NIEUWS UIT DE DIVISIES Grote belangstelling bij opening filiaal Renkum Divisie Utrecht Divisie Haarlem Twee jubilarissen divisie Arnhem VLAGGEN GINGEN IN TOP VOOR EERSTE AH-FILIAAL IN GEREIH Rayon Noord De heer J. J. Simons, chauf feur van filiaal Swalmen, vier de op 19 februari j.L zijn 25- jarig ambtsjubileum. Namens de direktie werd hij gefeleli- teerd door de divisieleider, de heer H. de Roode. Huwelijken Op 29 januari 1965 is de ass. chef de heer W. J. M. Voets in het huwelijksbootje gestapt met mejuffrouw A. A. J. de Groot. Op 12 februari 1965 is de ver koopster Mej. Betsy van Eek van filiaal Gennep in het hu welijk getreden met de heer W. Hoesen. Op 26 februari 1965 trad de caissière van filiaal Winterswijk mej. Maria auf der Heiden in de echt met de heer H. ten Barge. De le bediende van de Z.B. Apeldoorn de heer Egbert J. Oude-Kotte nam tot zijn echt genote op 4 maart j.l. mejuf frouw Elly de Jong. Wij hopen voor de bruidsparen, dat deze belangrijke stap hun het geluk zal brengen, wat zij ervan verwachten. Mejuffrouw C. Dienaar is op 5 februari j.l. in het huwelijk getreden met de heer K. van Leeuwen. Aanstellingen De heer A. B. van Gaal per 1 februari 1965 als le assistent Z.B. met als standplaats Hoens- broek. De heer K. L. B. Slotman even eens per 1 februari als le as sistent Z.B. met als stand plaats Enschede. De heer J. Bakker werd per 1 februari 1965 als reservechef aangesteld met als standplaats Enschede. Mutaties Per 1 februari 1965 werd als bedrijfsleider aangesteld van filiaal Waalwijk de heer L. M. van den Houdt; per zelfde da tum werd de heer P. J. Fait als bedrijfsleider overgeplaatst naar filiaal Den Bosch, Markt. De heer Nyholt kreeg per deze datum eervol ontslag. Per 1 maart werd als bedrijfs leider in filiaal Helmond, Hei straat, de heer G. J. J. Neute boom aangesteld en de heer H. Megens eveneens per 1 maart als bedrijfsleider van filiaal Brunssum, Rumpenerstraat. Per 10 maart j.l. werd de heer P. A. Phiferons overgeplaatst als bedrijfsleider in filiaal Gemert. Ziekte Ruim een jaar is mej. M. Lin- ders, verkoopster van filiaal Weert ziek. De heer v. d. Broek, bedrijfsleider van genoemd fi liaal en het voltallig personeel bezoeken haar regelmatig en hopen, dat zij weer gauw in hun midden verschijnt. Ook wij wensen haar spoedige beterschap toe. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 22e jaargang - No. 3 april 1965 Dit nummer van AH-Flitsen kwam tot stand onder hoofdredaktie van de heren F. Brandsma en J. Ph. IJpma. Public Relations: Bureau G. J. van Hulsen, Scheveningen. Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad is slechts geoor loofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Druk: Drukkerij Ramshorst N.V., Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. nnwee maanden voor de inval van de Duitsers in Nederland n.l. 1 op 4 maart 1940, trad de heer M. J. II. Timmermans als bediende in dienst van Albert Heijn in het filiaal Maastricht aan het Koningin Emmaplein. Zijn werkzaamheden bestonden in het begin uit het bezorgen van de wijk, boekjes lioren en 's-avonds bonnen plakken. Omdat hij dicht bij het filiaal woonde, werd er 's-avonds zeer vaak een beroep op hem gedaan om over te werken. In 1943 werd hy door de nazi's in Duitsland als dwang arbeider tewerk gesteld. mevrouw Timmermans met een prachtige kandelaar. Namens de gehele divisie Arnhem feliciteerden de heren De