A A.H.'s ontspanningsvereniging werd kwart eeuw geleden opgericht Bartelson bezoekt Jubileum wordt op 10 november gevierd Nieuw gezicht bij de onderhoudsdienst REI Nieuw personeel produktiebedrijven 6 AH-FLITSEN Wij willen eerst nog even terug-1 komen op mijn praatje in de vo rige Flitsen. Daar hadden wij ver meldt dat het echtpaar K. Schou ten (Krimps 11) 60 jaar getrouwd waren, dit moet zijn 50 jaar. Dit feest is gevierd op 4 september. De heer en mevrouw D. Onrust zijn 60 jaar getrouwd geweest (Rustenburg 22). Zo, dan is dit ook weer recht gezet. De heer Voogd viert op 23 okto ber zijn 40-jarig zakenjubileum en niet op 23 september. En dit is dan ook weer recht gezet; al die vakanties brengen een mens wel eens van zijn stuk. Wij blijven nog even in de feest stemming. Mej. A. Marijnissen ging n.l. met haar bruidegom naar de ambtenaar van de Bur gerlijke Stand om haar plannen be kend te maken. Mej. Doorhof wilde het goede voorbeeld snel opvolgen. Al deze bruidjes onze hartelijke felicitaties. Vijf en twintig jaar geleden op de gouden jubileumdag 25 mei meer leden bij en tevens meer en 1 beter materiaal. Door zuinig be- IVd/ werd het Untspannmgsgebouw geopend en overgedragen heer over de kasmiddelen is men aan het personeel. Het gebouw is een stichting, ontstaan door overgegaan tot de aanschaf van li ..i ii a ii i i j i I middelgrote biljarts, een schenk.ng van w.jlen de heer Albert Heijn.toendert.jd pre- Thans de 60 leden en mag sident-COmmissaris der N.V. er uan een gez0nde vereniging ge- n j I, sproken worden. Op 10 november Uoor de ingebruikname van dit ge- j de vereniging op te richten, gaven bouw kwamen de diverse eetlokalen in regelmatig blijk van hun belangstel- 25-jarig jubileum gevierd, de fabrieken te vervallen. Een ieder. jing en ziendcdat de door hun ver- dat voorafgegaan wordt door een die voor het 12 uurtje overbleef, kon nu in een behoorlijke omgeving zijn broodje nuttigen, onder het genot van een kopje koffie. schafte gelden goed besteed waren. I receptie in het O.G. gaven ze al spoedig te kennen, dat 's Avonds komt een toneelgezelschap er een grote streep door onze schul den gehaald zou worden, zodat wij met onze eigen kasmiddelen de ver eniging drijvende konden houden. Ook bij de fam. Schuiten was er grote vreugde, daar werd 'n doch ter geboren, die de naam Sandra kreeg. Bij de fam. Bos was er eveneens blijdschap, daar werd een dochter, Lucia, geboren. Wij hopen dat deze kinderen in de beste gezondheid mogen opgroeien tot vreugde van hun ouders. Op 7 november zijn de heer en mevrouw G. Onrust (gepens. B. Afd.) 50 jaar getrouwd. Wij wen sen hen nog vele jaren in de beste gezondheid. De heer Siau is ook getrouwd en wij wensen hem een goed huwelijk toe in goede ge zondheid. De heer G. Zwart heeft zijn 25- jarig zakenjubileum gevierd en de heer J. Daub zorgde voor de vro lijke noot om de heer Zwart een cadeau aan te bieden, dit viel ook Pe vereniging zou omvatten het deze keer weer bijzonder in de voor de leden met hun dames een komisch blijspel opvoeren. Daarna wordt de rest van de tijd opgevuld I met gezelschapsspelen. Wij raden de Ontspanning Geenszins was 't de bedoeling van de schenker, het gebouw alléén als kantine te laten gebruiken. De aucci cu uci« mensen die in het bedrijf werkten. V e/e prijzen Zljn weer beschikbaar. mochten ook ontspanning in het i In de loop der 25 jaar kwamen erHET BESTUUR, gebouw zoeken. Het muziekkorps, Meer en beter materiaal leden aan, deze avond vrij te houden. dat vroeger repeteerde in de één of andere fabrieksruimte, was de eerste vereniging, welke nu op vrijdagavond zijn repetitie in het eigen gebouw ging houden. De ontspanningsvereniging kwam in november van dat jaar tot stand. De heren J. W. de Vries, L. M. Ligten- stein en J'. Oosterhuis hadden enige personeelsleden opge roepen voor een bespreking, om tot oprichting te komen. 