NIEUWS UIT DE DIVISIES Supermart-Divisie II DIVISIE AMSTERDAM DIVISIE HAARLEM j. S. Westra gaf ja-woord en kreeg stofzuiger Rayon Zuid nam afscheid van de heer Van der loeff DIVISIE UTRECHT MAGAZIJN WERD OMGEBOUWD TOT OUDERWETSE WIJNKELDER De 1.000.000 ste in Roosendaal 6 AH-FLITSEN Op 17 maart j.l. namen de bedrijfsleiders uit Limburg, de rayonleider de heer J. Buys en diverse directieleden in hotel „De Prins" afscheid van de heer Van der Hoeff en zijn echtgenote. De heer J. Ruys memoreerde in zijn afscheidswoorden de prettige manier, waarop de heer Van der Hoeff met de klanten kon omgaan hetgeen hem tot een zeer geziene figuur maakte. Ook zijn echtge note, die hem altijd trouw terzijde stond en een specialiste was in het kas opmaken, werd in de huldiging betrokken. Ook herinnerde de rayonleider aan een onvergetelijk feit uit de be zettingsjaren. Samen met de heer Van der Hoeff vertikte hij het om voor het Herrenvolk te gaan „spit ten", met het gevolg, dat zij zich in het filiaal te Venlo moesten ver stoppen. Met angst en beven moesten zij meemaken, dat op een goede dag een „SS-er" boven in de kamer met het geweer in de aanslag voor de kastdeur stond, waarachter zij samen verborgen zaten. vond toch altijd een mogelijkheid om zijn kollega's bij te staan, wan neer deze zich met moeilijkheden tot hem wendden. Dat de heer Van der Hoeff nog zo vitaal is schreef hij toe aan de goede zorgen van mevrouw Van der Hoeff, die vaak genoeg in de bres sprong als de nood aan de man was. Als herinnering aan de prettige samenwerking overhan digde de heer Timmermans een verzilverde oud-Hollandse sigaren doos met de inscriptie „Ter herin nering van Uw kollega's van A.H.". De heer F. Brandsma nam het wooi'd namens Personeelzaken. Hij schetste de heer Van der Hoeff als iemand, die van A.H. is gaan hou den en die zich in zijn binnenste steeds een A.H.-man zal blijven voelen, zoals een oud-militair iets zal blijven dragen, wat hem aan zijn diensttijd herinnert. De heer Ruys nam afscheid met Om 8 uur arriveerden de heren G. hen beiden een heel prettige le- J. Heijn, J. van Meer, J. Leger- vensavond toe te wensen in goede stee, H. K. Engel en P. G. Zwarts minimum van tijd na de opening leider J. Ruys wenste de bedrijfs leider, de heer Th. F. Huberts, na mens de directie van harte geluk en sprak de hoop uit, dat de B.L. en zijn personeel met genoegen in de hernieuwde zaak mogen wer ken. Persoonlijk kontakt Zelfbediening, volgens de heer Ruys behoefde niet te betekenen, dat het persoonlijk contact met de klanten minder wordt als U allen er voor zorgt, dat de prettige, ge- I moedelrjke, Limburgse sfeer be houden blijft, en U kennende be hoeven wij daar niet bang voor te zijn. De heer Ruys dankte allen voor het vele werk dat verzet was en speciaal de heren van de ope- ningsploeg die met behulp van het personeel in zo'n korte tijd het ge heel zo keurig hebben ingericht. De tijd, in de houten noodwinkel I doorgebracht, was er een van be helpen en dikwijls kou lijden. Nog te klein De jongste dochter werd verzocht de winkeldeur te openen. In een gezondheid. Als aandenken over handigde hij namens de Directie een zilveren tafelaansteker alsme de sigaren en aan mevrouw v. d. Hoeff een boeket bloemen. Echte collega De heer Timmermans, bedrijfslei der van filiaal Kerkrade, sprak na mens de kollega's zijn dank uit voor de prettige samenwerking. De benaming „kollega" verdiende de scheidende zeer zeker, want al zat hij nog zo vast met eigen werk, hij voor een bijeenkomst met het *s gebleken, dat ondanks moderni- Rayon-Zuid. Enkele afscheidswoor- sering, de winkel toch nog te klein den werden toen ook gesproken blijft, maar dat is op zichzelf, hoe- Geboren 21-3: Hans, zoon van de heer en mevrouw Hengst-Dijkslag, bedrijfs leider filiaal Dr. Kuypersplein. Hil versum. Verloofd De heer D. van Beek (filiaal Slot- laan