. Zonneveld was caissière in filiaal Heiloo. Eveneens op die dag traden in het huwelijk de heer J. Wiers- ma en mej. H. S. Swart. Mej. H. S. Zwart was als caissière werkzaam in filiaal Schagen. 5 jaar in dienst Mej. K. Medik werkzaam in fi liaal Edam op 28 maart jl. Mevr. M. van Heulen-Schuite- maker werkzaam in filiaal Op 6 maart j.l. vierde de heer N. Goedraad, balansmaker, zijn zil- veren zakenjubileum. In zijn gezellige woning werd hij gefeliciteerd door de heren J. van Meer, F. Brandsma en W. v. d. Haar. K Nu de vakanties weer voor de deur staan is het nuttig om te weten hoe groot het aantal vakantiedagen is, waarop men recht heeft. Het vakantiejaar loopt van 1 juli t/m 30 juni; dit houdt in, dat men ieder jaar vanaf 1 juli vakantierechten verzamelt voor het komende kalenderjaar. Bovendien is onze vakantieregeling gebaseeerd op de 5- daagse werkweek. B. personeelsleden, die op 1 januari nog geen 18 jaar zijn hebben eveneens per kalendermaand recht op een dag vakantie, terwijl voor de maanden juli, november en maart één extra dag wordt verleend. Totaal dus 15 dagen (d.i. 3 weken). Onderstaand volgt een over zicht van de vakantierechten, waarin men voor de groepen A en B direct kan zien het aantal vakantiedagen waarop men dit jaar recht heeft, indien men na 1 juli 1964 in dienst is gekomen. dagen A B Huwelijk Mejuffrouw J. Veldstra, ambu lante in Rayon-Noord en de Heer S. Hofstra, bediende in filiaal Emmeloord zijn op 22 april j.l. in het huwelijk getre den. Mejuffrouw V. A. Kramer, caissière filiaal Heerenveen en de Heer Th. H. Brouwer zijn op 7 mei j.l. in het huwelijk ge treden. Huwelijk ]U ejuffrouw A. Kornelis uit l'lfiliaal Vlissingen, Schelde- straat 23 en de heer J. v. d. Meule zijn op 23 april j.l. in het huwelijk getreden, evenals de heer C. Snoek uit filiaal Goes, Lange Kerkstraat 6, die op 15 april j.l. in het huwelijk is getreden met mejuffrouw W. v. d. Plasse. De heer D. Visser en mejuf frouw C. Kamp uit filiaal Ze venbergen, Markt 10 hopen deze stap te doen op 13 mei a.s. Jubileum Op 13 april j.l. was de heer J. W. M. Becx 121/2 jaar in dienst. De heer Becx is be drijfsleider in filiaal Brielle. Hij werd ter gelegenheid van dit jubileum bezocht door de heer M. den Ambtman en G. J. van Alphen. Als herinnering aan deze mijlpaal werd hem een horloge aangeboden. Geboren 18-2-65: Jannet, dochter van de heer en mevrouw Baars, bedrijfsleider van filiaal Den Haag, Spotvogellaan 84. 10-3-65: Peter, zoon van de heer en mevrouw Klink, bedrijfsleider van filiaal Den Haag, Dierenselaan 2. Benoemingen Op 1 maart werden tot re servechef benoemd de he ren D. de Haan (filiaal Schie- broek) en P. Scheerders (filiaal Etten-Leur). Openingen Op 14 april j.l. werd het A.H.- filiaal in Hulst heropend. De heer F. J. P. van Haver, die reeds lang bedrijfsleider is in Hulst zal ook de leiding van de Z.B. op zich nemen. SPELDJESJAGER ZIJDELINGS beluisterd Toevallig hoorde op het divisiekantoor aanwezige be drijfsleider. dat van de gevel van een filiaal het wapen was gestolen! ZIJN KOMMENTAAR: ZEKER GESTOLEN DOOR EEN SPELDJESJAGER! Huwelijken Mej. Jongeling, filiaal Adm. de Ruyterweg 85 met de heer Hodde. Mej. Schipper, filiaal Schelde- straat 100 met de heer Koper. Mej. Blok, filiaal Haarlemmer straat 12a, met de heer Smit. Dienstubileum Mevr. Brinkman, filiaalhoud ster Jan van Galenstraat 114, 5-jarig dienstverband; Heer Dol, assistent filiaal Aug. Alle- béplein, 5-jarig dienstverband; Mej. Fens, verkoopster filiaal Jan Evertsenstraat, 5-jarig dienstverband. jQivisie Supermart 2 is weer een Supermart rijker. Er werd n.l. op 30 maart j.l. in Breda, Valkeniersplein 2, de 45ste Super mart geopend, welke onder leiding kwam van de Heer A. Szabo, voorheen bedrijfsleider van S.M. Brabantplein. Vooraf gegaan door een druk bezochte receptie