Dit jaar voor het eerst uitslag op dezelfde dag Utrecht vierde het 25-jarig jubileum van de heer A. Bos Hotel „De Ster" Geslaagden Examens bedrijfsleider ZB afgenomen Grondslag DIVISIE UTRECHT De heer JE. Derks vierde zilveren jubileum rijdag 27 november 1964 is het 25-jarig jubileum W. Derks gevierd in Soestdijk. Door bijzondei Bisschopstraat t OLDENZAAL mem m Ter gelegenheid van de opening van Oldenzaais eerste Supermart ons feestelijk menu a 5.25 Cocktail Supermart Consomme de Zaanstreek Escaloppe d'Alberthein (kalfsteak, gember, ananas, tomaat, banaan, uien, man darijn). Coupe Welkom Voordelen Oldenzaal kreeg StVI Op 1 december j.I. werd in Oldenzaal een supermart ge opend. ..Het is onze eerste in Twente, maar beslist nog niet de laatste", zei de heer Van Meer in zijn toespraak tijdens de receptie. De heer H. Mor- sink. als Twent hier volkomen op zijn plaats, is er bedrijfs leider geworden. De opening van deze S.M. kreeg grote aandacht in de plaatselijke pers, waarin wij tevens een speciaal menu aan troffen, dat door een groot- hotel werd geannonceerd. Op 27 november 1964 werd in De examen-commissie, waar van de heer J. Rozema namens alle Divisieleiders ZB voorzitter was. slaagde erin de zaak zodanig te organiseren, dat de aanstaande bedrijfslei ders ZB 's ochtends om half elf met het beantwoorden van de vragen begonnen en tegen vijf uur 's middags konden ver nemen of ze het al dan niet goed hadden gedaan! Aan twaalf AH-ers kon de verklaring van een met goed resultaat afgelegd examen worden uitgereikt t.w.: 1. J. Broeckhuijsen (hoogste waardering; 2. P. v. d. Veld en 3. C. Visser, Divisie Haarlem; 4. Th. ten Wolde, 5. H. van Vulpen, 6. H. van Strien en 7. J. Meublolt, Divisie Rotterdam; 8. P. Goedhart, 9. E. Lohman de Handelstraat te Utrecht de vlag uitgestoken. Bedrijfsleider Bos vierde op deze dag n.I. zijn 25-jarïg jubileum. T^r zijn vaker examens Bedrijfsleider ZB afgenomen, examen- uitslagen medegedeeld. Meestal was het dan zo, dat op een bepaalde dag examen werd gedaan en later de uitslag volgde. Op 1 december j.I. werd wederom een examen Bedrijfsleider ZB gehouden doch ditmaal was het mogelijk de uitslag op dezelfde dag aan de candidaten bekend te maken. Op 1 december j.I. was de filmzaal van het ontspannings gebouw te Zaandam veranderd in een examenlokaal. De reser ve-chefs Z.B., die enkele we ken tevoren hun theoretische opleiding hadden afgesloten met een kursus in Hoog-Soe- ren, moesten blijk geven de in de verschillende kursussen ge brachte stof te beheersen. Divisie Utrecht; 10 P. de Vries, 11. J. te Riele en 12 J. Mast. Rayon Noord. Namens dc examencommissie, bestaande uit de heer J. Roze ma (voorzitter) en de heren S. Eusman en K. Romp (leden) feliciteerde de heer Rozema de geslaagden en memoreerde dat een goed examen een fe licitatie zeker waard is, doch dat dit geen einde is doch een BEGIN van een moeilijke, Meppelink legde daarna bij oog op de toekomst is naast maar zeer mooie periode als Bedrijfsleider. Hoofd Opleidingen, Dr. H. P. drijfsleiders. ..Vooral met het de kennis van het vak een goe de algemene ontwikkeling als basis van het grootste belang!" 