te Zeist) en mejuffrouw J. Kelderman op 29 maart 1964 (le Paasdag). Ziekte De heer I. Hoiting, bedrijfsleider filiaal Langestraat, Hilversum blijft goed vooruit gaan; de heer P. G. de Vos, bedrijfsleider filiaal Nijkerk ondergaat thans een nieu we kuur en voelt zich de laatste tijd een stuk beter, hoewel hij nog in het ziekenhuis „Salem", kamer 4 te Ermelo verpleegd wordt. Rectificatie In ons vorig nummer werd abusievelijk vermeld, dat de heer D. A. Meeuse, bedrijfsleider van filiaal Nunspeet, reeds geruime tijd ziek was en in het ziekenhuis te Ermelo opgenomen zou zijn. De heer Meeuse is echter kern gezond. Van verschillende kanten werd mevrouw Meeuse echter be naderd om naar de toestand van haar man te informeren, deze was en is prima! Mutaties De heer H. M. M. van Griensven die bedrijfsleider was in Amers foort (Langestraat) is na herstel van zijn ziekte te werk gesteld op het hoofdkantoor op de afdeling In koop van Non Foods. De heer Van Griensven reist nog op en neer. Binnenkort hoopt hij in Zaandam een woning te betrekken. Filiaal Langestraat, Amersfoort, wordt tijdelijk geleid door de heer E. A. Lohman, reserve chef. Jubileum De heer T. B. M. Raasing heeft op 20 april de dag herdacht dat hij 12% jaar aan Albert Heijn verbon den was. Huwelijk Na bijna 10 jaar in dienst te zijn geweest in filiaal Schoonhoven is mej. R. Straver op 10 april gehuwd met de heer C. Strien. De grond slag voor dit huwelijk werd gelegd tijdens het korte dienstverband van de heer Van Strien bij A.H. Gezien de stemming tijdens de re ceptie te Polsbroekerdam mogen wij aannemen dat deze dag voor het bruidspaar onvergetelijk zal zijn. door de heer Legerstee. Het ver heugde hem zeer, te zien, hoe de heer Van der Hoeff na zijn ziekte is opgeknapt en hij wenste hem en zijn echtgenote een welverdiende rust toe. Na al deze toespraken dankte de heer Van der Hoeff met ontroering in zijn stem voor de goede wensen gericht aan hem en zijn echtgenote. Anders welbespraakt, vond hij ditmaal geen woorden genoeg om de direktie en kollega's te danken voor dit prachtige afscheidsfeest. Dank Voor de op de afscheidsavond d.d. 17 maart in Hotel „De Prins" te Sittard ontvangen cadeaux van directie en heren bedrijfsleiders rayon Limburg en tevens voor de treffende af scheids- woorden zeggen wij u nogmaals har telijk dank. L. N. v. d. HOEFF Albertuslaan 404, Kerkrade. wel soms lastig, zeer verheugend! 24 februari j.l. was voor mej. S. Westra, secretaresse van divisie leider, de heer P. J. van Rooij, de dag van haar leven. Op die dag Overplaatsing Op 23 maart verliet de heer L. H. Maas, bedrijfsleider van filiaal Blerick onze dienst. Na 2 jaar als bedrijfsleider werkzaam te zijn ge weest in het filiaal te Brunssum (Rumpenerstraat) werd de heer C. Noordermeer overgeplaatst Geïnspireerd door het enorme suc- naar het filiaal te Blerick. ces met de wijnverkoop rond de Heropening filicicxl ^erst^gre^i, Swalmen kwam de heer (fil. Aerdenhout) C. Op 26 maart werd liet filiaal te toe een gedeelte van zijn magazijn Swalmen Zelfbediening. Rayon, om te bouwen tot wijnkelder, aan- gezien er in de winkel maar be perkte ruimte voor is. De drempelvrees van de klanten werd overwonnen door een schrif telijke uitnodiging van het Genoot schap voor de Vrienden van de Goede Wijn en diverse opvallende pijlen in de winkel. Het bezoek aan de „kelder" en de verkoop in deze afdeling was bui ten verwachting goed. Ruim 1800 flessen wijn, waaronder vele cha- teaux-wijnen, werden in enige we ken verkocht. De bedrijfsleider en zijn gehele team beleefde veel ple zier met deze speciale actie. Gehuwd 20-3: K. VisserR. Lansen, fil. Alk maar. 25-3: J. A. A. v. d. Wint—D. v. d. Kommer, fil. Koog a. d. Zaan. 26-3: T. ten WoldeMusk, fil. Zaandam-Zuiddijk. 