NIEUWS UIT DE DIVISIES DIVISIE UTRECHT Filiaal Mieuwestad in Leeuwarden open Twee wijnkoningen in divisie Haarlem rayon zuid Supermart divisies Divisie Rotterdam Piet Oomen (16) fietst 100 kilometer per dag Twee koperen jubilea in divisie Arnhem Zeist kreeg pluspluim Postzegels gevraagd Ere wie ere. Ernstige botsing liep goed af voor bedrijfsleider Schatorjé Uitreiking- zilveren pluspluim Rectificatie CARNAVAL 4 AH -FLITSEN De zestienjarige Piet Oomen heeft, na zijn dagtaak als jongste bediende in filiaal Planciusplein te Breda, nog een behoorlijk stuk werk voor de boeg. Zijn hobby is namelijk de wielersport. Sinds zijn vader vroeger ook een verwoed „coureur" hem „op de fiets gezet heeft" vorig jaar, rijdt de heer Oomen als Adspirant van de Wielerclub Breda. In het afgelopen jaar reed hij ongeveer dertig wedstrijden uit en eindigde in praktisch alle wielerrondes bij de eerste tien. „Ik heb zojuist bericht ontvangen, dat ik nu gepromoveerd ben tot Nieuweling. Ik ga nu ook deel nemen aan de „open coursen" in België. Deze wedstrijden gaan over een niet-afgezet parcours, dit in tegenstelling tot de „rondes" in Nederland, die meestal over een afgebakend trajekt verreden wor den." Over enkele weken neemt de heer Oomen zijn fiets weer van de haak en hervat hij zijn training: elke avond honderd kilometer fietsen. „Ik train met P. Pellenaars, de zoon van de vroegere ploegleider van de Ronde van Nederland. Tij dens de laatstgereden wedstrijd te Oud-Gastel ben ik als tweede ge ëindigd." Personalia Geboren 4-12: Perry, zoon van de heer en mevrouw de Kraker, be drijfsleider van filiaal van Noortwijckstraat te Rotter dam. Gehuwd 30-12: M. P. Ritter en mej. M. Spuy (fil. straat Vlissingen, Wal- 25-JARIG HUWELIJK 9-2: de heer en mevrouw Franc ken, filiaal Den Haag, Val- kenbosplein. Diversen Voor het IVTO-diploma Alg. Ontw. is geslaagd de heer J. W. Kok, bedrijfsleider van fil. Javastraat, Den Haag. De heer G. de Pundert en zijn team van onze bedienings zaak te Middelburg hebben voor de tiende achtereenvolgen de maal de planbasis behaald. Piet Oomen Mejuffrouw E. Elfering, divi siesecretaresse, is op 22 januari j.l. in het huwelijk getreden met de heer K. van Spaandonk. In Zierikzee is het traditie, dat op Oudejaarsdag de stoep ge boend wordt. Iedere inwoner van deze plaats doet daar aan mee. Zo kon men ook het team van de heer Sanderse ijverig gevel en trottoir van het stof '63 zien ontdoen. Onze bedrijfsleider in Hengelo, de heer F. Fritsma, vierde op IS decem ber 1963 zijn koperen jubileum. De beste wensen vergezellen hem op zijn weg naar de volgende 12% jaar. Dat hij „bij de tijd" wenst te blijven, werd bevestigd door zijn keuze van het ge schenk: een fraai horloge. De heer J. v. d. Berg, bedrijfs leider van fil. Kruisstraat te Eind hoven, vierde op 11-12-1963 zijn 121^-jarig jubileum. Hier werd een fototoestel overhandigd namens de directie. Voor beide bedrijfsleiders de bij zo'n dag behorende bloemen, waarbij mag worden vermeld, dat het personeel hun bedrijfsleiders ook een heugelijke dag bezorgden. In ons vorig nummer plaatsten wij een verslag van een personeels- avondje van filiaal Arnhem, Joh. de Wittlaan. Helaas werd door de kop de indruk gewekt, dat gespro ken werd over de eveneens te Arn hem gevestigde Supermart. Hier heeft onze „koppenredacteur" een klein steekje laten vallen, dat wij hiermee weer hebben opgeraapt. Op 11 december werd aan be drijfsleider en team van filiaal Zeist de zilveren Pluspluim uitge