NIEUWS UIT DE DIVISIES DIVISIE ROTTERDAM DIVISIE AMSTERDAM Uitreiking zilveren pluspluim gevierd in divisieverband Supermart divisie II SM Tilburg pakte OPW grondig aan Divisie SM III In raemonam Groentechef filmt metrobouw in Rotterdam7s binnenstad Divi sie Arnhem Carnaval De heer M. M. J. v. cl. Lubbe behaalde diploma I.V.I.O. AH-PLITSEN Het team van filiaal Uithoorn ontving op 4 februari zijn 3e pluspluim. Dooi het feitdat de pluspluim in divisieverband werd uitgereikt, had de gehele viering een wat ander karakter, wat intiemer, iets minder officieel. 4 uur arriveerde het gehele Om gezelschap in Restaurant de Oude Prins te Ouderkerk a/d Amstel. De divisieleider de heer P. J. van Rooij reikte, vergezeld van een toepasselijk woord, de pluim aan EL Roukema uit. Diner Vlak voor het diner werd het ge zelschap verrast door het bezoek van de heer Brandsma, die tevens het zeer geslaagde diner bijwoon de. De avond werd besloten met een bezoek aan de show van Wim Sonneveld. Al met al een geslaagd feest, dat door alle deelnemers zeer werd gewaardeerd. Huwelijk 0 Bed. Hijmenberg huwde met mej. Tavenier. Proficiat! Tijd. BL Croezen van filiaal Kattenburg ging over naar een functie in de SM, zijn plaats werd ingenomen door Tijd. BL Boot uit filiaal Dapperstraat, dat werd gesloten. Jubileum Op 16 januari j.l. herdacht de heer Munnik zijn 12}^-jarig dienstjubi- leum. Toen wij hem 's morgens be zochten was het een genoegen hem het door hem zelf uitgezochte cadeau te overhandigen, t.w. een Parkerset. Deze viel zichtbaar in de smaak. De heer Munnik is BL van filiaal Adm. de Ruijterweg 77, het eerste Amsterdamse filiaal, dat werd omgebouwd tot carpenter. Nog vele goede jaren bij A.H. heer Munnik! Huwelijk Mej. Westra Onze Divisie secretaresse Mej. S. Westra gaat ons verlaten. Dit doet zowel haar als ons verdriet. Doch voor mej. Westra is er een grote zonzijde aan dit vertrek. Zij is n.l. op 24 febr. in het huwelijk getreden en heeft zich per 1 maart gevestigd in Hoogeveen al waar haar a.s. echtgenoot een functie heeft aanvaard. Deze baan is dubbel attractief omdat er te vens een huis aan vast zit. Wij wensen mej. Westra voor de toekomst datgene, wat zij er zich van heeft voorgesteld. Op 20 februari j.l. is geheel onverwacht te Haarlem over leden de heer T, KOENES Hij bereikte de leeftijd van 71 jaar. De heer Koenes trad op 6 ja nuari 1930 in dienst als chef van het W.v.A.-filiaal te Over- veen. Deze zaak beheerde hij tot zijn pensionering op 20 fe bruari 1957. De teraardebestelling vond op 24 februari j.l. plaats. Naast oud-collega's van de overledene was namens de di rectie aanwezig de heer H. de Roode, divisieleider Arnhem, die vele jaren de rayonleider van de heer Koenes was. Onze deelneming gaat in het bijzonder uit naar mevrouw Koenes, haar dochter, schoon zoon en kleinkinderen. Hij ruste in vrede. De heer J. Schwarz, bedrijfs leider van filiaal Amsterdam (Sumatrastraat) was een van de drie BL's uit de Divisie Amster dam, die door het winnen van een tussensprint in het speculaasplan een Abraham veroverde. Een hobby van een afdelingschef Groente in Dïv. II in één onzer SuperMarts is fotograferen en fil men, hij doet dit reeds 11 jaar. Hij begon met een Agfa-Clack en heeft nu een moderne klasse-sy steem-camera. Tussen deze twee camera's ligt een rijke tijd van ervaringen en experimenten. Geen dure hokby Op onze vraag, of het geen dure hobby is om met een Systeem camera te fotograferen, vertelde hij dat hij deze had gekocht in de uitverkoop, maar dat hij een nacht hiervoor in het portiek van de be wuste fotozaak had moeten door brengen. Toen zijn diensttijd aanbrak vroeg hij natuurlijk de fotodienst aan, en na een korte test werd hij inder daad ingedeeld bij de Luchtmacht, afd. 16 m/m Schietfilms (Asses- sine). Prachttijd Zijn diensttijd was voor hem een pracht tijd, hij verrichtte naast zijn dienst ook fotowerk voor me de-dienstplichtigen. Na zijn demo bilisatie scheelde het weinig of hij De mefro-in-aanbouw, vlak voor ons divisiekantoor in Rotterdam. had het fotovak gekozen, maar vader had een zaak en zo het vaak gaat, ook de zoon moest het groentevak in. En het trok hem wel, dus van het fotovak is niets gekomen. Dynamisch object Sinds kort is hij aan het filmen gegaan, en zijn bijzondere aan dacht heeft de metrobouw te Rot terdam, waar hij een documen taire aan het maken is. Het is een dynamische en zeer interessant object. Het zal een film worden van ongeveer 24 minuten. Dit komt neer op 63,film, zodat het behalve veel tijd ook nogal wat geld kost. Maar hij heeft het er graag voor over. Wij hopen, dat wij deze film gauw eens zullen mogen zien en dat hei een bekroning moge zijn van zijn gecom bineerde hobby