NIEUWS UIT DE DIVISIES Henk Gulickx: van de autopedrace naar wielersportevenementen Divisie Supermart I Koperen zakenjubileum van de heer S. Koper Divisie Arnhem AH huwelijk te Brunssum Allemaal Beatles? Korrespondenten p SM-Divisie III AH-FLITSEN «nu» cwnua un. In het korps korrespondenten, dat de redaktie met veel enthousiasme voorziet van het nieuws uit de divisies, zijn de afgelopen maanden enkele wijzigingen opgetreden. Daarom drukken wij hierbij nog eens een volledig overzicht van namen en adressen af. Divisie Amsterdam: J. de Wever Divisiekantoor: De Lairesse- straat 156, Amsterdam. Divisie Haarlem; J. H. Jacobs Divisiekantoor; Baan 17, Haar lem. Divisie Rotterdam: P. Jonkergouw Divisiekantoor: Delftsestraat 17c, Rotterdam. Divisie Arnhem: H. Malag Divisiekantoor: Ir. P. J. van Murjlwijckstraat 25-11, Arnhem. Divisie Utrecht: N. v. d. Brink Divisiekantoor: Biltstraat 204, Utrecht. Rayon Noord: H. Wijma, p/a filiaal Albert Heijn N.V., Dracht 9, Heeren veen. Divisie Supermarts I: W. J. Appel Divisiekantoor: De Lairesse- straat 156, Amsterdam. Divisie Supermarts II M. de Rijke, Bruinelaan 129, Zwijndrecht. Divisie Supermarts Hl: P. de Beet DivisiekantoorRoostenlaan 116, Eindhoven. De heer Gulickx met zijn succes- volle Bnbblc-Up-Boys, clie hel af gelopen seizoen vele triomfen be haalden. 1 september 1964 was het 12 '/2 jaar geleden, dat de heer S. Koper als jongste bediende in dienst kwam bij Albert Heijn. Via BZ en ZB, kwam hij in de S3VI aan de Leyweg in Den Haag, waar hij 2 jaar als afd.chef kruidenierswaren heeft gewerkt. Binnenkort wordt de heer S. Ko per als afd.chef kruidenierswaren overgeplaatst naar de nieuw te openen supermart te Heemstede. Hebt U nooit van „Baal" gehoord Natuurlijk wel! U begrijpt ons be ter als wij U de naam van deze Nederlandse grensplaats noemen n.l. Baarle-Nassau. Baarle-Nassau is dat stukje Nederland dat „Bels" is of andersom. Men leeft er Bel gisch, eet er „Bels", kortom alles wordt door het nabuurland beïn vloed. Midden in dit plaatsje met maar liefst 32 enclave's in Nederland, waar ieder huis een Bels en een Nederlands huisnummer heeft, met 2 kerken, 2 scholen en 2 gemeente huizen, daar staat de kruideniers winkel annex bakkerij van vader Gulickx. Op de toonbank prijken een kassa voor Hollands en een voor Belgisch geld. „Baaienaar" Zijn zoon Hendrik werkt al een paar jaar in onze Supermart te Tilburg en is een echte „Baaie naar" zoals hij zelf zegt. Al jong j hielp hij mee in de bakkerij van j zijn vader. Omdat hij temidden van wielren ners leefde (w.o. Rick Wouters) werd hem de liefde voor de wiel rennerij bijna met de paplepel in gegoten. „Het begon al met de stepkes", vertelde Henk in sappig vlaams. Toen wij hem de Neder landse vertaling van „stepkes" vroegen zei Henk, „autopedrace". Organiseren Ja, het begon met de autopedrace en en toen had Henk meteen de smaak te pakken, de smaak van het organiseren wel te verstaan. Deze fraaie display kwam in de supermart Osdorp uitermate goed tot z'n recht. „Een haardracht als dat van de Osse Beat- le bevordert de hy giëne niet. Ik kan u bij voorbaat zeggen, wanneer t.z.t. bij mij een sollicitant komt met een Beatlekop, hij niet wordt aangeno men, al zou ik zonder personeel zijn". Enkele lezers hebben gereageerd op ons stukje „5e Beatle in Oss", dat geplaatst werd in ons vorig nummer. De