Instructie toto-competitie Wij hoorden „Vlak voor het naar bed gaan de toto invullen," Kerstpuzzel - geen winnaar Weer een dubbele toio-poi Spanning om extra-toto-pot (f200.-) stijgt met de maand 'Onder ons gezegd' Toio-poi (f160.-) naar Vughf zegt de heer Van Grunsven Een deelnemer met 8 punten Deel van luifel DC verzakt 4 AH-FLITSEN Bovenaan staat de heec Schapendonk, op de voet gevolgd door de heren Romijn en Steenbrink. De verschil len zijn onderling erg gering en er kan dus nog van alles gebeuren. Velen, ook diegenen die tot nu toe minder dan 50 punten behaald hebben, hebben nog kans op de prijs, maai- het is dan wel nood zakelijk dat aan de nog volgende toto-opgaven wordt deelgenomen. Naast de mogelijkheid om de com petitie te winnen, blijft natuurlijk ook de kans bestaan om de maan delijkse premie, ditmaal 160, in handen te krijgen. Sinds enige weken is Doortje Suiker naar een ander filiaal overgeplaatst. Ze had dit aan de bedrijfsleider ge vraagd, want ze wilde wel eens wat ervaring opdoen in een ander filiaal. Nu is er vandaag een nieuwe jon gen, Hans Handig genaamd, bij ge komen en de bedrijfsleider had aan Doortje gevraagd of zij Hans het een of ander wilde uitleggen zoals de plaats van diverse artikelen, het bij vullen en nog veel meer. Dit was nog eens een kolfje naar de hand van Doortje. Met de neus in de wind liep ze met Hans de winkel door en vertelde hon derd uit. Maar ja, als je zelf slechts enige maanden bij Albert Heijn werkt, dan kan je niet alles weten, al denk je van wel. En wat gebeurde er dan ook? Nadat Doortje haar „ronde" had ge daan, werd Hans aan het werk ge zet en wel aan een display van blik ken sperciebonen. Er werd hem uit gelegd hoe dit gedaan moest worden en waarom dit zo gedaan werd, al leen bleek naderhand toch dat Door tje het zelf niet haarfijn wist. De bedrijfsleider zag namelijk op een bepaald ogenblik een enorme hoge toren van blikken waarachter Hans schuil ging. een kunstwerk gewoon, maar levensgevaarlijk om er een blik tussenuit te halen. Hans kreeg een pluim, alleen de bedrijfsleider vertel de hem dat het de bedoeling is om de toren zo hoog te maken dat de klanten er gemakkelijk bij kunnen. Toen Hans dit naderhand aan Door tje vertelde, maakte zij zich er vanaf door te zeggen: „Ach ik dacht dat je dit wel vanzelf zou begrijpen!" Door tje kreeg echter wel een kleurtje, want ze bedacht dat ze er zelf ook nooit bij stil had gestaan. EEN TOTO ZONDER DEELNA MEKOSTEN EN MET EEN DUBBELE KANS!! Wie laat zo'n kans voorbijgaanWij wensen een ieder veel suksesü! De nieuwe opgave Dit zijn de vragen van onze nieuwe toto. 1. Bedraagt het aantal aangebrach te TL buizen in het Distributie centrum meer dan 3500? 2. Waren de A.H. Filialen in 1962 meer dan 1550 dagen verplicht gesloten (zon- en feestdagen niet meegerekend). 3. Is het aantal bromfietsen dat op 2-2-63 voor het bedrijf rijdt en bovendien eigendom is van AH groter dan 16? 4. Zijn er op 2-2-63 meer dan 125 verkopers in militaire dienst? 5. Treden er op 4-2-63 meer dan 3 van onze personeelsleden in het huwelijk? 6. Zullen er op 4-2-'63 meer dan 50 P.M.C. baddoeken besteld wor den? 7Worden er op 5-2-63 meer dan 3 bestellijsten noodgedwongen telefonisch opgenomen? S. Werken er op 4-2-63 in het nieuwe Distributiecentrum te Zaandam meer dan 100 perso neelsleden? 