Programma van de PV voor het komend seizoen is rijk aan variatie J. Drost AH-elftal bekerkampioen I2V2 jaar in dienst van bedrijfsvoetbal Reparatie jubileumklokken N aam en beroep Muziekkorps bij Winkelcentrum Hoogvliet ONTSPANNINGS VERENIGING WEER ACTIEF 2 AH-FLITSEN Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 20e jaargang, no. 10. Oktober 1963 Verantwoordelijk eindredakteur: J. Ph. YPMA, personeelschef produktiebedrijven Redakteur: H. W. Lulofs (toestel 415) Public relations: Bureau G. J. van Hulzen, Scheveningen. Aan dit nummer werkten mee: Mej. J. H. Buntsma en G. Meijn; de heren J. Ph. Bartelson, A. Groot, W. Haeser, A. van den Hazel, P. Helder, N. A. H. Hupkens, J. Lindelauf, J. J. M. van der Meer, F. H. S. Monsma. A. H. Pilger, G. A. van Rooijen, P. Schipper, P. Schotsman, J. Zeeman. Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad is slechts geoor loofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. Zoals beloofd, geven wij u ditmaal een volledig overzicht van wat u in hel komend seizoen krijgt voorgeschoteld bij de P.V. U heeft inmiddels, neem ik aan, uw lidmaatschapskaartje allemaal ontvangen. Oktober Voor oktober hebben we 2 activi teiten, te beginnen met de dans avond op de 12e. We hebben weer voor een goede band gezorgd en geloven aan het verlangen van vele jeugdigen tegemoetgekomen te zijn. door weer zo vroeg in het twist wordt! U komt beslist alle maal aan bod, want het wordt een avond met diverse soorten dansen. Wat reeds aangekondigd staat op het publicatiebord is de tocht naai de Lage Vuursche. Wij stellen ons er veel van voor. De tijd is gunstig en we nemen aan, dat de herfst- Op Goede Vrijdag 1951 trad de heer J. Drost by Albert Heijn N.V. in dienst, vorige maand dus 12 jaar geleden. De eerste twee jaar heeft hij op de afdeling machinale boekhouding gewerkt. Daarna was en is hy nog steeds werkzaam op de afdeling „Bestellingen", als assistent van de heer J. Kisjes. De heer Drost zorgt voor de bevoor rading van de te openen S.M.'s en Z.B.'s. Verder verzorgt hij de admini stratie van het genootschap „Vrienden van de goede wijn". 23 september j.l., werd de jubilaris ontvangen en toegesproken dooi de heren G. Hoorn, H. Koerse, M. Het A.H. voetbalelftal, dat in de bedryfscompetitie niet heeft kunnen excelleren, zag op donderdag 29 augustus toch nog kans het seizoen waardig af te sluiten, met een 40 overwinning op G.T.VV. Hierdoor heeft het A.H.-team de finale van de bekerwedstrijden gewonnen en daarmede tevens het kampioenschap op haar naam gebracht. Begunstigd door het lot speelde S. Kloos. Er waren hier en daar A.H. de eerste helft met de zon in I wel eens spelmoeilijkheden maai de rug en hiervan gebruik ma- dat kon toch niet verhinderen, dat ltend wist de ploeg door F. Kra- A.H. weer via Kramer kon scoren t mer in de eerste vijftien minuten en na ongeveer vijf en twintig mi- Grooten en J^^Kisjes" Namens de de stand reeds °P 10 te brengen, nuten de stand 20 werd, waarmee I Dit ondanks het veldoverwicht van °°k de bereikt was. de G.T.W.-ploeg. directie bood de heer Hoorn hem een polshorloge en een bloemstuk aan. De kantoorcommissie of freerde een enveloppe met in houd, waarvoor tuingereedschap aangeschaft zal worden voor de tuin bij het nieuwe huls in Castri- cum. Van zijn afdeling waren er bloemen en een boekenbon. De heer Drost verzorgt reeds sinds 7 jaar de deelname van de A.H.