boven staande aanhaling is uit een brief van be drijfsleider P. J. Fait uit Waalwijk, die ver der nog schreef de Osse Beatle „in le vende lijve" gezien te hebben en zo'n haar dracht ver van sma kelijk te vinden in een winkel. Hij stelde verder de vraag of wij niets an ders te publiceren had den dan stukjes ter bevordering van een dergelijke haardracht. De heer Fait vroeg ons óók om publica tie van zijn brief. Hij zal het kunnen billij ken dat wij hem tege lijk antwoord geven op zijn vragen en onze opinie weerge ven. Wij hebben geluk kig vele andere zaken voor ons blad, zoals wij maandelijks trach ten aan te tonen. Wij zijn er niet op uit Beatle-koppen te propageren, ook ande re koppen trouwens niet. Wij zijn van de Beatles niet zo erg „weg", al kunnen wij enkele van hun num mers wel waarderen. De Beatle-koppen zul len overigens snel ge noeg weer uit de mo de zijn, zodat aan moedigingen bij voor baat zinloos zouden zijn. Wij weten echter ook dat vele jeugdi gen wél weg zijn (of weg geweest zijn) van de Beatles en hier rond vooruit ko men. Zijn ze daar slecht om? Het zou al gek zijn, als er niet 'n enkele (nette) Beatle kop bij A.H. zou bin nen waaien en dit vluchtige tijdsver schijnsel hebben wij geregistreerd. Wij zijn met de heer Fait geweldige voor standers van hygiëne. Het niet zo erg ge steld zijn op Beatle- kopjes is echter nog iets anders als spreken over ..niet bevorder lijk voor de hygiëne". Zo geredeneerd zou den wij tegen alle hoofdharen van onze dames ten strijde moe ten trekken. Want hoe men ook denkt over de Osse Beatle: zijn haar is beslist veel korter dan dat van duizend van onze meisjes. Tot besluit willen wij ook nog even de heer A. H. v. d. Putten, bedrijfsleider van de Osse supermart aan het woord laten: „Geen van mijn klan ten vindt mijn Beatle- tje een gevaar voor de hygiëne, al moeten ze er wel eens om lachen. Zijn haar ziet er meestal verzorgder uit dan dat van vele an deren, want hij is er erg trots op. En on danks zijn wat aparte haardracht is hij een aardige jongen, die iedereen graag mag en die uitstekend zijn best doet." Dit laatste mag dunkt ons nu ook wel openbaar gezegd worden over de 16-ja rige Jan van Zoest, de Osse Beatle. REDACTIE Op zondag 6 september j.l. vond onder grote belangstelling de welijksinzegening plaats van de heer B. Wijnbergen, waarnemend BL van fil. Brunssum, Kerkstraat met mej. E. van Kampen, verkoop ster in fil. Nieuwenhagen. Introduktie Op 24 juni 1954 trad de heer Wijn bergen in dienst in het filiaal te Brunssum (Kerkstr.). Na respec tievelijk in filiaal Valkenburg en Brunssum (Rumpenerstr.), werk zaam te zijn geweest als le be diende en daarna als reserve-chef, werd hij in januari 1963 aangesteld als vervanger. Zijn echtgenote trad bij AH in dienst in september 1960 in filiaal Brunssum, Rumpenerstraat, waar zij de heer Wijnbergen leerde ken nen. Na amper 3 maanden, dat zij samen werkzaam waren in het zelfde filiaal ontdekten zij, dat er tussen hen meer was dan kolle- gialiteit en ziedaar het werd een mooi paar. Wij wensen hen veel voorspoed. Huwelijk Mej. T. Herben (verkoopster/cais- sière filiaal Maastricht, Kon. Em- Wielrennen heeft Henk nooit zelf gedaan maar organiseren des te meer. Hij is nu 21 jaar en er staan reeds tientallen festiviteiten op zijn naam. Wat denkt U bijvoorbeeld van de Pruimentour die