Bartelson bezoekt 40-jarig jubileum T. v. d. Schaaf Van steenbakker in Friesland tot koekinpakker in Zaandam Nieuw personeel produktiebedrijven Ir. H. N. Mol, hoofd T.D.-filialen „Prettige samenwerking basis voor het bereiken van resultaten" Honderden kinderen brachten bezoek aan St. Nicolaas AH-FLITSEN 5 Voordat het oude jaar ons gaat verlaten willen wij eerst eens gaan bekijken wat ons de laatste maand alzo gebracht heeft. We beginnen met de bruidjes. Mej. Jongboom is er met haar bruidegom op uit getrokken om hun grote plannen bekend te maken. Ook de heer J. Smit (OD) wilde met zijn bruid naar de ambtenaar om te vertel- len wat hun plannen zijn. De heer L. Haak volgde dit voorbeeld. Mej. W. Ebell en de heer B. Engel heb ben ook elkander trouw beloofd; op de receptie was het een gaan en komen. Dus nu is het dan me vrouw Engel. Wij zijn en blijven nog wat in deze feeststemming want de heer P. C. Vink was 12% jaar getrouwd, welk feit ook door de heer P. Hel der werd herdacht. De fam. Jel- mersma was 25 jaar getrouwd en de heer T. v. d. Schaaf werd ver eerd met de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau, omdat hij 40 jaar in ons bedrijf werkzaam was. Voor de vrolijke noot voor het bruidspaar Besse, 25 jaar ge trouwd, en oma en opa, zorgde de heer J. Daub. De heer en mevrouw R. van Dijk (BA) vierden hun 25-jarig huwe lijksfeest. Al was het hun plan dit stil te houden, het ontging ons toch niet. De heer en mevrouw G. Onrust (gepens.) zijn 50 jaar ge trouwd geweest. Bij de familie P. IJskes werd een zoon geboren, eerst ging het niet zo goed met de kleine, maar ge lukkig wordt het nu weer beter. Wij willen heel graag deze feest- gangers onze felicitaties aanbie den en spreken de wens uit dat u allemaal nog vele jaren in de bes te gezondheid gespaard mag blij ven. Zo zien wij wat een vreugde volle maand december is. Als wij straks het overzicht van het personeelfonds over het afge lopen jaar geven, dan zult u onge twijfeld zeggen, er gebeurt toch wat in zo'n jaar. Wij mogen ons gelukkig prijzen dat ons Perso neelfonds dit allemaal kan doen en hopen dan ook straks in het nieuwe jaar weer op dezelfde prettige wijze te kunnen door gaan. Wij willen dan nu alvast onze Di- rektie en personeel hartelijk dank zeggen voor de geldelijke bijdra gen. Kijk maar naar de aktie van Mies Bouman. Een volk dat wil, kan alles bereiken voor de mede mens. Zo moet het ook zijn. Een personeel dat trots is op zijn Per soneelfonds. Nu gaan wij onze zieken eens met een bezoek vei-eren. Mevrouw Van Wijngaarden (OG) kwam zo on gelukkig te vallen, dat ze opge nomen moest worden in een zie kenhuis, maar laten we hopen dat ze weer gauw thuis mag komen al zit de voet nog in het gips. De heer Huijsman van de VF is nu weer thuis uit het ziekenhuis maar is nog wel onder behande ling. Mevrouw Eradus (gepens.) is enige weken in het ziekenhuis ge weest maar is nu weer in haar wo- ning teruggekeerd. De heer Bakx had het ongeluk dat een baal zijn arm zo hard in de zij drukte dat hij in 't ziekenhuis terecht kwam. De heer C. Baars is al enige we ken voor de maag thuis. De heer Van Asperen moest een rustkuur van zes weken houden; de tijd loopt nu af, dus maar af wachten wat de dokter zegt. De heer P. de Groen is nu weer aan het werk na zes weken gedwon gen rust. De heer W. de Goede is nog steeds ziek, dit wil ook maar niet. Met de heer C. Bergh gaat het momenteel wel. De operatie die hij moest ondergaan is geluk kig geslaagd, laten wij hopen dat alles zo mag blijven. Met de heer H. Konings