Filmzaal te klein NIEUWE ARTIKELEN Bartelson bezoekt Chocolaatjesverpakking goed voor „Gouden Noot DE GOUDEN NOOT", een nationaal en internationaal waardevol bewijsstuk voor uit zonderlijke prestaties op het gebied van verpakkingen, is op woensdag 15 april j.l. in Amsterdam uitgereikt aan de heer Jonker, verpakkingsdeskundige van Albert Heijn, voor de nieuwe en vrij revolutionaire chocolaatjesverpakking die enige maanden geleden door hem werd ontwikkeld. Deze uitreiking had plaats op de „Macropak", de internationale ver pakkingstentoonstelling die van 14 tot en met 21 april j.l. in de Amsterdamse RAI werd ge houden. Het oordeel van de jury over deze verpakking was bijzonder lovend: buitengewoon praktisch, goedkoop en attractief omdat U het produkt duidelijk laat zien. Twee ideeën DC Zaandam beloond Gevarieerde muziekavond van AH-muziekkorps Sluitingsavond P.V. Amsterdam Coentunnel Wij heten welkom Nieuw personeel produktie- bedrijven Distributie centrum Hoofdkantoor Perla Americana Gesneden ontbijtkoek IPIpRIP Fruitmelange AH-FLITSEN Laten wij beginnen met onze blijde gebeurtenissen. Bij de familie Schotsman (Lab.) werd een zoon Jelle Jan geboren, de fam. Lulofs (PZ) werd verblijd met een doch ter Sanneke. Bij de fam. Slinger (KB) werd een dochter Sandra geboren en de fam. Verdonk werd verblijd met een zoon Ronald. De fam. Mannu werd met een zoon Francesco verblijd. De familie Jongsma (VA) mocht Kathy als een nieuwe wereldburgeres be groeten. Wij willen al deze ouders van harte feliciteren met dit blijde gebeuren en hopen dat al hun kin deren in de beste gezondheid mo gen opgroeien tot grote vreugde van hun ouders. De heer en mevr. L. Hendriks (DC) zijn op 13 april 25 jaar ge trouwd. De familie Kruiver was op 13 april 12% jaar getrouwd. De heer J. Sas (DC) was op 15 april 12% jaar in dienst. Al deze feestvierders onze felicitaties. Mej. Gemser (BA) is in de huwe lijksboot gestapt met de heer Win ter. De heer Hille heeft op zijn ver jaardag, 10 april, afscheid geno men van ons bedrijf. Hij werd toen 65 jaar en werd feestelijk uitge leide gedaan. In de maand mei hebben wij nog op het programma staan mevr. Booker, mevr. Weide- ma, mevr. Engel-Ebel (7% jaar in dienst) en H. Spijk (DC) 12% jaar getrouwd, maar hier komen wij in de volgende Flitsen nog even op terug. Ons jaarlijks uitstapje met onze gepensioneerden hadden wij ge dacht te maken op 27 mei; dit is op een woensdag en laten wij nu alvast beginnen te duimen voor een stralende dag, want dat moet weer de topdag van het jaar wor den. U hoort nog nader van ons; wie een voordracht wil houden kan nu vast een feestmuts kopen! Nu gaan we weer over tot de orde van de week en onze zieken lijst eens bekijken. De heer de Jong (CF) uit Alkmaar is na vele weken in het ziekenhuis te zijn geweest weer in het gezin terug gekeerd. De heer Mars is nu voor de tweede keer uit het ziekenhuis terug in zijn woning dus hopen wij dat alles weer goed mag zijn. Ook de heer B. Knol is weer na vele weken in het ziekenhuis te zijn ge weest op 't Achterom 10 in Hoorn teruggekeerd; onze felicitatie Ben en welkom thuis. Zo ook voor de heer De Jong en de heer Mars. De heer Veenema is door een auto aangereden en moet nu enige we ken met het been in gips, maar de tijd schiet al aardig op dus houdt goede moed Veenema. De heer De Boer (KB) moest ook weer we gens ziekte het bed houden, wij hopen dat alles weer spoedig goed mag gaan. Ook mevr. De Boer moest opgenomen worden voor een operatie, maar is inmiddels al weer thuis voor verder herstel. De heer Beekman (KB) kon ook het werk nog niet hervatten, maar het lijkt me toch in de goede richting te gaan. De heer Bergh is ook nog steeds wegens ziekte thuis. Wij wensen hem namens ons allen het allerbeste toe. Foto links: De bekroonde verpakking. Foto rechts: De heer E. Jonker ontvangt uit handen van de