NIEUWS UIT DE DIVISIES Divisie Utrecht DE HEER E. M. DE HAAS VIERDE I2 /2-JARIG JUBILEUM Eigen divisiekantoor werd officieel in gebruik genomen l ijfde Supermart in\ Amsterdam geopend Op verzoek van politie werd opening vervroegd Divisie SM II Ziekenboeg Geboren Benoeming Divisie SM I Mej. M. G.A.v. Santé naar Zaandam Mutatie Studeren Toespraken Kostenbesef Verrassing Divisie Rotterdam I Correspondent is weer thuis Dankbetuiging A.H. huwelijk Geboren Huwelijk Divisie Amsterdam Filiaal Zwanenburg voor distributie vers vlees ingeschakeld Mutatie DE HEER BOS JUBILEERDE Welkom Benoeming VOOR MEER DIVISIENIEUWS ZIE PAGINA 4 Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 22e jaargang - No. 2 Maart 1956 Dit nummer van AH-Flitsen kwam tot stand onder hoofdredaktie van de heren F. Brandsma en J. Ph. IJpma. Public Relations: Bureau G. J. van Hulzen, Scheveningen. Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad is slechts geoor loofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Druk: Drukkerij Ramshorst N.V., Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. Op donderdag 21 januari werd 's middags op het divisiekantoor te Utrecht het feit herdacht, dat onze divisieleider, de heer L. M. de Haas, zijn 12'/2-jarig dienstverband vierde. Sinds oktober 1964 ligt onze chef-slager met een maagaan doening in het ziekenhuis. Maandag 25 januari j.I. is hij geopereerd en bij ons laatste bezoek was hij weer best te spreken. Wij hopen hem weer spoedig in ons midden te heb ben. Vanuit filiaal Baarn wensen wij hem dan ook een voorspoe dig herstel toe. Het gezamenlijk per soneel uit Baarn. Geboren op 25-11-1964 Atilla Zolt&n, zoon van de heer en mevrouw Szabo, fil. 1010 Bre da. Over ca. 4 weken zal in Breda een nieuwe supermart worden geopend aan het Valkeniers plein. Tot bedrijfsleider is benoemd de heer A. Szabo, die thans BL is van de SM Brabantplein eveneens te Breda. /Ap 26 januari 1965 verliet mejuffrouw M. G. A. van Santé het divisiekantoor super- martdivisïe I om over te gaan naar de organisatieafdeling op het Hoofdkantoor te Zaandam. Op woensdag 20 januari werd er door een afvaardiging van de bedrijfsleiders bestaande uit de heren C. Swartsenburg, C. J. van Capelle en P. Langer- horst afscheid genomen van mejuffrouw van Santé, bij wel ke gelegenheid de heer Swart senburg haar bedankte voor de prettige samenwerking en haar een fraai cadeau aanbood. Ver volgens wenste de heer Swart senburg Mejuffrouw van Santé veel sukses in haar nieuwe funktie. Met ingang van dezelfde da tum deed mejuffrouw A. A. B. Salemink haar intrede op het divisiekantoor super- martdivisie I, voor velen in de divisie is ze geen onbekende. Mejuffrouw Salemink begon haar loopbaan bij Albert Heijn als administratrice en werkte achtereenvolgens in de super- marts Osdorp en Johan Hui- zingalaan te Amsterdam. Mejuffrouw M. Hanekamp, caissière in Supermart Amstel veen, is voor de 2e keer in kor te tijd opgenomen in het Wil- helmina Gasthuis, Chirurgie B, Zaal B 2, Orthopedisch, Am sterdam. Wij wensen mejuffrouw Hane kamp van harte beterschap. De heer H. Huizer, afdelings chef groenten en fruit in filiaal Osdorp is op 20 januari in het huwelijk getreden met mej. A, van Leeuwen. De heer en mevr. Somsen wer den op 25 januari j.I. verblijd met de geboorte van een zoon genaamd Marcel Leendert. Ook S.M.