miljoenste klant Werk was hun hobby SM-Hoogvliet ontving Divisie Rotterdam De heer J. Yerploeg vierde zilveren jubileum Divisie SM I Supermart Rijswijk open RECTIFICATIE Poëtische ontboezeming AH-FLITSEN Het team van filiaal Den Haag, Gouverneurlaan o.l.v. de heer J. van Broeckhnysen op de dag van de feestelijke heropening van dit filiaal als Zelfbediening 5 november. Op de laatste pagina van onze september-editie plaatsten wij een foto van 3 bruidsparen. Abusievelijk werd in het onder schrift vermeld dat de bruid ge heel rechts mej. T. v. Herpen uit filiaal Maastricht was. Deze bruid was echter mej. M. Schleepen, verkoopster in filiaal Vaals, die op 12 september j.l. in het huwelijk trad met de heer W. Kleeven. 26 oktober was het zover. In de plaatselijke pers was er reeds aan dacht aan besteed, dat we op deze dag de 1.000.000ste klant zouden verwachten. De drukte was dan ook enorm. Via microfoons werd om geroepen dat het ogenblik zo kon plaats vinden. Om 11.45 uur was het zo ver. Mevrouw Vriend was de geluk kige. Zij is al jaren een goede klant van Albert Heijn maar niet Vriend van de heer Lubberts een wagentje boodschappen aangebo den ter waarde van 50,of 2 minuten gratis winkelen. Ze in Hoogvliet. Zij woont namelijk koos het eerste, de andere klanten in Baarn en was toevallig in Hoog- die in de winkel waren kregen vliet. een pak speculaas en de kinderen Behalve bloemen kreeg mevrouw een reep chocolade. In de ochtend van de 29ste oktober werd de familie Verploeg bezocht door de heer D. A. ter Wee, namens de direktie, en de lieren M. den Ambtman en P. Jonkergouw, divisieleider en personeelschef van de divisie Rotterdam, ter gelegenheid van het 25-jarig bedrijfsjubileum van de heer Verploeg. Enthousiast Zoals de heer Ter Wee schetste werd de lange reis naar Oost- burg graag ondernomen, om een gewaardeerd medewerker te hul digen en te danken voor de en thousiaste wijze waarop hij ge durende 25 jaar als verkoper in één en hetzelfde filiaal heeft ge werkt. Gloednieuw Aanwezig waren eveneens de heer Janssens en echtgenote, bedrijfs leider van Oostburg. en de heer en mevrouw van Wel, de vroegere bedrijfsleider van de heer Ver ploeg. De heer Verploeg heeft lange ja ren als wijkbediende en verkoper in de bedieningszaak Oostburg ge werkt en is thans de assistent van de heer Janssens in de gloed nieuwe Zelfbediening. Tijdens dit samenzijn van zoveel „oudgedienden", met gesprekken over „vroeger", verhalen en toe standen waarvan de tijd de scher pe kantjes heeft weggenomen, werd de jubilaris door de heer Ter Wee het gouden insigne opge speld en een enveloppe met in houd aangeboden. Uit handen van de heer Den Ambtman ontving de heer Verploeg het diploma en leg penning van de Mij. voor Nijver heid en Handel, waarna ook me vrouw Verploeg in de hulde be trokken werd door de heer Jonker gouw: zij ontving namens de di rektie een zilveren kandelaar. De heer Janssens bood zijn assistent een tafelaansteker aan, mede na mens het team van filiaal Oost burg. Huwelijk 30-10 de heer J. W. Stalman en mejuffrouw J. S. Lent, fil. Delft Vrouwjuttenland; 26-11 de heer W. v. d. Boomen en mej. D. Janssens, filiaal Zwijndrecht; 27-11 de heer R. de Jonge en mej. L. van Ham, fil. Oosterhout; 6-11 de heer J. de Korte en mej. B. van Broekhoven, filiaal Middelharnis. De heer I. Agema en mej. A. Bosma. De heer Agema is benoemd tot bedrijfsleider van filiaal Rijswijk, Dr. H. Colijnlaan. Geslaagd Voor het diploma groente en fruit: de heer N. Marcus, le bediende van filiaal Rotterdam, Bergse Dorpsstraat. Voor het vakdiploma kruideniers waren de heren: F. Ponsioen, fil. Rijswijk, Linde laan; W. Lobé, fil. Vlaardingen. van HogendorplaanC. de Vos, amb.; P. Scheerders jr., amb.; H. Schouwenaar, filiaal Goes. Geboren Op 2-10-64 Augustinus Johannes Stornebrink, zoon van Theodorus Stornebrink en Tekela Veronica Schrage, supermart Den Helder. Julianaplein. Huwelijk Janny van den Eijkhof en Johan van Loon op 8 oktober 1964, toe komstig adres de Clercqstraat 95 te Haarlem. Supermart Haarlem Grote Houtstraat. Geslaagden vakdiploma aardappelen groente en fruit De heer F. Verplancken, Grote Houtstraat, Haarlem; de heer R. Peeters, Ley weg, Den Haag; de heer J. M. Dekker, Eksterstraat, Haarlem; de heer D. van Oss, Bergen. I De jubilaris, de lieer J. Verploeg. op de dag van zijn 25-jarig zaken- jubileum samen met zijn vrouw