SM-divisiell NIEUWS UIT DE DIVISIES Rayon Zuid Jodelende etaleur op weg naar muzikale top Divisie Amsterdam Bredase vechtlust wint van Tilburgse techniek Divisie Rotterdam Reservekeeper van Sparta werkt veel over Divisie Utrecht Sïrafworpeii geen probleem voor AH-caissière Rina Voogt -K Heer Van Egmond vierde 12V2"jarige AH-loopbaan SM-DIVISIE III Divisie Haarlem AH-FLITSEN 7 „Hef musiceren zit de mijnwerker in het bloed", schreef „Oranje Nassau- post", personeelsorgaan van de Oranje Nassau-mijnen te Heerlen in het laatste nummer, ter gelegenheid van het gouden jubileum van de bedrijfs- harmonie. Wij menen uit ervaring te kunnen zeggen; het zit niet slechts de mijnwerker, maar iedere Limburger in het: bloed. De heer P. J. j. van Woensel uit Nuth, etaleur in Rayon Zuid, is er het zoveelste bewijs voor. toe met elkaar eens een „gezellig Jodelen Elke A.H.-er in Rayon Zuid kent de heer Van Woensel als de opge wekte etaleur, die vakbekwaam etaleert en decoreert en show maakt in de winkels. Dat hij daar naast in zijn vrije tijd nog optreedt als leider van het Revue- en Ca baretgezelschap „Ardito" is min der bekend. Dit gezelschap, dat bestaat uit amateurs, uit muziekliefhebbers van het zuiverste water, heeft zich gespecialiseerd in Tirolermuziek en Edelweiszliederen. Hiervan be staat een groot repertoire, maar deze groep brengt bijna uitslui tend eigen nummers. De heer Van Woensel heeft het leeuwenaandeel in de teksten en composities. Multimuzikaai Ook ontwerpt hij de costuums, decors en reklameplaten en ver zorgt hij de engagementen. Maar vooral musiceert hij op maar liefst zes instrumenten: piano, accor deon, klarinet, gitaar, banjo en contrabas. „Ardito" bestaat nu 5 jaar, de heer Van Woensel is er sinds 3 jaar aan verbonden. De groep heeft kwaliteit en succes. Niet al leen de eerste en tweede prijzen, behaald op talenten-avonden in de Mijnstreek bewijzen dat, ook de vele uitnodigingen die binnen ko men voor een optreden. Op ae plaat Via Radio-Luxemburg gingen zij de ether in tijdens een verzoeknum merprogramma; op 18 januari j.l. namen zij deel aan een manifesta tie in het Amsterdamse Concert gebouw onder auspiciën van de Zuidlimburgse VW; het radiopro gramma in Luxemburg werd weer gevolgd door een drietal zaal optreden onder auspiciën van de radio-maatschappij in enkele Lu xemburgse steden; in Hotel Berg land te Gulpen werden zeven VVV- avonden verzorgd; in Limburg, Duitsland en België heeft de groep regelmatig groot succes op velerlei avonden. Ook de weg naar de grammofoonplaat heeft men weten te vinden. Phonogram maakte een plaat, getiteld „Sennering Abschied von der Ulm", met op de achterzijde „Grüss die Bergen". Ondanks dit succes zijn en blijven de ,,Ardito"-dames en -heren ama teurs en amatrices. De vergoedin gen zijn nodig om de vele en hoge onkosten te dekken en om af en Op 12 mei j.l. was het precies 1214 jaar geleden, dat de heer A. A. M. van Egmond de eerste passen op zijn A.H.-loopbaan zette. Hij begon toen als „colporteur" in Noord-Holland en trachtte zodoen de een grote wijk op te bouwen. Na omzwervingen heeft de heer Van Egmond nu al weer enkele jaren de leiding van filiaal Halve Maansteeg. Het fototoestel, hem, namens de Divisieleider, door de heer J. de Wever aangeboden, viel zichtbaar in de smaak. Wij wensen de heer Van Egmond nog vele goede jaren in de A.H.- gelederen toe. samenzijn" te hebben. Een vrijetijdsbesteding, waar ve len de heer Van Woensel om zul len benijden. Huwelijk Assistent-chef T. van Leipsig (fi liaal Venlo) trad op 2 juni 1964 in het huwelijk met mej. J. de Nijs. Droevig nieuws Op 2e Pinksterdag zijn de ouders van M. Ueberbach (filiaal Venlo) op weg naar huis te Velden met hun auto verongelukt. De heer Ueberbach is op de plaats van het ongeval overleden. Mevrouw werd zwaar gewond naar het zieken huis te Venlo overgebracht. Namens Rayon Zuid wensen wij de achtergeblevenen de kracht toe oe SM's Tilburg en Breda hebben elkaar de voetbalhandschoen