gaat het heel langzaam vooruit, dit is een langdurig iets, maar als alles maar weer goed komt, dan is er weer dankbaarheid. De heer J. Lagrand loopt nog steeds met de voet in het gips, hopende dat het nieuwe jaar voor Lagrand wat meer vreugde mag brengen dan 1962. De heer Knol van de WK is al enige weken thuis, eerst geruime tijd in het ziekenhuis en nu thuis opknap pen. Voor de heer Harkema is het voor lopig nog rusten geblazen want het been zit in het gips gewikkeld. De heer J. Popping mag nog steeds niet werken al wil hij nog zo graag. Ik hoop dat ik niemand vergeten heb. Wij wensen u allen dan ook een heel goed einde van dit oude jaar en veel gezondheid met het nieuwe jaar 1963. het weck van de jubilaris had, vooral voor de rustige wijze waarop de jubilaris zijn werk verricht. Hierbij werd een enveloppe met inhoud over handigd. Vervolgens spraken de heren A. A. Koopman en J. Groot de jubilaris waarderend toe. Na mens de collega's bood de heer R. Boom een smeedijzeren maanvis op voetstuk aan. Mej. T. Jansen overhandigde aan mevrouw v. d. Schaaf een bloemstuk. Namens het perso neelfonds kwam de heer C. Velthuis met een enveloppe met inhoud. Als laatste spre ker overhandigde de heer G. A. van Rooijen namens de brandweer en loterijclub res pectievelijk een 4-kleuren ball point en een rokertje. Tenslotte overhandigde de heer J. Ph. Ypma het vererend getuig schrift van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel en aan me vrouw v. d. Schaaf een foto van haar echtgenoot tijdens zijn werk zaamheden. De jubilaris dankte hierna allen voor de huldiging. Steenbakker De heer v. d. Schaaf heeft tot zijn 24ste jaar op een steenbakkerij ge werkt in Barradeel (Fr.). Aange zien hij een neef had die bij Albert Dinsdag 27 november was de heer T. v. d. Schaaf 40 jaar in dienst van AH. Ter gelegenheid hiervan werd de jubilaris met zijn familie op het hoofdkantoor ontvangen door de Raad van Bestuur, waar hem waarderende woorden werden toegesproken. Hierbij was aanwezig de wethouder i startte hij op de 27ste als koekin- van Ónderwijs, de heer M. J. Hille. pakker. Dit hield in dat hij de di- die hem decoreerde met de huisorde verse koekbestellingen voor filia- van Oranje Nassau in het brons. Na j len klaar moest maken en ze naar deze huldiging werd de jubilaris in de expeditie dirigeren. het O.G. ontvangen, waar hij toege- Gedurende 15 jaar heeft de heer Van sproken werd namens de direktie door der Schaaf als magazijnbediende in de W. A. Eggers. die veel waardering koekaldeling gewerkt, totdat hij over- geplaatst werd de Expeditie De heer T. v. d. Schaaf met zijn familie en belangstellenden. De heer C. Velthuis wenst de jubilaris geluk. van de S.B. Toen pand 1938 klaar was kwam de jublilaris wederom in de Koekexpeditie in dit pand te wer ken. Bij het in gebruik nemen van j pand 1955 werd de koekexpeditie hierheen overgeplaatst en het vrijge- Wij heien welkom Mevr. I. Adam-Kneisel K.B. Dhr. C. C. Oudejans Exp. Mej. J. Pardoen V.A. Mej. H. J. Schmidt S.B. Mej. E. Termaten K.B. Mej. G. Termaten K.B. Mevr. K. S. N. de Weerd-Oe K.B. Mej. C. Korte Drukk. Mevr. C. H. Holdorp- Eelman K.M. Dhr. Koene Verv. Dhr. H. Prinsze Verv. Dhr. H. Hartgers C.M. Dhr. C. Dol K.A. Dhr. C. faring K.A. Dhr. M. Brouwer Mag. Mej. M. Schoonhoven V.A. Mej. J. A. BrouwerK.B. Heijn werkte, kon het gebeuren komen pand 1938 werd bestemd voor dat hij op zondag 26 november i de expeditie van suikerwerken en 1962 een telegram kreeg om zich chocolade. De jubilaris is in dit pand te melden in Zaandam. Daarop