m m ONZE GROTE DECEMBE m Wedstrijdformulier decemberprijsvraag W eclst rij cl- formulieren AH-FLITSEN toto nummer 1 A B 2 A vraag Wat is de toneelnaam van deze bekende Ne derlander Op welke datum werd deze foto genomen? Wat is de naam van deze bedrijfsleider B Wat ontving hij op deze foto? 3 A In welke plaats werd deze zaak geopend? B Is deze ingericht als BZ, ZB of SM? 4 A Geef naam en voornaam van deze medewerkster. B In welke plaats trad zij in het huwelijk? 5 A Op welke wedstrijd duidt deze juffrouw? B Noem datum waarop en hotel waarin de wed strijd in 1963 werd ge houden. 6 A Wie overhandigde deze bedrijfsleider een leuke prijs B Waaruit bestond deze prijs 7 A Waar werd deze foto genomen B Ter gelegenheid waar van? 8 A Van welk apparaat is deze machine een on derdeel B Welke maatschappij le vert deze? 9 A In welke plaats staat deze nieuwe vestiging? B Wat is dit voor een be drijf 10 A Welk cijfer hoort hier voor te staan? B Wat voor verpakkings materiaal werd voor dit artikel gebruikt? 11 A Welke AH-vestiging is in dit pand onderge bracht B Straat en huisnummer van dit perceel. 12 A Waar komen deze arti kelen eens te staan B Hoe heet de wijk waar dit gebouw zal verrij zen? 13 A Wat is het beroep van deze mijnheer? B Bij welke gebeurtenis werd deze foto ge nomen 14 A Deze ondertitel stond in een stukje in Flitsen. Noem de naam van die gene die in dit stukje werd beschreven. B Bij welke gelegenheid? 15 A Wiens hoofd was aan vankelijk op deze figuur geplaatst B Welke funktie oefende hij vele jaren uit? 16 A Aan welk filiaal be hoorden eens deze goe deren B Wat was er in die zaak gebeurd 17 A Wat stelt deze „puin hoop" voor? B Ter gelegenheid waar van werd dit door een vakman gemaakt? 18 A Waaruit kreeg deze mijnheer een prijs? B In welke plaats woont hij? Naam inzender: Filiaalnummer: Huisadres: Woonplaats: Aantal punten Dit jaar zetten wij een oude ge woonte, bijna traditie voort, n.l. om in december een prijsvraag uit te schrijven. De opzet van deze prijsvraag is als volgt: wij knipten uit de Flifsen-mimmers van 1963 18 foto's en sneden hiervan een deel af. Over ieder deel van een foto stellen wij twee vragen. Als een vraag goed beantwoord wordt, krijgt u hiervoor één punt. U kunt dus ten hoogste 36 punten beha len. Er zijn 15 prijzen: le prijs f 75, in kontanten; 2e prijs f 50,in kontanten3e, 4e en 5e prijs: f 25,in kontanten; 6e t/m 15e prijs f 10,in kontanten. U schrijft de antwoorden op het bijgevoegde formulier en u vult naam en adres in. Het ingevulde formulier stuurt u naar de redak- tie van AH-Flitsen, Westzijde 26 te Zaandam. Prijswinnaars zijn diegenen met het hoogste aantal punten. Bij gelijk aantal punten beslist het lot. Iedereen die in dienst is en werk zaam in de filialen van Albert Heijn kan meedoen. In Zaandam zijn geen oude num mers van Flitsen meer voorradig. Hebt u deze zelf niet bewaard, vraag dan een kollega! Uw inzending moet uiterlijk bin nen zijn op 12 januari 1964 in Zaandam. Over de uitslag wordt niet gekorrespondeerd of getele foneerd. Onduidelijk ingevulde for mulieren tellen niet mede. Suksesü Wij kunnen ons voorstellen dat u het om welke reden dan ook jammer vindt het wedstrijdformu lier voor de decemberprijsvraag uit dit blad ie knipp Daarom kunt u aan redactie landelijke Flitsen, Westzijde 26 te Zaandam een apart formulier aanvragen In verband met de sluitingsdatum op 12 januari 1964, verzoeken wij u dit wel omgaand te doen

Personeelsbladen | 1963 | | pagina 6