Roode en J. Ruys de jubila ris. De heer De Roode over handigde hem het vererend getuigschrift van de Maat schappij voor Nijverheid en Handel. In de avonduren kwa men de kollega's hun opwach ting maken en schonken hem een prachtig autoplaid en een tafelschemerlamp. De personeelsleden vierden het feest de volgende dag en naast de felicitaties werd er ook een passend geschenk aan de heer Timmermans en bloemen voor Mevrouw aangeboden. Felicitaties Op de jubileumdag werden hij en zijn echtgenote namens de Raad van Bestuur en de direk tie onder overhandiging van het direktie-cadeau van harte gefeliciteerd door de heer G. Heijn en de heer F. Brandsma. De heer G. Heijn speldde het Gouden Kruis van Verdienste van A.H. op de revers van de heer Timmermans en verraste Scepter "^a de oorlog was hij tot aan ^zijn benoeming als bedrijfs leider van filiaal Spekholzer- heide, werkzaam in het filiaal te Geleen. Na 10 jaar ging hij terug naar Maastricht, Brug straat, waar hij als bedrijfslei der de scepter zwaaide tot september 1963 waarna hij werd overgeplaatst als be drijfsleider naar filiaal Kerk- rade. In de Supermart Oss werd de verkoop krachtig gestimuleerd door de fraaie stand, die voor de Jaffa-aktie werd gebouwd. I De heer M. J. H. Timmermans j en gezin en v.l.n.r. de heren F. I Brandsma, H. de Roode, G. Heijn en Th. Ruijs op de dag van zijn jubileum. Onderstaande foto geeft een goed overzicht van de uitbreiding, die onlangs de produktiebedrijven te Zaandam hebben ondergaan door verhoging van het pand '55 met twee verdiepingen. De 4e ver dieping is geheel voor het laboratorium gereserveerd de 5e verdieping voor bedrijfsleiding en administratie. Foto KLM - Aerocarto N.V. een opening van een A.H. filiaal een u-are belevenis kan zijn voor de plaatselijke bevolking, bleek donderdag 4 maart j.l. in de gemeente Renkum. Hoewel de opening plaats vond zonder groot feestver/oon was de belangstelling dermate groot, dat de honderden bezoekers met lan ge wachttijden genoegen moesten nemen. Het is dan ook een prachtig filiaal dat 's-morgens om 10 uur precies werd geopend door de zoon van de bedrijfsleider cle heer A. van Kuyk. Het filiaal is gelegen aan de Europalaan, dat aan een kant wordt gevormd door een prach tige winkelgalerij en aan de andere kant (nog) begrensd wordt door boerderijen. Lang zal dit waarschijnlijk niet meer duren, want in Renkum bestaan plannen om zoveel mogelijk winkels te concentreren aan de Europalaan en omgeving. Als een van de eersten heeft Albert Heijn dan ook de oude bedieningszaak aan de nauwe en drukke Dorpstraat gesloten, omdat men daar letterlijk uit het jasje was gegroeid. De slui ting ging gepaard met een klein beetje weemoed, doch bij de aanblik van het nieuwe filiaal aan de Europalaan maakte de weemoed plaats voor trots. Men kan dan ook gerust zeg gen, dat met deze opening niet alleen Albert Heijn, maar de gehele gemeente Renkum een bijzonder mooie aanwinst heeft gekregen. Beide dames namens de gehele divisie van harte gelukgewenst. Geboorte De heer en mevrouw Smits wer den op 22 februari 1965 verblijd met de geboorte van een tweeling: Léonie en Marlies. Verloofd Jan van Pinxteren en Anke van Keulen verloofden zich op 21 fe bruari 1965. Promotie Per 1 maart werden aangesteld als le assistent de heer R. A. J. Verhaaf en de heer A. A. Gre- Personalia De heer H. G. van Dam, assis tent-chef, is met ingang van 1 februari