Totoforinulieren kunnen op het werk ingeleverd worden Geslaagd De heer Jb. Pasma ontving legpenning van Mij. Nijverheid en Handel 100.000 voor 35 cent [VA AMS151T HIYM 5 Bartelson bezoekt Bij 40-jarig jubileum W/IW GEHUWD Thea Otto - fijne collega - vierde 7l/2-jarig jubileum „Ik ben een boon" AH-FLITSEN Collega's bewonderen het jubileumcadei (2e van rechts Zaandam In deze maand is er weer heel wat gebeurd. Velen hebben weer blij de dagen mogen herdenken, zoals een huwelijksfeest of jubileum. I Het jubileum van de heer Leo nards op het D.C. was een ge zellig samenzijn en daarbij had hij ook nog zijn 40-jarig huwe lijksfeest, dus voor de fam. Leo- nards wel een echte feestmaand. Ook voor jubilaris Pasma is het een onvergetelijke dag geweest, waar hij nog vele jaren met trots op terug kan zien. De fam. Dop heeft een mooie dag gehad op 23 oktober, hun 40-jarig huwelijks feest. Nu maar op naar de 50 jaar in goede gezondheid. Verder hebben wij nog op onze feestlijst staan de heer T. de Lange van D.C. die op 20 nov. 25 jaar in dienst is. nu alvast onze felicitaties met deze jubi leumdag. Bij de fam. v. d. Putten (D.C.) werd een zoon Jelle - geboren, bij de fam. Bloem een dochter: Yvonne. Bij de familie Roest is een zoon Mark geboren. De fam. v. Asperen (D.C.) werd verblijd met een doch ter: Maria. Marco, zoon van de fam. Louws, is op 25 sept. ge boren. Mej. Haak is op 7 okt. in het hu welijk getreden met de heer D. J. v. d. Loon en Martin Broek op de zelfde datum met mej. K. Kool. Wij wensen deze paren veel ge zondheid en een echt goed huwe lijk toe. Na dit overzicht van al deze blijde berichten, namens ons allemaal heel hartelijk gefelici teerd. Nu een overzicht van onze zieken lijst. Dan beginnen wij maar met de heer De Boer (K.B.) die na de behandeling in het ziekenhuis in Amsterdam nu weer thuis is. Hij werkt wederom halve dagen. Me vrouw Wijngaarden van het O.G. moest het werk stoppen wegens ziekte. De heer van Briemen is na een paar weken in het zie kenhuis te zijn geweest weer thuis en heeft nu inmiddels het werk weer hervat. De heer Van Rein is nog steeds thuis en is na de behandeling in het ziekenhuis nog niet helemaal in orde. Mevr. Clerc moet ook enkele weken rust houden. Mej. N. de Wit van P.Z. begint weer aardig op te knappen, zij heeft inmiddels haar werk op P.Z. weer hervat. Mevr. Rowoud is ook al enige weken door ziekte thuis maar zij wordt niet verge ten, want haar chef en enkele col lega's bezochten haar met een mooie fruitmand. Mevr. Hoekstra wordt door rheuma verhinderd haar werk te doen. kon haast niet lopen, maar het begint wat beter te worden. Mevr. Koning (lab.) is nu weer aan de arbeid gegaan. M. Hartog (W.K.) moest het werk ook neerleggen door ziekte maar zal wel weer gauw het werk aan kunnen. De heer J. Schram (gepens.) ligt bij zijn dochter ziek, dat is wel jammer, nu hadden ze pas een mooi huisje, na 51 jaar op het Kokspad te heb ben gewoond, en nu loopt het even tegen, maar daar is nu eenmaal niets aan te doen. De heer Bergh willen wij langs deze weg in zijn nieuwe woning het allerbeste toe wensen. Mevr. Grippeling is al enige weken wegens ziekte thuis, wij hopen op een spoedige beter schap. De heer J. Visser (D.C.) is ook wegens ziekte thuis, zo ook de heer v. Dongen (D.C.) is na zijn ongeval nog niet genezen. De heer Streefkerk is nog wegens ziekte thuis. Zo raak ik dan voor dit november-verslag aan het ein de van mijn vertelling. Al onze zieken willen wij dan een spoedige