wedstrijd tegen L, verloor beslissende Bartelson bezoekt Tweede plaats AH-GR00THANDEE TOERDE EN VOER EANGS ROTEN EN APEN Pakkamer oven 1 en 2 agenda in zomeravond competitie produktie- bedrijven II ij heten welkom Nieuw personeel AH-FLITSEN hr. P. H. Hooiveld (Bedr.bur.); mej. H. J. Nijkamp C.F.-. hr. M. Groen (C.F.); mevr. J. Visser-van 't Padje V.A.hr. W. Sturk (B.A.); mej. D. Bezembinder (C.F.); mej. M. J. Tehupeiory (V.A.J; mej. H. E. de Moor (V.A.); hr. J. Gulien (V.A.); hr. S. Padrevecchi (C.F.J, mej. W. Jagt (K.B.): mej. G. A. Brugts (K.B.): mej. J. van Doorn (S.B.) De fam. Bos (K.B.) en de fam. Hagens (B.A.) waren resp. op 6 en 7 juni 12 Vs jaar getrouwd, onze felicitaties en nog vele jaren toe gewenst. De fam. Spijk van 't D.C. is ook 12y2 jaar getrouwd ge weest, onze gelukwensen. Wij blijven nog wat in de feest stemming. Op 5 juli is de fam. J. de Boer 25 jaar getrouwd ge weest, van harte gefeliciteerd en nog vele gelukkige jaren toege wenst. De heer J. Kuyk (Portier) vierde op 30 juni j.l. zijn 40-jarig zaken- jubileum. Van harte gefeliciteerd jubilaris. Het heeft niet aan be langstelling ontbroken, omdat Kuyk na zo'n grote staat van dienst vele vrienden in ons bedrijf heeft gekregen. De heer en mevrouw Overloop waren 9 juli 12y2 getrouwd, onze felicitaties en nog vele jaren toe gewenst. De heer J. C. Berghege (K.B.) hoopt op 31 juli zijn 25- jarig dienstjubileum te vieren. Wij feliciteren U hiermee en wensen U met Uw vrouw en kinderen een heel prettige dag toe. Mej". J. Koning (C.F.) is op 26 juni met haar bruidegom de heer K. Sondaar naar het gemeen tehuis gestapt om elkaar eeuwige trouw te beloven. Wij wensen U beiden dan ook veel goeds toe, bo venal gezondheid. Zo hebben wij dan weer alle feestgangers gefeli citeerd. Nu gaan wij over naar de zieken lijst: Zoals U allen wel gelezen zult hebben is de heer Vernooij overleden; hij was 78 jaar. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Ook de heer J. Schram zijn vrouw is overleden. Zij hadden een nieuw bejaarden huisje en ziedaar het heeft niet zo mogen zijn. Ze hadden voordien 51 jaar op het Kokspad gewoond. De heer Ton, gep., is gevallen en wordt nu in het gemeentezieken huis verpleegd. Wij wensen hem een spoedig herstel toe. De heer J. Pekelharing is na het overlqden van zijn vrouw ziek geworden en wordt nu ten huize van de heer Van Wijnen liefderijk verpleegd. De heer Sman (Wormer) is weer thuis. Wij hopen dat alles nu weer goed mag gaan. De heer Veenema is nog steeds thuis na de aanrij ding, maar het begint toch al wat beter te worden. De heer Wurtz is nog wegens ziekte thuis. De heer Boer (K.B.) is ook opge nomen in het ziekenhuis en wij hopen ook voor hem dat de ge zondheid weer spoedig terug mag komen. De heer K. Groen (.O.D.) werkt nog voor halve dagen, ook de heer De Jong uit de C.F. moet nog steeds met halve dagen werken genoegen nemen, maar het is toch heel wat beter dan het is geweest. De heer Bruinsma is ook nog we gens ziekte thuis; ook de heer Leermakers (D.C.), maar wij ho pen dat alles weer goed mag komen. Ook de heer Rustenburg (D.C.) is al vele weken door ziek te thuis; onze beste wensen voor een spoedig herstel. Wij willen U allemaal een heel prettige vakantie toewensen met veel mooi weer. Na de voorspoedige start in de zomeravondcompetitie van het elftal van Albert Heijn, werd er door enkelen reeds aan een kampioen schap gedacht. Maar de weg was nog lang en de volgende wedstryden brachten dan ook prompt de eerste verliespunten. Op 4 juni speelde A.H. tegen het elftal van Sterel en Wechgelaar. Na een gelijkopgaande wedstrijd, waarin beide elftallen zowel voor als na de rust enige kansen lieten liggen, scoorde Sterwech net voor tijd, zodat Albert Heijn deze wed strijd met 10 verloor. Op 11 juni waren we gastheer van Tot en Beers, waar we tijdens de eerste ontmoeting geflatteerd met 10 hadden gewonnen. Tot en Beers heeft er tijdens deze wed strijd geen gras over laten groeien want met 52 beet Albert Heijn in het zand. Enigszins als excuus kunnen we aanvoeren dat A.H. met 10 man deze wedstrijd moest spelen. Via 10 achterstand, kwam A.H. nog op 1—1, maar toen nam Tot en Beers het heft in handen en met de rust stond A.H. met 31 achter. Kort na de rust scoorde Tot en Beers 41 en na verkleining van de achterstand tot 42 kwam het einde met een gevoelige 52 nederlaag. Op 22 juni speelden we op het Verkade-terrein de revanchewed strijd tegen Sterwech. Ook nu weer een gelijkopgaande wedstrijd met Albert Heijn iets meer in de aanval. Maar doelpunten waren duur en zo gingen we rusten met dubbelblanke stand. In de 2e helft van hetzelfde laken een pak, weer geen doelpunten, tot ongeveer 5 minuten voor tijd onze rechtsbin nen Everhard een schot in de bo venhoek gaf. Jan juichte reeds maar de back stompte met een zweefsprong de bal uit het doel. Teleurstelling voor Everhard. Strafschop, welke door Kramer benut werd, zodat we met 10 wonnen en revanche namen voor de eerder geleden nederlaag. Na deze wedstrijd was de stand aan de kop van de afdeling als volgt: L.S.V. A.H. 7 gespeeld 6 gespeeld 9 punten 8 punten Beslissing Totaal zouden 8 wedstrijden ge speeld worden, zodat op 29 juni de wedstrijd L.S.V.A.H. de be slissing zou brengen. Onder vrij grote belangstelling werd op het L.S.V.