De heer G. van Unen kwart eeuw bij AH D. Rönitz - 12v2 jaar bij AH Viswedstrijd dit jaar op 22 juni 25 jaar in dienst bij AH Veel belangstelling voor 137 kinderen naar liet Pinksterkamp Hartelijke woorden bij het jubileum van „tante Mien" P V-uitstapjes Het loopt „lekker" DRIEMAAL 25 JAAR TROUWE DIENST AH-FLITSEN 3 Dit blijkt ook ivel als wij bij de jubi larissen hun werk en hun vrije tijd nader in beschouwing nemen. Alle drie hebben namelijk ook buiten hun werk een actief aandeel aan zaken, die wel niet direkt tot hun werk be horen, maar in het vlak van een ak- tieve vrije-tijdsbestemming vallen. :elf als centrum mej. N. de groepsfoto. Donderdag 25 april j.l. werd mej. G. Meijn, die op die dag 25 jaar in dienst was, in het Ontspannings gebouw gehuldigd. Voordien was ze op het Hoofdkantoor ontvan gen door de Raad van Bestuur, waarbij haar het gouden Kruis van Verdienste werd uitgereikt. Als eerste spreker trad de heer P. C. Vink naar voren, die namens de di- rektie sprak bij afwezigheid van de heer ir. W. A. Eggers. De heer Eg- gers had reeds van zijn belangstelling blijk gegeven door aanwezig te zijn bij de huldiging door de Raad van Bestuur. De heer Vink sprak vele harte lijke woorden en belichtte de werkzaamheden van een maat schappelijk werkster in het alge meen. Namens de direktie over handigde hij een envelop met in houd. Vervolgens sprak de heer J. Ph. Ypma als haar direkte chef, waar bij het Diploma van Handel en vangen. Nijverheid overhandigd werd. Na mens de collega's van de afdeling Personeelszaken sprak de heer J. .Tanse en offreerde haar een fraai gebakstel. Vervolgens sprak de heer H Eijben namens de contact- eommisie en het personeels- fonds en bood de jubilaressc een envelop met inhoud aan. De heer Pilger sprak na mens de personeelsvereniging waarvan mej. G. Meijn tot voor enkele jaren, bestuurs lid was. Zij vervulde namelijk vele jaren de functie van se cretaresse van deze vereni ging. Bij het neerleggen van deze functie werd haar een vulpen overhandigd, dit ca deau werd nu aangevuld met een bijbehorende ballpoint. Mej. van Houts bood namens het linnenkamer-personeel bloemen aan. Aan mevrouw Meijn, bood de Wit een foto aan van haar dochter tijdens haar da gelijkse werkzaamheden. Als 'oud-voorzitter' van de perso neelsvereniging bood de heer C. J. Koomen een doos bonbons aan, welke mej. C. Buntsma overhan digde wegens afwezigheid van ge noemde. Vervolgens trad de heer H. K. En gel naar voren die plm. 6 jaren met de jubilaresse heeft mogen samenwerken. Gedurende deze 6 jaren was mej. G. Meijn secreta- rese van de heer H. K. Engel die toen Hoofd Personeelszaken Pro- duktiebedrijven was. Namens de gepensioneerden sprak de heer Hovius, die met enkele har telijke woorden mej. Meijn dankte voor het vele werk dat zij voor de gepensioneerden doet. Hier na dankte de jubilaresse allen voor de hartelijke ontvangst en de vele attenties die zij mocht ont- De inschrijving voor deelname aan het Pinksterkamp 1963 is nu de finitief gesloten. Er hebben zich 137 kinderen, t.w. 66 meisjes en 71 jongens, aangemeld. Daar er dit jaar dus aanzienlijk meer deelnemers zijn dan anders, verzoeken wij de ouders, die in het bezit zijn van een goede slaapzak en deze aan hun kind willen mee geven, dit vóór 20 mei aan mej. N. P. de Wit (huispost 281) mede te delen. Er zijn namelijk in het kamp te weinig dekens voor zo'n grote groep kinderen. We ver wachten natuurlijk wel mooi zo merweer, maar je kunt nooit we ten. Verder verzoeken wij de ouders reeds nu het Hoofd van de School