beterschap wensen. Dinsdag 13 oktober vierde, in grote kring van bedrijfsleiding - chefs - en collega's, de heer Jb. Pasma zijn 40-jarig jubileum. De heer II. W. Lulofs overhandigt >rouw Pasma het foto-album. de heer L. Piek met mej. D. Brands; de heer A. J. Dekker (TD) met mej. G. H. Molenaar; de heer A. M. Zoutewelle (DC R'dam) met mej. M. Boonstra; de heer N. Homma met mej. G. Onrust (PZ>; de heer G. L. Yskes (verv.) met mej. A. Havenga); de heer K. Woudwijk met mej. J. C. Daamen (SB); de heer M. Broek (KB) met mej. K. Kool; de heer T. A. Kok (BA) met mej. M. M. G. Holt- man; de heer J. v. Galen (VA) met mej. T. Beun; de heer P. Bakker met. mej. J. E. M. de Bree (fil. bur.); de heer J. Leeuwerik (kost- prijsafd.) met mej. M. v. Ikkelen; de heer N. A. M. Faay (vleesinkoop) met mej. J. G. v. Hevelingen; de heer P. K. Schoen met mej. N. P. Sopjes (Holle rith). Namens de Directie sprak de heer P. C. Vink de jubilaris toe. waar bij aangehaald werd, dat de jubi laris voor A.H. altijd een serieuze werker was geweest, die als vak man alle posten in de bakkerijen heeft kunnen bezetten. Als 17-jarige bakkersbediende kwam hij uit Oudewater, waar hij bij enige bakkerspatroons gewerkt had, naar Albert Heijn. Vele jaren heeft de jubilaris hier in de deeg makerij gewerkt. De heer Vink overhandigde hem een enveloppe met inhoud. De heer Castelein had ook veel waardering voor de werk zaamheden van Pasma en ver rijkte hem met de legpening van de Mij. voor Nijverheid- en Han del. Foto-album Namens chefs en collega's ont ving hij van de heer J. Vrolijk een enveloppe met inhoud te beste den aan een transistorradio, waar zijn verlangens naar uitgingen. Ook ontving hij nog een enve loppe met inhoud van de heer Peterse namens het Personeels- De heer Pasma poseerde met echtgenote, familie en de vele belang stellenden voor het ontspanningsgebouw en voor de fotograaf. Zoals men in de dagbladen gelezen zal hebben, wordt de hoofd prijs van de voetbaltoto in Nederland 100.000,— Ongetwijfeld wordt het wagen van een gokje hierdoor nog aan trekkelijker en zullen velen die tot nu toe nog nooit een kolom metje hebben ingevuld, nu toch ook wel eens denken; wan neer ik het win, dan Bezwaar van het Hoofdkantoor, het Distri- I butiecentrum en de Produktiebe- Menigeen vindt het echter een Zaandam de kans geett bezwaar dat men naar een siga- Jk llj, ht formu)ler 6 het ren winkelier of andermleveradresj P moet, om het formulier gezegeld te krijgen. niet blJ een andere vereniging Nu is er bij Albert Heijn een voet- P00,t- balvereniging, uitkomend in de Indien men belangstelling en ook zomeravond- en bedrijfscompeti- wel eens aan de hoofdprijs gedacht tie, die alle personeelsleden, zowel heeft, dan kan men zich als pool- Vrijdag 9 oktober was Thea Otto 7 /2 jaar in dienst van Albert Heijn N.V. Zij begon haar loopbaan in de chocoladefabriek en is de laatste paar jaar werkzaam op de V.A. In een kleine kring van Bedrijfslei ding, chefs, O.R. en collega's is zij gehuldigd. Prettig De heer P. Vink sprak enkele har telijke woorden, waarin o.a. tot uitdrukking kwam, dat zij voor het bedrijf een prettige medewerk ster was, die niet alleen prima voor haar werk was, maar ook lid van de v.v. Albert Heijn op geven bij de volgende personen: Voor het Hoofdkantoor: G. Vermee- ren (telef. no. 235). Voor het Distributiecentrum: J. de Wildt (telef. no. 349). Voor de Prod.bedrijven Zaandam: F. Kramer telef. no. 570). Indien men nu lid wordt dan kan