's Morgens kwamen de heren G. Heijn en D. Terwee met de Divisieleider de heer L. M. de Haas de jubilaris feliciteren. In de middag gingen de Ver koopleider en Divisie Perso- neelsspecialist met de secreta resse mej. Bosboom op felici tatie-bezoek. BL Bos is begonnen als verko per in filiaal Groningen bij BL Hofman en daarna 4 jaren bij BL Pinkster (nu in Australië) te Ermelo. Na zijn periode op de mooie Veluwe ging hij naar filiaal Nassaulaan te Bussum en kwam na korte tijd bij de heer Steffens in filiaal Almelo. Onder grote belangstelling werd op donderdag 10 decem ber onze nieuwe ZB te Den Dolder geopend. Het prachtige pand met zeer breed front bood een feestelijke aanblik. De heer J. H. W. auf dem Brinke dank te in zijn openingswoord allen, die in record-tempo aan de bouw en inrichting hadden meegewerkt, om de zaak nog voor de feestdagen te kunnen openen. Onze klanten zien nu ook diepvriesartikelen, papier- waren. brood en comestibles in dit filiaal. Spreker wenste namens de di visieleider de heer L. M. de Haas de heer Mertens en zijn echtgenote veel geluk met de nieuwe zaak. zonder de nadruk op het be lang van goed geschoolde Be- Als laatste plaats voor zijn be noeming tot BL werd filiaal Baarn onder leiding van de heer Hardeveld zijn directe chef. Daar werd tevens de grondslag gelegd voor een hu welijk, daar de dochter van de heer Hardeveld en de jubilaris van vandaag elkaar in dat fi liaal voor het leven „ontmoe ten". In 1946 werd de heer Bos aan gesteld als BL in de Handel straat te Utrecht tot waar hij nog steeds de scepter zwaait. Vfrijdag ~7 november 1964 is het 25-jarig jubileum van verkoper W. Derks gevierd in Soestdijk. Door bijzondere omstandig heden werd het officiële gedeelte in de woning van de BL Van der Kemp gehouden. De jubilaris met zijn vrouw en twee zoons werden om drie uur namens de divisie verwelkomd door de heer L. M. de Haas, divisieleider en de heer F. Brandsma hoofd Perso neelszaken te Zaandam. De heer De Plaas had tevens uitgenodigd de gepensioneerde bedrijfsleider Muller met diens echtgenote, die beiden 17 jaren met de heer Derks hebben sa mengewerkt in Soestdijk. In zijn toespraak tot de jubilaris ging de heer De Haas in op het feit, dat de heer Derks in de mobilisatie van 1939 als wijk- bediende is gestart en onze klanten tot volle tevredenheid heeft bediend. Door zijn trou we toewijding en eerlijkheid aan de zaak en daardoor ook aan de klanten, kon men altijd op hem rekenen. "TT ^entsPra^ c'° ',eer De Haas. ..een voorbeeld voor de jeugd. Het is u zelfs gelukt om in divisie- verband uw B.L. enkele malen, tijdens vakantie enz., te vervan gen. De direktie heeft mij als Divisie leider in staat gesteld u het mooi ste cadeau van ons bedrijf te mo gen overhandigen. Ik stel het bij zonder op prijs u te dekoreren met het Gouden Kruis van ver diensten en hoop. dat u nog lang in goede gezondheid al uw kracht ten aan Albert Heijn mag geven." Vervolgens overhandigde de heer Brandsma de jubilaris het getuigschrift van de Maat schappij voor Handel en Nij verheid plus de legpenning. In zijn toespraak liet de heer Brandsma duidelijk uitkomen, dat waardering twee kanten heeft n.I. de zakelijke en daar naast de zware taak die de jubilaris dagelijks blijmoedig verricht in het belang van zijn gezin. Dit is een extra kompli- ment. Verder werd aan mevr. Derks een zilveren kandelaar over handigd. I-Iet heeft de familie Bos niet aan belangstelling ontbroken, zowel van klanten als collega's was het een komen en gaan.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 5