Verhoogde tegelvloer voor computer-afdeling gelegd Nieuw hoofd Opleiding Opent Albert Heijn in 1971 Supermart op de maan Hans en Grietjes te gast bij Albert Heijn GEHUWD In memoriam AH-FLITSEN 3 Een dezer dagen is de verhoogde tegelvloer voor de computer-afdeling gelegd. Dit type vloer is noodzakelijk in verband met de doorvoer van kabels en airconditionning. Bovendien is het hierdoor mogelijk om gemakkelijk machines bij te plaatsen of te verplaatsen. De tegels, die zeer nauw aaneen sluiten, kunnen op een wel heel bijzondere manier, uit de vloer ge licht worden. Op bijgaande foto serie ziet U hoe dit gebeurt. Op de eerste foto wordt het dopje uit de tegel getrokken, door mid del van een magneet. Op de twee de is de. sleutel in het slot gesto ken en de „bajonef-sluiting draait mee. Op de derde is de zuighengel geplaatst en fungeert als hand greep. De vierde foto toont U de sluiting van de tegel. Waterpas Op de laatste ziet U, dat door speciale steunen, de tegelvloer ge heel waterpas moet zijn. Dit is be slist noodzakelijk i.v.m. een juist functioneren van de computer, die binnen afzienbare tijd in werking zal komen. Met ingang van 1 augustus j.l. is de heer Dr. H. P. Meppelink in dienst van ons bedrijf getreden als Hoofd Opleiding Filialen. De heer Meppelink volgt in deze funktie Drs. E. Keuskamp op, die enige tijd geleden het bedrijf heeft ver laten. Diens werkzaamheden werden tij delijk waargenomen door de heer W. A. Scholte. De heer Mep pelink, die thans 38 jaar oud is, studeer de sociografie in Utrecht en Amsterdam en deed in 1950 zijn doctoraal examen. Intussen was bij in 1947 reeds als leraar aan een H.B.S. werkzaam geweest en in 1948 in dienst getreden bij de Kamer van Koophandel te Utrecht, waar hij zich bezig hield met de problema tiek, die zich door de industriali satie aandiende op het terrein van scholing en personeelleiding. Personeels aangelegenheden Van '52'54 was hij verbonden aan het adviesbureau Bosboom en Hegner te Amsterdam, in de bui tendienst als bedrijfsadviseur en in de binnendienst voor opleidings werkzaamheden. Bovendien trad hij in deze periode een halve dag per week op als le raar aan een H.T.S. te Utrecht, waar in het kader van de onder wijsvernieuwing het vak „perso- neelaangelegenheden" gedoceerd werd. In 1954 trad de heer Meppelink in dienst van de Nederlandse Spoor wegen bij de toen nieuwe Dienst Personeelszaken. Zijn werkterrein lag de eerste jaren op het terrein van werkclassificatie, beoordeling en werving. Vakonderwijs In 1959 volgde zijn benoeming tot Personeelchef Werkplaatsen, ter wijl hij de laatste maanden een coördinerende funktie had in de Stafgroep Personeelszaken, als vertegenwoordiger van de Techni sche Diensten. Ondertussen promoveerde de heer Meppelink in 1961 op een studie over de opkomst van het vakon derwijs in Nederland. Klubavonden gaan weer beginnen Nu de vakanties voorbij zijn, en de dagen beginnen te korten, heeft het bestuur besloten op donderdag 3 september de club avond wederom te openen. Zij rekent op een flinke opkomst. Ook niet-leden zijn welkom; wij kunnen nog enkele nieuwe leden plaatsen. Wij verzoeken onze leden, om personeelsleden, welke de laat ste maanden in onze dienst zijn gekomen op te wekken eens kennis met onze club te komen maken. Het Bestuur Op 6 augustus j.l. waren 36 jon gens en meisjes van tussen de 7 en 12 jaar te gast bij Albert Heijn. Jongens en meisjes die allemaal luisterden naar de sprookjesach tige" namen Hans en Grietje Zij waren bij Albert. Heijn één dag in een snoepluilekkerland en kon den onbeperkt knabbelen van het lekkers dat zij