fotografie-film. Een dezer dagen heeft onze cor respondent een bezoek gebracht aan de heer R. J. Scheltinga. chef van de afdeling huishoude lijke artikelen te Roosendaal, die nog steeds verpleegd wordt in het Charitas ziekenhuis, Franciscus Paviljoen, kamer 2 in Roosendaal. De berichten omtrent zijn ziekte zijn hoopvol, al zal het nog wel geruime tijd duren voordat hij zijn werkzaamheden weer zal kunnen hervatten. Jammer is het, dat er weinig reak- ties zijn gekomen op de oproep in één der vorige Flitsen, of er onder de lezers verzamelaars waren van postzegels. Ter verduidelijking en op verzoek van de patiënt: Zijn spaarzin gaat uit naar zegels van: Christelijke motieven, Nederlandse en overzeese rijks delen, Vaticaanstad, Polen en Ghana. Mochten er onder u zijn, die geen waarde meer hechten aan genoem de zegels, dan weet u, wie u er een groot plezier mee doet. Mis schien kunt u er zijn ziekte door verlichten. Wij wensen hierbij de heer Schel tinga van harte beterschap toe en veel reakties op zijn oproep. In het jaar van de Olympische Spelen in Tokio zullen Roosendaalse sportverenigingen in de schijnwerpers komen te staan in de Super- Mart van Albert Heijn. De eerste is T.H.O.It. De bekende atletiekvereniging die in de loop der jaren tal van natio nale en zuidelijke titels en records wist te behalen, heeft een stand in onze winkel, plus 2 hoeketalages waar een hele reeks bekers en an dere trofeeën zijn uitgestald tus sen verschillende artikelen die bij de atletiek gebruikt worden. Op grote borden staan de Neder landse records met ernaast de bes te atletiekprestaties. Verder vindt men er tal van atletiekfoto's, ook van de leden van T.H.O.R. De vereniging kan op deze manier nu eens tonen welk een vooraan staande plaats zij inneemt in het sportleven van de stad en van het platteland. Het is de bedoeling van de be drijfsleider, de heer P. Schapen donk, om na „de Moeder der Spor ten" alle andere Roosendaalse sportverenigingen samen of in groepen naar voren te gaan bren gen. De eerste expositie blijft 14 dagen staan. Ook in de Divisie SM-III komt men in de O.P.W.-sfeer. In de Tilburgse SuperMart was dit al heel goed te merken. De bedrijfsleider maakte met de afdelingschefs een plan de cam pagne, waarbij werd afgesproken dat de afdelingen onderling spor tief de strijd zouden aanbinden. Op diverse punten zal worden ge let, zoals bijvoorbeeld verkoop- krachtige displays, uitzien van de afdeling, vriendelijkheid tegenover de klant enz. De bedrijfsleider beloofde voor de beste afdeling wekelijks een taart beschikbaar te stellen en wij hoor den diverse malen de laconieke opmerking: „Deze week is de taart voor ons!" Bovendien verzorgt iedere afde ling eenmaal per veertien dagen een gezellige avondb.v. een kaart avond, een dansavond en een bonte avond. Vanzelfsprekend verwachten wij dat Tilburg zeker aanspraak zal maken op een goede prijs! Sukses. Dit toverwoord zette elk rechtge aarde Zuiderling in vuur en vlam. De saamhorigheid was ongekend tijdens deze dagen; klanten waren dan ook niet verbaasd als ze 'agge mar leut et' hoorden zingen. Hun voorlichting kregen ze van werkers in boerenkiel, de witte jassen bleven n.l. 4 dagen lang wat ze waren: Wit. Maar hun kie len Die waren kletsnat van zweet, bier en nog veel meer, de kieleigenaars werden overgoten met pret, maar daar hadden ze overdag dan ook voor gewerkt. Zo vlug mogelijk klaar zijn, ten einde op tijd 'Hup Sabbe Liebeke' te kunnen zingen om te verbroe deren, te verzusteren, kortom om veel pret te maken. Dat hun dat gelukt is, zal u niet bevreemden. Het is weer voorbij zeggen ze. Voor één jaar. De heer M. M. J. v. d. Lubbe. De heer M. M. van der Lubbe uit fil. 5720, Mecklenburg straat, Eind hoven, slaagde als eerste voor de kursus „algemene praktische vor ming". Na 2 jaar studie mag hij hier op met recht trots zijn. Als eerste werden de lessen Ned. taal, Wis- en natuurkunde bestu deerd, waarvoor in december 1962 examen werd gedaan met het be halen van de cijfers 7-7-6. Vervolgens de vakken Engels, Boekhouden, Economie, Aardrijks kunde en Staatsinr./'Wetgeving. Hiervoor in december j.l. examen gedaan, waarna op 18 januari j.l. de uitslag bekend werd, met de mooie puntenwaardering van resp. 6-9-8-8. Onze welgemeende felicitatie. Huwelijk 8-l-'64 BL te Venray: de heer M. Linders met mej. R. Verbeek. 30-l-'64: de heer J. P. A. van den Hout met mej. H. C. M. Kusters verkoopster uit filiaal Oisterwijk. Jubileum Op 23 januari 1964 vierde B.L. L. J. Cremers, fil. Veghel, zijn 12\^- jarig zakenjubileum. Een fraaie gas- aansteker werd door de direktie aan geboden. De beste wensen vergezel len hem voor de volgende 12JA /aar.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 6