F 160.- ligt te waditen op inzender met de meeste goede antwoorden Geen winnaars in oktober Geslaagd Pluspluim 9e periode Nu 27000 Telefooncentrale uitgebreid Toto-winnaar René Bonewit „Mijn moeder krijgt de helft" Grote vreugde in filiaal Sneek Caissière van het jaar besteedt prijs voor aankoop naaimachine Verslag, uitreiking N AH-FLITSEN to ziet u de heer H. F. Trampe en zijn gezin met de heren D. A, ter Wee en P. van Rooy op 5 oktober j.L, de dag waarop hij zijn 25-jarig zakenjubileum vierde. Geen van de inzenders is er in ge.' Bonewit bij de vorige opgave te e\ dus staan, zodat voor de nieuwe Oplossing Zes van de totoïsten zijn erin ge slaagd op de 13 lastige vragen 11 juiste antwoorden te geven. Jammer voor deze zes, dal zij net niet in aan- merking kwamen voor de pot. Zij hebben wel een grote sprong gemaakt in het puntenklassement voor dc prijs van f 200,die in februari 1963 zal worden uitgereikt. De oplossing luidde: Ja Neen 1 X 2 X 3 X 4 X 5 X 6 X 7 X 8 X 9 X 10 X 11 X 12 X 13 X De nieuwe opgave Ongetwijfeld zal de belangstelling voor de nieuwe opgave weer groot zijn. Immers de spelregels geven aan, dat de pot slechts eenmaal mag blijven staan. Voor het beste resultaat wordt dus de prijs van 160,uitgereikt. Denkt u wel aan de spelregels en de laatste dag van inzending: 5 december a.s. Veel succes! 1. Bezoeken de S.M. specialisten op 5 december meer dan 6 supermarts 2. Worden in de volgende Flit sen meer dan 20 huwelijken opgenomen? 3. Zal de totoprijs van de maand november onder meer dan 1 winnaar worden verdeeld? 4. Worden op 5 december via onze nieuwe telexinstallatie meer dan 25 berichten door gegeven 5. Zijn er op 5 december in ons archief meer dan 5 medewer kersisters) ingeschreven on der de naam van Zanten? 6. Bedraagt het aantal perso neelsleden in de Supermarts op 5 december 1962 meer dan 800? 7. Is het aantal St. Nicolaaspak- ketten dat in Zaandam ver pakt moet worden groter dan 1000? 8. Bedraagt het aantal inzendin gen voor de november TOTO meer dan 350? ilaagd de prestatie van de heer R. enaren. De prijs van 80,blijft •pgave de prijs 160,bedraagt. 9. Zal er in de volgende edities van Flitsen meer dan 20 na men vermeld worden onder de rubriek „geboren"? 10. Zal de afdeling Personeelsza ken filialen op 5 december a. s. meer dan 25 keer opgebeld worden? 11. Zijn er meer dan 10 filialen die geen vergunning krijgen om in de week vóór 5 decem ber 1 avond na 6 uur open te zijn 12. Zijn op 5 december a.s. meer dan 35.000 van de bij de P.M. De apparatuur van de telefoon centrale is kortgeleden uitge breid. Er is een derde post bij gekomen, waardoor de capaci teit is toegenomen met 6 uit gaande lijnen. Anders gezegd, er kunnen thans zes verbindin gen met de buitenwereld méér tot stand worden gebracht dan vroeger op één moment moge lijk was. De dames van de telefooncentrale beschikken nu over 20 in- en uit gaande lijnen. Ondanks de verbe tering is de situatie nog niet ideaal, want wil de overbelasting, als gevolg van de snelle groei van het bedrijf, tot het verleden be horen zullen er nog 10 lijnen bij moeten komen. De vierde post die hierin gaat voorzien is wel be steld, maar de fabrikant vraagt een levertijd van 1V2 jaar! Als tweede belangrijke verbete ring kan genoemd worden de uit breiding die het aantal interne toestelnummers heeft ondergaan. Er zijn 100 nummers toegevoegd aan de bestaande. Met dit ver grote aantal kan men voorlopig vooruit, ook nadat het D.C. van nummers is voorzien. Zoals bekend is gemaakt is ons bedrijf in Zaandam met ingang van 19 november over een nieuw nummer bereikbaar: 27000. Het oude nummer 62851 is vervallen. De relaties zijn van deze verande ring zoveel mogelijk op de hoogte gebracht. C. bestelde koelkasten afge leverd 13. Zal de faktuurafdeling in week 48 a.s. meer dan 9000 fakturen betreffende recht streekse zendingen van de fi lialen ontvangen? In liet vorige nummer konden wij nog vermelden dat de heer René Bonewit uit Amsterdam als enige de Jubileumtoto goed had opgelost. Op 9 november werd het bedrag van 80,hem door de heer F. Brandsma op het hoofdkantoor overhandigd. De heren J. van der Meer en K. Romp waren bij deze feestelijke uitreiking aanwezig. René Bonewit werkt vanaf 29-9-61 als bediende op de kruidenierswa- renafdeling in de Supermart aan de Burg. de Vlugtlaan in Amster dam. Deze week was voor hem een echte feestweek omdat hij ook zijn kruideniersvakdiploma behaalde Op onze