heer C. Hillenius, Voorzitter van het Nederlands Verpakkingscentrum, „De Gouden Noot". De heer Van Rein (CF) loopt ook nog steeds met zijn vinger in het verband, het is nog goed afgelo pen evenals met de heer Sierk- stra, die met zijn vinger in een draaiende machine kwam. De heer D. Kok (OD) moest wegens ziekte de werkzaamheden stoppen. De heer Veldhuis en v. d. Schaap, Bruinsma en Leermakers zijn allen wegens ziekte thuis. Mevr. Zoet is al vele weken thuis door ziekte. De heer Schenk (DC) zal 't werk wel weer spoedig hervatten. De heer Rustenburg (DC) moet een rustkuur ondergaan. De heer Ver- nooij (gepens.) is in het zieken huis opgenomen. Wij wensen hen het allerbeste toe. Op de valreep nog een geboorte - bericht van de fam. D. v. Bergen 25-2: (DC) waar een dochter Marjon geboren werd, onze felicitaties met dit blijde gebeuren. Degenen, die nu al reeds met vakantie gaan. 3-3: wensen wij veel plezier en mooi weer. Een groet voor Paco de Fez-Godinez, die momenteel in 10-4: Spanje in militaire dienst is. De foto hebben wij gezien en je staat er mooi op. We hebben gelezen, 12-4: dat je de Flitsen ontvangen hebt, de nieuwe sturen wij je wel weer toe, de groeten van ons allemaal en het allerbeste toegewenst. Op 27 februari jJ. kwam de Idee enbuscommissie DC wederom bij een om een negental ideeën te be handelen. De heer H. L. Broers (kaasafde ling) stelde voor een roosterwerk aan te brengen in de afvoerput van de kaaswasserij teneinde het vet-zaksel te kunnen opvangen Door het plaatsen van dit uitneem- bare roosterwerk zullen er geen verstoppingen in de afvoer kunnen plaatsvinden en is het schoonhou den een klein karwei. De commissie beloonde dit idee met 15, Van de heer C. F. Munster kwam het idee de etiketten op de wijn dozen niet aan te brengen op de z.g. lange zijde van de doos, doch op de „kopse" kant. Bij het gereed maken van de orders worden de dozen wijn zodanig op de wagens geplaatst, dat de „kopse" kant naar buiten is gekeerd. Door deze nieuwe wijze van etiketteren is het etiket voor de con troleurs direct waarneembaar en is een effectievere werkwijze mogelijk geworden. De heer Munter ontving voor dit idee een beloning van 20, Drie ideeën moesten worden afge wezen, terwijl eveneens drie ideeën werden aangehouden. Eén inzender kwam in aanmerking voor een aanmoedigingspremie. De jaarlijkse uitvoering van het A.H. Muziekcorps vond op zaterdag avond 14 maart j.l. plaats. Het programma was gevarieerd en naast klassieke werden ook moderne stukken prima vertolkt. Een reprise van „The Swinging Horse" was dan ook zeer naar de zin van het publiek geheel gerechtvaardigd. De drumband had kennelijk met I De Cabaret-Sluitingsavond van H.O.V. is al weer enige weken een onderbezetting, althans op deze avond, te kampen. Overigens i alle lof voor wat de heren pres teerden. Het „Kapers Koor" o.l.v. Dolf Kaper was voor de meesten van ons een openbaring. Vlot, soepel i en luchtig werden de gemakkelijk in het gehoor liggende melodieën at>hter de rug. Wij mogen terug zien op een avond die zeer ge slaagd mag heten. gebracht met een élan, waar vele zangclubs jaloers op kunnen zijn. Al met al een goed geslaagde ^->e lachbuien waren niet van de een avond voor onze Muziek. lucht en dus heeft iedereen een reuze plezierige avond gehad. Ons 1 aller Swiebertje was bijzonder goed op dreef, zelfs zo goed dat hij zijn tegenspeelster uit de rol speelde. Rest een woord van dank aan de bestuursleden die ook dit seizoen weer hun beste krachten hebben gegeven. 