9. Worden er dagelijks in de kan tine op het Hoofdkantoor meer dan 1000 koppen koffie geschon ken? 10. Is het aantal vracht-, bestel- en personenauto's van AH meer dan 200? 11. Zijn er op 4-2-63 meer dan 20 inkomende buitenlandse telefoon gesprekken in onze Centrale te Zaandam 12. Is het aantal nieuwe personeels leden in de filialen in week 5 groter dan 15? 13. Wint Feyenoord op 6 februari a.s. van Reims? Laatste dag van inzending 4 febru ari 1963. 5-12-62: 5-12-62: 17-12-62: 21-12-62: 24-12-62: 24-12-62: 21-12-62: 31-12-62: 31-12-62: I 3- 1-63: I 9- 1-63: 10- 1-63: Pascal Marie Mathiën, zoon van de heer en me vrouw Thewissen-Stas- sen, B.L. 5541. Marianne, dochter van de heer en mevrouw v. d. Wijgert-v. Leijen- horst, B.L. 5675. Willem, zoon van de heer en mevrouw Buis, slager 1011. Jacob, zoon van de heer en mevrouw Prins-Hes- selin B.L. 7113. Dieudonné Aloys Maria, zoon van de heer en me vrouw Akkermans-v. Goethme, B.L. 5641. Gerard, zoon van de heer en mevrouw Beu- kers-Wamelink, B.L. 7115. Robbie, zoon van de heer en mevrouw Otten- Hermaan, B.L. 5594. Ronald, zoon van de heer en mevrouw Lub- berts-Marus, SMBL i.o. Jan, zoon van de heer en mevrouw van 't Ende- Hendrisen, Chauffeur 7096. Marian, dochter van de heer en mevrouw Ur- sum-Mosch, Ass.chef 5634. Jan, zoon van de heer en mevrouw van Bom mel-van Bommel, mag. bediende 5523. Ingrid, dochter van de heer en mevrouw van veen-Dols, B.L. 7123. Dorret, dochter van de heer en mevrouw den Braxen-van Veen, ver koper 7037. Bijgewerkt tot en met toto no. 7 P. Schapendonk 62, C. Romijn 60, C. Steenbrink 60, J. Frech 59, G. v. d. Eng 58, M. van Leuven 58, A. Verwoolde 58, J. van Hoof 57, J. C. Edelijn 56, S. Jorritsma 56, P. Menkveld 56, C. Teecklenburg 56, L. Elemans 55, M. Geven 55, J. W. te Hennepe 55, J. Jonker 55, W. H. Selij 55, P. Serno 55, B. H. v. Tiel 55, J. E. v. d. Bedem 54, G. Leppink 54, H. Leijenaar 54, H. R. Michel 54, F. Omvlee 54, J. Slagter 54, R. Bonewit 53, J. A. Lankreijer 53, P. Prins 53, L. Pro voost 53. J. te Riele 53, A. C. Gro ningen 52, J. F. Groosmuller 52, J. P. Manshanden 52, D. Moelands 52, C. M. van Ekris 52, K. Gouma 51, P. Harsveld 51, E. v. d. Hen gel 51, L. Boeye 50, H. v. d. Burg 50, E. Elling 50,E. J. M. Hoek 50, A. Holterman 50, H. v. d. Kemp 50, A. Koudstaal 50, M. de Lange 50, D. A. Meeuwse 50, P. Scheex-- ders 50, J. N. H. Stip 50, L. L. Vermaire 50. 160.- in pyama verdiend!!! De heer K. Romp reikte de Totoprijs uit aan de heer Th. van Grunsven. Er lopen twee honden op straat. Zegt de ene hond plotseling te gen de andere hond: „Ga zitten." aagt de andere „Waarom?" hond. „Daar heb je die bouvier weer met zijn koude neus! U vult toch ook iedere maand trouw Uw totoformulier in? En had U weer geen prijs? Dan geven wij U hierbij een goede raad: vul Uw totoformulier in vlak voor dat U naar bed gaat. Dat zijn van die knusse momenten waarop een mens vaak tot iets goeds komt. De heer Th. v. Grunsven uit Vught verdiende er deze maand HONDERDZES TIG GULDEN mee! Zoals weet stond er in december len achter zich en werd bediende j.l. f 160.in de totopot van 2 X 80,160,en op een avond, vlak voor dat hij naar bed ging, vulde I de heer van Grunsven zijn totoformu- lier in. De vragen had hij al eens doorgelezen en dus besloot hij maar te gokken. Het geluk was aan zijn kant, want hij had ditmaal 1 puntje I meer dan de ander dus won hij de dubbele-pot. De heer v. Grunsven die nu reeds 11 jaar bedrijfsleider is in Vught en daarvoor in