*NIEUWS UIT DE DIVISIES* Divisie Rotterdam Divisie Arnhem Divisie SM I Divisie Utrecht Divisie SM II Divisie Supermart III Vrolijke St. Nicolaas- viering in Arnhem Personeelavond Geslaagd Huwelijk Huwelijk 12V2 jarigjubileum in „Hoog Soeren" Benoemingen Geboren Gehuwd Diversen Rayon noord De heer en mevr. Zwikker vierden 40-jarig huwelijksfeest Divisie Haarlem O 0P Op vrijdag 20 november j.I. hield het personeel van de SuperMart Arnhem, Presikliaaf, haar feestavond. Het initiatief hiervoor was uitgegaan van enkele personeelsleden. Tegelijkertijd werd de Sint Nicolaasviering gehouden. Het feest werd gevierd in de kantine van de winkel, welke feestelijk was versierd. Nadat de heer Verbrugge de avond had geopend begon men met dansen, waarna uitvoerig gekiend werd, waarbij prach tige prijzen te winnen waren zoals een fruitschaal, biergla zen, tulbandcake en theedoe ken. De organisatoren van deze avond waren de heren Schoen makers, Arns, Van den Hoff en Van Hofland en de dames Van Uhm en Hogenen. Van de kruidenierswarenchef, de heer J. Aarten, ontvingen wij het volgende verslag over de aldaar gehouden personeels- avond: „In verband met de naderende feestdagen is er een personeels- avond gehouden in de kantine van ons filiaal. Onze bedrijfs leider hield een inleidend ge sprek en heette het voltallige pei'soneel welkom. Tijdens het eerste gedeelte van de avond werden de komende akties be sproken. Allereerst de grote aktie over de Gouden Horizon. Daarna werd de chocoladelet terverkoop nog eens extra on der de aandacht gebracht. Verder haalde de BL enige ver liesposten aan in de zaak waar we nog speciaal aan moesten denken, o.a. breuk tijdens val len. Ook de houding welke het personeel aan moet nemen te genover de klant, beleefd, vriendelijk, behulpzaam, zo dat ze het plezierig vinden bij ons te komen. Na dit gedeelte begon de pret. De kaissières, onder leiding van mej. Berends, ontpopten zich als een Beatlegroep en de BL stelde een conferencier aan, dhr. Robbe. welke zijn confe rences weer trachtte af te schuiven naar de BL. Maar toen kwam de echte in de vorm van groente-assistent Rutte. Zijn sketch van het hou ten been bracht menige lach- traan aan het rollen. Gedanst werd er ook, terwijl de bar-keeper de ronde deed, twistte men dat het een lust was. Plezier was er genoeg. Tot slot werd de traditionele stoelen dans gehouden, waarbij de laatst overgebleven man er weer goed afkwam. Al met al was het een leer zame in het begin en tenslotte een zeer gezellige avond." Voor dipl. Vleesverkoop: de heer G. W. Kranen, fil. 1024; voor dipl. Groente: de heer J. Willems, fil. 1019; voor dipl. Kruideniersvakde heren C. Knoop, fil. 1026; E. Aay, fil. 1026; J. aan de Boom, fil 1019; H. van Os, fil. 1019; N. Rous seau, fil. 1019 en G. van Hei ningen, fil. 1036. Op 26 november is mejuffrouw J. v. d. Berg, secretaresse van het Divisiekantoor gehuwd met de heer R. C. v. d. Net. Wij wensen haar van harte proficiat. De heer A Albers, verkooplei der vierde op zondag 6 decem ber zijn 12-jarig huwelijks feest. Ook hem feliciteren wij nog van harte. Filiaal 1023 Oss ontving het volgende schrijven van een klant: „Zoudt U eens in de maand bij ons de boodschappen kunnen bezorgen? Wij wonen buiten Escharen de kant van Langen- boom op, dat is even voorbij Reek rechtsaf, voorbij de „Brouwketel" - pompstation en dan bij het winkeltje met de autoband rechtsaf en de eerste weg links-om, de derde boer derij. Hier boven staan de bood schappen, die ik deze keer graag zou hebben. Wanneer U kans ziet regelmatig te bezor gen, dan zal ik cr op toe zien, dat ik een behoorlijke bood schappenlijst beschikbaar