zagen, net als hun beroemde naamgenootjes uit het bekende sprookje. L 40-jarig dienstjubileum 4- 9: de heer K. Kan (HK) 8- 9: de heer G. Talsma (KB) 13-10: de heer J. P. Pasma (KB) 25-jarig dienstjubileum: 11- 9: de heer E. F. Martens (DC) 16-10: de heer W. C. Leonards (DC) 121/2-jarig dienstjubileum 9- 9: de heer W. v. Unen (PB) 7 y2 -jarig dienstjubileum 18- 9: mevr. F. Rowoud-Keller (CF) 8-10: mej. Th. Otto (VA) 25-jarig huwelijksjubileum 20- 9: de heer en mevrouw v. Gor- com (PB) 21- 9: de heer en mevrouw Tuin man (TD) J. H. TON Op dinsdag 18 augustus j.l. kregen wij het droeve bericht, dat onze vroegere medewerker de heer J. H. Ton, na een kort stondige ziekte in de leeftijd van 72 jaar was overleden. De heer Ton heeft gedu- W rende 23 jaar in onze be- &Êtk I drijven ge werkt als chef van de bakkerij en smederij. A Wij hebben Sflrï i» in die jaren aan de over ledene een goede en trouwe me dewerker gehad, die bij leiding en kollega's zeer gezien was. Onze gedachten gaan uit naar zijn dochter en zoon, die reeds in januari geconfronteerd wer den met het verlies van hun moeder mevr. A. Ton-Brasser. Wij hopen dat zij de kracht zul len vinden, het zo snelle heen gaan van hun ouders te dragen. Wij wensen hun van ganser harte sterkte toe. Dat de heer Ton ruste in vrede. C. v. d. VLIET Vrijdag 28 augustus j.l. is na een langdurige ziekte overleden de heer C. v. d. Vliet in de leef tijd van 61 jaar. Hij was in dienst van Albert Heijn vanaf 14 januari 1946 en was Amsterdam AL het personeel aannam. i van over- tuigd, dat wijlen de heer v. d. Vliet zich steeds ten volle heeft ingezet en het voor hem zeer moeilijk is geweest, toen hij hiertoe niet meer in staat was. Zijn vrouw, dochter en schoon zoon wensen wij sterkte in deze moeilijke dagen. Mevr. v. d. Vliet danken wij voor de hulp die zij bij het werk voor haar man steeds is ge weest. 19-6: De heer C. Versteeg (recla me studio) met mej. J. Al berts; 26-6: de heer W. J. Morelis met mej. I. A. L. Born (holle- rith 30-6: de heer D. van Staverden met mej. W. Pauptit (div. kantoor) 7-7de heer J. G. Groothoff met mej. L. v. Drongelen (mag. div.); Enkele weken nadat de gemo toriseerde Rolschaatser in het T.V. journaal was verschenen, reed hij als moderne Sandwich man voor Albert Heijn in Am sterdam Osdorp en enkele da gen later in Zaandam. In beide gevallen deelde hij bonnen uit voor kinderverrassingen ter ge legenheid van de heropening van gemoderniseerde A.H. SuperMarts. weet dat wij pas in 1971 onze eerste SuperMart op de maan openen. De op superbenzine aangedreven rolganger vroeg aller aandacht voor feestelijke verrassingen in de heropende supermart te Zaandam. 22-7: de heer J. Mulder (loon afd.) met mej. I. Vorst; 27-7de heer J. A. E. van Doorn met mej. V. A. Chevalier correspondentie 30-7: de heer J. Verwer met mej. C. Balder (VA); 6-8; de heer J. op den Velde met mej. A. Taai (Holl.); 15-8: de heer A. Oosterkamp met mej. M. D. Hendrikman Verstege (sekr.esse). 21-8: de heer P. A. Vlaar (emb. afd.) met mej. M. Rovens- burg; Getuige de reacties, had het pu bliek heel veel plezier in deze stunt want overal waar deze uit het jaar 2000 weggelopen rolschaatsmens onder enorm motorlawaai ver scheen, werd hij niet alleen door kinderen bestormd, maar kwamen ook de volwassenen uit de huizen en uit de winkels. Kreten als; echt weer iets voor Albert Heijn en kijk nou eens Albert Heijn in de bocht waren niet van de lucht. Eén mevrouw vroeg ons fijntjes: Moet Uw chef van de MaanSuper- Mart op het matje komen Dat was een domme vraag want U

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 3