- voetbalploeg aan de bedrijfscom- petitie in de zomermaanden, dit in samenwerking met de heer Sj. Vos. Re<I<ler Slechts eenmaal behoefde aan voerder Bunschoten als reddende engel op te treden voor een voor treffelijk spelende keeper L. J. A. Is het u wel eens opgevallen, waarde lezers, dat het veel voorkomt dat ie mands achternaam nauw verbonden is met zijn beroep. Wat denkt u van onderstaande voorbeelden, die wij alle aantroffen in dagblad-advertenties? J. de Boer, melk-, boter- en kaashan del; P. de Boer, veehouder en mest- bedrijf; Slacht, slagerij Zaandijk; Bak ker, bakker Zaandijk; Bleij. vishandel Koog aan de Zaan; J. Kuijper, kuiperij en vatenhandel. Koog aan de Zaan; Leijendekker, dakbedekkingen en reparaties; Joop van 't Houts, timmer man, aannemer; M. v. d. Steen, bouw bedrijf, Zaandam; Commandeur, bode diensten („kom aan de deur"); P. in 't Veld, onkruidbestrijders, enz. enz. Ook in het D.C. kennen we zo'n leuk voorbeeld, nl. de heer Stolp, chef van de kaasafdeling: immers kaas en stolp maakt weer samen kaasstolp! seizoen met het dansen te begin- kleuren voor een goede entourage nen. Ook de ouderen zijn natuur- Qp onze wandelingen zullen zor- lijk van harte welkom, doch dan gen. Verschillende personen heb niet boos worden als er flink ge- ben zich al opgegeven en we ver- wachten zeker één bus propvol te krijgen. Verdere programma Wat het jaarprogramma betreft: in november is er een toneelavond. Daar onze eigen toneelvereniging nog niet in staat was met een stuk te komen, hebben wij voor u „Pot- asch en Perlemoer op vakantie" uitgekozen. We denken echt niet, dat geen van-onze P.V .-leden deze dolle komedie nog gezien heeft, doch meenden toch erg veel mensen hiermee een genoegen te doen, ook al zouden zij deze ko medie een tweede maal gaan zien. Dat we uitverkocht raken staat als een paal boven water, dus als u de aankondigingen en de uren waarop de verkoop begint gelezen hebt, haast u dan, want het be stuur kan zich niet verantwoorde lijk stellen voor leden die géén kaarten hebben kunnen bemachti gen. Als tweede grote avond hebben we in november het bekende echtpaar Nini en Jan Boesman, die welis waar niet met hun echte ballon in ons O.G. komen, maar toch wel met films, een praatje en een quiz. En wie is de gelukkige die mee de lucht in mag Kienavonden In december hebben we als van ouds onze jaarvergadering en de Veilig kienavonden. Ja, u leest het goed, t 'wc noemen deze in één keer en In de tweede helft kwam G.T.W. hebben wat het laatste betreft weer met tot scoren en maakte „meervoud" van gemaakt. De zaai Kramer nog twee doelpunten voor van het O Q n zo langza_ merhand te klein geworden, als wij al onze leden een kans willen geven om aan het kienen deel te nemen. Daarom wordt er dit jaar, bij wijze van proef, eens geëxperi menteerd met een splitsing. Dit houdt natuurlijk niet in, dat we een hokjes-geest" willen stimule ren. Nee, u kunt zelf bepalen wel ke avond u het beste schikt. Waar we wél rekening mee houden is,, gegronde verzoeken van chefs e.d. van afdelingen waar overgewerkt moet worden omstreeks de Kerst tijd. Mogen wij daarom nu alvast vragen, regelt u het in overleg met uw collega's als u op een af deling werkt waar het omstreeks de Kerst weer zeer druk wordt? Op 28 januari hebben wij voor u een lezing van de patholoog Dr. Zeldenrust, we hopen alleen niet, dat de winter hetzelfde beeld gaat vertonen als vorig jaar, want dan krijgen we niemand. Weet u het nog, die enorme hoeveelheden sneeuw en ijs! We hebben er enigszins rekening mee gehouden met het program ma en vandaar het geringe aantal feestelijke avonden, die gepland zijn in januari en februari. Carnaval Wat zegt u? Het Carnaval. O nee, dat zouden we niet durven verge ten. Ze zeggen dat het dit jaar nog beter wordt dan het vorige jaar en de band en de versiering, het komt allemaal keurig voor el kaar. We gaan in februari al weer een beetje denken aan het voorjaar en zijn van plan om in maart een filmavond te geven over een land waar