men met ingang van 1 januari meedingen naar de prijzen. Is men reeds pool lid van één of andere vereniging dan moet men, als men bij A.H. wilt polen, wachten tot 1 juni a.s. Soepel Tevens kan de v.v. Albert Heijn nog actieve voetballers gebruiken, mits zij geen werkend lid van een andere voetbalvereniging zijn. In het seizoen, dat loopt van eind april tot medio augustus, kan men des avonds een balletje trappen en hierdoor de spieren soepel en het lichaam fit houden. De bedoe ling van de v.v. Albert Heijn is om met 2 elftallen deel te nemen aan een zomeravondcompetitie, waarin ieder elftal plm. 20 minu ten speelt. Aanmelden of inlichtingen ook bij bovengenoemde personen. fonds. Een album met foto van de jubilaris gemaakt tijdens zijn werkzaamheden overhandigde de heer Lulofs aan mevr. Pasma. Hier na bedankte de jubilaris allen voor de betoonde belangstelling. De heer Pasma is vele jaren een goe de kracht geweest voor de gym nastiekvereniging ..Kracht en Vlugheid", voor welke vereniging hij een plaats in het bestuur in nam. Tevens was hij 15 jaar secre taris van het Ned. Christ. Vak verbond afd. „Zaanstreek". Aan aktiviteiten dus kennelijk geen gebrek. „Ik ben een boon als ik 't snap", zo zei ons van de week een huisvrouw, „waar zijn mijn vertrouwde koffiesoorten geble ven Dat zit zo, zeiden wij. neem nu die nieuwe naam PERLA (dat is spaans voor parelen die nieuwe verpakking. Voortkomende uit onze gerecht vaardigde trots op de kwaliteit van onze koffie, vonden we dat die toch eigenlijk niet alleen met de simpele aanduiding „koffie" door het leven mocht gaan. Wij vonden dat hier een „familienaam", symbool van goede afkomst, toch zeker op z'n plaats was. Een naam die, geschraagd door Albert Heijn. bij elke ontmoeting tot een blijde herkenning leidt, wie van de familie 't ook betreft (Co lumbia, Americana of Ro- busta). Bij zo'n familienaam hoort voor allen een nieuw jasje dat de hoge kwaliteit die zij zo dui delijk gemeen hebben, reeds on middellijk tot uiting brengt. Overigens is de verandering niet zó groot! Om bij 't familie- voorbeeld te blijven, die „oude" groen, rood en paars zijn op z'n minst volle neven van de Perla's. In Perla Robusta zult U b.v. zonder meer paarsmerk herkennen. De groen-gebruik- ster zal in Perla Americana een „herboren" vriend vinden, ter wijl de rood-gebruikster zich eveneens bij PA op d'r gemak zal voelen. Gezien haar vroe gere voorkeur voelt zij zich wel licht, ondanks de wat hogere prijs, nu wat meer aangetrok ken tot de krachtige smaak van Perla Columbia! En elk van onze „parels" houdt zo graag rekening met Uw wensen. Zij presenteren zich als boon, gemalen boon of Melitta-gemalen boon. „Ik ben een boon en met recht, van de beste familie, een PERLA Op 5 en 8 oktober 1964 deden van het D.C. Rotterdam de heren S. Achterdenbos, J. A. Brok, F. Bruin, H. Buis, A. Kruithof en M. Slappende!, examen voor het Vakdiplo- ma Kleinhandel aardappelen, groente en fruit, met gunstig resultaat. Van harte proficiat! Horloge Namens de direktie ontving zij een polshorloge. Mej. T. Groot- huesheitkamp bood haar namens de chefs en collega's bloemen en een enveloppe met inhoud aan. Mej. N. Vree overhandigde na mens het Personeelsfonds ook een enveloppe met inhoud, terwijl Mej. G. Meijn een bouquet bloemen overhandigde. 'Als jij je blikjes kwijt bent mag jij in de lente 1965. wéér naar P. V. Albert Heijn.' erg gezien is bij haar collega's.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6