Banketbakkers spoten in 3 dagen 5000 slagroompunten Bartelson bezoekt Zilveren jubileum van cle heer E. F. Martens gehuwd Taïeltenniscliib werït nieuwe leden Biljarters verloren beker Ruim 50 vissers streden verwoed om prijzen AH-FLITSEN Zo is dan de R. weer in de maand gekomen, en dat wil voor ons alle maal zeggen het einde van de va kanties. Wij hopen dat een ieder naar eigen idee zo'n prettige tijd heeft gehad, da: hij of zij er weer een jaar op kan teren. Op 8 september was de heer Talsma (K.B.) 40 jaar in dienst, en 9 sept. de heer W. v. Unen (bedr. bur.) 12*4 jaar. De 11de sept. was er feest op het D.C. Toen was de heer Martens 25 jaar in dienst. Wij willen bovenstaan- den namens het gehele personeel van harte feliciteren en nog vele jaren toewensen in de beste ge zondheid. Op 18 sept. was mevrouw Rowoud 7l/2 jaar in dienst, onze felicita ties, op 20 sept. waren de heer en mevrouw v. Gorcom 25 jaar ge trouwd en op 21 sept. de heer en mevrouw J. F. Tuinman. Wij willen deze bruidsparen heel hartelijk feliciteren en nog vele goede en gezonde jaren toewen sen. Nog even gaan wij door in deze vrolijke stemming. Bij de fam. Breeschoten (P-Z.) werd een zoon Bartje, geboren. De fam. Vlaar (D.C.) werd met een dochter ver blijd, de fam. Hörchner (D.C.) met een zoon Robert. Bij de fa milie Maasdam (D.C.) werd een dochter Marlies in blijdschap ont vangen. De familie v. d. Bijl kreeg een dochter Sonja. De heer v. Galen (V.A.) is 16 okt. in het huwelijk getreden, wij wen sen hem en zijn bruid een goed en gezond huwelijk toe. Bij de fam. Dozeman (D.C.) werd een dochter Ine geboren, onze feli citaties. Voor de volgende maand staan er nog grote feesten op het programma. Mej. Th. Otto (V.A.) is op 8 okt. 7\n jaar in dienst. De heer Leonards is op 16 okt. 25 jaar in dienst en op 22 okt. 40 jaar getrouwd, dus een dubbel feest. De heer Pasma (K.B.) is 13 okt. 40 jaar aan ons bedrijf ver bonden, en dan op 23 okt. is de heer R. Dop 40 jaar getrouwd. Ook de heer Dekker (O.D.) is ge huwd. Wij wensen het bruids paar een goed huwelijk toe. Mej. A. v. Viegen (PZ.) is op 17 sept in het huwelijk getreden met de heer Lubbers. Veel geluk en ge zondheid moge in ruime mate uw beider deel zijn, en hartelijk ge feliciteerd. Hoe staat het met onze zieke medemensen. De heer A. de Boer (K.B.) moest weer opgenomen worden in het W.G.-ziekenhuis in Amsterdam; hij is inmiddels weer thuis. Onze beste wensen namens ons allemaal voor een spoedig herstel. Ook de heer Bergh, voor vele nu in ons bedrijf nog wel bekend, is reeds zeer lange tijd ziek. De heer B. Knol is ook weer in onze gelederen teruggekeerd na zijn ziekte. De heer P. Schaap is na zijn operatie weer aan de slag. Ook op het D.C. waren wat zieke mensen, wij hopen inmiddels dat de heren Buitendorp, Lusink, Winter en Leermakers en mej. Leusink weer beter zijn. De heer Beekman (D.C.) is weer terug uit het ziekenhuis en weer op zijn post. Mej. Snaterse is na vele weken thuis te zijn geweest weer aan de slag gegaan. Ook mevr. Wouters wensen wij een spoedig herstel toe. De heer Streefkerk moest ook het werk weer stoppen door ziekte van de ogen. Na de val die de heer G. Hoek in de K.B. had, is alles nog goed afgelopen, al loopt hij altijd wat moeilijk. De heer Veenema is na de aanrijding weer aan de arbeid. De heer v. Dongen (D.C.) is enige weken geleden tegen een auto op gereden, en moest opgenomen worden in het ziekenhuis, maar is nu weer thuis om zijn voet te laten genezen. De heer v. Rein (K.B.) moest opgenomen worden in het ziekenhuis voor een onderzoek, dus laten wij maar hopen dat alles goed afloopt. De heer M. Broek (K.B. is op 7 okt. getrouwd met mej. K. Kool. De heer T. A. Kok (bouwafd.) is op vrijdag 9 okt. getrouwd in Oude-Pekela met mej. Holman. Wij wensen deze paren in het hu welijk veel gezondheid