in kennis te stellen van het feit, dat ons Pinksterkamp dit jaar wordt gehouden van vrijdag 31 mei tot en met 4 juni, waardoor er dus op vrijdag 31 mei verzuimd zal moeten worden. En nu een verzoek aan de kinderer zelf. Zoals jullie weten wordt er ieder jaar een bonte-avond gehouden als sluitstuk van ons Pinksterkamp. Mis schien kun je alvast iets bedenken en instuderen, zodat je straks beslagen ten ijs komt. Ze willen je thuis vast wel helpen. Doe je het1 Fijn! Vrijdag 26 april was mevrouw W. H. Loers-Verkerlt 7 /z jaar in dienst. In een kleine bijeenkomst werd deze dag herdacht. Mevrouw Loers, in gezelschap van 2 dochters, werd toegesproken namens de direktie door de heer P. C. Vink. Hartelijke woorden vielen haar ten deel, vooral voor de prettige ma nier van samenwerking met de chefs en collega's van de V.A. Hierbij werd een armbandhorloge aangeboden namens de direktie. Wegens afwezigheid van de heer Hogendijk, sprak de heer A. Knauff namens zijn afdeling 'Tan te Mien' toe. Deze naam is haar zo eigen geworden dat men vreemd opkijkt als de naam me vrouw Loers genoemd wordt. Namens de contactcommissie en het personeelfonds sprak mej. N. Vree en bood haar een enveloppe met inhoud aan. Mej. J. Oosting verblijdde de jubilaresse met een gouden ring uit naam van chefs en collega's der afdeling, aange vuld met bloemen overhandigd door mej. G. Groothuishuetkamp. Tenslotte kreeg zij namens de af deling personeelszaken van mej. N. P. de Wit een bloemstukje aan geboden. Zo behoort de heer G. J. Brehler me', zijn vrouw tot degenen, die leiding geven aan ons Pinksterkamp; de heer G. J. van linen is een actief lid van I de bedrijfsbrandweer en mejuffrouw G. Meijn heeft haar loopbaan mede te danken aan het feit, dat zij via de personeelsvereniging getoond heeft belangstelling te hebben voor het or ganiseren van genoeglijke avonden voor onze personeelsleden met hun gezinsleden om deze laatste zodoende ook te betrekken in de A.H.-gemeen schap. Ten aanzien van het werk geldt te vens voor alle drie, dat zij hun eigen aanleg en interesse hebben kunnen ontplooien. De heer Brehler, die een enthousiast motorrijder is, maakte in de beschuit fabriek een periode van mechanisatie mee, waarbij veel handwerk door ma chines werd vervangen en waarbij de bakkers zo langzamerhand meer moesten weten van de techniek dan van het deeg. De heer Van Unen heeft zich in de loop der jaren aan bijzonder veel wijzigingen weten aan te passen en heeft tenslotte een funktie gekregen waarin hij zowel zijn aanpassingsver mogen als zijn ervaring op diverse af delingen zeer goed kan gebruiken. Mej. Meijn houdt haar ambitie om zich verdienstelijk te maken voor an deren, in haar funktie van maatschap pelijk werkster, levend. Bij alle drie is die groei in hun positie te konstateren, die alleen maar moge lijk is als iemand zich gelukkig voelt in zijn werk en verantwoordelijkheid weet te dragen. Elk van hen is hierin dan ook een voorbeeld voor velen. De heer G. van Unen wist zich ook als jubilaris geheel aan de omstandig heden aan te passen. Bloemen voor de jubilaris door mej. G. Groothuishuetkamp overhandigd. Vrijdag 19 april was de heer G. van Unen 25 jaar in dienst van AH. De jubilaris heeft gedurende deze jaren steeds in onze expeditie ge werkt. Nadat de heer Van Unen met echtgenote en dochter op het Hoofdkantoor was ontvangen door de Raad van Bestuur, waar hem het gouden kruis van verdienste werd opgespeld, werd hij in het Ontspanningsgebouw toegesproken door de heer ir. W. A. Eggers. Hierbij waren veel