Nieuwe Raad van Bestuur van het Pensioenfonds geïnstalleerd SUPERSPECTIEF Folklore en de zuivel 1 weemaal stemmen in één maand IN ZES WEKEN TIJDS: Zes nieuwe winkels en twaalf heropeningen Dankbetuiging november 1964 Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V., Zaandam Landelijke editie 21e Jaargang No. 10 - November 1964 Woensdag 18 november j I. kwam voor de laatste maal de oude Raad van Bestuur van het Pensioenfonds bijeen en werd de nieuwe Raad geïnstalleerd. Deze nieuwe Raad werd benoemd door de Raad van Bestuur van Albert Heijn N.V., in overeenstemming met de gehouden verkiezingen De oude en nieuwe Raad van Bestuur van het Pensioen fonds in gezamenlijke zitting bijeen. Zittend v.l.n.r. de heren B. H. van Tiel: G. J. HermanidesDr. Mr. P. E. J. Bomli; C. KraaijF. Röttger. Staand v.l.n.r. de heren A. A. Roël; M. J. v. d. Heiden (aftredend)T. Huisman (aftredend)G. Dompeling (aftredend): J. C. Berghege (aftredend)A. H. J. v. d. Putten; E. den Bakker: J. van Dijk; G. L. Zomer; J. de Graaf; H. Weima; Vos; D. Verdonk. De heer R. H. Boersma kon deze vergadering niet bijwonen. Aanvullende verkiezing De verkiezingen hebben een wat merkwaardig verloop gehad. In september hadden de deelnemers van het Pensioenfonds een keuze gemaakt uit de kandidaten en dachten daarmee voor enkele ja ren hun plicht te hebben gedaan. Binnen een maand kreeg echter een deel van de kiezers het ver zoek nogmaals te stemmen. Door de fusie van Sterovita met de Nederlandse Melk Unie waren n.l. de drie Sterovita-plaatsen open gevallen en een aanvullende ver kiezing was daarom nodig om de nieuwe zittingsperiode met een volledige Raad te kunnen ingaan. Samenstelling Veel werk moest daarvoor worden verzet door de administratie van het Pensioenfonds en de Per soneelsafdelingen van alle onder delen van het bedrijf en vooral ook door de stemcommissie, die be stond uit mevrouw G. Rompies- Amesz en de heren Mr. J. F. A. Franken en J. Keijzer. De raad is thans als volgt samen gesteld Dagelijks bestuur Dr. Mr. P. E. J. Bomli (voorzitter) G. J. Hermanides (secretaris) Elke deelnemer is gekozen door de groep deelnemers, waarvan de letter achter de naam is vermeld. De letters geven de volgende groepen aan: Groep A: de deelnemers van het hoofdkan toor, het kantoor grootverbruik, de divisiekantoren en de buiten dienst, Hermetica en Beers (2 vertegenwoordigers) Groep B: de deelnemers uit de produktiebe- drijven te Zaandam (1 vertegen woordiger). Groep C: de deelnemers uit de distributie centra te Zaandam, Amsterdam en Rotterdam en van de produk- tiebedrijven te Amsterdam en Zwanenburg 1 vertegenwoordi ger). Groep D: de deelnemers uit de filialen (4 vertegenwoordigers Groep E: de deelnemers van N.V. Melkex- port Sterovita (1 vertegenwoordi ger). Groep F: de deelnemers van N.V. Formosa (1 vertegenwoordiger). Uitzondering De heren F. Röttger en H. Weima, beiden werkzaam oij N.V. Sterovi ta Melkprodukten nemen een uit zonderingspositie in. Zij zijn n.l. niet gekozen, doch zijn benoemd teneinde de belangen te kunnen behartigen van de voormalige deelnemers, die werkzaam zijn bij N.V. Sterovita Melkprodukten. Tot deze benoeming is overge gaan, omdat in deze overgangs fase nog zovele zaken geregeld dienen te worden, dat belangen behartiging van groot belang kan zijn. Moeilijke taak Zoals wij al eens eerder schreven, hebben de leden van de Raad van Bestuur van het Pensioenfonds een belangrijke taak en ook een moeilijke. De voorzitter wees hierop bij het afscheid van de aftredende leden en de installatie van de nieuwe. Wij hopen hierop in de toekomst nog eens terug te komen. GOUDSE KAAS De afdelingen Pré-opening SM's en ZB's werken weer onder hoog spanning. Geen week gaat er voorbij zonder opening van een nieuwe SM of ZB of heropening van een tot ZB verbouwde bedieningszaak of van een vergrote ZB en het resultaat was: 6 nieuwe SM's, 1 nieuwe ZB en 12 heropeningen. 