vraag of hij veel puz zels oploste, antwoordde hij: „Ja, in mijn vrije tijd doe ik dat graag. Bovendien lees ik veel. De toto heb ik samen met mijn moeder opgelost en daarom krijgt zij ook veertig gulden. De andere veertig spaar ik op voor een brom mer!" De bedrijfsleider, de heer K. Dors man, was de eerste die René kon feliciteren met deze meevaller en van zelfsprekend wensen ook wij hem van harte sukces en wat voor ieder een geldt: „Er is veel geld te ver dienen met deze gezellige toto". U doet toch ook mee-' Geslaagd voor groente-, aardappelen- en fruitdiploma: 5593 de heer J. M. Maas 5593 A. Vries 7235 W. van Dalen 5651 G. Raymakers 5513 G. J. M. Keulen Middenstandsdiploma: 7110 de heer J'.B. Boorsma Vakbekwaamheid: 7229 de heer R. Bulthuis 5661 F. Omvlee doen van haar prijs: een naaima chine. (Een handelaar heeft haar inmid dels reeds om de klandizie ge vraagd na de mededeling hierover in een krant). Maar een verloving pleegt ook op een huwelijk uit te lopen en dat kan misschien de reden zijn, dat zij haar plaats niet kan verdedi gen, als de wedstrijd in 1963 her haald wordt. „Maar als ik nog in Sneek in de kassa sta, kom ik be slist mijn titel verdedigen!" is haar resolute slotwoord. De feeststemming kwam er 's morgens al in bij de koffie met gebak. Daarna direct om 1 uur jassen aan, want er stonden twee taxi's te wachten om ons naar het H.S. spour te rijden. We gingen met de trein van 13.32 naar Zaandam. Daar werden wij ontvangen op het Hoofdkantoor. Onder de thee werd de Zilveren Pluspluim uitgereikt door de heer Zwarts. Nadat enkele foto's ge maakt waren (deze worden in de volgende editie geplaatst) moesten we op tijd weer weg om de trein te halen naar Amsterdam. We zijn een stukje door het cen trum gelopen met de heren v. d. Meer en Smout naar Fox-mosa. Daar was ook de heer Van Alphen en we hebben er een glaasje wijn gedronken. Het diner daarna was eveneens prima verzorgd. We moesten toen voortmaken, anders kwamen we te laat in de Kleine Comedie, waar de operette „In einer kleiner Kon dito rei" werd gespeeld. De operette was geweldig en zal nog lang een prettige herinnering voor ons zijn, en tevens een stimulans om nog eens een Pluspluim te winnen, wat we ook vast van plan zijn. Het team Koningsstraat Den Haag •5523 H. de Boer 7100 J. v. Munster 7295 J. Oldenmenger j Onlangs werd de eerste paal voor een nieuwe Supermart in Amsterdam (Osdorp) in de grond gedreven. De foto laat er geen twijfel aan bestaan dat het hier om een AH-aangelegenheid ging. Atie Westerhof, 21 jaar oud, verloofd en sinds 5 maart 1956 in ons bedrijf werkzaam, was bijzonder blij met haar eerste plaats. Zij liep nu niet direkt rond te springen van blijdschap, want dat zou al te veel tegen haar bezadigde Friese natuur indruisen. Maar de vreugde was er beslist niet minder om. Deze gold overigens niet allereerst de prijs van vijfhonderd gulden, die zij voor haar prestaties ont ving. „Ik ben vooral blij voor mijn bedrijfsleider, de heer Canrinus", vertelde ze. „Zelf had ik natuurlijk na de tweede plaats van vorig jaar wel gerekend op een finale-plaats, maar verder had ik niet gespecu leerd. Maar meneer Canrinus had mij echt wel weer op het podium ge dacht en ik meen, dat hij wel op het hoogste trapje gerekend had ook". De heer Canrinus bevestigde ons dit. „U weet hoe zij het er vorig jaar afgebracht heeft. Zelf zag ik haar hier dagelijks rap en fout loos aan het werk en ik kón me eei'lijk gezegd geen andere plaats voorstellen." Grote spanning Er heeft desondanks grote span ning geheerst in Sneek. Pas des middags om kwart voor vier ont ving men het telegram waarin werd medegedeeld, dat Atie een Atie thuis in de bloemen. finaleplaats had bereikt. Sneek stuurde direkt een aanmoedigings telegram als antwoord en kon na nog een uur vol spanning verne men dat de hoofdprijs behaald was. 's Avonds om elf uur kwam onze topcaissière thuis, waar zij door familie en bedrijfsleider Canrinus werd opgewacht. De kamer was toen al vol bloemen. Ook de an dere dag kwamen er nog verschil lende stukken, in totaal 22. Eén daarvan kwam van de Supermart aan de Nieuwe Binnenweg te Rot terdam. De gehele woensdag heeft Atie het in haar versierde check-out, die van haar ereteken voorzien was, druk gehad met handen schudden. Wij schreven reeds dat de Caissiè re van het jaar verloofd is. Dat verklaart de aankoop die zij gaat

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 7