18-2: Rob, zoon van de heer H. Hooyberg (Boekhouding) Carolina Margaretha, doch ter van de heer E. Visser (vervoer). Stella, dochter van M. Wil- laart (Reel. Studio); Erwin, zoon van de heer R. Schuiten (Arb. studie); Marjon, dochter van de heer D. van Bergen (DC) Ronald, zoon van de heer J. Broek (K.B.); Na het grote succes met de Perla de Colombia in Melitta-maling, kregen onze koffie-experts de op dracht nog een melange te ont- Op 23 maart j.l. werd een film avond over Noorwegen gehouden. Ons filmzaaltje bleek haast te klein, om al degenen, die iets van dit grootse land wilde zien, te her bergen. Het resultaat van deze grote op komst is dan ook, dat wij voor het seizoen 1964-1965 weer een paar filmavonden in onze gedachten houden. Het publiek heeft genoten en als we ons niet vergissen kan hiervan wel eens een massale uittocht naar het Hoge Noorden komen Op 23 mei a.s. hebben wij een ex cursie naar de Coentunnel. De bus is haast vol en we mogen maar met één bus verschijnen. Wilt u dus nog mee, geeft u dan zo spoe dig mogelijk op (bij de bekende personen). Kunt u niet meer aan de beurt komen, dan kunt u zich alvast op geven voor september/oktober. Voor deze maanden hebben we n.l. alweer een aanvraag lopen. Aanmeldingen voor de tweede ex- j KJ,- k„„- d Dit is een melange uit speciaal ge- cursie uitsluitend bij de heer P. J selecteerde koffiesoorten, afkom- Mej. M. W. Bruggen (S.B.); mej. W. van Eekeren (Tel.): mevr. B. Weening-Heinkens (V.A.); mej. J. v. d. Groep (K.B.); mej. B. Kooiker (B.B.); mej. C. Koele- meijer (K.B.); mevr. A. E. Mul der-Schuuring (S.B.); mevr. A. Hoekstra-v. Ooijen (K.B.): mevr. A. Nijkamp (K.B.); mevr. E. van Oostenbrugge-Olthof (K.B.); mej. A. P. Pomper (S.B.); mej. M. Mantel (V.A.); de heer T. A. Kok (B.A.): mej. M. de Graaf (C.F.); mej. S. Schaap (L.K.); de heer J. A. Mayers (K.B.); mevr. M. H. J. Spoelstra-Leendert (K.B.); mej. D. Leegwater (V.A.); mej. A. Ken nis (C.F.); mevr. A. Zeulevoet- Kef (V.Amevr. M. v. d. Groep- Haas (K.B.); de heer P. Hooge- boom (L.F.); de heer W. Mdie naar (K.B.); de heer J. A. P. van Wessem (Arb.studie); mej. N. G. Dobber (C.F.); N. de Wit (C.F.); de heer J. Gulien (V.A.)mej. J. C. F. van Leeuwen (Drukk.); mej. T. de Lang (P.Z.); mej. C. Basjes (L.K.) mevr. H. de Wit- Weymer (S.B.); mevr. C. Krom- van Maasdan (K.B.); de heer L. J. Luyendijk (Arb.studie). De heer D. J. S. Bark (Verv.); de heer D. J. van Dijk (Emb.); de heer D. Stam (Verv.); de heer W. Winter (Verv.); de heer G. Ramakers (Verv.); de heer L. Bergsma (Verv.); de heer W. Winter (Verv.); de heer J. Ra makers (Verv.); de heer D. Stam (Verv.); de heer D. J. van Dijk Emb.). Mej. M. Kloosterman (Grootver bruik); de heer P. Reeling Brou wer (O.B. en O); de heer Z. v. d. Lingen (Boekhouding); mej. G. Roffel (Planning); mej. B. Kivit (Faktuurafd.); de heer J. Kr oil art Corresp.afdmej. I. Kisjes Re el ame-afd.); mej. B. G. Krause (Corresp.afd.); mej. H. Veldman (P.M.C.); mej. H. Abcouwer (Ponsafd.); de heer L. Buhrs (Corresp.afd.); de heer M. Mix (Reclame Studiomej. M. van Ekeren (Bouw-afd.); de heer P. J. v. Ewijk (Inkoop Adm.); de heer M. Franken (Afd. Bestellingen); de heer J. Zonneveld (Adm. Or ganisatie); mej. J. van Voorthui zen (Credit-afd.)mej. A. Glastra (Onr. Goederen). Perla Americana niet alleen een krachtig, maar ook fijngeurig ka rakter verlenen. Gesneden ontbijtkoek is een voor gesneden luxe ontbijtkoek en ligt in hetzelfde vlak als het bekende voorgesneden brood. De verpak- I king garandeert een goede houd- baarheid terwijl de plakken op de juiste dikte zijn gesneden. Verpakt in een plastic schuitje waarin de betreffende vormen zijn geperst, komt binnenkort de fruit melange in de verkoop. De sortering bestaat uit 3 smaken n.l. gember, vijgen en abrikozen- smaak. De samenstelling is op de zelfde basis als vruchtenkoekjes met dit verschil dat er uitsluitend Schipper (471) en F. v. d. Bosch i stjg van de berghellingen'van Cen- zuivere vruchtenpasta's zijn ver wikkelen, afgestemd op de hoge eisen die een melitta-maling aan een kofie stelt. Het resultaat is geworden: „Perla Americana". (396). traal-Amerika, welke aan deze j werkt.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 4