chefs en collega's aanwezig om van hun belangstel ling blijkt te geven. De heer Eggers overhandigde na mens de direktie een envelop met inhoud. De heer P. C. Vink schonk de jubilaris het diploma van Nij verheid en Handel. De heer J. Ho gendijk sprak eveneens hartelijke woorden tot de jubilaris en gaf te kennen dat hij het prettig vond, dat de heer Van Unen sinds kort aan zijn staf van medewerkers was toegevoegd. huis sprak namens de contact commissie en het personeelsfonds en overhandigde eveneens een en velop met inhoud. Namens de bedrijfsbrandweer, waaraan de heer Van Unen sinds jaren aktief medewerking ver leent, sprak de heer J'. J. Verweij en gaf namens de vereniging een vier-kleuren ballpoint. Tenslotte overhandigde de heer Ph. Ypma aan de echtgenote van de ju- Komfoor 6n mixer bilaris een foto van haar man tijdens r-, zijn werkzaamheden. Hierna dankte De heer C. R. de Grooth overhandig- de ;,eer yan Unen aUen hartelijk voor de namens de kollega s een elektrisch de pce(fige woorden tot hem gericht komfoor. Mej. Oosting gaf aan de en voor de ontvangen attenties, nieuwe kollega van de V.A. een elek- I trische mixer. De jubilaris houdt er namelijk wel van thuis eens iets te bakken. Tevens werden hem bloemen overhandigd. Namens het personeel van de afd. Vervoer sprak de heer Bruining en schonk de jubilaris een bloe- menstandaard. De heer C. Velt- Mevrouw Loers-Verkerk een stralend middelpunt bij de viering van haar jubileum. Het „loopt lekker" met de deelne mers aan de P.V.-uitstapjes. Misschien kunnen er nog een paal mensen mee op de lie of de 18e mei, doch rekent u er niet te veel op. Het is n.l. zo, dat er elke dag nog aanmeldingen binnen komen en de plaatsingsmogelijkheid is niet onbeperkt. Wij wensen degenen, die meegaan, nu reeds een heel prettige en mooie dag toe en zullen in de vol gende editie van de Flitsen verslag uitbrengen van de belevenissen van de deelnemers. Op 1 mei j.l. werd voor de eerste maal in het D.C. een jubileum ge vierd. Het was de heer D. Rönitz, die op deze datum 12 y2 jaar aan ons be drijf was verbonden, en hiervoor met de bekende ceremonie werd gehuldigd. De heer Rönitz is op vele afdelingen van ons P.B. werkzaam geweest. Heden vervult hij zijn functie in de z.g. 'Uitzet- ruimte' van het D.C. In zijn vrije tijd besteedt jubilaris veel aan dacht aan zijn hobby, de voetbal sport. Evenals vorig jaar stelt de Redak- tie van 'De Flitsen' iedereen weer in de gelegenheid om deel te ne men aan de jaarlijkse viswedstrijd. Zij, die. vorig jaar hebben deelgeno men, zullen wel weer van de partij willen zijn, en gezien het succes van verleden jaar verwachten we nu nog veel meer deelnemers. De wedstrijd wordt gehouden op zaterdag 22 juni a.s. en er zal op precies dezelfde voorwaarden wor den gevist, als de laatste keer. De ze voorwaarden zijn: Alle gevangen vis wordt terugge zet. Alleen schubvis telt mee; niei vissen met levend aas; het totaal aantal gevangen centimeters is beslissend. U kunt zich voor deelname opge ven bij de volgende personen: Mej. C. Buntsma, toestel 240. BA; de neer P. Schipper, toestel 471 HK; de heer C. de Ligt, toestel 347 KB; de heer A. v. d. Hazel, toestel 142. Wel rekenen wij er op, dat een ieder die inschrijft, deze inschrij ving ook nakomt. 25 jaren trouwe dienst betekenen voor een jubilaris veelal dat hij het grootste deel van zijn leven waarin hij een funktie vervult, bij één bedrijf heeft doorgebracht en dat dit bedrijf dus een zeer grote plaats in zijn leven heeft ingenomen.

Personeelsbladen | 1963 | | pagina 3