reikt. Van deze uitreiking bereikte ons het volgende verslag: Wij werden gastvrij ontvangen door de heer Smout in het O.G., waar wij eerst werden getrakteerd op koffie met gebak, dat ons best smaakte na de wat la ïge reis. Na het nemen van foto's werden wij toegesproken door de heer Zwarts, die daarna het zo lang begeerde kleinood aan de heer J. P. Meester uitreikte. Een woord van dank aan de heer Meester, die ondanks zijn ziekte toch nog ons team zo had gesteund door te gaan met de plus, die dan eindelijk „wat hebben we er voor ge knokt" uit de bus was gekomen. Na gezellig gedineerd te hebben in Formosa te Amsterdam en nog wat nagekaart te hebben met de heren Brandsma, Auf dem Brinke en Jenster, volgden gezellige uren in Carré te Amsterdam, waar wij werden verrast met het optreden van Toon Hermans in zijn „One man Show". Wat was dat gezellig. Menigeen heeft naar hartelust kunnen uitlachen. Na goed chauffeurswerk van onze chauffeur de heer de Bruin en de Personeelchef de heer Jenster, kwa men we voldaan in Zeist aan. Res. chef W. VAN GINKEL Div. Utrecht Geboren Geboren op 23 december 1963 Ria, dochter van de heer en mevrouw van Ballegooijen-Vreekamp, filiaal Bilthoven. Voor filiaal Nïeuwestad te Leeuwarden was 5 december 1963 een bijzondere dag. Niet alleen vanwege het St. -Nicolaasfeest, maar ook omdat 's morgens om 10 uur de deuren werden geopend van een ge heel gemoderniseerde zelfbedieningszaak. Tientallen klanten verdrongen hadden geleid. Hij prees in dit ver- zich al vroeg voor de zaak om dit band de aannemer en zijn mede- feestelijk gebeuren mee te maken, werkers voor hun zeer vlotte op- Voor het echter zover was hield de leverinS- heer B. J. Koomen van de bouw- Rayonleider de heer G. A. de Groo- afdeling ten gehore van een aan- te sloot hierbij aan en richtte enige tal genodigden uit de bouwsector woorden tot de bedrijfsleider en een speech, waarin hij nog eens personeel, waarbij hij de hoop uit- de achtergronden en beweegrede- sprak, dat deze nieuwe ZB de ver- nen toelichtte, die tot deze verbouw wachtingen ver zal overtreffen. Personeelsavond Het team van filiaal Gouda werd door de heer Verwoerd voorgelicht omtrent de verkoop voor de feest dagen. Als klap op de vuurpijl werd een quiz gehouden op Het gebied van warenkennis. Huwelijk Op 11 januari 1964 zijn de heer en mevrouw van Ballegooijen- Vreekamp 12jaar gehuwd. Opening Op 16 januari 1964 zal filiaal Weesp thans onder leiding van de heer N. E. P. Kuin tot ZB her opend worden. In de maand november was er kwamen tenslotte, gesteund door hun spanning in de divisie Haarlem, waar een „geheel eigen aktie" werd gehouden. „De wijnaktie 1963", die vooruit liep op de de- cemberverkopen. En dat er veel te verkopen is, bleek uit de enorme prestaties, die door elk team geleverd werden. De bedrijfsleider van het filiaal, die de hoogste verkoop had per duizend gulden omzet, zou uitge roepen worden tot „Wijnkoning van de divisie". Voor het personeel was er een aantal waardepunten beschikbaar. De deelnemende fi lialen waren in twee groepen ver deeld. De heer N. Besse, fil. Alkmaar, en de heer P. Gorter, fil. Oegstgeest, Het diploma voor de wijnkoningen. Zondagmorgen 4 januari 1964 reed de heer P. Schatorjé, bedrijfsleider van filiaal Venlo, met zijn zoontje op de verlaten grote Heide te Venlo. Plotseling schoot van links een auto uit een zijweg - ondanks een goed uitzicht ter plaatse op de wagen van de heer Schatorjé af en greep deze in de linkerflank. Over de kop