werd met een kort openingswoord door de directeur de heer J. v. Meer, de Supermart overgedragen aan de genoemde bedrijfsleider, 's Avonds werd er door de ouders, verloofden enz. druk gebruik gemaakt om de zaak te komen bezichtigen, ook di verse medewerkers uit andere filialen kwamen de bedrijfslei der gelukwensen met deze prachtige zaak. Verheugd De openingsdag was weer een groot sukses, ook de daar op volgende dagen, zodat de bedrijfsleider maandagochtend na een drukke week, met een verheugd gezicht de omzet ver nam, met het vertrouwen dat dit in de toekomst met het Val keniersplein wel goed zit. Overveen op 21 maart jl. Mej. A. Barnhorn werkzaam in filiaal Katwijk op 9 april jl. Mej. J. van Duijn eveneens werkzaam in filiaal Katwijk op 11 april jl. Deze dames werden op beschei den wijze gefêteerd en hen werd door een van de leden van de divisiestaf namens de direc tie een enveloppe met inhoud met de daarbij behorende zil veren speld uitgereikt. I2V2 jaar dienstverband Op 6 april jl. was de heer R. v. Silfhout 12^ jaar in dienst van Albert Heijn. De heer van Silfhout startte zijn loopbaan als bediende in filiaal Krommenie. Op 6 oktober 1952, na in diverse filialen als be diende te hebben gewerkt werd hij op 14 november 1960 be noemd tot ass. chef. Op 13 maart 1961 volgde zyn benoe ming tot res.chef en op 30 januari 1962 werd hij als be drijfsleider aangesteld in filiaal Wormerveer, Wandelweg. Op de dag van zijn jubileum heeft de divisieleider, de heer J. Rozema, in gezelschap van enige leden van zijn staf, de jubilaris bezocht en hem namens de directie een cadeau overhandigd. Eveneens op 6 april jl. jubi leerde de heer H. A. Ipenburg. De heer Ipenburg begon zijn loopbaan als bediende in filiaal Haarlem, Nagtzaamstraat, in die tijd een filiaal van Van Amerongen. Dit was op 6 oktober 1952. Op 27 mei 1953 ging hij als be diende naar het filiaal in de Willem Pijperstraat te Haar lem. In dit filiaal heeft hij ge ruime tijd gewerkt nl. tot 31 maart 1956. Hierna moest hij in militaire dienst. Na zijn mi litaire diensttijd heeft hij nog als bediende in diverse filialen gewerkt en op 1 mei 1961 volg de zijn benoeming tot ass.chef en op 26 febr. 1962 werd hij res.chef. In deze functie doet hij nu dienst als vervanger waar dit nodig is. Op de dag van zijn jubileum werd hij op het divisie kantoor door de heer Rozema, in aan wezigheid van zijn verloofde en de divisiestaf, gehuldigd en mocht hij uit diens handen na mens de directie een cadeau ontvangen. Heropening Op 25 maart jl. werd in aan- aanwezigheid van de heer J. van Meer, direkteur, het filiaal Overveen heropend. Dit was voor de Divisie Haarlem een grote gebeurtenis daar in deze zaak de verkoop van vers vlees van start ging. Als ver dere bijzonderheid moet ge noemd worden dat filiaal Over veen als eerste ZB in ons land een delicatessecounter heeft en hier check-outs met rollende band gebruikt worden. Om dit allemaal te kunnen verwezen lijken is het filiaal ingrijpend verbouwd. En hoe!! Het is het „vlaggeschip" van de Divisie Haarlem geworden. Dit zei ook een trotse divisieleider in zijn openingstoespraak, waarin hij verder al diegenen, die deze zaak tot zo'n fraai geheel heb ben gemaakt, hartelijk dank zegde. Verder wenste hij de be drijfsleider, de heer Vermaire, met zijn team heel veel succes toe waarna hij hem de sleutel overhandigde opdat de vele wachtenden bezit van de zaak konden nemen. Voorburg Op 15 april was het feest in Voorburg. Op die dag her opende het filiaal aan de Park weg zijn poorten als ZB. Nadat de divisieleider, de heer J. Rozema, de heer Van Dam en zijn personeel hartelijk had gefeliciteerd en hun veel suc ces toewenste werd de deur geopend en namen de klanten, die in grote getale stonden te wachten, bezit van de winkel.

Personeelsbladen | 1965 | | pagina 3