blijven werken als magazijnbediende. Per begin november trad de heer ir. H. N. Mol in onze dienst als hoofd van de Technische Dienst Filialen, die ressorteert onder het direkto- raat O. B. en O. De funktie van de heer Mol zal in de loop van de tijd nog verder gestalte krygen en wy hopen het volgende jaar een duide lijk beeld te kunnen geven van de organisatie die o.l.v. de heer Mol wordt opgebouwd en uitgebreid. De redaktie vond het echter bijzonder prettig hem reeds nu by U te introduceren. De heer Mol studeerde te Delft werktuigbouwkunde en heeft zijn ervaring opgedaan bij Werkspoor waar hij via diverse funkties op geklommen is tot bedrijfsinge- I nieur. De ervaringen bij Werk spoor waren zeer veelzijdig en zo is de heer Mol niet alleen werktuigkundige, maar heeft hij I ook ervaring op het gebied van i planningen, arbeidsanalyse etc. Met het teamwork dat nodig is om in het moderne bedrijf tot re- sultaten te komen is hij dan ook volkomen vertrouwd. Bij aankomst bij het O.G. krijgt mevrouw v. d. Schaaf bloemen aangeboden. aan direktie en personeel voor de bewezen attenties: bij zijn 40-jarig zakenjubileum. de heer T. v. d. Schaaf. bij hun 12l/2-jarig huwelijksfeest, de heer en mevrouw Vink. en de heer en mevrouw Heringa: bij hun 25-jarig huwelijksfeest, de heer en mevrouw Besse, en de heer en mevrouw Jelmersma; bij hun 50-jarig huwelijksfeest, de heer en mevrouw G. Onrust; bij de geboorte van hun dochters, de heer en mevrouw Degenhart, de heer en mevrouw Lamaker, de heer en mevrouw Voskamp, bij de geboorte van hun zoon, de heer en mevrouw Rönitz-Piening; bij haar ziekte, mej. J. J. M. Kok. De heer Mol altijd hetgeen uiter- noodzakelijk zal zijn in de positie die hij gaat in- iflijBg Persoonlijk legde de heer Mol zeer KSj&Jw sterk de nadruk op de prettige samenwerking, die een basis moet zijn voor het bereiken van resultaten. Uit de woorden en het enthousiasme tijdens ons gesprek kregen wij de overtuiging, dat de energie waarover de heer Mol beschikt, duidelijk aan toont, dat de leiding van de Tech nische Dienst Filialen bij hem in ver trouwde handen is. In het korte gesprek dat wij met Honderden kinderen van personeelsleden van Riva en Albert Heijn deze 40-jarïge medewerker had- wachtten zaterdag 1 december ongeduldig in het Ontspanningsgebouw den- v^rtel^fi hlJ, °ns dajt hlJ mo" op de komst van een baardig en heilig man met zwarte Pieten. menteel in Utrecht woont, gehuwd ■mo nwmiMHMWM— lS en 2 dochters heeft. Niet tevergeefs. De Sint had zijn knechten reeds vooruitgestuurd. 1 De cember werden ze door de Spaanse firma van Genda en Losos in een flessenkist in het Ontpanningsgebouw afgeleverd, tot grote verrassing van alle aanwezigen. Hoopvol Na Sint's binnenkomst was er echt sprake van een afwach tende en hoopvolle sfeer. De heilig-man had voor groot en klein een vermanend en prij zend woord en gaf met ruim gebaar iede"r die meer dan vier en minder dan acht ja ren telde een keurig verpakt cadeau. Henk Poen bespeelde het pijploos orgel. Peter Oran oogstte optima le aandacht en medeleven voor zijn Jan Klaassen en Katrijn, 'n Zeer geslaagde middag. Hulde aan alle medewerkers hiervan! RUBRIEK 4 (prijs 15,—) Zo'n mooie „twist" heeft de Sint van z'n leven nog niet gezien, j HK. PM. B.A. V.A. O.P.W. V.F. O.G.-boek afd. M.O. D.K. WK. RUBRIEK 5 (prijs 10,—) P.V. S.M. O.Z. AFC - filiaal R.Z. SBZ - filiaal Z.B. GBZ - filiaal B.Z. MD. RUBRIEK 6 (prijs 5,—) A.H. KB O.G. SB P.B. CF DC fil. CM PZ. Zie pagina 3

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 5