mnum, •-? AH- FLITSEN Het eerste bezoek van onze reizende fotograaf gold de Super- martdivisie I. Met behulp van het Jaffa reclame-materiaal waren suggestieve displays gemaakt met de opvallende plastic hoepel met aan- en uitflitsende gloeilampen. Deze hoepels waren speciaal voor de extra OPW-displays vervaardigd op initiatief van de verkoop specialist de heer K. R. Op de Beek. U zult ze dan ook in alle filialen van de Supermartdivisie tegenkomen. In Zaandam zagen wij bij de Supermart aan de Westzijde hoe de sfeer van het zonnige Israël werd opgeroepen door een echte woesiijncactus, die hoog boven de holle" stapel Jaffa's uit- troonde. In de Helmholtzstraat te Amsterdam werd de PMC piraat" met een étalagepop gebruikt voor een Jaffa-show die goede resul taten heeft opgeleverd. De Walt Disney boekjes bij Vacuum Koffie deden het goed, in Zaandam werd een grote boog gebouwd over twee-schapopstel lingen met een display voor blikken en pakken. Behalve displays voor de verkoopwedstrijden, werden er veel speciale opstellin gen gemaakt, die zeker veel invloed zullen hebben op het resul taat in de OPW. Dit tonen de laatste foto's van een leuke zuid vruchtenstand en een massale display voor Zaanse koeken, Kof fiekoeken en Beschuit, in de Supermart te Osdorp. Een doorkijk bij de Jaffa-display in het moderne Osdorp Holle Jaffa-display met Israëlische „Sabra" in Zaandam De PMC Piraat met „schipper" als show voor de Jaffa-verkoop in de Helmholtzstraat Hoeden brengen sfeer in de koffie-display in Zaandam In ons vorig nummer kondigden wij aan, dat AH-Flitsen deze O.P.W. met foto-beelden zou volgen. Deze pagina is er geheel aan gewijd. iifllA iiTVitun/I AS 3$ --fv Leuke zuidvruchtenstand in de Helmholtzstraat Een „Zaanse Molen" als blikvanger voor koeken en beschuit in Osdorp

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 8