u ws NIE UIT DE DIVISIES in Harem SM-divisie II Grote drukte Supermart divisie III Spaarzegel bleek 12 ct. waard Aandach t voor Riojci Divisie Rotterdam Divisie Arnhem Nieuwe ZB in Gennep Zeeuws- Vlaanderen werd ZB rijker SLAGERS SM TILBURG HIELDEN EIGEN OPW-MODESHOW AH- FLITSEN •OBtBIBtWSBii wmrapm ctauBna®!' Tot reservechef zijn benoemd de heren F. Steketee, I. Age- ma, J. van Broeckhuysen en H. van Vulpen; tot assistent- chef de heren H. van Strien (fil. Breda, Lange Brugstraat) en J. Oomen (fil. Oosterhout). De heer P. Scheerders, be drijfsleider van filiaal Bergen op Zoom, ligt reeds geruime tijd in het ziekenhuis. Zijn adres: Alg. Burger Gasthuis, kamer 41. Geboren 14-3: Ilonka, dochter van de heer en mevrouw Van Broeck huysen (reservechef); Karin Patricia, dochter van de heer en mevrouw De Klerk (bedrijfsleider Fred. H. laan Den Haag) Rene, zoon van de heer en mevrouw Buist (bedrijfsleider Oud Beijerland). Huwelijk 3-4; de heer J. Malefason en mej. C. Fassaert (verkoopster filiaal Axel); 10-4: de heer M. Reijnhout en mej. C. Leemans (le caissière filiaal Rijswijk Lindelaan); 10-4: de heer P. Poppe en mej J. A. de Visser (le verkoop ster Vleesw.afd. filiaal Vlissin- gen Walstraat). Zoals men elders in dit nummer kan lezen opende A.H. op 19 maart j.l. een SuperMart in Haren bij Gronin gen. Ook nu gingen Bromsnor en de Burgemeester met enkele honderden kinderen op zoek naar Saartje en de Boet De kinderen hadden er veel werk van gemaakt zich zo goed moge lijk te verkleden. Zo zagen wij iemand die een grote beschilderde paraplu torste met de letters A.H. er op en verder een jongeman die zich had verkleed als dokter Wat son, de hulp van de beroemde de tective Sherlock Holmes. Minder prettig liep de dag af voor Wim Bouman, Hortuslaan 4 te Haren die door de menigte onder de voet werd gelopen en een onge luk kreeg. Bromsnor nam een snel besluit en toog met een grote schare achter zich aan naar het kinderziekenhuis om Wim te be zoeken. Nog lang zal deze zich herinneren, dat Bromsnor op zijn 8e jaar persoonlijk aan zijn bed stond. Saartje en de Boef werden natuur lijk gevonden. Een autobox diende als schuilplaats doch het duurde niet lang of naarstige jonge speur neuzen kwamen hen op het spoor waarmede de opening van de Su- permart in Haren bij een ieder vol doende bekend was. De heer J. C. Edelijn met echtgenote en personeel had vlak vóór de opening van de nieuwe zaak in Gennep op 26 februari j.l. nog even tijd voor een foto. Zoals reeds eerder bericht werd, maakte de Supermart Tilburg veel werk van de O.P.W. Iedere afde ling verzorgde een avond en zo was kort geleden de beurt aan de slagers, die er een modeshow van maakten. Het was in één woord: geweldig! De afdeling bikini's zullen wij U niet tonen, maar zou U op bijgaan de foto slager Weyers herkennen? Let eens op de beentjes! Kampeerkleding Ook mejuffrouw Tijsselink toonde een zeer apart model kampeerkle ding waaruit automatisch een heel diner te voorschijn kwam, com pleet met struiken andijvie! Mevrouw Hopstaken oogstte veel dank voor de vele werkzaamheden die zij met de voorbereiding had. Tussen twee haakjes, er werd ook over Omzet, Prestatie en Wedstrijd gesproken! In ons vorig nummer vermeidderv'wij,. dat in dé~S.M. Roosendaal op 'speciale wijze de aandacht wordt gevraagd voor 'een aantal plaatselijke sportver enigingen. Deze show zette de athletiekclub THOR in het zonnetje. WIJ wetendat de P.T.T. veel vertrouwen heeft in ons spaar systeem. Dezer dagen is dat weer eens duidelijk geworden, toen een oude dame vanuit Sittard een briefje verzond naar een adres in Arnhem en op de brief (bij wijze van postzegel) een obligatie- zegel van A.H. pakte. De gedachte van deze lieve dame weten wij natuurlijk niet, doch blijkbaar had zij hef rotsvaste ver trouwen, dat de zegel toch wel 12 cent waarde zou bezitten! De P.T.T. deelde deze mening en stempelde en verzond de brief nor maal. De heer Aarten, chef afdeling kruidenierswaren te Arnhem, zond ons de enveloppe als „bewijsstuk" ter inzage-en z$l. deze stellig als curiositeit zorgvuldig' bewaren. Op 1 maart was het 12/j jaar ge leden dat de heer H. M. Stoof bij Albert Heijn zijn intrede deed. Na zijn opleiding was de heer Stoof enkele jaren bedrijfsleider in Arn hem. Sinds april 1963 heeft hij de leiding van de grote zelfbedie ningswinkel te Tiel. Een fraai hor loge werd overhandigd namens de direktie. Promotie Per 1 februari is de adm.kontro- leur de heer P. Hofkens als adm.