2-4: H. MaasT. Paagman, filiaal Den Burg. Geboren j Op 9 februari werden de heer en mevrouw De Vries te Voorschoten verblijd met de geboorte van hun I dochtertje Josje. Ziekte De heer H. T. Joosten heeft reeds enige tijd noodgedwongen zijn plaats in de bestelauto van filiaal Aerdenhout moeten ruilen voor een plaats in het sanatorium te Santpoort nabij het Brederodeduin. De altijd actieve heer Joosten is met zijn gedachten nog steeds bij Raambiljetten, krantenpublicaties spanning ten top, de twee aanwe- zijn bestellingen en zijn assistentie hadden al gemeld: in de Super- zige fotografen hielpen daar onbe- bij het lossen van de Zaanzendmg. mart, van Albert TTeiin t« Ronsftn-I j Regelmatig ontvangt hij bezoek i van zijn familie, enige bedrijfslei- Grote drukte op zaterdag 4 april j.l. bij de kassa's van S.M. Roo sendaal: de miljoenste klant pas seerde de checkouts. mart van Albert Heijn te Roosen daal wordt de 1.000.000ste bezoek ster verwacht. Zaterdag ivas het zover! wust aan mee. aprilDe gelukkigen, de familie Termeu- ders en hun personeel. Ook voert •len, Jac. van Heemskerkstraat, hij een drukke correspondentie met De spanning was donderdags al werden flink in het zonnetje gezet.I familie /en diverse' klanten, die op begonnen, toen de winkel in sfeer De verrassing voor hen was des hun beurt belangstelling tonen, zo- werd gebracht. Zaterdag toen het te groter daar zij'daehten dat pas als de heer Joosten steeds belang- tegen „kassabon X" liep, steeg de14 april de grote dag zou zijn. j stelling had voor zijn klanten. trad zij namelijk in het huwelijk met de heer J. Eisen. Het was mooi weer, zodat wij een stralende bruid het stadhuis zagen binnengaan, om het JA-woord uit te spreken. De divisiestafleden bezochten des middags de drukke receptie waar ook twee afgezanten van de be drijfsleiders, n.l. de heren G. v. d. Eng en K. Boerlijst aanwezig wa ren om mej. Westra een prachtige stofzuiger aan te bieden. Dankbetuiging Daar het mij en mijn man onmogelijk is om allen, die mijn huivelijksdag tot een onvergetelijke hebben gemaakt, persoonlijk te bedanken, maak ik dankbaar gebruik van de „Flitsen". Allen, speciaal Divisieleider, Stafleden en Bedrijfsleiders hartelijk dank voor de prachtige cadeaus. Mevr. S. EISEN-WESTRA Verhuizing Het kantoor van de divisie Amster dam is verhuisd naar een nieuw kan toor op de Lairessestraat. Het was nel als bij een particuliere verhuizing. Als het zover is begint het inpakken en blijkt hoeveel spullen er wel zijn. Na een dag van pakken kwam de avond van de verhuizing. Let wel: „avond", omdat de Herengracht in Amsterdam's binnenstad overdag ge sloten is voor verhuisauto's, aangezien het verkeer dan te lang gestremd zou zijn. De staf heeft zich nu in de Lai ressestraat gevestigd in het volste ver trouwen, dat de prettige sfeer, die op de Herengracht altijd aanwezig was, ook hier dagelijks merkbaar zal zijn. Samenvoeging voltooid De samenvoeging van de divisies Amsterdam I en II tot één divisie onder leiding van de heer P. J. van Rooij is nu voltooid. Zoals bekend omvatte de divisie II de brood- en banketwinkels (voorheen Hoeve). Deze winkels zijn dus nu geheel opgenomen in de filialenorganisa- tie. Alle algemene zaken, zoals be voorrading, berichtgeving rekla- mes enz. zijn of worden via het hoofdkantoor geregeld. Een duide lijk voorbeeld van het feit dat de integratie geheel is doorgevoerd, is de verkoop van zegels in deze filialen. Verder zal op de pui van de filialen in Neon-letters de vol gende tekst komen: „Brood- en Banket", met in het midden het A.H. embleem. De divisie zal beheerd worden door het team bestaande uit: P. J. van Rooy, divisieleider; W. J. de Jong, verkoopspecialist; J. Manuel, verkoopspccialist; J. de Wever, personeelspecialist; M. C. Hut, personeelspecialist; C. A. Pro- vily, kontroleur; C. Zwart, kontro leur; H. J. Kölker, kontroleur; mej. J. G. J. A. Wennink, secre taresse.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6