toeristen graag naar toe willen. Welk land het zal zijn, mogen we dat nog even voor ons houden? U krijgt het bijtijds te horen via het publicatiebord. In maart is er dan tevens nog een avond van ons A.H. muziekkorps. Dit wordt natuurlijk ook weer een prima avond, vooral voor de mu ziekliefhebbers. Voor de sluitingsavond zijn we aangeland in april. Cabaret is ons vorig jaar goed bevallen, dus daar gaan we deze keer eveneens mee be sluiten. We hopen, dat u het met onze keuze eens bent. Het is echt weer een programma waar een ieder iets van zijn gading in zal kunnen vinden. het A.H.-team en stelde de zege hiermede veilig. Een dolgelukkig A.H.-elftal verliet na het laatste fluitsignaal het veld en bleef nog een uurtje bij elkaar om dit sukses in een gezellig onderonsje te bepraten, waarbij wij o.a. al hoorden, dat het elftal serieuze plannen koestert voor de Europa-cup. Het A.H.-muziekkorps te midden van de Hoogvlietse gemeenschap. Reeds lang tevoren was aangekon digd, dat het 1-jarig bestaan van het Winkelcentrum Hoogvliet op 12 september 1963 zou worden op geluisterd door het optreden van het muziekkorps van Albert Heijn. Gesteund door een heerlijk na jaarszonnetje arriveerde het pittig spelende koips om 12 uur in het Centrum. Uit alle delen van Hoog vliet waren de mensen samenge stroomd. Concert Na „een blaasje" gepikt te hebben werd vóór de Supermart een con cert gegeven. Buitengewoon geslaagd was het moment waarop de dirigent de heer Luttik de dirigeerstok over handigde aan de 14-jarige Schilte Wagenaar die met vaste hand de mars „Floriade" dirigeerde. Na een stuk show-werk in de na middag, o.a. van het tambourkorps, kwam het einde van deze zeer ge slaagde dag. Wij maken er onze lezers op attent, dat de clubavonden wederom begon nen zijn. Donderdagsavonds van 19.00 tot 22.30 uur kunt u naar hartelust kaarten of biljarten in competitiever band. Zij die nog geen lid zijn raden wij aan, eens een avondje te komen ter kennismaking. Wij zijn overtuigd, dat u dan als lid zult toetreden. Onze club telt 60 leden, doch ons O.G. kan best een gioter aantal herbergen. Het bestuur is gaarne bereid inlichtingen te verstrekken. Voor 3% uur ontspanning per avond betaalt u een minimale con tributie. U kunt zich aanmelden bij de secretaris, de heer N. Holkamp. Indien u zich bijtijds laat inschrij ven als „lid" kunt u nog meespelen in de competities. De heer C. Breeuwer is niet al leen een goed muzikant maar te vens een stijlvol ruiter. Tot nog toe was het de gewoonte dat defecte jubileumklokken bij ons ingeruild konden worden. Nu het echter een jaar geleden is, dat de klokken uitgereikt werden en de fa. Begeer de aanvankelijke storingen, ontstaan door vervoer e.d. op correcte wijze heeft behan deld, mag gesteld worden, dat storingen die nu ontstaan, door betrokenen voor eigen rekening met een klokkenmaker in de buurt moeten worden opgenomen. aan direktie en personeel voor de bewezen attenties: de heer J. den Bakker (T.A.) voor de geldelijke steun; de heer P. Barteling (D.C.) bij zijn 12%-jarig huwelijk; de heer F. W. A. Siebers (P.M.) bij zijn 25-jarig huwelijk; mevrouw A. Munnik-van Zaanen bij haar huwelijk; mevrouw S. D. L. Wilgcroth- Pieterse bij haar huwelijk; de heer H. Kroes (B.A.) bij zijn 25-jarig jubileum; mevr. H. Pouw-Busselaar (C.F.) bij haar huwelijk; de heer J. Meijer (V.F.) bij zijn ziekte. de lieer en mevr. W. Volgers (D.C.) bij hun huwelijk; de heer en mevr. E. de Fez Pom- brol (V.A.) bij hun 25-jarig hu welijk; de heer en mevr. J. C. Nijdam Mech. Boekh.) bij de geboorte van hun dochter Elisabeth Anna; de heer en mevr. H. Eijben (Techn. Bur.) bij de geboorte van hun dochter Joke.

Personeelsbladen | 1963 | | pagina 2