toe. Ik wil dan besluiten om al onze zieken veel sterkte toe te wensen en een spoedige terugkeer van hun gezondheid. Opgegroeid en grootgebracht in het expeditie-vak, omdat zijn vader een dergelijk vak uitoefende, trad de heer Martens op 11 september 1939, vlak vóór de oorlog dus, in dienst van Albert Heijn. Als chauffeur verbonden aan het J depot Herengracht te Amsterdam had hij ondermeer tot taak de Am sterdamse filialen te helpen be- voorraden. Paard en kar In 1940 werd hij naar Zaandam overgeplaatst en als chauffeur heeft hij duizenden kilometers met allerhande wagens door Neder land gekruist. Zelfs met paard en kar en soms onder politic-escorte heeft de heer Martens in de oor logsjaren. zijn aandeel in het ver voer gehad. Uit die tijd stamt waarschijnlijk nog de door hem veel gebezigde uitdrukking „Wie is de Koetsier van die kar?" Eenmaal moest hij vluchten toen de bezetters hem met auto en al gevorderd hadden en met achter lating van „zijn" wagen wist hij aan hun greep te ontkomen. In 1954 werd hij benoemd tot Chef Vervoer als opvolger van de heer Klooster. Trapauto De heer Martens is een geboren expeditieman, waarvan men weet dat niets hem teveel is om een vlotte bevoorrading van de filialen in het gehele land te bevorderen. Het spreekt wel haast vanzelf dat de huldigingsbijeenkomst in de kantine van het D.C. in het teken stond van het vervoer. Een bijzonder aardig idee was het om met 'n versierde trapauto, be stuurd door een lief klein meisje, en behangen met een bordje „Al- Toepasselijk knipte de fotograaf I de groepsfoto na de huldiging van j de chef, afdeling Vervoer, de heer E. F. Martens, vóór een van de moderne AH-trailers. Albert He P. A. Vlaar (emb.) met mej. M. Ravensburg. J. F. Tameijer met mej. C. M. M. Kroon (reel, afd.). 4-9: J. J. v. de Kwaak met mej. W. Berghege (credit afd.). 16- 9: W. Bigot met mej. I. de Jong (Inkoop afd.). 16- 9: J. W. de Bruin met mej. C. J. v. d. Dongen (afd. bestell.). 17- 9: J. Lubbers met mej. A. J. v. Viegen (PZ). 18- 9: J. Langereis met mej. A. van Huijstee (afd. Kas). 1-10: T. Tonin met mej. A. Lo- bensteijn (Corr. afd.). 2-10: G. Schild (afd. fil. beheer) met mej. A. de Jongh. 9-10: R. Koerse (Holl. afd.) met mej. A. Balk. 10-10: Mr. P. ReeliDg Brouwer (afd. Panden beheer) met mej. L. E. C. Beukema. bert Heijn - beter vervoer" iedere keer als er iets aangeboden werd, het wagentje voor te rijden en de heer Martens een vervoerbewijs te laten aftekenen alvorens hij het cadeau kon aannemen. Oprechtheid Wij kregen de indruk dat, zowel voor de jubilaris als voor zijn vrouw en kinderen, deze dag lang in de herinnering zal blijven, voor al ook omdat door de verschillen de sprekers steeds werd gespro ken over de goede samenwerking en oprechtheid waarmee de heer Martens de dagelijkse problemen oplost. Met bijzonder mooi weer hebben, zaterdag 26 september, 58 vissers (sters) de strijd om het grootste aantal centimeters weer aange bonden. Ondanks het verliezen van haken en het vangen van vrij veel paling (deze tellen niet mee), is er deze keer verwoeder dan anders om de prijzen gestreden. Opvallend was, dat niet één van de dertien prijswinnaars minder dan een meter vis heeft gevangen. Nu moet dat woord „vis" wel heel voorzichtig worden uitgesproken, want vaak waren het stekeltjes en hadden de controleurs moeite om ze beet te paken. Maar ja, wie het kleine niet eert, enz. Ze telden mee om het aantal meters vol te maken! De uitslag werd: 1. H. Sijpkes 1,694 m. 2. C. de Ligt 1,67 m. 3. S. van Toorenburg 1,514 m. aan direktie en personeel voor de bewezen attenties: bij zijn afscheid: de heer H Hoeve: bij hun huwelijk: de heer en mevr. Kuyt-v. d. Huyssen. de heer en mevr. Wijnands-Veld; de heer en mevr. Hilbers-Volckeryk; bij de gezinsuitbreiding: de lieer Maas dam: bij hun 40-jarig