en kinderen en de heren D. A. ter Wee, M. den Ambtman en P. Jonkergouw. J Afscheid van de heren J. Castel en P. v. Wel De heren Castel en van Wel met hun echtgenotes waren de gasten van divisie Rotterdam. Waren zij 's morgens uitgenodigd bij de her opening van filiaal Middelburg beide heren zijn in deze plaats geboren in de namiddag werden zij op het kantoor te Rotterdam ontvangen door directeur J. van Meer en de heer F. Brandsma. Van het divisieteam waren aanwezig de heren M. den Ambtman, L. van Gils en P. Jonkergouw. Zelfstandig ver^ me^ inhoud aan, waarna de I heer Den Ambtman de door de Als het gesprek op de oor o0s] - heren gekozen cadeaux overhan- ren komt, blijkt door de onver- dig,de en de ,james in zijn waar- sierde woorden van deze Zeeuwse dering betrok met een bouquet bedrijfsleiders hoezeer zij bewezen bloen^en hebben zelfstandig te kunnen wer ken, aangewezen als zij waren op eigen inzicht en doorzettingsver- j mogen in de jaren dat zij als een- lingen, volkomen geïsoleerd van de steun en bevoorrading van „Zaandam", hun zaak draaiend wisten te houden. De heer Castel is altijd bedrijfs leider in filiaal Ierseke geweest, terwijl de heer Van Wel. na Lei den, lange jaren bedrijfsleider te Oostburg was. „U heeft met inzet van uw gehele persoon gewerkt. Nu is het moment aangebroken waarop u het bedrijf verlaat. Ook wij. die later afscheid zullen nemen, zullen vandaag ons werk hervatten met de wetenschap uit uw probleem iets geleerd te heb ben: ons werk is onze hobby. V/ij wensen u de kracht om ook in de levensfase, die u nu ingaat, nieuwe mogelijkheden en interesses te ver werven", aldus de heer Van Meer. De heer Den Ambtman dankte de heren met name voor de prettige wijze waarop zij in divisieverband hun medewerking verleend heb ben. De heer Van Meer bood een cou- De heer B. Wijnbergen werd met ingang van 29 september j.l. be last met de leiding van hel filiaal Heerlen. Voordien was hij als waarnemende B.L. werkzaam in het filiaal Bntnssum aan de Kerk straat. Hoe prettig daar de samen werking was tussen hem en het personeel, blijkt uit onderstaand gedichtje: Een jaar geleden bent u begonnen. Men had dit filiaal voor u verzonnen. Pakjes boter en potjes honing in een afgekeurde woning. Soms waren er strubbelingen en hele hopen kapotte dingen. Maar de samenwerking was perfect en eikaars fouten snel ontdekt. Bedrijfsleider met zoveel vrouwen en daar een goed humeur bij te houden, Nee. het viel soms heus niet mee. werken moest je dan voor twee. Toen stapte u in de huwelijksboot. Daarmee begon voor ons de nood. Want „Pa" deed wat uit de doeken. Hij zou voor een nieuw filiaal gaan zoeken, j Jullie sprongen 'n gat in de lucht, wij slaakten een droeve zucht. Dit is het einde van een leuke tijd. Want nu zijn wij u dus kwijt. Toch wens ik jullie veel geluk. i Kom niet van de regen in de drup. I JOSÉ DE GRAAF. verkoopster filiaal Btunssum, Rumpenerstraat -J Op 5 november werd de Zelfbe diening Breda Planciusplein een van de oudste Zelfbedienings zaken heropend door de heer Jansen. Het filiaal is geheel ge moderniseerd en heeft een belang rijke uitbreiding van het winkel oppervlak ondergaan. De heer J. van Meer in gesprek met de heren J. Castel (links) en P. van Wel (rechts). VJ Boven: Overzichtsfoto van de supermart Rijswijk. Onder: de heer P. Schapendonk en de personeelsleden van de S.M. Rijswijk. In het grote winkelcentrum „In de Boogaard" te Rijswijk werd op 3 november j.l. onze supermart geopend. De heer A. Heijn, president-direc teur, verwelkomde de vele geno digden op de receptie, in het bij zonder de Burgemeester van Rijs wijk. De heer Heijn herinnerde er aan, dat het reeds ongeveer 8 jaar ge leden was, dat hij met de Burge meester de eerste gesprekken had over dit winkelcentrum, dat on danks de vele problemen nu ge realiseerd is. De Burgemeester stelde, dat deze supermart de aantrekkingskracht van het gehele centrum in belang rijke mate verhoogt. „Slechts de geboren ondernemer", aldus de Burgemeester, „aanvaardt de on zekerheid met betrekking tot de rentabiliteit van zijn bedrijf; het heeft voor hem iets van een avon tuur. Ook hier weer bewijst Al- bert Heijn zijn ondernemingszin en namens het gemeentebestuur wens ik u veel succes". De heer Van Meer droeg tenslotte de zaak over aan bedrijfsleider P. Schapendonk,

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6