Albert Heijn werd groot deel van de heer G. Talsma's leven RIJK GEVARIEERD WINTERPROGRAIMA VAN PERSONEELSVERENIGING Ideeënbus commissie DC AH-huwelijk Negen ideeën nader bekeken Na 40 jaar dienstverband: peest A^en/fc AH -FLITSEN Een van de hoogtepunten uit het programma: Carnaval Zoals in onze vorige Flitsen al gemeld, zullen wij u thans een volledig overzicht geven van de aktiviteiten van onze P V. U heeft helaas nog niet allemaal uw kaartjes waarop het programma vermeld staat, doch u kunt gerust zijn: binnen de ,,korste kere" heeft ook u uw lidmaatschapskaartje in uw zak. Bewaar het goed, want het programma voor het gehele seizoen staat er op en wij zullen het kaartje ook nog wel nodig hebben om de diverse .vakjes" af te stempelen Als eerste avond hebben we op 31 oktober een dansavond, van 8 tot 12 uur, met de „Rolling Devo- tians", waarbij we u ook nog wat floorshow geven door Los Amigos del Parana en Maurice Delmonte. Bent u nieuwsgierig wat zij bren gen? Komt dan maar naar ons O.G. U heeft beslist een gezellige avond, ook als u niet de gehele avond wilt dansen. We hebben het idee, dat deze eerste avond veel jeugdigen naar onze zaal zal bren gen. Lachstuip Op 14 nov. a.s. komen Potasch en Perlemoer ons de ene lachstuip na de andere brengen. U weet na tuurlijk allemaal, dat het duo Jo- han Boskamp en Jan Blaaser hier in de hoofdrollen spelen. We weten zeker, dat wij hiermee aan het verzoek van velen voldoen en zijn daarom ook blij, dat wij zo vroeg in het seizoen reeds deze beide he ren met de verdere entourage bij u kunnen introduceren. Neen, dat laatste woord is vast niet juist, want we vermoeden dat velen van ons wel eens een avond genoten hebben van P. en P. op vakantie en P. en P. in textiel. Hopelijk valt deze avond bij u al len in de smaak. Het zal goed zijn om op de tijd dat er kaarten te verkrijgen zijn, direct te komen, want anders kunt u er wel eens naast grijpen. Jaarvergadering In december krijgen we dan na tuurlijk weer onze „oude en ver trouwde" jaarvergadering. Men sen wat zouden we u graag op het hart willen drukken, noteer vooral de 8e december. We weten het wel, er komen niet graag mensen naar een vergadering, maar dit is toch uw eigen belang. We wil len graag aan vele wensen vol doen en rekening houden met al onze leden, doch als er dan een handje vol komt, dan geloven we niet dat alles wat er leeft er uit komt. We hebben altijd het Filmzaaltje voor onze Jaarvergadering, zorgt u nog eens, dat dit geheel vol komt er er voor een extra ketel koffie zal moeten worden gezorgd. Afgesproken Kienen Dan komen weer de drukke weken voor de „Kerst" en krijgt ook de P.V. haar aandeel in deze drukte n.l. door de KIENAVONDEN. Ja het zijn er weer twee, evenals vo rig jaar. Het is ons n.l. prima be vallen en we hebben zoveel bijval van de leden gekregen op dit punt, dat we veronderstellen dat u nooit meer zo op een kluitje hoeft te zitten, tenzij natuurlijk met de ja ren ons personeel zo uitbreidt, dat we wederom ruimtegebrek krij gen. Doch voorlopig hebben we weer de ruimte en kan iedereen deze avond meemaken, ja iedereen want ook hebben we aan de avondploeg gedacht en de andere overwerkers en we houden nu on ze avonden op woensdag 16 en dinsdag 22 december. Thriller Voorts gaan we weer het nieuwe jaar starten met een toneelavond op 23 januari. Het wordt een thril ler, doch een heel goede. Door een beroepsgezelschap gespeeld. Ho pelijk bereiken wij ook hier weer een groot gedeelte van onze leden mee. Magisch Dan is februari het CARNAVAL. Nu, daar zeggen we niets over. Het woord heeft een magische klank gekregen in onze Zaanse gemeenschan en dat wil heel wat zeggen. We zullen ons best doen om ook dit jaar er weer een KNAL-feest van te maken, gaan de dames alvast eens kijken naar een patroontje We zouden n.l. niets liever willen Op 28 augustus j.l. zijn mej. D. M. Brands en de heer L. Piek in het huwelijk getreden. Beiden zijn sinds 1961 werkzaam in de ban ketbakkerij Ruysdaelstraat te Am sterdam. De kennismaking werd al spoedig buiten werktijd voort gezet, o.a. in de Operettevereni ging. Toen er een woning beschik baar kwam hebben zij de grote stap" ondernomen. Op de foto ziet u het jonge paar, zoals het goede Amsterdammers