ieder jaar half augustus verreden wordt? „Och ja", zegt Henk lachend en wijst op een dik boek met kranten knipsels, „toen riep ik nog zelf om, maar daar is nu geen tijd meer voor". Dit is echter niet het enige waar Henk Gulickx druk mee is, want hij houdt er ook zelf nog een ploeg jonge renners op na. Begin augus tus reden zij in Achterveld, en van de 6 wedstrijden wonnen zij er vijf! En dat met concurrentie van coachers als Rick van Looy en Ka- rel Kaers, die zelf reeds op zijn 19e jaar wereldkampioen was. In Achterveld betekende dit zo'n groot succes dat drie van zijn jon gens nu van de junioren naar de nieuwelingen zijn overgegaan. De gouden medaille van Koning Boudewijn en andere medailles en bekers prijken nu thuis in de kast, terwijl de officiële foto's naar Amerika gestuurd werden, naar het hoofdkantoor van een limo- nadefabriek Doet Henk nog meer? Ja, hij or ganiseert skelterraces en heeft zelf thuis 4 skelters staan. Per jaar worden onder zijn supervisie 10 tot 12 wedstrijden verreden. „Vorige week had ik nog een wed denschap met de plaatselijke po litie" vertelde Henk, „die reed ik met 130 km per uur in mijn skel ter voorbij!" Zo bruist en borrelt het daar in Baarle-Nassau van wieleraktivitei- ten met als spil Henk Gulickx, die overdag in de Supermart te Tilburg gewoon „Henk" is, doch 's avonds en in zijn vrijetijd bekend staat als „de organisator" die maar één doel heeft n.l. volgend jaar genoeg geld bijeen hebben om een avondzes- daagse te houden. Het bruidspaar Wijnbergen-Kampen. maplein) trad op 26 september j.l. in het huwelijk met de heer P. Doyen. Geslaagd Assistent-chef T. van Leipsig (fi liaal Venlo) slaagde op 16 juli j.l. voor het examen Verkoop Detail handel van voorverpakt vers vlees. Mej. T. Herpen uit filiaal Kon. Emmaplein te Maastricht (de bruid geheel rechts) nam behalve haar bruidegom óók twee zusjes met bruidegom mee naar stadhuis en kerk. Mutaties Op 7 september is de heer K. Romp teruggekeerd naar de op leidingsschool in Zaandam. In zijn funktie als cursus-coördinator van de cursussen te Hoog-Soeren en Zaandam zal hij velen van U op Beet, voorheen Divisie Arnhem personeelsspe- onze Divisie. P. de Beet Diversen Houden onze kollega's te Geleen dan toch niet van een pilsje? Die gedachte kwam bij ons op, toen het volgende krantenknipsel ons onder ogen kwam: Een elftal van de soos van K '59 speelde en won een voetbalwed strijd tegen het personeel van Al- bert Heijn. Het was 'n spannende wedstrijd me als inzet een krat bier, waarmede K '59 ging strij ken. De uitslag was 62. LAATSTE BERICHTEN In de maand september is het be drijf verrijkt met drie nieuwe za ken, twee ZB's en één SM. Op 8 september sloot bedrijfsleider W. H. Sely de oude bedieningszaak voor de laatste keer, om de volgen de ochtend de sleutel van de nieuwe ZB in de Arkelstraat te Gorkum in ontvangst te nemen. Bedrijfsleider A. P. Wognum heeft in Boskoop op 17 september de deuren van een prachtige ZB in een gloednieuw pand kunnen openen. In Apeldoorn gingen op 23 septem ber de deuren open van een SM. „Niet de eerste van Apeldoorn", zei de heer van Meer tijdens de receptie, „maar wel de eerste bes te". Deze zaak is toevertrouwd aan de heer R. H. Boersma. In het volgende nummer komen wij o.a. met foto's op deze ope ningen terug.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6