Kienavonden waren grandioos sukses NIEUWE ARTIKELEN ACTIVITEITEN VAN DE P.V. H. H. H. van Eist en D. van Steen met pensioen Wengen Mevr. P. M. Hohenstein- Duin 7]2 jciar bij Albert Heijn Overzicht Personeelslonds over 1963 Agenda P.V. Jaarvergadering Wij heten welkom Nieuw personeel produktie bedrijven Hoofdkantoor AH-FLITSEN Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 21e jaargang, no. 1 Januari 1964 Verantwoordelijk eindredakteur: J. Ph. YPMA, hoofd personeelszaken produktiebedrijven en distributiecentra. Redakteuren: H. W. Lulofs en J. Breeschoten (toestel 381) Public relations: Bureau G. J. van Hulzen, Scheveningen. Aan dit nummer werkten mee: Mej. J. H. Buntsma en G. Meijn; de heren J. Ph. Bartelson, P. J. G. Bruijnen, A. v. d. Hazel, D. W. Lieuwen, J. Lindelauf, J. J. M. van der Meer, F. H. S. Monsma, G. A. van Rooijen, P. Schipper, P. Schotsman, J. Zeeman. Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad is slechts geoor loofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. Druk: Ramshorst, Wormerveer. Wegens het behalen van de pen sioengerechtigde leeftijd hebben de heren H. H. H. van Eist en D. v. Steen ons bedryf verlaten. De heer Van Eist, vroeger in dienst van de fa. v. Amerongen, De heer H. van Eist ging over naar onze groep gepensioneerden. heeft bij AH vele jaren in de Em ballage-afdeling gewerkt. De heer Van Steen, oud-employee van de fa. C. Keg, werd na overname van genoemde firma te werk gesteld in het C.M. thans D.C. Beide heren werden hartelijke af scheidswoorden toegesproken door de heer J'. G. Krijt, waarbij een kistje rokertjes werd aangeboden. aan direktie en personeel voor de bewezen attenties: de heer en mevr. J. Mooij bij hun I2l/2-jarig huwelijk: de heer en mevr. H. Middelbeek (gep.) bij hun 50-jarig huwelijk; de heer en mevr. Meijer (VF) voor de be langstelling tijdens ziekte; de heer en mevr. K. Vos (DC) voor de belangstelling tijdens ziekte: mej. I. Kok PZvoor de belangstel ling tijdens ziekte. De heer P. G. Koedooder (DC); bij de geboorte van zijn dochter; de heer L. C. Groot (BA) bij de geboorte van zijn zoon; de heer A. Atsma (DC) bij de geboorte van zijn zoon; de heer A. Kooi man (Verz.) bij de geboorte van zijn dochter; de heer G. Onrust (KB) bij de geboorte van zijn zoon; de heer J. Abcouwer AT voor de belangstelling tijdens zijn ziekte; de heer P. G. Koedooder (DC) voor de belangstelling tij dens zijn ziekte; de heer M. Soddu (VA) voor de belangstelling tij dens zijn ziekte; de heer H. v. d. Loo (SB) voor de belangstelling tijdens zijn ziekte; mej. T. de Bree (Drukk.) bij haar 7]/2-jarig zaken- jubileum; de heer T. de Lange (DC) bij zijn 1214-jarig huwelijk: de heer H. de Jong (TA) bij zijn 12}/2~jarig huwelijk; mevrouw M. Bergman CF) bij haar huwelijk; mevr. A. Koenderink-Reekers (Lab.) bij haar huwelijk; mevr. E. Koning-Hazelhoff (Lab.) bij haar huwelijk. Onze KIENAVONDEN op 17 en 18 december j.l. gehouden, waren een grandioos succes. Het experiment om ze deze keer op twee avonden te houden, vond veel byval hij onze leden en het resultaat was dan ook, dat wij voor de dinsdag 249 en voor de woensdag 265 kaarten hadden uitgegeven. De prijzen er was op elke drie deelnemers een prijs vielen in de smaak. Wilt u nog weten hoe de prijzen terecht gekomen zijn? We hebben het voor u uitgezocht. Op de 17e: 39 H.K., 45 P.B., 10 D.C. 7 gepensioneerden. De eerste kien was deze avond op het 61e af gelezen nummer. Op de 18e: 27 H.K., 53 P.B., 14 D.C., 6 gepensioneerden. We weten het evenals u, het is en blijft een ,,gok"-spel, doch we vinden ook, dat het lot voor een goede verdeling heeft gezorgd. Dat wij deze avonden het volgend jaar zo herhalen staat wel vast, want ons experiment is een groot succes gebleken. Mag het bestuur van de P.V. bij deze allen hartelijk danken voor de vele 'n Gezellige, feestelijke drukte op één van de kienavonden. goede wensen, die zij heeft ontvan gen? Wederzijds wensen wij u allen het allerbeste voor 1964. „bezigheden buitenshuis hebbend" geldt vanaf heden voor de heer D. van Steen (l.) Vanzelfsprekend waren vele. chefs en collega's aanwezig bij dit af scheid. Namens hen werden enige cadeaus overhandigd in de vorm van een werphengel (voor de heer Van Steen) en een enveloppe met inhoud voor de heer Van Eist. Namens de Contactcommissie wer den eveneens enveloppes met in houd overhandigd. Tevens ontvin gen de gepensioneerden nog een pakket levensmiddelen. Vrijdag 3 januari 1964 was mevr. Hohenslein-Duïn jaar werk zaam in de Chocoladefabriek als inpakster. In de hal van het Ont spanningsgebouw werd zij ontvan gen door de heer P. C. Vink, chefs, contaotconunissieleden en colle ga's. Namens de directie sprak