20 oktober: Opening van de super- mart te Den Helder, Julianaplein. Bedrijfsleider werd de heer J. C. Bruin. 22 oktober: Heropening van het BZ-filiaal Schoonhoven, dat werd uitgebreid en omgebouwd tot ZB. 27 oktober: Opening van de super- mart aan de Joh. van Vlotenlaan te Deventer, waar de heer P. Menkveld bedrijfsleider werd. 28 oktober: Te Nijmegen werd het BZ-filiaal Burgh. v. d. Bergh- straat als ZB heropend. De heer M. J. Steffens werd er bedrijfs leider. 29 oktober: De BZ in de Marnix- straat werd heropend als ZB. 29 oktober: De ZB Tilburg. Heu velstraat, werd na uitbreiding heropend. 3 november: In het winkelcentrum „In de Boogaard" werd een SM geopend o.l.v. de heer P. Schapen donk. 4 november: Heropening als ZB van filiaal Koninginneweg te Am sterdam. 5 november: De BZ Gouverneur laan te Den Haag heropend als ZB. 5 november: Het Brood- en Ban ketfiliaal in de Transvaalstraat te Amsterdam werd na modernise ring heropend. 5 november: De ZB Planciusplein te Breda onderging een uitbrei ding. 11 november: De supermart te Vlaardingen, Dr. Wiardi Beck- mansingel. werd geopend. De heer Th. Reekers werd de bedrijfslei der. 11 november: De BZ te Middel burg werd belangrijk uitgebreid en als ZB heropend. 12 november: In Zwanenburg werd een nieuwe ZB geopend, waarvan de heer G. v. d. Eng be drijfsleider werd. 17 november: Aan de Binnenweg te Heemstede werd een SM ge opend, die geleid wordt door de heer A. M. C. v. d. Weijden. 18 november: de BZ's Schie- damseweg te Vlaardingen en Ha venstraat te Hilversum werden als ZB heropend. 19 november: De ZB te Heiloo werd na een grote uitbreiding heropend. 24 november: In Delft, Laan van Altena, werd de 40e SM geopend. De heer J. van Tienhoven werd bedrijfsleider. Uit de vele blijken van mede leven die ons bereikten bij het overlijden van mijn innig ge liefde Man, onze lieve Vader en Grootvader JAN HEIJN bleek ons de genegenheid, vriendschap en achting, die u hem toedroeg. Dit is ons in de afgelopen we ken tot grote steun geweest en vervult ons allen met dank baarheid. Uit aller naam: Mevrouw A. H. Heijn-Kruger C. Kraaij (directeur); l<e<leii E. den Bakker (groep A) K. H. Boersma (groep D) J. van Dijk (groep A) •J. de Graaf (groep E) A. A. Roël (groep F) F. Röttger (Sterovita); B. H. van Tiel (groep D); A. H. J. v. d. Putten (groep D) D. Verdonk (groep B) J. Vos (groep D) II. Weima (Sterovita); G. L. Zomer (groep C). Kil voor alle BI/s In de afgelopen jaren werd elk half jaar het tijdschrift „Super- spectief" uitgegeven. Het was bestemd als informatie bron voor de SMBL's en SMBL's- in - opleiding. Vaak werd hierin waardevolle informatie verstrekt, van belang voor bedrijfsvoering. Juist deze grote waarde voor de praktijk heeft de directie doen be sluiten „Superspectief" thans ter beschikking te stellen van alle be drijfsleiders. Bovendien zal het voortaan in principe éénmaal per 14 dagen verschijnen, niet meer als tijdschrift doch als bulletin. De inhoud zal sterk wisselend zijn Interessante tij dschrif tartikelen, ervaringen uit andere bedrijven, beleidstoelichtingen etc. zullen er een plaats in vinden. Het eerste nummer „nieuwe stijl" verschijnt dezer dagen. Het bevat een voorwoord van de heer J. van Meer, die een uiteenzetting van de bedoelingen van „Superspectief" geeft. De rest van deze uitgave wordt ingenomen door een samen vatting van een lezing, die de heer G. J. Heijn onlangs heeft ge houden voor het Genootschap voor Reclame. Mejuffrouw L. Lübkeman in Volendams costuum heeft in deze kaasstand in de SM Helmholtzstcaat Amsterdam met haar charmante glimlach en deskundige voorlichting een verhoogde omzet in kaas bewerkstelligd.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 1