benoemd tot reserve chef. Proficiat! Geboren Op 20 februari werden de heer en mevrouw HarsveldHilbers verblijd met de geboorte van hun zoon Theo. De heer Harsveld is bedrijfslei der van filiaal Oostzaan. Op 16 maart werden de heer en mevrouw Jacobsvan Wijlen verblijd met de geboorte van een zoon Rick. De heer Jacobs behoort tot de staf van de Divisie Haarlem. Herstellende De bedrijfsleider van filiaal Wassenaar, de heer J. de Jong, mag ook weer kalm aan begin nen. De lente schijnt toch wel een gunstige invloed te hebben! De laatste langdurige zieke tenslotte, de heer C. Dekens, moet in april bij de dokter te rug komen en hoopt dan weer aan de slag te kunnen. Jubilea Op 25 februari was het 12% jaar geleden dat de heer Joos- ten chauffeur in dienst bij Albert Heijn N.V. trad. Op de dag van zijn jubileum werd hem door de DL, de heer J. Ro- zema, namens de directie een cadeau overhandigd met de daarbij behorende gouden speld. Huwelijk Mejuffrouw Wil Simon is na 4 jaar dienstverband gehuwd op 25 februari 1965 met de heer C. He melrijk. Mejuffrouw Gerda van Wede is na 6 jaar dienstverband op 24 fe bruari 1965 met de heer G. van Schalkwijk in het huwelijk ge treden. Het team van filiaal Renkum o.l.v. de heer A. Kuijk werd voor de opening toegesproken door de verkoopleider, de heer D. H. Toering. Huwelijk /~|p woensdag 10 maart j.l. werd in Gemert niet alleen maar gevlagd i.v.m. de verloving van onze prinses Margriet, maar tevens geheven ter ere van de opening van dit eerste in Gemert gevestigde A.H.-filiaal. 11-3-65: de heer G. Schilder met mej. A. Hoorn, verkoop ster fil. Kampen. De Divisieleider de heer H. de Roode richtte zich in zijn ope nings-speech tot de bedrijfslei der de heer Phiferons en zijn medewerkers. Hij zei erop te vertrouwen dat zij op de juiste wijze A.H. zouden vertegen woordigen en wel in de eerste plaats door het verlenen van service. De klant moet zich prettig voelen bij A.H. en daar voor stelde de divisieleider het volste vertrouwen in de B.L. en zijn medewerkers. Objectief bekeken mag men van deze zaak zeggen, dat zij een van de mooiste filialen van A.H. is. Stralend De zon verleende op deze dag ook haar medewerking, want zij liet evenals de klanten geen verstek gaan, toen de 6-jarige zoon van de bedrijfsleider, André, de deuren opende. De bedrijfsleider de heer P. A. Phiferons, zijn echtgenote en het personeel straalden van geluk toen zij deze zaak ont vingen. De heer Phiferons kwam bij A.H. in dienst op 14 augustus 1947 als bediende in het filiaal te Valkenswaard. In de „goede" oude tijd bestonden zijn werk zaamheden o.a. uit het op pad gaan als een soort marskramer met de befaamde A.H. drie wieler aan de Belgische grens, waar vooral veel koffie en bo ter werd verkocht, waarmede voor die tijd een prachtige om zet werd behaald. Ontdekt Zijn echtgenote die hem steeds trouw terzijde stond en hem steunde in moeilijke dagen heeft hij „ontdekt" in het filiaal Valkens waard, waar zij toen als verkoopster werkte. Na respectievelijk werkzaam te zijn geweest in filiaal Eindho ven op de Markt en als re servechef in vervangdienst in het voormalige Rayon Zuid bij de heer J. Ruys, werd hij op 13 januari 1958 als bedrijfslei der aangesteld in filiaal Hel mond, in de Heistraat. Ondanks zijn drukke werk zaamheden wijdt hij zich in zijn vrije tijd nog aan zijn hobby's zoals lezen en muziek.

Personeelsbladen | 1965 | | pagina 2