huwelijks jubileum: de heer en mevr. de Jong: bij hun 25-jarig huwelijks jubileum: de heer en mevr. Smid- Bottema: de heer en mevr. de Haas: de heer en mevr. Smit; bij hun 25-jarig huwelijksjubileum: de heer en mevr. Tuinman: bij hun 12x/i-jarig huwelijksjubileum: de heer en mevr. Overloop: bij zijn 40-jarig zakenjubileum: de heer G. Talsma: bij zijn 25-jarig zakenjubileum: de heer E. F. Mar tens; bij haar 7%-jarig dienstver band: mevr. Engel-Ebell; en mevr. F. Rowoud-Keller; bij het mede leven tijdens ziekte en overlijden van haar man: mevr. Lv. d. Vliet- Pijl: bij thuiskomst uit het ziekenhuis: de heer G. v. Dongen (AG). Slank worden voor 45 cent per week Ongetwijfeld behoeft U als Albert Heijner niet attent gemaakt te worden op de Personeelsvereniging Albert Heijn. Kleurige af fiches op de mededelingenborden, een apart hoofdstukje in het boekje „Welkom bij Albert Heijn" en vele enthousiaste verhalen hebben U het bestaan ervan doen weten. Dat er ook door middel van „ont- j worden beoefenen. Volleerden, ge- spanningclubs" veel plezierigs ge boden wordt is niet een ieder be kend. Iedere donderdagavond vin vorderden en nieuwelingen zijn hartelijk welkom al of niet met verloofde of echtgenoto)t(e). De den we de kaart- en biljartclub in nieuwelingen in deze sport worden ons ontspanningsgebouw zo door de A.H.-cracks in de gehei- iedere maandagavond de Albert r\en, ?jan bal' net en bad£e ge- Heijn's tafeltennisclub. Deze laat rao ste club wil nu haar ledental uit bracht! Clubbijeenkomsten: iedere maan- breiden. De spanning aan de vijf dag. Totaalkosten plm. 45 ct. per speeltafels wil men opvoeren. In week. een gezellige sfeer en omgeving Inlichtingen bij de heer R. Schui- kan men het fit blijven en/of slank ten (toestel 413). „Ja, gaat L~ er maar even voor zitten, 5000 stuks slagroompunten, en dat in dagen. We zijn wel heel wat gewend maar dit doet je wel eventjes duizelen", zegt de chef van de banketbakkerij Westerstraat. En bij de slagroompunten is hetI Het is gelukt om de afleveringen j niet gebleven, uaarnaast was er te doen slagen, maar vraag niet I een volledig assortiment gebak hoe, want laat het nu net snik- nodig om de heropening van de heet worden, en dan slagroom ge- S.M.-Westzijde in Zaandam tot bak vervoeren over een route een waar feest te maken. 3.492. 3.493, 3.494. 3.495. waar je ondermeer in de bran dende zon moet wachten tot er een plaatsje voor je op de Hem- pont is. Stunt Maar zelfs de pontbemanning bleek geïnteresseerd in de stunt van 4 stuks slagroom-punten voor achtennegentig cent door voor rang te verlenen, hoewel er ver klapt moet worden dat er enige punten bij deze voorrang gesneu veld zijn. Misschien niet alles volgens de re gels, maar in dit geval zeer doel treffend. Nu, achteraf bekeken, is het allemaal wel meegevallen en kunnen we om bepaalde situaties hartelijk lachen. Terwijl de opge dane ervaringen benut kunnen worden voor een volgende (hel opening. Waarbij, zoals bij de ope ning van de S.M.-Westzijde, de prettige onderlinge samenwerking en gezamenlijke inspanning deze „opdracht" tot een succes wisten te maken. Ook ditmaal zijn onze biljarters er niet in geslaagd de driekamp P. Schoen - Verblifa - A.H. te win nen, alhoewel de nederlagen dra gelijker waren dan vorig jaar. Uitslag: Albert HeijnPieter Schoen 57 VerblifaAlbert Heijn 84 Pieter SchoenVerblifa 48 Eindstand: Verblifa 16 punten Pieter Schoen 11 punten Albert Heijn 9 punten Zeker hadden wij een beter figuur geslagen als enkele hoofdklasse spelers niet verhinderd waren op deze wedstrijddag. Tevens ontbrak bij onze spelers nog de wedstrijd routine, na een lange zomerrust periode. In het komende wintersei zoen kan een intensieve training ons helpen om het volgend jaar onze rivalen te verslaan!

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6