m lz Bartelson bezoekt Excursie Personeelsvereniging De Kennemerduinen behoren tot de mooiste van West-Europa AH-jeugd judode (nog) niet het best Beschermelingt gevraagd! Biljartwedstrijden in het O.G. Verblifa won voor derde maal en dus definitief de wisselbeker Nieuw personeel productiebedrijven kantoor 8 AH-FLITSEN Zo is er in de afgelopen tijd weer heel wat blijdschap geweest. De families Stolp, Lamaker, Koe- doder en Sipkema, werden verblijd met de geboorte van een dochter. De families Rönitz, Degenhart en Kloos werden uitgebreid met de geboorte van een zoon. Als wij dan deze grote stoet van nieuwe wereldburgers en burger essen zien, dan kan het niet an ders of er is in vele gezinnen weer grote vreugde. Wij hopen dat al deze kinderen in de beste gezond heid opgroeien tot grote vreugde van hun ouders. De moeders wen sen wij een spoedig en algeheel herstel toe. Mej. A. Marijnissen is op woens dag 10 oktober in het huwelijks bootje gestapt en wij wensen haar met plezier heel veel gezondheid en een goed huwelijk toe. De heer en mevrouw De Jong (ge- pens.) gaan straks hun intrede doen in het bejaardencentrum, dat op de Klokbaai gebouwd is. Wij hopen voor dit echtpaar dat ze nog lang van dit mooie tehuis mogen genieten. Wij mogen een bruidspaar begroe ten en wel de fam. Van Dam. Zui- der Valdeurstraat 7, die altijd de aardappelen schillen voor het O. I G., zij waren 50 jaar getrouwd, en om de feestvreugde te verho- gen stuurde de direktie een grote fruitmand. Nu gaan wij onze zieken eens met een bezoek vereren. De heer H. Konings is nog steeds niet hersteld van de oogoperatie. Wij hopen voor de heer Konings dat alles weer goed mag komen. De heer Gevers moest in Hoorn wor den opgenomen voor een operatie; versDeeU tussen hij is inmiddels weer aan het werk veriPee,a tussen ae gegaan. De heer Bergh (C.M.) moet op genomen worden; laten wij voor hem hopen dat alles een gunstig verloop mag hebben en dat hij weer gezond en wel bij zijn vrouw en kinderen terug mag keren. De heer P. de Groen zijn rustkuur is ook gauw ten einde, en dan ho pen wij maar dat alles weer goed mag zijn. Met de heer Harkema gaat het na zijn ongeval gelukkig weer wat beter. Hij is blij weer uit het ziekenhuis te zijn. Tot onze spijt moeten wij mede delen, dat de heer J. Popping het werk weer heeft moeten opgeven, dus nu weer geheel thuis is, wij moeten maar afwachten hoe het verloop zal zijn. De heer W. de Goede (kaas) moest ook het werk er weer bij neerleg gen wegens ziekte. De heer Dubbeld (O.D.) is ook wegens een ongeval thuis, een brommer was de oorzaak van dit ongeval. Mevrouw Hoogmoed en Mevrouw De Haan zijn al enige weken we gens ziekte thuis. De heer Stroet is inmiddels weer aan het werk gegaan. Ook mevrouw Booker is al enige weken thuis wegens ziekte. De heer Bobbeldijk (Emb.) heeft de laatste tijd ook niet veel geluk wat de ziekte betreft, hij is ook al enige weken thuis. De heer Hollander (gepensioneerd) is na vele weken in het ziekenhuis te zijn geweest weer zo goed als hersteld. De heer J. Legrand heeft nu loop- gips en wij hopen voor hem dat alles nu spoedig goed mag wor den, na ruim een jaar thuis te zijn. Wij hopen dat al onze zieken, thuis en in de ziekenhuizen weer spoedig beter mogen worden. Zo ben ik weer aan het einde van mijn nieuws, en zeggen we maar: „Tot de volgende editie". Ket Nationale park „de Kennemerduinen" kan worden gerekend tot één van de mooiste duinlandschappen van West-Europa. Het is er prachtig: dennenbossen, loofbossen, jonge bosaanplant, specifieke duinvegetatie, speel- en kampeerterreinen, speelhellingen en speel vijvers en natuurlijk het strand. De rockgroup ..The Guardians", bestaande uit v.l.n.r.Arie Looze, Jan van Edcren. Dirk van Dijk en Henk de Lange. y Kortgeleden was het O.G. ge reserveerd voor de jeugd. Veer tig knapen van 8 tot 12 jaar en behorende tot 4 judoverenigin- Het is een bandje bestaande uit gen hebben elkaar op de mat, ^"elektrische guitaren en een ontmoet. Het betekende