toege- om dit zware verlies te dragen. worpen. Een eerste uitstekend verlopen wedstrijd was in Breda in een Mevrouw Ueberbach wensen wij gelijkspel (33) geëindigd. De returnmatch op 19 mei j.l. moest de een spoedig herstel. beslissing brengen. Uitvallen De heer van Woensel, links op de foto met de beis, heeft er kennelijk plezier in. De groep, waar onze etaleur uit rayon Zuid, een be langrijke plaats inneemt, heeft zich gespecialiseerd in het brengen van T irolermuziek. Sinds januari j.l. is Kees Versluis bij ons in dienst in filiaal Dordrecht Voorstraat. In dit filiaal wordt hij opgeleid tot assistent-chef. Hoewel hij voorheen als verkoper in een sportzaak gewerkt heeft, is zijn omschakeling snel verlopen. Momenteel studeert hij voor het middenstandsdiploma. Op zichzelf geen uitzonderlijke prestatie, maar hiernaast is hij ook al een seizoen vaste reservekeeper van Sparta I uit Rotterdam Zijn voetbal-carrière begon bij Emma. Op 16-jarige leeftijd ging hij van de junioren over naar de seniorenafdeling. In die tijd had Emma een zestal keepers die stre den om de plaats in het eerste elftal. Kees Versluis werd in het derde geplaatst. Dit was echter voor korte duur: na een paar wed strijden promoveerde hij naar het eerste. Twee seizoenen verdedig de hij het Emma-doel toen hij ge kozen werd voor de Dordtse jeugd- ploeg, die deelnam aan het inter- De heer K. Versluis. nationale toernooi, georganiseerd door DFC ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van deze club. Sinds dit toernooi is hij door di verse scouts van semi-profvereni- gingen benaderd. Zijn keus viel uiteindelijk op Sparta. Sinds december behoort hij tot de vijftien spelers waaruit Sparta zijn elftal opstelt. Om doelman Does burg te allen tijde te kunnen ver vangen moet hij uiteraard inten sief trainen. Kees Versluis heeft een jeugdkontrakt en staat of bij het team dat in de betaalde jeugd- sector uitkomt of in het tweede elftal 'onder de lat'. Het is dus niet zo dat hij alleen maar langs het lijntje zit. De thans 19-jarige Kees Versluis heeft in zeer korte tijd veel be reikt in de sport en is, zoals te verwachten valt, nog niet op zijn top. Hij wil vooruit. „Ik voel dat ik nog steeds vooruit ga maar ik weet ook dat ik nog een heleboel kan leren. Ik ben er nog lang niet." „Bij Sparta train ik vier keer per week, waarvan twee middagen. Ik stel het erg op prijs dat mijn be drijfsleider de heer Folst mij allo medewerking verleent." De 'ver loren' tijd haalt hij door middel van overwerk weer in: „het werk moet ook doorgaan". Sparta heeft zich, zoals U weet, in de eredivisie kunnen handha ven. Wie er nu om Kees gaat touw-trekken voor het volgende seizoen is ons nog niet bekend. Hijzelf zwijgt bij vragen in die richting (nog) in alle toonaarden! Openingen Dordrecht, Bosboom Toussaint- straat, o.l.v. de heer S. van Hoof, op 6 mei en Axel, geheel herbouwd o.l.v. de heer J. v. d. Berg, op 3 juni. In Rotterdam werd vorig jaar de SM Kuipers aan de Schiedamse- weg overgenomen. Deze zaak is op 11 juni geopend als zelfbedie ning. Huwelijk Op 27 mei vierden de heer en me vrouw Geven (BL van filiaal Don gen) hun 12%-jarig huwelijks feest. Geboren 30 mei werd geboren Saski, doch ter van de heer en mevrouw Griep, BL van filiaal Jonker Fransstraat. Huwelijk 15 mei de heer C. Schipper en mej. K. Sleutel (filiaal Ierseke); 26 mei de heer C. Verbeek en mej. T. Kruys (filiaal R'dam Jonker Fransstraat) 8 juni de heer P. M. van Hoof en mej. G. Bonekamp (Waarnem. BL van filiaal Ginneken); 18 juni de heer A. de Jong en mej. K. de Bruin (filiaal Steenbergen). Mede namens mijn vrouw zeg ik directie en divisieleiding hartelijk dank voor de onvergetelijke dag, die u mij ter gelegenheid van mijn pensionering bezorgd hebt. J. Ros, Gorinchem, Middenweg 10. Huwelijk 27 mei 1964: mej. Joke Broekhui zen en de heer L. v. d. Hoven. Mej. Broekhuizen is sedert april '59 bij ons werkzaam, aanvanke lijk in enige bedieningszaken. Na de verbouwing van filiaal Jan van Scorelstraat-Utrecht tot zelfbedie ningswinkel heeft zij de afdeling vleeswaren verzorgd. 