-divisie II heeft een eigen kantoor. Officieel werd het in gebruik genomen 7 december en is gevestigd te Rijswijk, Prins Hen driklaan 25, telefonisch bereikbaar onder nummers 070802520 en 902512. Het kantoor is gevestigd op de eerste etage van dit pand. /Ander zeer grote belang- stelling werd dinsdag 19 januari 1965 onze Super- Mart aan de Linnaeusstraat te Amsterdam geopend. Er had zich reeds vroeg een rij wachtende klanten voor de SuperMart opgesteld, zo lang zelfs, dat de ingang van het politiebureau naast de SuperMart werd ver sperd. Op dat moment ongeveer 9.40 uur stapte een agent de SuperMarkt binnen met het verzoek de zaak te ope nen. Dit verzoek werd toe gestaan, zodat de officiële opening door het zoontje van de bedrijfsleider de heer Fait om 9.45 uur werd ver richt inplaats van 10.00 uur. Wij wensen de heer Fait en zijn medewerkers veel suk- Namens de bedrijfsleiders van de divisie Utrecht waren een 9-tal bedrijfsleiders afgevaar digd om namens hun kollega's de divisieleider te feliciteren. Verder was aanwezig de staf van de divisie Utrecht. Bedrijfsleider Wognum van filiaal Boskoop nam als oudste bedrijfsleider het woord en feli citeerde de divisieleider met diens jubileum. Hij liet zijn woorden vergezeld gaan van een aantal klassieke langspeel platen en aan mevrouw De Haas werd een prachtig boeket bloemen overhandigd. In een gezellig samenzijn werden door allen leuke en prettige herinne ringen opgehaald uit het ver leden. In zijn dankwoord sprak de heer De Haas over de goede samenwerking in divisiever- band en zei hij er trots op te zijn, dat in de divisie Utrecht een groot aantal bedrijfsleiders studeren o.a. voor: verkoop vers vlees; P.B.N.A.; praktijk boekhouden en diverse buitenlandse talen. Medewerkers die enthousiast en positief zijn en die willen studeren om verder te komen, kunnen iets bereiken bij onze N.V. Ook zijn divisie-team wprd in het dankwoord van de spreker aangehaald. Op vrijdag 22 januari 1965 werd de heer L. M. de Haas in aanwezigheid van col lega's e.a. toegesproken door de heer J. van Meer, directeur' filiaalleiding, die de jubilerende divisieleider en diens gezin na mens de Raad van Bestuur en Direktie van harte geluk wenste. Spreker memoreerde de bij zondere aandacht van de heer De Haas voor de beharti ging van de omzet in de zaken, voor de opleiding van het per soneel in eigen kring en voor het juiste kostenbesef. Opleiden kan alleen goed ge beuren, als de LIJNfunctiona- ris dit DOET. Bijeenkomsten in divisiever- band noemde spreker een machtig middel voor een goede opleiding. Een gericht gesprek met staf en bedrijfsleider(s) over kosten zal het besef daar omtrent snel doen ontwikkelen. Nadat de heer J. van Meer tenslotte het directie-ca deau had overhandigd, dankte de heer L. M. de Haas de heren Leden van de Raad van Be stuur en Directie en sprak hij zijn verrassing uit over de on dervonden belangstelling van collega's buiten- en binnen dienst, en van de heren be drijfsleiders e.a. zowel van binnen als van buiten „zijn" divisie. OP 21 juli 1952 trad de heer L. M. de Haas als ver koopleider in dienst van de firma Keg. Na de overname van het be drijf door Albert Heijn N.V. in 1956 werd de heer De Haas benoemd tot ragonleider van rayon Gelderland. Na een paar jaar in de divisie Amsterdam gewerkt te heb ben werd de heer De Haas op 13-11-1961 benoemd tot divisie- leider van de divisie Utrecht. Onze correspondent de heer N. van den Brink is uit het ziekenhuis ontslagen