NIEUWS UIT DE DIVISIES Afscheid in Sittard Divisie Rotterdam Divisie Utrecht Supermart Divisie III Tien dagen op vakantie door Nederland per paard Divisie Haarlem Kees Visser: op de fiets van Edam naar Alkmaar Rayon Zuid 5e Beatle in Oss Geslaagd Divisie Utrecht SM Roosendaal verloor van team SM Breda Divisie Amsterdam 'A Filiaal Laren zag bedrijfsleider Bakhuizen node gaan AH-FLITSEN 4 Augustus j.l. was de heer F. E. C. Wezepoel B.L. filiaal 5546 Zwrjndrecht, 12 Vó jaar in dienst. De heer Wezepoel vierde zijn ju bileum in de divisie Haarlem fi liaal Oegstgeest waarnaar hij met ingang van 3 augustus is overge plaatst. Wij wensen hem veel suc ces voor de toekomst. Geslaagd De heer W. H. Smidt uit filiaal Zevenbergen en de heer J. v. d. Broek uit filiaal Breda Plancius plein (thans in M.D.) zijn ge slaagd voor het middenstands diploma. Ziekte De heer C. Clarijs. Ass.chef filiaal Delft Fred. H.straat, is na een ongeval in het ziekenhuis opge nomen. Zijn adres is „St. Hypoly- tus" ziekenhuis te Delft kamer 13. Wij wensen hem een spoedig herstel. GEHUWD: 30 juli: Robbie Stok- kerman (chauffeur filiaal 5748) Lenie Martlé. VERLOOFD: 4 juli: Adrie de Vries (filiaal Dordrecht Adm. plein) Johan de Rooy; 18 juli: Rini in den Bosch (filiaal Den Haag Fred. H.laan) Jan van de Zwan. GEBOREN: 5 juli j.l. werden de heer en mevrouw M. H. Edelijn- Ontein verblijd met de geboorte van een tweeling Suzanne en Marianne. De heer Edelijn is bl. van filiaal Rhenen. VERLOOFDDe heer John Dries- sen en mej. M. Heijbrachtse (ass. chef filiaal Laren). JUBILEUM: Op 29 augustus ho pen de heer en mevr. R. Hengst de dag van hun 12% -jarig huwe lijksfeest te herdenken. ZIEKTE: De heer P. G. de Vos, bl. filiaal Nijkerk, is nog niet her steld van zijn ziekte doch blijft goed vooruit gaan. OPENING: Op 13 augustus '64 is filiaal Nunspeet tot Z.B. her opend; in ons volgend nummer hopen wij hier nader op terug te komen. In Eindhoven woont de heer J Hagen, die voorlopig chef groente afdeling gaat worden in de nieuwe supermart te Deventer. Op zich zelf is dat allemaal niet bijzonders, maar wel bijzonder is, dat de heer Hagen 10 dagen op vakantie is geweest, niet gewoon op de fiets of met de auto, zoals U en ik, neen maar liefst per paard!! Als kind speelde hij altijd al bij een paardehandelaar en hield hij ervan de paarden te helpen ver zorgen. De liefde voor het paard heeft hij gehouden. De penetrante eur in de stallen, het voeren, ros- - i— frit, jJ Dinsdag 21 juli 1964 nam het personeel van het filiaal te Sittard officieel afscheid van hun bedrijfsleider de heer P. Otten, die op 10 augustus het rayon Zuid gaat verlaten om de leiding over te nemen van het filiaal te Apeldoorn. De heer P. Otten kwam bij A.H. voor het eerst in dienst in 1942 in het filiaal te Sittard, waar zijn broer werkzaam was geweest. Deze, momenteel B.L. in het filiaal te Vaals, werd toendertijd gedwongen om naar Duitsland te gaan, waardoor deze plaats vrij kwam. Dienst In 1945 trad de heer P. Otten in militaire dienst en diende zijn Vaderland tot 1949 in het voor malige Ned. Indië. Op 9 juni 1949 begon hij weer als bediende in Sittard, later werd hij overge plaatst naar Hoensbroek en in 1953 nam hij de leiding over het filiaal te Nuth. Vervolgens werd hij bedrijfsleider in het huidige filiaal te Sittard. Rayon Zuid ziet hem niet graag vertrekken, want in 9 jaren tijd heeft hij 17 B.L. in opleiding ge had van B.Z. tot Z.B., en velen zullen hem dankbaar zijn voor hetgeen hij hun heeft geleerd. Zijn filiaal en filiaalbeheerder waren een voorbeeld. Als men in Alkmaar, het filiaal van Albert Heïjn, in de Langestraat binnengaat, zal daar onder het personeel een heel echte wielrenner aanwezig zijn. Wonen in het vriendelijke Edam en werken in de kaasstad