4 juni 1964: mej. W. Vlasveld en de heer P. Goedhart. De heer Goedhart is reserve-chef en als zodanig thans waarnemend bedrijfsleider in filiaal Julianaweg- Utrecht. 5 juni 1964: mej. T. v. Welbergen en de heer H. Bos. Mej. Welbergen was werkzaam in filiaal Handel- straat-Utrecht. Verbouwing In Gorkum is een begin gemaakt met de verbouwing van een school in de Arkelstraat tot zelfbedie ningsfiliaal. In Boskoop is de bouw van een nieuwe zelfbedie ningswinkel gestart. T.z.t. hopen wij hier nader op in te gaan. Om zeven uur 's avonds vond de aftrap plaats onder uiterst gunsti ge voetbalomstandigheden. Tilburg nam onmiddellijk het initiatief, doch de Bredase ploeg liet met ge vaarlijke uitvallen merken, dat ze niet met zich liet spotten. En dat bleek dan ook na een half uur spelen, toen W. de Hond met een afstandsschot de stand op 01 bracht. Beslissing Na de rust eenzelfde beeld. Tilburg technisch beter, doch Breda veel gevaarlijker door een grotere do sis vechtlust. Toen B. Dekkers dan ook na een half uur 02 liet aantekenen en even daarna een lange rush met een krachtig schot afsloot (03), was het pleit be slecht. Dank zij de Bredase verdediging TT met de twee goed tackelende Hennepe. Hij is kortgeleden backs Den Ouden en Chadel en de naar de Dlvïsie SM Hl overge- als een rots in de branding staan- P'a^tst en hoopt over enige tijd de doelman Oomen, bleef de ha- ltruidenierschef te worden, telijke „nul" op het scorebord voor De heer Heshusïus, die chef krui- Tilburg gehandhaafd. I denierswaren is in Velp, trouwde Na afloop werd alles nog eens op 4 juni 1964 en woont in een overdacht en overdronken. nieuwe flat in Presikhaaf. Wij heten welkom de heer P. Koo- le, die op zijn verzoek werd over- U raadt het al. De afloop was zeker j geplaatst naar onze divisie van- zo gezellig als de wedstrijd zelf. Wij uit de Divisie Arnhem. Hij zal denken dan ook, dat de revanche niet verder worden opgeleid op een lang op zich zal laten wachten. groente-afdeling. De maand mei was voor onze di visie wel „pril" want er waren nogal wat huwelijken. Kruidenierschef Van Will uit de supermart te Haren trouwde met mejuffrouw M. Verhagen en zij vestigden zich voorlopig in Gro ningen. Mejuffrouw J. Leenders uit de SM Van Muylwijkstraat te Arn hem trad in het huwelijk met de heer Verhaaf op 20 mei 1964. De Arnhemse slagerij zal haar arbeid node missen. Op 19 mei 1964 trouwde in het landelijke Varsseveld reserve-chef Gezellig Bij het verlaten van filiaal Sant poort Hoofdstraat hebt U als klant 50% kans bij de kassa geholpen te worden door Rina Voogt. Zij staat al ruim 2 jaar op deze plaats en kent haar klanten op haar duimp je. Goed figuur In haar vrije tijd staat zij onder de lat voor het eerste dames-hand- balelftal van „Full-Speed" te IJmuiden. De bijna 20-jarige Rina begon met deze sport al op jeugdige leeftijd. De spilplaats in het jeugdteam verwisselde zij al spoedig voor de plaats van doelverdedigster in het eerste team toen haar leeftijd dit toeliet. Als doelverdedigster sloeg zij al spoedig een goed figuur. Tussen paaltjes In haar fotoboek, komt men be halve vele foto's, ook een aantal kranteknipsels tegen waaruit blijkt dat zij herhaalde malen als keepster op de schouders ging voor haar bijzondere prestaties. In 1963 mocht zij zelfs haar kun nen meten met de doelverdedigster van het nationale dameshandbal- team, in een toernooi op Schoo- nenberg. Deze wedstrijd werd be slist met strafworpen. De natio nale ster moest echter hierbij haar meerdere erkennen in de Sant- poortse Rina. Ook tijdens haar vakantie kan zij zelfs de handbalsport niet verge ten en welke plaats neemt zij dan in? Wel niet onder de lat, maar tussen twee paaltjes. Gehuwd Op 25 mei trad mej. E. H. van de Spek, verkoopster van filiaal Kat wijk, in het huwelijk met de heer A. van Egmond.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 7