-terrein te Krommenie deze wedstrijd gespeeld. Geladen tot het uiterste gingen beide elftallen van start. Door een paar goed door L.S.V. uitgebuite fouten in onze achterhoede, kwam L.S.V. reeds binnen 15 minuten aan een 20 voorsprong. Dit deprimeerde A.H. zodanig, dat L.S.V. steeds sterker werd en A.H. geheel met zijn rug tegen de muur werd gedrongen, wat resul teerde kort voor de rust door een zeer ver schol, op een 3—0 achter stand. Na de rust hetzelfde spelbeeld en zo sleepte deze wedstrijd, waar zoveel van verwacht werd, zich naar een voor A.H. teleurstellend einde. L.S.V. was kampioen. Na de goede start van Albert Heijn ging het in de 2e helft van de competitie heel wat minder. Het totaalresultaat was overigens niet slecht. Tijdens deze hele com petitie was de geest in het team prima. We hebben leuke wedstrij den gespeeld en we hopen volgend jaar een nog beter resultaat te bereiken. Op 23 mei hield de N.V. Albert Heijn's Groothandel in Rotterdam haar jaarlijkse trip. De traditie wil dat het goed weer is, als de tocht gehouden wordt en ook nu weer waren de weergoden ons goed gezind. Zeekastelen Er werd begonnen met een ere rondje om het nieuwe distributie centrum en vervolgens een rit door Rotterdam. Voor velen (Al- bert Heijn's Groothandel ligt op de zuidelijke oever) was de noor delijke Maasoever iets geheel nieuws. Hier gingen we aan boord van de „Princessenplaat" en werd koers gezet naar het Botlekgebied. On derweg konden we zien, waarom Rotterdam de grootste haven ter wereld is. Tot aan de horizon tekenden de machtige kraansil houetten zich af tegen de hemel. Grote zeekastelen lagen aan de kaden om te lossen en het was een komen en gaan van schepen en scheepjes. Apenfamilie Rustig gleed de „Princessenplaat" door deze bedrijvigheid naar het Botlekgebied. Hier konden we met De op pagina 1 omschreven ge moderniseerde inpakafdeling KB. alwaar de ruimte vergroot en de arbeidsomstandigheden verbeterd werden. eigen ogen aanschouwen, waar de kranten en tijdschriften zoveel over geschreven hebben: Euro poort. Terwijl het schip terugvoer naar de steiger gebruikten we de lunch. De bussen stonden al op ons te wachten en na een rit van on geveer 2 uren waren we bij Ouwe hands Dierenpark. Hoewel de naam doet denken aan „ouder dan tweedehands" was de dierentuin dat beslist niet. Uitroepen bij de apenkooi zoals: „Blijf je van mijn familie af" of „Ik roep de oppas ser" en „Wat 'n lucht, zou-ie dood wezen?" en dergelijke konden we zo nu en dan beluisteren. Naamgenoot Om half vijf ging het verder naar de Kanonnier in Oosterhout, waar we de rest van de dag en avond zouden doorbrengen. Het diner was voortreffelijk en de sfeer aan tafel reuze gezellig. We zagen dat onze bedrijfsleider, de heer Haan, een gebraden naamgenoot ver schalkte. En dan maar zeggen dat in Nederland het kannibalisme uitgeroeid is Danslustig Hierna was er gelegenheid tot dansen en velen waren van de I dansvloer niet af te krijgen. Om elf uur werd de terugtocht aan vaard en rond middernacht was het feest voorbij. Hartelijk dank voor de gezellige dag aan de organisatoren is wel op zijn plaats. Tijdens een zonovergoten dag waren de medewerk (st)ers van DC Rotterdam behalve eikaars collega's eikaars reisgenoten. aan directie en personeel voor de bewezen attenties: bij hun huwelijk: de heer en mevr. Eijben-v. d. Meer; bij zijn 40-jarig zakenjubileum: de heer J. Kuyk; bij zijn 25-jarig huwelijksjubileum: de heer J. S. de Boer; bij zijn 12]^- jarig zakenjubileum: de heer L. Bouman (CMS); bij gezinsuitbrei ding: de heren D. Peperkamp, W. Lakeman, P. Schotsman en J. Ver donk; bij ziekte van echtgenote: de heer H. de Vries; mevr. Post hu- ma-de Boer gepens.) voor bloem stuk je tijdens ziekte; fam. van Eist voor de fijne dag met de gepen sioneerden. 25-jarig dienstjubileum: 31 juli: De heer J. C. Berghege (P.B.) 25-jarig huwelijksjubileum: 16 aug.De heer en mevrouw Legerstee (Direktie). 12V2-jarig huwelijksjubileum 13 aug.De heer en mevrouw van Opstal (H.K.) Bij de fam. Peperkamp (D.C.) werd een zoon Arjan geboren; onze felicitaties met dit blijde ge beuren. De heer Hilbers (T.B.) is inmiddels in de huwelijksboot ge stapt, evenals mej. O. v. d. Huy- sen (B.A.) Wij wensen U beiden veel geluk.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6