Alkmaar is voor Kees Visser geen bezwaar. Want, mocht de verbinding met de bus of i.d. uitvallen, dan is daar altijd nog de fiets, de trouwe bondgenoot van Kees. Kees fietst al jaren en met wisse lend succes. Als lid van de wiel- renvex-eniging „West Frisia" ver overde hij het clubkampioenschap en de tachtig kilometer werden afgelegd in de tijd van 2 uur 8 min. en 44 sec. Ook bij de sprint was Kees steeds bij de eerste drie. Deze prestaties leverde hij in Enkhuizen en als een van de meest gevreesde concurrenten gold Jaap Deen met wie hij me nig sprintje heeft uitgevochten. Thans is Kees woonachtig in Edam en daar werd hij natuur lijk lid van de aldaar gevestigde club. De tijd had echter in deze vereniging goed huisgehouden en men moest bijna van voren aan beginnen. Voor Kees Visser en zijn schoonvader geen bezwaar. Beiden zetten er hun schouders onder en thans is de wielrensport in Edam weer in volle bloei. Ieder vrij uurtje wordt aan trai ning gegeven en zo kan men als men in de buurt van Edam een ploegje renners ziet gaan, Kees Visser als kopman verwachten. Zijn werk zal nooit onder de sport te lijden krijgen, daarvoor is de ijver en wilskracht voor beide te groot. Kees Visser op jacht naar de kopploeg Tuinfeest In verband met de vakanties werd besloten om het afscheidsfeest van hun B.L. reeds op dinsdag 21 juli te houden. Gezien het mooie weer werd het feest begonnen in de mooi onderhouden tuin. Het was een zeer geslaagd af scheidsfeest, alleen klaagden de dames, dat zij weinig danspart ners hadden, hetgeen uiteraard wel in alle filialen het geval is op een feestje. Geschenken Tijdens de koffietafel werd als herinnering door het Personeel aan mevrouw Otten 4 prachtige koppen met schotels aangeboden en aan hun B.L. de heer Otten een flessenopener met het wapen van Sittard. Rayon Zuid wenst de heer Otten veel succes in zijn nieuwe filiaal te Apeldoorn. Geslaagden Voor het examen-middenstands diploma, gehouden op 21 juli j.l., resp. te Venlo en Heerlen, slaag den de heren C. M. Theelen uit filiaal Blerick en A. Koonen uit filiaal Bleijerheide. Personalia Op 15 augustus werden de heer en mevrouw Vergossen uit filiaal Heerlen, verblijd met een zoon Eric. Op 8 augustus trad de heer Th. van Oppen in het huwelijk met mej. M. M. M. Ax*ets, verkoopster in fil. Brunssum, Kerkstraat. kammen en poetsen zitten hem als het ware in het bloed. Het beviel hem dan ook goed in zijn vorige baan omdat hij daar de gehele dag met paard en kar langs de huizen kon venten. Min der plezierig was het toen zijn baas met venten ophield, doch gelukkig hield hij het paard aan! Vier paardesi De heer Hagen verzorgt het paard nog regelmatig als hij zon dags thuis is. En omdat hij een vriend heeft, wiens vader een ma nege bezit met 17 paarden, be sloten zij samen eens op vakantie te gaan per paard. De beide ver loofdes gingen ook mee en zo vertrokken zij op een goede dag met 4 paarden. Bospaadjes Natuurlijk niet over de grote weg, maar door kleine bospaad jes ging het achtereenvolgens Ja, ja, ja, of wel Yeah, Yeah, Yeah in Beatle taal gesproken, het is werkelijk waar: in supermart Oss ontdekten wij dezer dagen de 5e Beatle! Geen George Harrison en ook geen Ringo Star maar niemand anders dan Jan van Zoesf van de groente afdeling, die door zijn kapsel laat zien dat hij een echte Beatle Fan is. Weliswaar geen lid van een Fanclub, maar zo op zijn eigen houtje een mooie pruikebol. Als hij naar huis gaat, dan gaat zijn strooien hoedje erbij op en op zijn eigen kamertje luistert hij dan naar Beatle-platen. Mijmerend kijkt hij dan naar de muur die letterlijk volgeprikt is met foto's van de Beatles. naar Nijmegen, Zevenaar, En schedé, Zwolle en Nunspeet. „Maakten jullie nog iets leuks mee?" vroegen wij de heer Ha gen