betaamt in het Vondelpark. dan dat alle leden nu eens gecos- tumeerd zouden komen. U heeft nu nog alle tijd en de winter met de lange avonden staat voor de deur. U stelt ons toch niet teleur? Dan in maart gaan we al weer denken aan de komende vakantie. Wij hebben voor u kleurenfilms over ENGELAND aangevraagd. U kunt op deze avond naar ons idee een heel goede indruk krij gen over het grote land aan de overkant van onze Noordzee en wie weet wilt u er na het zien van de films er ook eens heen of levert het u een ander idee voor uw eigen vakantie op. Kleinkunst Als laatste avond hebben we, zoals al een paar jaar, een CABARET- avond met de kleinkunst-kombina- tie „alle 7". We hopen, dat deze avond weer een goed sluitstuk van ons seizoen wordt en weten zeker, dat op 3 april a.s. onze zaal weer volledig bezet zal zijn met jeugdi gen en ouderen. Op de laatst gehouden bijeenkomst van de Ideeënbus-Commissie D.C. werden een negental ideeën nader bekeken. Veiliger De heer F. v. d. Bosch van de af deling Ontvangst, zag zijn idee van het maken van een oprit, zodat de vuilniskar van het Distributie- Centrum boven de schuit kan wor den geledigd, beloond met een be drag van 20,Mede dank zij dit idee werd een gemakkelijker, doch ook veiliger werkwijze ver kregen en wordt in het vervolg voorkomen, dat het vuilnis tussen de aanlegsteiger en de schuit valt. Aanpikken De heer F. Stam van de afdeling Diversen stelde voor om aan de trekstangen van de ophaalwagens in het Divers-Circuit een kettink je met haak te monteren om „het aanpikken" aan de wagens te ver gemakkelijken. Het los- en vastmaken met touw tjes komt daarmede te vervallen; een goed idee, waarvoor de heer Stam een bedrag van 15,in ontvangst kon nemen. Onderzoek Een drietal inzenders kwam in aanmerking voor een aanmoedi gingspremie. Twee ideeën werden afgewezen, terwijl twee andere voor een nader onderzoek werden aangehouden. „In gemoede, zitten we in konserve of zitten we in blikl" Dinsdag 8 september was het een ware feestdag voor de heer G. Talsma, vanwege het feit, dat hij veertig jaar bij A.H. in dienst was. Gedurende deze periode heeft de heer Talsma in onze bakkerijen gewerkt. Als leerling koekbakker bezette hij diverse plaatsen in de bakkerij en heeft zich mede door de liefde voor het bakkersbedrijf opgewerkt tot chef. Legpenning Op ziin jubileumdag waren be halve bedrijfsleiding en chefs, vele collega's aanwezig om hem te complimenteren. Vanzelfsprekend werden vele har telijke woorden tot hem gespro ken, welke gepaard gingen met cadeaux o.a. in de vorm van enve loppen met inhoud. Tevens ontving hij de legpenning van de Maat schappij voor Nijverheid en Han del. Spannend Maandag 8 september 1924 was het een spannende dag voor de heer Talsma. Nadat hij in Fries land geboren, getogen en als ban ketbakker geschoold was stapte hij die dag bij de Produktiebedrij- ven van Albert Heijn in dienst. Het zou blijken dat de heer Tals ma zich snel thuis ging voelen in 40-jarig huwelijksjubileum: 23-10: De heer R. Dop (L.F.) 27-11: De heer F. Wijgh (H.K.) 1217 -jarig huwelijksjubileum 16-11: De heer G. v. Olst (H.K.i I 25-jarig zaken jubileum: 20-11: De heer T. de Lange (D.C.) de Albert Heijn-bakkerijen, alswel in de Zaanstreek, waar vandaan hij, vooral toen bekend werd dat een Noordhollandse mevr. Talsma zou worden, niet meer weg te branden was. Met extra veel verantwoordelijk heidsgevoel en ijver heeft de heer Talsma zich op zijn bakkersbaan geworpen. Enthousiast Dit „extra" werd beloond met zijn benoeming tot afdelingschef in 1948. Hij volgde daarmee de heer Jongsma op. De heer Talsma kan enthousiast vertellen over zijn 40- jarige loopbaan. Albert Heijn is een groot deel van zijn leven ge worden, een lot, dat hij bepaald niet betreurt. Tropisch „Tijd voor een hobby heb ik eigen lijk nooit gehad ik ga er wel met één beginnen: Tropische vo gels! De enveloppe van de direk- tie is een geweldige start hier- j voor!" Wij wensen hem nog veel j succes toe. I Bovende jubilaris met familie, bedrijfsleiding, collega's en belang stellenden na de huldiging in het ontspanningsgebouw. Onder: De heer en mevrouw Talsma worden verwelkomd voor het ontspanningsgebouw.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 5