NIEUWS UIT DE DIVISIES Voetballen is zijn Geslaagd Divisie Supermart II Tour de France in Roosendaal Divisie SM I DIVISIE HAARLEM DIVISIE KADERCLUB AMSTERDAM WERPT RESULTATEN AF Divisie Amsterdam RAYON NOORD Divisie SM III PRESIKHAAF EN YELP DELEN NA Divisie Utrecht Divisie Arnhem HARDE STRIJD DE PUNTEN Rietje Teffer AH-FLITSEN "A" M Van Texel tot Den Haag kan n Haarlem personeel vinden, dat niet hun mannetje staat, maar ook i: aktiviteiten aan de dag legt. Geel-zwart Zo vindt men in het Noordhol landse stadje Medemblik een be drijfsleider die in de voetbalsport zijn hobby vindt. Bedrijfsleider K. Gouma heeft deze sport gekozen en begon het te beoefenen bij de v.v. B.K.C. uit Breezand. Hij zou daar van adspirant via de junio ren uitgroeien tot een vaste eerste elftal speler. Diverse seizoenen heeft hij de geel-zwarte kleuren verdedigd en steeds met wisselend sukses. Achterhoede Toen de heer K. Gouma werd aan gesteld als bedrijfsleider van fili aal Medemblik ging hij ook van vereniging veranderen en vond dat hij zijn voetbalkennis aan de v.v. Flevo moest geven. Ook in deze vereniging drong hij tot het Huwelijk ien in de filialen van de divisie alleen tijdens de normale werkdag i hun vrije tijd allerlei sportieve v. eerste elftal door en ook hier was hij een van de steunpilaren. Vooral in de achterhoede staat de be drijfsleider zijn mannetje. Kampioen Dit seizoen was wel een bijzonder goed seizoen voor Flevo. Want in de slopende race met de v.v. Hel der uit Den Helder werd er ge durende de gehele tijd steeds te gen deze vereniging aangekeken en steeds bleef Helder aan de kop. In de laatste wedstrijd werd het lot beslist. Hemelvaartsdag 1964 bracht Flevo het fel begeerde kampioenschap na een 20 over winning op Helder. Gouma en zijn mannen hadden loon naar werken gekregen. Eerder schreven wij over de oprichting en aktiviteiten van de divisie kaderclub Amsterdam. Deze club bestaat uit jong en aankomend kader. Gedurende de afgelopen wintermaanden werden regelmatig bijeenkomsten gehouden in het Divisiekantoor alwaar in discussie vorm alle voor hen belangrijke onderwerpen aan de orde zijn geweest. Als resultaat van dit werken werden 5 leden benoemd tot ass.chef t.w.: F. Kerseboom, R. Spork, B. van Iperen, P. Hoogendoorn en J. Korzilius. Het werd zeer op prijs gesteld, dat de Heer Brandsma naar Am sterdam was gekomen om deze middag bij te wonen. Het was een mooie gelegenheid deze jonge Bedrijfsleider Gouma vierde van links op de bovenste rij, zie kruisje) in het Flevo-team. vlak voor de be slissende wedstrijd tegen Helder. Huwelijk 9 juni 1964: de heer H. Wessels en mej. K. Wassen cassière in fil. Emmen 5537. 2 juli 1964: De heer J. G. Huis man en mej. H. Schreurs ver koopster in fil. Zwolle 5505. 7 juli 1964: De heer J. E. Lan- genberg en mej. F. Dekker was als cassière werkzaam in fil. Em men 5537. Na de toss (door 'n echte scheids rechter. onder toezicht van de bei de aanvoerders v. d. Westen en Esters, verricht) nam het spel een aanvang en er werd al direkt fel van leer getrokken. Af en toe leek het op de intocht van St. Nicolaas in Amsterdam, want het „Piet - Piet - Piet" was niet van de lucht. Hij trok er dan ook behoorlijk aan en de aanmoe- digingskreten hadden veel sukses. Binnen de minuut schoten Baartman en v. d. Vende de bal binnen de palen en was de stand 1-1. Dat gaf wel te denken, waar moest dat op uit lopen? De partijen dachten er ook zo over en nu ging men werkelijk voet ballen, nou ja, voetballen, door de meesten wel, maar voor velen was het rennen en schoppen. Dat er niet altijd tegen de bal werd ge schopt mocht de pret niet druk ken. Vóór de rust maakte v. Kooien er 21 van voor Velp, maar daar nam Presikhaaf zeker geen ge noegen mee. Veel tijd om rust te nemen was er niet en onder luid geloei nam de tweede helft van de wedstrijd een aanvang. De ver moeidheid begon verschillende spelers parten te spelen, waar door er soms één gevloerd werd en deze moeite had om weer over eind te komen. Of zou het geweest zijn dat hij maar het liefst bleef liggen om door een aantal vrouwelijke kolle ga's naar de kleedkamer te wor den gedragen? Ondanks alles kwam toch de ge lijkmaker, door v. d. Vende ge lanceerd. Daar bleef het bij. Gelijk spel, dus rijp voor een re vanche, die stellig zal komen. Maar heren, één voorwaarde, trai nen, trainen, trainen. Het hoeft niet juist voetballen te zijn, iedere andere sport is goed, je moet in konditie zijn om kramp en andere narigheid te voorko men. Het was een prachtavond, team- geestbevorderend en een goede manier om je kollega's eens van een andere kant te bezien. 1029 Mej. L. Kneppers, gehuwd met A. Ammerlaan op 1-7- '64, toekomstig adres: Ko ningshof 15 te Pijnacker. Mej. F. v. d. Meer gehuwd met de heer H. Eijben op 25-6-'64, toekomstig adres: H. Gerhardstraat 379 te Zaandam. 