en vergaart nu thuis krachten voor een verder herstel. Wij wensen hem het allerbeste toe. Peter Tierolf, zoon van de heer en mevrouw Tierolf, Zeist (eta leur Divisie Utrecht). Gehuwd Mej. Ellie Kroes uit filiaal La ren 5557 is op 29 januari 1965 in het huwelijk getreden met de heer Kees van Wegen. Mej. Gerda van Wede uit filiaal Noorderwierweg te Amersfoort 5749 is op 24 februari 1965 in het huwelijk getreden met de heer Gerard van Schalkwijk. Mej. Wil Simon uit filiaal Har derwijk 5696 treedt op 25 fe bruari 1965 in het huwelijk met de heer Cor Hemelrijk. Geslaagd De heer A. J. Klinkenberg res. chef, is op 2 februari 1965 ge slaagd voor de examen cursus B.L. De heer M. G. W. Engelen is gestart met de studie voor het diploma Vers Vlees. ?WEER getroffen door de vele blijken van belangstelling, die ik ter gelegenheid van mijn 12j/2~jarig zakenjubileum mocht ontvangen, dank ik, ook namens mijn vrouw, de Raad van Bestuur, de Direktie, de Bedrijfsleiders en alle andere medewerksters en medewerkers waar ik belangstelling van heb ondervonden. L. M. DE HAAS Op 17 februari traden de heer H. J. van Vulpen en mej. M. J. I Stapel in het huwelijk. De heer van Vulpen is be noemd tot bedrijfsleider van filiaal Sliedrecht. Mej. Stapel I heeft in Den Haag als cais- sière gewerkt. 11-2: Margaretha, dochter van de heer en mevr. Muur- I link, BL filiaal Poeldijk. 7-1De heer F. Kooimans en mej. J. van Veen. cais sière fil. Rotterdam, Pep- I pel weg. 13-1: De heer H. van Strien en mej. R. Cales. De heer van Strien is be- I noemd tot bedrijfsleider I van filiaal Steenbergen. 13-1: De heer J. van Gelderen I en mej. H. van Meer, I hoofdjuffr. vleeswaren- afd. filiaal R'dam, van Noortwijckstraat). 1 21-1 -: De heer L. Mechelse en I mej. J. v. d. Laan, cais- sière fil. Vlaardingen, Liesveld. 22-1: De heer H. Tibboel en I mej. E. de Wilt, hoofd- Ljuffr. vleesw. fil. Oos- terhout. De, in november nieuw ge opende zaak te Zwanen burg, is ingeschakeld voor de distributie van vers vlees. De ze, voor de Zwanenburgers, zo belangrijke gebeurtenis zeer vele klanten hadden hier n.l. 0111 verzocht is een stap in de goede richting bij de ver overing van Zwanenburg. De heer Bos, destijds in dienst gekomen bij de fa. Van Amerongen als bediende, her dacht donderdag 28 januari het feit dat dit 12 V2 jaar geleden was. De heer Bos beheert nu sinds geruime tijd de zelfbedie ning Vijzelstraat Amsterdam. Tijdens een kort bezoek van de heren W. J. de Jong en J. de Wever, lesp. Verkoopleider en Personeelschef werd het door de heer Bos gekozen cadeau, een polshorloge, overhandigd. Wij wensen de heer Bos nog vele goede jaren bij Albert Heijn N.V. toe. De heer R. Menkveld, B.L. van filiaal Overtoom 306 vertrok uit onze Divisie in ver band met zijn opleiding tot S.M.B.L. Zijn plaats is inmiddels inge nomen door de heer P. Paulis- sen, die uit het zuiden van het land naar Amsterdam geko men is, om de funktie van B.L. te aanvaarden. In verband met ziekte van me juffrouw J. Cobelens heeft mejuffrouw H. Fiedler haar in trede gedaan als assistente van de heer van Rooy en zal de volledige taak van mejuffrouw J. Cobelens overnemen. Mejuffrouw J. Cobelens wen sen wij van harte beterschap en mejuffrouw H. Fiedler he ten wij welkom. Tot assistent-chef werd be noemd de heer W. v. Haaf ten. Tot reserve-chef werd benoemd de heer Van Bodegraven en de heer Brouwer. 2

Personeelsbladen | 1965 | | pagina 2