de heer Vink haar toe, en overhandigde een fototoestel. Hij sprak zijn dank uit voor de prettige wijze waarop zij haar werkzaamheden steeds heeft vervuld. Verder namen de heren J'. Hekkert en D. Stens het woord als haar direkte chefs. Zij dankten haar speciaal voor de po sitieve manier waarop ze haar werk steeds heeft opgevat. Op de afdeling was en is zij voort durend een stuwende kracht die ook minder prettige taken zo goed mogelijk verricht. Mevr. W. Engel-Ebell bood haar namens het personeelfonds een enveloppe met inhoud aan. Mej. G. Mevr. Hohenstein pakt onder de toeziende ogen van o.m. haar moeder, zuster en hoofdchef haar jubileumcadeau uit. Aleijn overhandigde bloemen. Te vens werd ze door haar zuster, die in het O.G. werkt, verrast met een bloemstukje. Hierna bezocht zij nog even haar afdeling waar haar nog diverse cadeaus in de vorm van huishou delijke artikelen aangeboden wer den. Nel was voorheen gedurende 2 jaar in dienst bij chocoladefabriek Erven de Jong. welke thans niet meer be staat. wist dus al veel van de ver pakking van chocolade af. Sinds haar huwelijk werkt zij nu bij ons nog voor halve dagen. Evenals de voorgaande jaren volgt hieronder een specifikatie van de uitgaven van het Perso- leelfonds, Oostzijde. De uitgaven waren: Ziekenbezoek 2.636,25 Attenties bij, jubilea 1.245,45 Attenties bij huwelijk 2.746,05 Geboorten 643,25 Tegemoetkoming gezinsverzorging 3.016,39 Diversen 2.111,35 12.398,74 Ieder Albert Heijn-personeelslid, werkzaam in de produktiebedrij ven, is lid van dit personeelfonds. Bij zijn/haar indiensttreding is dit lidmaatschap reeds verzorgd. 28 januari: Dr. Zeldenrust vertelt over zijn werk. 1 februari: CARNAVAL. Op 28 januari komt de bekende poli- tie-deskundige Dr. Zeldenrust een le zing houden over zijn loopbaan. Wij verwachten dat een groep van ca. 50 personen aanwezig zal zijn in het filmzaaltje van ons O.G. U komt toch ook? Carnaval Op 1 februari houden wij ons CARNAVAL. Moeten wij dit nog speciaal onder uw aandacht bren gen? Wij geloven van niet. Het wordt elk jaar leuker en beter. We krijgen nog meer leut met een band van Limburgers, die ons feest komen opluisteren. U hoort nog bijtijds wanneer u uw kaarten kunt krijgen. Doch alvast een tip voor de dames, ga aan de slag voor een mooi kostuum voor uzelf en uw partner. Bent u niet zo handig, dan kunt u bij het bestuur terecht voor adressen voor het huren van uw kostuum. De „werkgroep" van de P.V. is reeds nu bezig met de aankleding en het wordt een dolgezellig feest, daar kunt u van op aan. December was een drukke maand voor het bestuur van onze P.V. We hielden op de 10e onze algemene jaarvergadering. Helaas vinden vele leden het niet nodig om deze vergadering, die echt toch niet zo saai is, mee te maken. Het vervelende is, dat het bestuur dan z'n plannen voor het komende seizoen moet baseren op de mening van de enkele aanwezi gen. Wij hebben besloten om de „klei ne" avonden, zoals b.v. de bijeen komst met Dr. Zeldenrust en de afgelaste avonden zoals b.v. over de ballon- en ruimtevaart het volgende jaar grotendeels te laten vervallen en met meer „gro te" avonden te komen, dus in het genre van „Potasch en Perle- moer". Wandeltochten De wandel- en puzzeltocht zullen wij proberen weer te laten door gaan. Alej. H. Groot, die ons wegens huwelijk gaat verlaten, werd nog even in het zonnetje gezet en we zullen zorgen, dat namens u allen op haar trouwdag een vertegen woordiger aanwezig is om haat te feliciteren. In haar plaats is in het bestuur gekozen mej. M. Hoekstra, van het H.K. Voorts hebben we aan vulling van onze gelederen gekre gen door het intreden van de heer F. v. d. Bosch, die op het D.C. werkzaam is. De heer D. Jongsma (VA); de heer A. ter Steege (VA); mej. A. H. C. Witteveen (KB); mej. M. Bruin (KB); mej. M. P. Hofman (KB); de heer C. Kooiman (VA); de heer F. P. Kooiman (VA); mej. A. C. v. d. Steen (CF); mej. J. Heuckeroth (KB). Mej. A. Berkhout (fact.afd.); mej. J. Schaak (archief); mej. A. Tem per (fact.afd.). Deze foto toont de nieuwe ar tikelen, die deze maand voor het eerst gebracht zullen worden. Het zijn van links naar rechts: Truffelino een bonbon met een vulling op basis van room boter en cacao. Het geheel gecouvreerd met melkcho colade. Boomstammetje melk- en pure chocolade in een handig formaat gecombineerd. Noisette. Herinnert U zich nog de jubileumbonbonnière Deze was gevuld met pastilles van hazelnootpatéchocolade. (Gebrande hazelnoten, tot een pasta gemalen en als zodanig verwerkt door on ze melkchocolade). Deze zelfde chocolade wordt nu gebracht onder de naam „Noisette" in de vorm van een halve hazelnoot.

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 2