VAN KLEI VIA GIPS NAAR BRONS GROEI JUBILEUMGESCHENK IN BEELD Agenda P.V. P.V.-diversen Oud en jong geboeid door marionetten van de ïam. Brugman f P GEHUWD Bij de foto's: aan direktie en personeel i bewezen attenties: mevr. G. Schram bij haar 7Yl' jarig zakenjubileum (CF): de heer A. Vos voor de belang stelling tijdens zijn ziekte (Emb.); de heer G. de Jong voor de belangstelling tijdens zijn ziekte (CF): Kitty Daamen voor de belangstel ling tijdens haar ziekte (CF); de heer P. Schipper bij zijn 12\£- jarig zakenjubileum: de heer Reynhout bij zijn pensio nering mej. A. Fijma en de heer J. A. Popping bij hun ziekte; de heer en mevr. Engel-Bakker bij hun 45-jarig huwelijksfeest; de echtparen Sas. Voortman en Bakker (kaas) bij hun 12%-jarig huwelijksfeest; de heer A. T. Dekker bij zijn 40- jarig zakenjubileum; de heer en mevrouw v. d. Bosch- Marees bij de geboorte van hun zoon Jan Fokke; de heer en mevrouw S. C. Wijn gaard bij de geboorte van hun zoon Frank Simon; de heer H. Konings bij herstel van oogoperatie. Op 23 maart j.l. hadden wij de „familie Brugman" met hun marionet tentheater in Zaandam. In ons O.G. was eerst 's middags om 3 uur een kindervoorstelling, de avonturen van Buffalo Bill, de held van het „wilde westen". De zaal was niet geheel gevuld. Blijven ook vele AH kinderen lie ver zaterdagsmiddags thuis om naar de TV te kijken? De ruim 150 kinderen, die er wel waren, hebben genoten van deze muzikale poppenkast. Dat bewezen de vele uitroepen en de hulp, die de grote „held" van de kinderen kreeg bij het opsporen van de misdadigers. In de pauze kregen de kinderen een versnapering en het feest werd tegen kwart voor vijfen beslo ten met een geestdriftig handge klap van onze jeudige bezoekers (sters). Avondvoorstelling 's Avonds kwamen veel meer „gro ten" de avondvoorstelling bywo- nen. Hier werd voor ons gespeeld „Die Fledermaus", een kostelijk stuk, voortreffelijk gezongen door grote sterren en meesterlijke be wegingen en ensceneringen van de „mensen achter de schermen". Meesterlijk samenspel Veel werd er ook met lichteffect gewerkt, hierin bewees de familie Brugman weer, dat haar roem echt wel wijd en zijd verbreid is geworden door het meesterlijk sa menspel tussen de figuren en de muziek. Ook de bejaarden hadden wij voor deze avond kunnen uitnodigen en wij hebben de indruk gekregen, dat allen zonder uitzondering van deze goede avond hebben genoten. 13-3: mej. J. Schaap (K.B.) met de heer A. Schoen. 13-3: Mej. C. Buch (secretaresse) met de heer P. de Vries. 21-3: Mej. J. Burhs (corresp. afd.) met de heer J. W. de Maar. 28-3: Mej. E. Staal (groothandel) met de heer S. de Graaf. 28-3: Mej. S. Meijer (loonafd.) met de heer K. K. Grimch. 28-3: de heer M. Bijma (DC) met mej. R. Broekmeyer. April: 20.4: Cabaret, mei: 2 dagtochten per bus op zaterda gen. Bij voldoende deelname gaan we naar De Hoge Veluwe en Het Zwanenwater. Eveneens staat in mei op het programma een wandeltocht naar de Kennemer duinen. Inlichtingen en opgaven: toestel 471 en 240. AH-FLITSEN Wy vragen uw aandacht voor de volgende punten I> Het is ons gelukt één van de he ren van het D.C., n.l. de heer S. Wijngaard, bereid te vinden aan u PV-kaarten te verkopen. Op de pu- blikatieborden kunt u natuurlijk weer zien, wanneer het daar tijd voor is en op deze dagen kunt u van 12 tot 12.30 uur in de kantine de heer Wijngaard aantreffen (met voldoende kaarten voor alle leden, die op het D.C. werken). Reglementen en Statuten Het is het bestuur nog niet gelukt om allen het reglement en de statuten te doen toekomen. Moch ten er personen zijn, die graag vlug aan de beurt komen of die er in geïnteresseerd zijn, laten zij zich even in verbinding stellen met de secretaresse mejuffr. J. H. Buntsma (240) dan krijgt u deze zeker binr.en enkele dagen naar uw plaats toegestuurd. Plannen volgende seizoen In onze laatste jaarvergadering hebben wij aangedrongen op sug gesties i.z. nieuwe plannen van onze leden. Wij hebben er toen verschillende toegespeeld gekre gen, doch nu wij in de maand mei weer met ons nieuwe programma voor het seizoen 1963-1964 be ginnen, willen wij u nogmaals de gelegenheid geven. Hebt u dus suggesties, belt u een van de bestuursleden of zendt even een memo'tje naar 240. Ieder plan is welkom, doch wel graag vóór 10 mei binnen. VJ Rechtsboven: Het beeld is onher kenbaar geworden. Door de ver stevigingsijzers en het gips heeft het nu meer weg van een myste rieuze figuur uit de onderwereld dan van de actieve jongeman, die er uit te voorschijn zal komen. Links: Van het beeld is dan niets meer over dan een aantal zonder- ling gevormde stukken gips, ogen schijnlijk een puinhoop. Links-onder Maar a lie vormstukken worden één voor één weer zorg vuldig aan elkaar gebouwd Rechts-onderen weer gevuld met een laag gips. Na het weghakken van de vorm komt dan weer een model terug, gelijk aan het oor spronkelijk kleimodel.

Personeelsbladen | 1963 | | pagina 4