de start van een tournooi dat om de drie maanden zal worden lubs van „Ons Huis", „de Brug", „Hika- ri" en „Albert Heijn". De heren H. de Lange reclame- af d.), A. Looze (hollerith-afd.), D. van Dijk (alg. boekhouding) en J. van Ederen (reclame-afd.) heb ben een z.g. rockgroup „The Guar dians" gevormd in navolging van Cliff Richard and his „Shadows". Van dit alles hebben op zaterdag 13 oktober jl. 60 mensen genoten, die een excursie meemaakten, ge organiseerd door de Personeels vereniging. Met twee bussen ging het via de tunnel bij Velsen, Sant poort en Bloemendaal naar café „Rusthoven" bij de ingang „Bleek en berg", waar koffie gedronken werd. De excursieleider liet op zich te men tientallen verdroogde konijnenkadavers, slachtoffer van de beruchte myxomatose. Ook waren er veel dode bo men, slachtoffer van de wa teronttrekking. De jonge bo men, die hiervoor in de plaats geplant worden, passen zich wel bij de drogere grond aan, maar de oude bomen gaan on herroepelijk dood. wachten, zodat men zelf de stoute Na deze kostelijke wandeling be- wandelschoenen maar aantrok. Al reikte men restaurant „Parnas- gauw echter werd het gezelschap sia". waar een knappend hout- ingehaald door de koddebeier die vuur brandde en de tweede con- de rondleiding zou verzorgen. Dit sumptie aangeboden werd. Na gebeurde op een buitengewoon deze verkwikking werd er nog een prettige en leerzame wijze. Zo ver- extra frisse neus aan het strand telde hij o.a. dat je van duindorens gehaald. jam kon maken. Misschien een nieuw artikel voor Albert Heijn? Men kwam ook langs het Spartel- water, waarbij een deelneemster de verzuchting slaakte, „wat zal je 's zomers daar lekker in kun nen spartelen!" De bussen waren intussen omge reden en stonden klaar voor de terugtocht via de bekende zeeweg naar Bloemendaal aan Zee en langs de ere-begraafplaats, met het grote houten kruis. Het was ongeveer vier uur toen men in Namens alle gepensioneerden zegt de heer H. Middelbeek dank voor de aardappelen, die kortgeleden zijn ge arriveerd. aan direktie en personeel: bij zijn ziekte, de heer P. van 't Riet: bij de geboorte van hun zoon. de fam. J. Striemer, bij hun ziekte, de heren A. Tuin man en M. Grooten; bij hun 25-jarig huwelijksfeest, de heer en mevrouw R. van Dijk. Bij de pupillen toonde Ons Huis zich de sterkste. Hikari ging bij de junioren met de beker en de eer strijken. De jeugd van A.H. kwam wedstrijdervaring tekort en kwam in beide categorieën op de laatste plaats terecht. Als gevolg van een berichtje in „De Typhoon" was er een 60-kop- pig publiek komen opdagen, waar onder zich vanzelfsprekend menig vader en moeder bevond. Ze hoe ven van hun komst geen spijt te hebben. De jeugd heeft gevochten voor wat ze waard is. Van 19.00 tot 21.30 uur heeft de zaal geklonken van applaus voor glunderende tot winnaars ver klaarde judoka's. De heren Spits en Schoone traden op als kamp rechters; zij hebben het in geen van de 2 minuten durende wed strijden moeilijk gehad. Het toer nooi was een beste propaganda voor het judo. Dit is de eindstand: Pupillen Ons Huis 107 De Brug 90 Hikari 70 Albert Heijn 17 Junioren Hikari 112 De Brug 87 Ons Huis 60 Albert Heijn 35 Hebben onze A.H.-jongens dus maar een bescheiden resultaat be haald, ze hebben hun veelal wat grotere tegenstanders de handen vol werk gegeven. Ze zijn inmid dels weer enthousiast aan de trai ning gegaan, met gevoelens van zoete wraak. Over drie maanden hebben ze een nieuwe kans. drumstel. Er ontbreekt echter nog een zangeres. De naam „The Gu ardians" betekent de beschermers, vandaar de vraag: welk „loesje" wordt het snoesje van deze band Bij de heer H. de Lange, de band leider, kunt U zich opgeven. Zij oefenen elke zaterdagmorgen (een prettige vrijetijdsbesteding) en ho pen op de carnavalsavond een flink nummertje „rock" weg te geven. Tijdens de wandeling ontdek- Zaandam terug was Een van de vele stukken natuur schoon. waarvan de wandelaars met volle teugen genoten. Een aangelegd meertje in de