HOOGSTE BELONING F 700.- VOOR DE HEER L HARTLAND, SB dineren en varen leren kennen Tijdens kegelen, elkaar beter Dansavond dreigde na een kwartier reeds te eindigen Ideeënbus werpt wederom vruchten af PV- droom verwezenlijkt Ome Willem" Leonards vierde zilveren jubileum Bruine bonen als zaaigoed Junioren convent afdeling inkoop Recorder en artiesten namen plaats in van Rolling Devotians AH-FLITSEN Wederom is een flinke beloning uitgekeerd aan de heer C. Hart- land van de suikerwerkfabriek Hij stelde wijzigingen voor in de fabricatie van drop, waardoor niet alleen het artikel drop verbeterd is, doch ook de werkmethode eenvoudiger werd, hetgeen een flinke besparing teweeg bracht. De heer Hartland is een trouwe I J. de Heer Kloots C.F. f 20.op- inzender van ideeën, en meestal vangplaten onder suikermolen. zijn ze „raak", waardoor verschei- E. Sloot K.B. f 20.beveiliging dene bedragen aan hem uitge- plakmachines. keerd zijn. De heer P. C. Vink Mej. de Vries V.A. 15.wijziging overhandigde hem het bedrag en opvangblok koffiebussen. in het bijzijn van chefs, collega's Mevr. Vlas K.B. f 15.wijziging en Ideeën-commissie, waarbij de chocolade-transportbakken. inzender van harte gefeliciteerd Mej. Ingenbleek W.K. f 15.wijzi- werd. ging draaitafel voor flessen wijn voor In totaal werden 33 ideeën be- breuk te miniseren. handeld, waarover de inzenders M. Schipper L.F. f 15.afvoer ge- bericht hebben gekregen. Diverse broken glas droogmachine. ideeën waren nog niet geheel af- pers pM j W.' wijziging verpak - gewerkt, waardoor de gegadigden kingsdozen. nog wat geduld moeten hebben. Ook zijn enkele ideeën als onuit - - - - 'V aan de heer Padrevecchi C.F. en een aan B. W. van Kooten K.B. Acht stuks bleven nog in behandeling. Totale uitkering 1.430,Als wij dit bedrag delen door 25 (af gehandelde beloonde, of niet be loonde ideeën) komen wij aan een gemiddelde van 57,20 per idee. Zo waar een goed resultaat. Totaal werden 18 ideeën beloond. Een dn ais uiiuii- voerbaar verklaard. Men zendt ™nmoed.gmgspjm,e »erd mtgere,kt met de beste bedoelingen vaak a idee in, maar helaas komt het wel voor, dat ze in de praktijk niet te verwezenlijken zijn. Dit brengt uiteraard nog wel eens teleurstel lingen teweeg, maar de inzenders moeten zich hierdoor niet laten afschrikken. Ieder „schot" kan nu eenmaal niet „raak" zijn. Behalve de 700,- werden nog 25 bedragen uitgekeerd aan: E. Mulder f 125.besparing fabri- katie Reuzenkoeken. De heer E. Mulder is behalve de ver melde f 125.ook nog een bedrag van f 250.toegekend voor het idee betreffende andere verpakking van de pakjes klein taai. Toen wij vorig jaar reeds met de taaiverpakking bezig waren, konden wij voor dat seizoen het idee niet tot uitvoering brengenzodat dit idee dus aange houden moest worden. Nu is dit idee werkelijkheid geworden en konden wij genoemd bedrag toekennen. Ook dit bedrag werd door de heer P. Vink overhandigd. Wij feleciteren de heer Mulder van harte met dit succes. B. Gruijs SB. C. Hartland SB f 90, besparing dropartikelen. J. Kloots. Poetsma. A. Groot f 90. werkmethode-verbetering chocolade- hagel. Pers. P.M. f85.— wijziging papier stellingen. J. Schake P.M. f 75— wijziging ver pakkingen. E. de Fez Pombrol f 50.wijziging etiquettenmagazijn. Mej. A. Splinter f 25— wijziging rollenbaan Lin.fabriek. Jb. Broek K.B. f25— wijziging ro deer apparatu ur. Jb. Pasma K.B. f25— wijziging voordeegmachine. Pers. Malerij C.F. f 20.opvang platen onder chocolademachines. De 750ste aanmelding als lid van de PERSONEELSVER ENIGING, is dezer dagen genoteerd. Mej T de Lang van perso neelszaken P B was de ge lukkige en heeft als symbool een grammafoonplatenbon van 7,50 gekregen. ..en blijf uw naam van ..trouwe inzendereer aandoen'" aldus de heer P. C. Vink bij de overhan- I diging van de ideeënbusbeloning. verdiend door de lieer Hartland I (links) Twee vliegen in een klap, (lat moet de gedachte zijn geweest van de heer Leonards (afdeling emballage), toen hij op 10 oktober voor de herdenking van zijn 25-,jarig jubileum in de kantine van het D.C. werd ontvangen. Hij was namelijk tevens in zijn „bruidsdagen" van zijn 40-jarig huwelijksfeest. nnr]prp bans een die voor zijn collega's in de bres springt indien dat nodig is. Toen hij, in 1939 bij de firma v. ;nze hartelijke felicitaties aan Amerongen in Amsterdam in Leornards, zijn vrouw