Amstelveen, is een echte Brabander. Als jongen al liet hij zijn geboorteplaats Rosma- j |in Den Bosch, Wijchen en Zeist. Hoewel de, overigens onpartijdige redaktie hoopte dat er nu weer eens één prijswinnaar uit de bus zou komen, is deze wens toch niet in vervulling gegaan. Er viel deze keer dan ook niets te beredeneren en dat heeft natuurlijk ook z'n invloed gehad op de uitslag. Slechts één deelnemer gelukte het O© llitslcl0" om 8 punten te behalen van de dertien en het gemiddelde aantal punten lag dientengevolge ook bij zonder laag, namelijk 4 /2 punt per deelnemer. Daarom niet getreurd, de toto van deze maand is weer in de „oude, vertrouwde" vorm gesteld en zo als de competitiestand laat zien, komen nog zeer velen in aanmer king de extra prijs van 200, in de wacht te slepen. Maar dan is het zaak niet te vergeten om de laatste twee toto-opgaven in te zenden!! Staat U niet op de competitielijst dan heeft U altijd nog kans om deze keer de dubbele totoprijs van 160,te winnen. Als U Uw formulier als volgt had ingevuld dan was het goed geweest. ABC 1. x 2. x 3. x 4. x 5. x 6. x Een uitgebreide sortering cosmetica naast schrijfbehoeften en pakjes post zegels voor verzamelaars in onze nieuwe ZB te Doorn. „Toch ben en blijf ik in mijn hart een Brabander", verklap te hij ons. „U moet weten, dat ik het winkelen in het Westen wel prettiger vind, maar mijn vrouw en ik hou den zo van de bossen. Zo gauw wij 's zomers of 's zondags maar even tijd heb ben dan trekken wij er op uit en daarvoor is de omgeving hier uitstekend!" Wij vroegen hem verder naar zijn belevenissen met onze toto. „Ik heb helemaal geen puzzelhoofd", vertelde hij: „maar ik waag altijd wel eens een kansje. Ik koop veel loten en zend ook wel versregels in. Zo won ik enige tijd geleden van een loda- lineprijsvraag ook 3 X 10, Welke bestemming of hij het geld zou geven? „Dat is toch duidelijk mijnheer, voor de vakantie natuur lijk. Wij hebben al besproken in Putten!" Toen wij weer buiten stonden sneed een ijzige wind ons om de oren. Brr nog lang geen vakantieweer. „In pyama" riep de heer v. Grunsven ons nog na en leidde zijn bedrijf weer verder. In de richting van de va kantie Door de buitengewone belasting als gevolg van opgewaaide sneeuw is op 5 januari j.l. een gedeelte van de luifel boven de autoboxen van het Distributie Centrum ver zakt. Het betrof twee van de acht prefab-luifels over een lengte van 20 meter. Deskundigen van T.N.O. zijn na een onderzoek van alle constructies buiten het hoofd gebouw tot de voorlopige con clusie gekomen dat er twijfel bestaat of de betonbalken van kantoor, kantine en kleedka mers (de z.g. bovenbouw) aan de constructie-voorwaarden voldoen. Opnieuw werd vastgesteld dat het hoofdgebouw van ca. 25000 -m ge heel veilig is. In het belang van de veilig heid van de medewerkers heeft de directie een verbod uitgevaardigd om kantoor, kantine e.d. (totaal een opper vlakte van 20 x 75 m) te be treden, zulks in afwachting van de definitieve uitslag van het onderzoek door de des kundigen. De voorgenomen verhuizing die in februari wordt voltooid zal van het gebeurde geen ver traging ondervinden. Het begint er nu om te spannen wie de buit van 200,na de laatste toto opgave in februari, zal mogen ontvangen. Tot en met toto 6 wa ren er tamelijk veel deelnemers die in aanmerking kwamen, doch nu is de kopgroep uiteengevallen.

Personeelsbladen | 1963 | | pagina 6