Kennemerduinen. Op zaterdag 13 oktober j.l. werden in het O.G. de jaarlijkse tafel- biljartwedstrijden gespeeld. De deelnemende verenigingen waren de Personeelsverenigingen van Verblifa, Pieter Schoen en de Ontspan ningsvereniging A.H. Om half drie waren alle spelers bijeen en kon de voorzitter van de biljartclub A.H., de heer G. A. van Rooijen, de gasten welkom heten. De leiding van de wedstrij den berustte bij de P.V. Verblifa, van wie de heer Snijders een in leidend woord sprak over de gang van zaken. De wisselbeker, beschikbaar ge steld door de Ontspanningsvereni ging A.H. was reeds tweemaal achtereen veroverd door de leden van Verblifa. Zou zij voor de derde maal de prijs weten te bemachti gen, dan zou het kleinood defini tief in hun bezit komen. Tanden op elkaar Begrijpelijkerwijs moesten de tanden op elkaar gezet wor den. Dit is dan ook terdege gedaan, wat de leden van Verblifa niet verhinderen kon, toch als de sterkste uit de strijd te komen, Albert Heijn werd tweede en Pieter Schoen derde. De eindstand was: Ver blifa 14 punten; A.H. 12 pun ten en P. Schoen 10 punten. Uit de eindstand blijkt, dat de spelverhoudingen niet zo ver uit elkaar liggen. Onderstaand sche ma over de gespeelde wedstrijden geeft duidelijk aan welke schom melingen er in het gemiddelde per gespeelde partij zitten. Al met al is er vinnig gespeeld en kunnen wij terugzien op een prettige, spannende middag. Om zes uur waren de wedstrijden afgelopen en dankte de heer Snijders de spelers en mede werkers voor de prettige medewer king om deze middag te doen slagen. EERSTE PARTIJ VERBLIFA—PIETER SCHOEN No Namen aant. aant. hoogste gemid- beh. W beurten car. serie delde pnt. Snijders 20 105 28 5.25 0 2 D. Jongeneel 13 130 52 10.— 2 3 P. Verkooyen 38 125 10 3.28 4 M. Boot 25 44 6 1.76 0 5 N. Nijman 23 75 3.26 2 6 P. Loots 21 50 9 2,38 2 TWEEDE PARTIJ 8 —VER 1 W Snijders 13 171 31 13.15 0 2 D. Jongeneel 22 130 23 5.90 2 3 P. Verkooyen 30 125 IS 4.16 2 4 M. Boot 32 100 13 3.12 2 5 N. Nijman 17 37 2.176 0 6 P. Loots 24 32 7 1.333 0 DERDE PART 6 IJ ALBERT 1 A. Kok 22 240 37 10.9 2 2 J. Bergka mp 34 117 22 3.44 0 3 C. de Bruijn 25 72 13 2.88 0 4 J. Cats 26 92 12 3.53 0 5 P. Gruys 22 85 14 3.86 2 6 J. Bos 25 85 14 3.40 beurten car. serie delde pnt 1 W Mandjes 20 150 31 7.50 2 2 N. V, Baden 13 94 25 7,23 0 3 A. Brinkkemper 38 120 10 3.15 0 4 J. Bosman 25 100 27 4.— 2 5 J. Grondman 23 49 2,13 0 6 P. Rijkes 21 42 8 2.— 0 VERBLIFA—ALBERT HEIJN 1 A. Kok 13 240 61 18.46 2 2 J. Bergkamp 22 84 10 3,81 0 3 C. de Bruijn 30 71 10 2.36 0 4 J. Cats 32 51 1.59 0 5 D. Gruys 17 85 10 5.— 6 J. Bos 24 85 13 3.54 2 HEIJNPIETER SCHOEN 6 1 W. Mandjes 22 99 15 4.50 0 2 N. v Baden 25 125 23 5.43 2 3 A Brinkkemper 34 125 31 3.67 2 4 J. Bosman 26 100 18 3.84 2 5 J. Grondman 22 64 18 2.90 0 6 P Rijkes 25 58 2.32 0 Wij heten welkom Dhr. P. G. M. van Dijk Arb.st. Dhr F. J. Hooyveld Lab. Mej. N. VetAdm. Emb. Mevr. H. Clement-v. Driest. K.B. Mevr. F. Weisz-Jansen K.B. Dhr. C. Zwuup T.A. Dhr. W. Pothoff C.M. Dhr. G. C. Wilbrink Exp. Dhr. A. Landsman Veri;. Mej. J. D. Kleton K.B. Mej. S. Harkema V.A. Mej. S. J. van Ieperen C.F. Mej. A. E. Nootcr C.F. Mevr. M. IJ. Odenkerk- Bakkenist K.B. Mej. M. W. Mot K.B. Mej. G. Mikkers K.B. Mevr. A. G. Olff-Benoist K.B. Mevr. J. C. Wienhoven- de Zwart K.B. Dhr. H. J. Bouquet Verv. Dhr. G. Kuyt Verv. Mej. N. Butter V.A. Mej. E. van Vuitren V.A. Mej. M. C. Weiland K.B. Dhr. H. M. Boers Emb. Mevr. A. de Groot- van Maasdam Mevr. A. Ramakers- van Maasdam Mevr. A A. G. Korthof Mevr. G. Starre-Kef Mevr. G. P. Veen-van Dijk, K.B. Mevr. G. v. d. Woude-Katcr, K.B. Mevr. C. H. de Vries- Zwaan K.B. Mevr. G. Berkeveld- Molenaar K.B. Mej. A Verheul K.B. Mej. J. Verhoeven K.B. Mej. A. Emmerik K.B. K.B. K.B. K.B. K.B. Dhr. N. Faaij Afd. Vers Vlees Dhr. J. Klaver P.M.C. Dhr. G. J. Roels Boekhouding Dhr. P. v. d. BergeP.M.C. Mevr. F. Jongerheld- Keizer Kantine Mej. Ch. Brussel Inkoopadm.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 8