- kontroleur toegevoegd aan S.M. Divisie Hl. De opengevallen plaats is met genoemde datum ingenomen door de heer J. P. M. Seelen, tot nu toe als ad ministrateur werkzaam in S.M. te Tilburg en daarvoor reeds enkele jaren werkzaam in de filialen als verkoper. Hij is i dus geen onbe kende op dit terrein. P. M. Seelen Op attraktieve en spectaculaire wijze werd onlangs in de S.M. Helmholtz- straat te Amsterdam de aandacht gevestigd op .„RIOJA 1962", de Spaanse landwijn, die bijzonder als tafelwijn geschikt is. Huwelijk 2-4mejuffrouw M. Wartenbergh, caissière in filiaal Eindhoven, Roostenlaan, met de heer Fr. de Laat; 3-4: mejuffrouw J. Veltman, cais sière in filiaal Tilburg, Heu velstraat, met de heer W. van Beurden. Mutaties Sinds 2 maart j.l. is de heer J. N. Claassen in opleiding voor S.M.- bedrijfsleider. De heer G. J. M. Hoonhorst heeft nu de leiding op zich genomen van het filiaal Van Loenshof 15 te Enschede. De afscheidsavond van de heer Claassen werd zaterdag 7 maart gehouden. Het gehele personeel met echtgenotes en verloofdes was uitgenodigd. Voor mevrouw Claas sen waren er bloemen en voor de heer Claassen als afscheidscadeau een kist met opschrift: „springstof 1.000 T.N.T.". Toen de kist werd geopend sprong een kleine supermart te voorschijn, inhoudende een geluidsband met afscheidswoorden van het perso neel en een scheerapparaat met .inscriptie: „Personeel Van Loens- hof 9-3-1964". De nieuwe bedrijfsleider en echtge note werden door de heer Claassen aan het personeel voorgesteld. Deze avond werd besloten met een knal feest. Tot bedrijfsleider van filiaal Maan- straat te Enschede is aangesteld de heer J. Roelofs. Jubileum Na een ingrijpende verbouwing, waarbij alleen de karakteristieke voorgevel nog aan de oude bedie ningszaak herinnert, werd op 25 maart filiaal Oostburg als Zelfbe diening heropend. Een belangrijke uitbreiding van het winkelopper vlak en totale vernieuwing van ma gazijn, kantoor, kantine en woon huis zijn het resultaat. In teken van 32 De burgemeester van Oostburg bracht in zijn gelukwens aan di rektie en alle instanties die aan de verwezenlijking van dit project hebben meegewerkt nog een bij zonderheid naar voren, die deze gebeurtenis in het teken van het getal 32 plaatste: filiaal Oostburg werd in '32 geopend, de zaak be staat nu dus 32 jaar en wordt door de 32-jarige bedrijfsleider de heer W. Janssens thans heropend. Zeeuws-Vlaanderen, het land waar- Holland èn België winkelen, telt nu vier AH-Zelfbedieningszaken. De resterende BZ's met name te Axel en Hulst zullen spoedig volgen. Rond de Euromast 25-jarig jubileum De overgrote belangstelling, die de heer Polders en zijn gezin op 27 maart j.l. ondervond bij gelegenheid van zijn 25-jarig bedrijfsjubileum, liet de jubi laris niet veel tijd een antwoord te formuleren op de geijkte jubileum- vraag „hoe-voelt-u-zich-nou In de morgenuren werd de jubila ris bezocht door de heren G. Heijn, D. A. ter Wee en M. den Ambt man. Behalve de belangstelling van direktie, divisieteam, personeel en collega's, werd ook door de klan tenkring van de heer Polders deze dag niet vergeten. Naast de velen die hem persoonlijk kwamen ge lukwensen, werd namens 'de' klan ten een geldbedrag onder couvert aangeboden. Op 26 februari j.l. werd de nieuwe 3.B. te Gennep geopend. Het oude pand werd verlaten en thans heeft men de beschikking over een prachtige verkoopruimte van 250 m". De heer J. C. Edelijn, die te voren de B.Z. beheerde, heeft nu ook de leiding van de nieuwe zaak. De familie Polders poseerde met de heren G. Heijn, D. A. ter Wee en M. den Ambtman voor de fotograaf. vJ Gevonden voorwerpen Dat klanten wel eens vergeetachtig zijn, weten wij allemaal. Dit blijft dan evenwel meestal beperkt tot een para- plttie, handschoenen of iets dergelijks. Onze B.L. te Boxtel, de heer v. Dijk, „vond" onlangs echter een kinder wagen met een prachtige baby. Na een kwartier kwam een opgewonden moeder de baby, die in goede handen was geweest, weer afhalen.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 5