heb. Wij wonen nog pas kort op de Lage Heiweg 7 in Escharen, voordien waren wij klant bij Albert Heijn in de Passage te Z wij ndr echt." Alsnog, zij het wel wat laat, heetten wij welkom in onze Divisie de heer J. C. van Hoof, die met ingang van week 36 werd benoemd tot bedrijfslei der in onze Supermart te Til burg. De heer Van Hoof gaat volgende week verhuizen naar Tilburg, zodat dan voor hem het heen en weer reizen is af gelopen. Eveneens heetten wij van har te welkom in onze Divisie de heer J. N. Claassen, die be noemd is tot bedrijfsleider van onze SuperMart, Molenweg, Nijmegen. De huidige bedrijfs leider, de heer J. Smit, gaat de leiding op zich nemen van de nieuw te openen SuperMart aan de St. Jacobslaan te Nij megen. Tevens feliciteren wij de heer en mevrouw Claassen met de geboorte van hun zoon Wil liam. Op 13 oktober j.I. zijn in het huwelijk getreden de heer J. Bakker met mejuffrouw G. A. M. Tiebie. Mejuffrouw Corrie Kuyper, caissière filiaal 1003 is in het huwelijk getreden op 4 decem ber j.I. met de heer Gert Lam fers. Mej Heidemarie Schaup, cais sière filiaal 1029 is in het hu welijk getreden op 20 novem ber j.I. met de heer Hans van der Laan. Mejuffrouw Henny Verduin, caissière/verkoopster fil. 1035, is in het huwelijk getreden op 27 november met de heer Hans ten Cate. De heer Paul Hesp,kruideniers warenchef filiaal 1038 is in het huwelijk getreden op 8 decem ber j.I. met mejuffrouw Wil Steenvoorden. A d res veran deri ng De heer J. P. G. Bergsma, Dr. Plesmansingel 371, Amstelveen is verhuisd naar Jan Benningh- straat 62 te Amstelveen. Op woensdag 9 december werd ons filiaal Larenseweg 13 te Hilversum onder leiding van de heer J. Faber als ZB her opend. In zijn openingswoord vroeg de heer J. H. W. auf dem Brinke de bedrijfsleider en zijn medewerkers extra zorg te be steden aan de vleeswarengroep en aan het kontakt met de klanten aan de kassa. Het as sortiment werd uitgebreid met enkele comestibles alsmede diepvries-artikelen. Namens de divisieleider de heer L. M. de Haas feliciteerde spreker de heer en mevrouw Faber met hun mooie nieuwe zaak en wenste hen veel succes. De heer L. J. Pieterse herdacht het feit dat hij 12% jaar ge leden bij AH in dienst kwam tijdens de kursus te Hoog Soe ren. Terwijl deze heuglijke ge beurtenis op bescheiden wijze alvast werd gevierd, tussen ernstige discussies door, toog onze verkoopleider de heer L. van Gils op pad om mevrouw Pieterse thuis, in filiaal St. Maartensdijk, een bouquet bloemen aan te bieden. Texel De loopbaan van de heer Pie- ters heeft zich voornamelijk op het eiland Texel afgespeeld, waar hij zijn vader, bedrijfs leider van filiaal Texel, van jongste bediende tot aan zijn vervangersperiode heeft geas sisteerd. Veel tijd om andere zaken te vervangen was er niet: de drukke seizoenzaak Texel eiste hem meestentijds op. De heer Pieterse is ook ge ruime tijd als chauffeur werk zaam geweest. Benoemd tot bedrijfsleider Op 6 oktober j.I. werd de heer Pieterse benoemd tot bedrijfs- leider in de divisie Rotterdam, filiaal St. Maartensdijk. Viering Jubileum Na afloop van de kursus te Hoog Soex-en, werd op 16 de cember officieel het jubileum gevierd. De heer M. den Ambt man bood de jubilaris een hor loge aan. Bedrijfsleider De heer H. van Strien is met ingang van 30 november be noemd tot BL van filiaal Steen bergen. De heer J. van Brocckhuysen met ingang van 30 november tot BL van filiaal Gouverneur laan te Den Haag. 12-11: Patrick, zoon van de heer en mevrouw Lossie (fi liaal Hulst). 30-11: Johnny, zoon van de heer en mevrouw Van Eekelen (chauffeur filiaal Goes). 8-12: Loesje, dochter van de heer en mevrouw Hermans, be drijfsleider filiaal Dinteloord. 