1006 de heer F. Hulscher gehuwd met mej. A. Kuiper op 2-7- '64, toekomstig adres: Re- gentesselaan 6 te Hilversum. DK SM I: Mej. W. Pauptit ge huwd met de heer D. v. Sta- verden op 30-6-'64, toekom stig adres: J. v. Lennepkade 229 IIH te Amsterdam. Voor het vakdiploma kruideniers waren zijn geslaagd: De heer G. Jacobs, in fil. Lawik van Pabststraat, Arnhemde heer G. de Vrught, in filiaal Doetin- chem; de heer Th. Manders, in fil. Adelaarslaan, Apeldoorn; de heer J. Sleddens, in fil. Vught; de heer W. v. Schuppen, in fil. Oos terbeek. mensen iets over de toekomst bij A.H. te vertellen. Helaas konden een 3-tal leden geen aanstellingsbrief in ont vangst nemen, alhoewel zij in de praktijk beslist geslaagd zijn. Zij hebben echter de toezegging ge kregen, dat zodra het vakdiploma getoond kan worden zij direkt be noemd zullen worden. Deze wijze van opleiden of zoals U wilt vormen is zo goed bevallen, dat de kaderclub II al in aan tocht is. De kaderclubs zijn aktie- ver dan ooit. Mutaties De heer C. Buys is met ingang van 29 juni 1964 benoemd tot bedrijfsleider van filiaal Maasstraat 126, Amster dam, waar de heer S. Pais, om ge zondheidsredenen zijn funktie als be drijfsleider heeft neergelegd. Geboren 10-6: Johannes Hugo Maria, zoon van de heer en mevr. Frowijn-de Bruyn. Chauffeur div. Utrecht. Verloofd De heer H. Janssen en mej. M. v. Geresteyn op 20-6. Vleeswaren- afd. fil. Bilthoven. Dat bedrijfsleider Schapendonk van SM Roosendaal oog heeft voor ac tuele zaken, bewees hij onlangs weer eens toen de Tour de France heel Brabant inclusief Roosendaal in de ban hield. De heer Schapendonk stemde zijn etalage af op de belang stelling van het publiek. Het resul taat van zijn werk ziet u hierboven. Ziekte De heer v. Ostaay, de kruideniers- warenchef van 1001, is enkele weken geleden in het oogzieken huis te Rotterdam opgenomen voor een oogoperatie wat inmid dels is gebeurd. Volgens de laatste berichten gaat het gelukkig goed en zal hij bin nenkort het ziekenhuis mogen ver laten, om thuis verder op te knap pen. Wij wensen hem een volledig her stel toe, zodat hij zijn werk spoe dig zal kunnen hervatten. Huwelijk Woensdag 8 juli 1964 vond weer eens een „Albert Heijn'-huwelijk plaats. Te Putten traden n.l. de heer B. Noordenburg, ass.chef Div. Utrecht en mej. G. Pieper in het huwelijk. Mej. Pieper is nog werkzaam in filiaal Langestraat te Amersfoort waar zij behalve kassa- en vleeswarenwerkzaamhe- den ook de administratie verzorgt. Het jonge paar gaat zich in Putten vestigen. 11-7: mej. B. Veld en de heer T. Wijnands. Mej. Veld is werkzaam geweest in fil. Utrecht, Adolf Mayerlaan. 15-17: Mej. F. Schut en de heer T. B. M. Janssen. Mej. Schut ver zorgde de afd. Vleeswaren in fi liaal Hilversum, Van Hogendorp- laan. Jubileum Op 7 juli j.l. vierde de heer A. Verméij de dag dat hij 12% jaar aan ons bedrijf verbonden was. BL. filiaal Ant. Matheuslaan, Utrecht. Ziekte De heer J. Hoiting, bedrijfsleider filiaal Langestraat, Hilversum, is thans geheel hersteld en heeft het werk hervat. Van harte geluk ge wenst met uw herstel. De heer P. G. de Vos, bedrijfslei der fil. Nijkerk, blijft goed vooruit gaan; de vervanging van het fi liaal berust bij de heer Groosmul- ler, res. chef. Aanstelling De heer P. J. G. Hoendervangers is met ingang van 15 juni 1964 aangesteld tot Bedrijfsleider van filiaal Amersfoort, Langestraat. De heer Hoendervangers was voordien BL. van fil. Apeldoorn, Adelaarslaan. Vertrek De heer A. J. Bakhuizen, bedrijfs leider filiaal Laren is met ingang van 6 juli 1964 in opleiding ge gaan voor Super Mart Bedrijfslei der. De heer A. C. Lohman, res. chef, zal in dit filiaal tijdelijk ver vangen. (Vervolg van pagina 1). Op 30 juni j.l. werd onder zeer gunstige weersomstandigheden en in een prachtige omlijsting van de bossen rondom het voetbalveld een harde strijd gestreden tussen de elftallen van de Supermarts Presik haaf en Velp. Langs de lijnen was een grote belangstelling van sup porters, waarvan er verschillende de volgende dag, wegens forcering van de stembanden, geen geluid meer voort konden brengen. geleden werd zij gekozen in het Amsterdamse team. Door intensieve training heeft zij een stijl ontwikkeld waardoor zij opviel. Enige tijd geleden werd zij plotseling uitgenodigd de cen trale training te gaan volgen. Toen zij een wedstrijd tegen de Ame rikaanse club Orleans speelde werd zij prompt na afloop door de aanwe zige techn. keuze commissie uitge nodigd om in het Nederlands negental te komen spelen. Dit houdt in nog meer trainen en misschien een uitzen ding naar het buitenland. Mej. Teffer is erg enthousiast en heeft het er dik voor over. Rietje Teffer, zittend 2e van rechts.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6