tenslotte. ,Ja", bevestigde hij glimlachend. „Wij waren op een kampeerterrein in Vierhouten, toen 's nachts een hevig onweer losbrak. Onze tent stond geluk kig op een heuvel, doch het ge hele terrein lag verder in een kom. die met alle tenten daarop flink onder water liep. De kamp beheerder vrocg ons of wij met de paarden diepe geulen in het terrein wilden trekken, zodat het water kon weglopen. Onder veel bekijks zijn we er nog tot diep in de nacht mee bezig geweest. Al met al was het een leuke va kantie! De volgende personeelsleden leg den met goed gevolg een examen af: 1015 - de heer Stomps, kruide- niei-svakdiploma; 1015 - de heer v. Rossum, kruideniersvakdiplo- ma; 1024 - de heer v. Driel, 3 ja- rig handelsavondschool; 1024 - de heer Esters ontving getuigschrift momie (Maxwell)1013 - de heer B. Gort. kruideniersvakdiplo- ma; 1013 - de heer R. Gort, krui- derniers'vakdiploma; 1004 - de heer Rooten, kruideniersvakdiplo- ma; 1019 - de heer Meijs, slagers- vakdiploma; 1023 - de heer Huis hof, kruideniei'svakdiploma; 1023 - de heer Timmermans, 3-jarig handelsavondschool; 1032 - de heer G. Pieper, diploma glas, kera miek en aardwerk; 1032 - de heer Otten, diploma handelskennis 1021 - de heer C. Carels, diploma handelskennis; 1021 - de heer A. Basten, diploma handelskennis. Wij wensen U allen van harte ge luk met dit succes. De heer A. J. Bakhuizen gaat i.v.m. zijn opleiding tot S.M.B.L. zijn filiaal in Laren als bedrijfs leider verlaten. In een gezellige bijeenkomst werd afscheid van hem genomen. Het volledige personeel was aan wezig, alsmede de heer E. A. Lohman, die als reserve-chef de heer Bakhuizen zal waarnemen en de heer C. Jenster, die acte de presence gaf namens het Di visie-team. De heer Bakhuizen dankte al zijn personeelsleden voor de samen werking en accentueerde, dat hij erg trots is op zijn team. Het team, zo zei hij, is de basis voor de mooie resultaten in Laren, waarbij hij benadrukte, dat nieu we personeelsleden steeds direct* geheel zijn opgenomen. - -W Hij was ervan overtuigd, dat de heer Lohman~ de sfeer gunstig zal beïnvloeden. De heer Bakhuizen dankte nog maals allen voor de prettige tijd, die hij nu gaat afsluiten. Mevrouw W. P. Bakker-Letzer dankte namens het personeel de heer Bakhuizen met de woorden: „Je werk kan een zegen zijn en je kunt elkaar helpen en opvan gen in het werk!" Als blijk van waardering kreeg de heer Bak huizen een bijzonder waardevol borrelglaasje aangeboden om 's avonds tot rust te komen na de komende vermoeiende opleidings periode tot S.M.B.L. De heer Lohman hoopte op de zelfde voet voort te kunnen gaan en vertrouwde op ieders medewer king in deze. De heer Jenster dankt de heer Bakhuizen namens de divisie-. Na al de hartelijke ge meende woorden werd de avond voortgezet onder het genot van A.H.'s beste artikelen. De voetbalploegen van Roosen daal en Breda namen onlangs de elkander toegeworpen handschoe nen op en spraken af te duelleren in de arena van Alliance te Roosendaal. Breda, enigszins beduusd van de enorme successen van Roosendaal, trad onvervaard aan en klopte zowaar dit machtige Roosendaal. Twee schitterende doelpunten van onze heer Szabo. Doelpunten bedacht met 20ste eeuw pre cisie en uitgevoerd met een Mid deleeuws „kanon". Twee andere goals van een parttimer comple teerden dit Bredaas schuttersfes- tijn. En wat de heer Schapendonk c.s. ook probeerden, meer dan de eer te redden was er voor hen niet weg gelegd op deze prachtige, hete zomeravond. Mede namens vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan de Divisie Amsterdam, mijn col lega's en allen waarvan we zo'n grote belangstelling ondervonden op mijh zilveren jubileum. M. A. Klaasse, Mercatorplein 11, Amsterdam.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 4