Het gevolg was, dat de wagen van de heer Schatorjé over de kop ging en de inzittenden uit de wa gen werden geslingerd. Onder de totaal vernielde wagen haalde men de heer Schatorjé vandaan en bracht hem met zijn zoontje naar het ziekenhuis. Wond Bij het onderzoek in het zieken huis bleek, dat het zoontje een wond aan het been en de vader slechts enkele gekneusde ribben had opgelopen. De bestuurder van de andere wagen een kennis van de heer Schatorjé liep geen noemenswaardig letsel op en ver- klaarde, dat hij op een voor hem onverklaarbare wijze de wagen van de heer Schatorjé niet heeft zich aankomen. Deze bedrijfsleider alsook zijn zoontje wensen wij een spoedig herstel (zeer zeker vóór carnaval) na dit zo goed afgelopen onge luk. Geboren Op 20 december 1963 vond in hel gezin van de bedrijfsleider van fil. Hoensbroek, de heer P. Thewis- sen, gezinsuitbreiding plaats. In het ziekenhuis St. Annadal te Maastricht schonk mevr. Thewis- sen het leven aan een zoontje van bijna 5 pond, die bij het doopsel de namen ontving Nöel, Stanislau, Gerarda, Pierre, Mathilde. team, als winnaars uit de bus. Duizenden flessen veiTiuisden naar de klanten. Het waren echt niet alleen de grote zaken, die grote prestaties leverden, ook de niet luxe filialen speelden prima mee. Een geslaagde aktie. die om her haling vraagt. Eindelijk was het dan 11 decem ber geworden, de dag dat wij uit filiaal Wormerveer, Wan delweg de zilveren pluim in ontvangst mochten nemen in Zaandam. Onder het genot van thee met ge bak sprak dc heer F. Brandsma tot bedi-ijfsleider, medewerksters en medewerkers enkele woorden en overhandigde daarna aan de heer R. van Silfhout de zilveren pluim. Ook het team ontving een presentje. In de American-lunchroom in Am sterdam hadden wij vei'volgens een gezellige samenkomst, die besloten werd met een uitstekend verzorgd diner. Daarna genoten wij de rest van de avond van de onvergetelijke one-man-show van Toon Hermans. In het vorig nummer plaatsten wij een foto van een kindje met een fles wijn. Dat kindje noemden wij het zoontje van bedrijfsleider J. P. Fait uit Voorburg. De heer Fait maakte ons er op attent, dat het „zijn dochtertje" en niet „zijn zoontje" was. Onze excuses! Van de heer R. J. J. Scheltinga, Nieuwe Markt 86 b te Roosendaal, ontvingen wij een brief, die wij in het bijzonder aanbevelen in de aandacht van postzegelliefheb bers. Roosendaal, 2 januari 1964 Geachte Redactie, Naar aanleiding van uw stukje „Uw hobby in beeld", doe ik u hierbij een foto toekomen. Hierop ben ik met m'n postzegels bezig. Nu ga ik over drie uur naar het ziekenhuis „Charitas" alhier, voor een heupoperatie, voor drie maanden en dan nog drie maan den thuis. Dus heb ik wel tijd voor de zegeltjes. Misschien zijn er bij A.H. wel men sen, die met mij ruilen willen of post zegels over hebben voor mij, zodat de tijd, die ik in het ziekenhuis moet doorbrengen, enigszins veraange naamd mag worden. Hoogachtend, R. J. J. SCHELTINGA (filiaal Roosendaal) De heer Scheltinga. Op het publicatiebord van de SuperMart in Geleen troffen wij (boven de loonsverhogingsmede delingen) het volgende bericht: WOENSDAG 8 JANUARI 1964 Algemene ledenvergadering van de personeelsvereniging. Direkt na win kelsluiting om 6 uur in de kantine. Alle leden worden verwacht aanwezig te zijn. Bespreking omtrent een te houden carnavalsavond. Komt dus allen! HET BESTUUR Commentaar van de redaktie; „Mogen wij ook op die carnavals avond komen?"

Personeelsbladen | 1964 | | pagina 4