Lesgeld opleiding vakdiploma kruidenier aanzienlijk lager Mieuw filiaal Schiedamseweg Rotterdam ging open l iliaal Valkenburg in nieuw pand Feestelijke opening ZB Wijchen meJfE. 35 DE HEER A. v. d. BLONK VERLAAT FIL.BUREAU 40 jaar bij AH 2 AH-FLITSEN CHOC. PiSTILlES tmmzz Boven: het team in Wijchen. Linkshet nieuwe pand. Aan de Schiedamseweg in Rotterdam werd op 12 juni j.l. een nieuwe ZB geopend. De zaak wordt voorlopig geleid door de res.-chef H. v. Vulpen Geslaagd Voor de examens kruideniersvakdi- ploma gehouden op 10 en 11 juni j.l. te Sitfard slaagden de heer A. van Gaal, le bediende in filiaal Heerlen en de heer H. Malag, controleur Rayon Zuid De heer A. van der Blonk, die gedurende een drietal jaren op het filialenbureau de leiding heeft ge had over de afdeling, die belast is met de berichtgeving en de ver dere kommunikatie met de filia len, heeft onze dienst op eigen verzoek verlaten. Opvolger Zijn taak is overgenomen door de heer J. Mignon, die voor velen van U geen onbekende is. Hij heeft namelijk voordat hij tijdelijk in enkele andere ondernemingen van ons concern werkzaam is geweest, een soortgelijke funktie op het hoofdkantoor vervuld. Voor het examen vakbekwaamheid kruidenier, dat in juni 1965 wordt gehouden zijn onlangs de opleidingen door de NIVA gestart. Het bizondere van deze opleiding is, dat zij voor de eerste maal gebruik kan maken van de Interimregeling subsidiëring Middenstandsonder- wijs. Het verschuldigde lesgeld voor deze opleiding was tot juni j.l. 130,waarop 10,reduktie werd genoten, indien Uw aan melding via Albert Heijn werd ingezonden. Rechtshet huidige team van de Schiedamseweg hieronder: de nieuwe zaak. Nieuwe lesgeld Het nieuwe lesgeld bedraagt voor de gehele opleiding van ca. 10 maanden slechts 77,Op dit bedrag worden geen redukties meer verleend. Prospectus Belangstellenden voor deze kursus kunnen bij de afdeling Personeels zaken-Filialen de prospectus van deze opleiding aanvragen. Deelname aan de in juni gestarte kursus is nog mogelijk. Vervolg van pagina 1). jaar lang in één bedrijf zijn arbeid verricht. De heer Heijn liet zijn gelukwen sen vergezeld gaan van een enve loppe met inhoud en wenste de heer Spaargaren toe dat hij, ook in de jaren die hem nog van zijn pen sioen scheiden, met veel plezier zijn werk zal kunnen doen. Uit handen van de heer Ter Wee ontving de jubilaris het vererend getuigschrift van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel met de daarbij behorende fraaie legpen ning. De heer Ter Wee bood aan mevrouw Spaargaren, die haar echtgenoot gedurende het grootste deel van deze lange reeks van jaren terzijde stond, een prachtige kandelaar aan. Dit jubileum, dat gevierd werd te midden van het gezin, zal voor de heer Spaargaren ongetwijfeld een prettige herinnering blijven. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 21e jaargang, no. 6 juli 1964 Verantwoordelijke eindredactie: F. BRANDSMA Redacteuren: G. Kortleve, J. J. M. van Meer, J. C. Voskamp Public Relations: Bureau G. J. van Hulzen, Scheveningen Aan dit nummer werkten mee: J. Bollema, N. v. d. Brink, L. Didden, S. Eusman, N. Hupkens, P. Jonkergouw, P. Kerkhoff, D. Lieuwen, H. Malag, M. de Rijke, K. Romp, P. Schipper. A. Smout, J. de Wever, H. Wijma, H. v. Petten, K. R. op de Beek, H. Lulofs, J. Breeschoten. Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad is slechts ge oorloofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Druk: Drukkerij Ramshorst N.V., Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. Valkenburg is een der drukst bezochte toeristenplaatsen in Nederland. Daarom gaat het personeel van filiaal Valkenburg steeds op wintervakantie, want in de zomer is het daar hoogseizoen. De befaamde ..Wijk van Lim burg" brengt de B.L. de heer Roukens en het personeel van filiaal Valken burg heel wat hoofdbrekens vooral in het seizoen. De telefoon staat niet stil. Het is normaal, dat de ene hotelier ter stond graag 2 kg. gesneden ham wenst bezorgd te krijgen en een ander 40 blikjes zalm. enz., want zij hebben weer een bus vol toeris ten ontvangen. Ondanks deze op willekeurige mo menten gevraagde bestellingen wordt elke klant naar volle te vredenheid geholpen. Het team Valkenburg; linksboven: de nieuwe winkel. Op woensdag 10 juni j.l. was het feest in Wijchen; op deze dag werd ii.l. in een schoolgebouw na enkele maanden verbouwing, een prachtige ruime zelfbedienings zaak geopend. Bedrijfsleider de heer B. A. M. Trienekens mag met recht trots zijn op deze verkoopruimte. In zijn openingswoord noemde de heer D. H. Toering dit een belang rijke winst, niet alleen voor het bedrijf, maar ook voor dit oude doroscentrum. Wij wensen de be drijfsleider en medewerkers veel sukses in deze nieuwe zaak. Stormloop Woensdag 24 juni j.l. om 10 uur na de toespraak van de heer Zwarts, opende het zoontje van de bedrijfsleider de deur van de nieu we ZB en de stormloop begon. Terwijl de bedrijfsleider en echt genote de felicitaties in ontvangst namen, zorgde het personeel, dat de stroom klanten zoals gebruike lijk op vlotte en coulante manier geholpen werden. aiRFPT „EYN VOOS FÏNE VLEESWAREN

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 2