en kinde- dienst trad, zal hij wel niet ge- ren en laten wij hopen op nog dacht hebben in 1952, zonder ont- veje goede jaren. Als oude klant vertrok ik voor enkele jaren naar Oostenrijk. Be gin oktober 1963 was ik iveer eens in uw nieuwe zaak om inkopen te doen en deze mee te nemen. O.a. kocht ik enkele kilo's bruine bo nen. hetgeen op zichzelf niets bij zonders is. Ik beschik hier - op 1200 meter hoogte echter over een grote moestuin, waarvoor ik het zaai goed altijd uit Nederland mee neem. Verleden jaar evenwel had ik de bruine bonen vergeten en heb ik in arren moede een zak A.H. bruine bonen genomen en die ge poot. Veel verwachting had ik er niet van, maar het resultaat heeft mijn stoutste verwachtingen verre overtroffen. Er staat een prachtig A.H.-gewas in mijn tuin op de oogst te wachten. Het leek mij nier onaardig u dit feit mede te delen, ook al is de handel in granen en zaden (afd. Poot goed) er onge twijfeld minder enthousiast over. Overgenomen De laatste jaren is onze inkoop-afdeling gestadig gegroeid. Er kwamen diverse assistenten en jongere inkopers, die de gelederen hebben versterkt. Deze jongeren hebben enige jaren geleden het „junioren-convent" samen gesteld. Kegelen De bedoeling is, om ook buiten de zaak enig kontakt met elkaar te hebben. Enkele keren per jaar gaat men s avonds gezamenlijk eenvoudig dineren en daarna wordt de avond verder genoeglijk doorgebracht. Zo werd b.v. in november 1963 een avond belegd met oudere in kopers. Men huurde een viertal kegelbanen in Hoofddorp en velen toonden zich volleerde kegelaars. De directie gaf toen blijk van haar belangstelling in de persoon van de lieer P. Ligtenstein. Per september j.l. werd een rond vaartboot gehuurd en met hun dames maakten de „junioren" een privé-tocht door de Amsterdamse havens en grachten. Het is echt niet de bedoeling van het Junioren Convent om een soort vereniging te zijn; men wil gewoon elkaar eens in een andere omgeving ontmoeten. Misschien een tip voor andere af delingen teamgeest groeit slag te krijgen, toch bij een an dere baas te gaan werken, want toen A.H. de firma v. Amerongen overnam, ging Leonards mee. Aanvankelijk werkte hij op de Enpeditie Herengracht en Brou wersgracht, later ging hij over naar de Emballage-afdeling in Zaandam. Ome Willem De heer Leonards die bij A.H. als bestuurslid van het Personeels- fonds gekozen werd, heeft in die functie veel bezoeken gebracht aan zieke collega's in Amsterdam en omstreken. Deze bezoeken werden altijd zeer op prijs gesteld, vooral ook omdat men wist dat, „Ome Willem" met hart en ziel mee leefde met de moeilijkheden. De jubilaris temidden van be drijfsleiding collega's en belang stellenden na de huldiging. Rustig Een rustige medewerker is hij, een die er niet van houdt om op de voorgrond te staan, maar ook Tot verrassing van vele danslustigen, dreigde de dansavond van de P.V.. welke op 24 oktober j.l. in het O.G. gehouden werd. een kwartier na aan vang te eindigen. De band „The Rolling Devo tians" startte precies om 8 uur met een pittig mopje, doch door technische storingen viel het ge luid weg en men had nogal wat moeite én tijd nodig voor dit her steld was. Gelukkig bracht een bandrecorder nog wat leven in de brouwerij en ook met het optreden van de artist Maurice Delmonte vermaakte het publiek zich uit stekend. Eindelijk was het defect weer verholpen en konden alle danslustigen zich uitleven in de twist e.d. Het optreden van Los Amigos del Parana was een pret tig intermezzo. Tot 12 uur heeft men kunnen ge nieten van de muziek en de arties ten, waarna de meesten van de jongelui voldaan naar huis zijn gegaan. Linda, dochter van de heer Kerszemaker (reel, afd.); Monnica, dochter van de heer P. A. Vlaar (D.C.); Eduard, zoon van de heer E. de Groote (verkoop af deling); Rozella, dochter van de heer C. de Klaver vlees inkoop) Maria Rosalia, dochter van de heer J. van Asperen (D.C.) Bastiaan, zoon van de heer K. Dorsman (Verk. afd.); Alexandra, dochter van de heer A. de Groot (D.C. Rotterdam Mark, zoon van de heer J. G. Roest (Bedr. Bur.); Yvonne Jeanette, dochter van de heer J. Bloem (K.B.) Theodorus, zoon van de heer C. Hulskes (crediet afdeling) Inge, dochter van de heer S. Eusman (P.Z. filialen); Jelle Roel Frederik, zoon van de heer van Putten D.C.).

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 3