11-12: de heer J. van der Lin den en mej. N. Kolijn, filiaal Vlissingen, Walstraat. 17-12: de heer J. de Tree en mej. Ph. de Haan (chauffeur filiaal Zwijndrecht). Geslaagd Voor het vakdiploma kruide- nierswaren: de heer P. Bakker, le bediende filiaal Terneuzen. Voor het middenstandsdiploma: de heer J. Langestx-aat, le be diende van filiaal Rotterdam, Zuidplein. In ziekenhuis De heer J. de Voogt is na een ernstig verkeersongeval opge nomen in het Bronovo-zieken- huis, Den Haag, kamer 254. Hoewel hij buiten levensgevaar is, zal zijn herstel lange tijd vergen. De heer A. de Wilt ligt reeds geruime tijd in het ziekenhuis. Zijn adres: St. Ignatiuszieken- huis, Afd. Mariapaviljoen, ka mer 19, Breda. Op 7 januari 1965 zal het 40 jaar geleden zijn dat de heer en mevrouw Zwikker in het huwelijk zijn getreden. Reeds op 14-jarige leeftijd trad de heer Zwikker bij A.H. in dienst. Enkele jaren heeft hij nog elders gewerkt, maar na dat hij zijn militaire dienst plicht vervuld had kwam hij bij A.H. terug. In 1923 kwam zijn aanstelling als BL in filiaal Coevorden, waar hij met veel toewijding en met steun van z'n vrouw 35 jaar de scepter heeft ge- In verband met de opening van Geslaagd dit filiaal als zelfbediening is de heer Zwikker in 1958 met De volgende bediende slaagden vervroegd pensioen gegaan. IJ00.1'. kruideniei^diploma: J. Wouda, fil. 5626, Drachten; H. de Leeuw en J. Emmink fil. 5571, Meppel. Proficiat! Op 21 november werd te Hel mond 't zilveren zakenjnbileum gevierd van de heer G. van Campenhoutj bedrijfsleider van filiaal Helmond, Markt. Na mens Raad van Bestuur en Direktie waren aanwezig de heren J. van Meer en D. A. ter Wee, namens de divisie Arnhem de heren H. de Roode \e heren C. Visser, L. A. M. d. Veld en Th. ten Wol- de hebben met goed gevolg de examenkursus bedrijfsleider af gelegd. Proficiat De heer R. de Vries, le bedien de in filiaal Aerdenhout en de heer Th. Brouwer, ass.-chef in de divisie, slaagden voor het kruideniersvakdiploma. FEEST Yp 19 november jl. was het feest aan de Rijksstraat weg te Heiloo. Op die dag im mers heropende het filiaal zijn deuren als „vergi-ote" ZB. De verkoopruimte, die voor de verbouwing nog geen 50 m- bedroeg, is thans 200 m2. Begrijpelijk dat de bedrfijslei- der, de heer IJ. v. d. Blom, met gepaste trots door „zijn" nieu we winkel loopt en nu eigen lijk pas goed ziet in wat voor „snoepwinkeltje" (zijn eigen wooi'den) hij zijn klanten heeft geholpen voor de verbou wing. Nadat de divisieleider, de heer J. Rozema, de heer v. d. Blom en zijn personeel hartelijk had gefeliciteerd en hun veel succes toewenste, opende de jongste dochter van de BL de deur en namen de klanten, die in grote getale stonden te wachten, bezit van de winkel. en P. Kerkhoff. Wegens va kantie van de jubilaris was het onze korrespondenl helaas niet mogelijk een interview te maken, zodat dit in het vol gend nummer zal komen. Supermart Divisie II is weei een Supermart rijker, er werd n.l. op 24 november j.I. te Delft in de Laan van Altena, haar 11e filiaal geopend. Aan deze opening ging vooraf een druk bezochte receptie, waarbij o.m. aanwezig waren onze President-Direkteur de heer A. Heijn en de heer J. v. Meer. De heer A. Heijn hield een korte toespraak waai'in hij o.m. memoreerde, dat dit de 40ste Supermart was die ge opend werd. Hierbij droeg hij de leiding van deze SM over aan de benoemde bedrijfsleider de heer J. v. Tienhoven. De avond voor de opening was bestemd voor de ouders van de pex-soneelsleden en eventuele verloofden, waar een druk ge bruik van werd gemaakt.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 4