20 Leden smaak. De heer Vos vierde onder zeer grote belangstelling zijn 40- jarig zakenjubileum. De heer A. Kuyzer van de Kaas-afdeling heeft onder grote belangstelling afscheid genomen in verband met zijn pensionering. De heer en mevrouw Besse hopen op 24 nov. hun 25-jarig huwe lijksfeest te vieren en wij doen gaarne onze felicitatie hierbij. Op 26 november vieren de heer en mevrouw Vink hun 12%-jarig hu welijksfeest. Onze gelukwensen. De heer T. v. d. Schaaf is de hek- kesluiter uit de produktiebedrij- ven, want op 27 nov. a.s. hoopt hij de dag te gedenken dat hij 40 jaar geleden bij Albert Heijn is komen werken. Dit is een mijlpaal en wij hopen dan ook dat hij met zijn familie een heel mooie dag mag hebben en nog vele jaren toegewenst, jubilaris De heer L. de Vries (vervoer) is in de huwelijksboot gestapt en wij hopen dat dit huwelijk veel goeds geeft, bovenal gezondheid. Zo is er in deze maand weer heel wat te vertellen geweest, maar onze feestlijst van 1962 loopt nu weer ten einde. Voor wij met de ziekenlijst be ginnen, willen wij eerst nog een aardige geschiedenis vertellen. Wij waren één dezer dagen ergens in een gezin en daar werd door een meisje de opmerking gemaakt over het slaan van twee klokken. Eerst sloeg de Zaanse klok en toen de andere. „Die Zaanse klok is toch altijd een slag voor", zei ze. Nu onze zieken. De heer H. Ko- nings (Exp.) die een oogoperatie moest ondergaan, is nu weer thuis en wij hopen dat. ales een goed verloop mag hebben. Mej. T. de Jong (Emb.) is ook al een paar weken wegens ziekte thuis. De heer Hollander moest opgenomen worden voor een rust kuur in het Gemeenteziekenhuis. We hopen op een spoedig herstel. Met de heer J. Popping gaat het goed vooruit, dus laten wij hopen dat alles weer gauw in orde mag komen. De heer A. Tuinman is weer zo goed als hersteld. De heer Bergh (C.M.) is nog thuis wegens ziekte; het allerbeste ge wenst. De heer S. Bakker werkt nog steeds halve dagen. De heer Kroonenberg is al enige weken thuis wegens ziekte, ook zijn vrouw is al geruime tijd ziek. De heer J. Lagrand loopt nog steeds in het gips. Wij hopen dat het nu eens spoedig beter mag worden. Ook de heer Konings (W.K.) is nog steeds wegens ziekte thuis. De heer Tang (O.D.) is weer thuis na een paar weken in het zieken huis te zijn geweest. De heer A. v. d. Brink (K.B.) is nu weer ge heel hersteld. uitoefenen van 't kaart-, biljart-, dam- en schaakspel, event, uit te breiden met enkele andere kamer spelen. Er werd getracht een aan tal mensen bijeen te krijgen, om een vereniging te stichten. Bin nen zeer korte tijd mocht de ver eniging 20 leden noteren. Er werd een bestuur gevormd en besloten donderdagavonds te gaan draaien van 19.00 tot 22.30 uur. De kontributie werd bepaald op 10 cent per week. Inmiddels hadden voornoemde he ren gezorgd voor dam- en schaak spelen, kaarten en een tafelbiljart. Gestadig groeide het ledenaantal tot 30. Vooral biljarten Vooral voor het biljartspel was veel belangstelling, waardoor al spoedig een tweede kamerbiljart werd aangeschaft. Alles ging „op voorschot", en diende aan de zaak terug te worden betaald. Men zat dus gezellig in de schuld, ma&r er was ontspanning; naarmate het ledenaantal groeide, moest er meer materiaal komen. Een dubbeltje kontributie was niet veel, maar de aanschafkosten in die tijd voor het materiaal waren in evenredigheid niet hoog. Zo doende was men spoedig in staat uit eigen kas de benodigde spelen aan te schaffen. De heren, die meegeholpen hebben om Sandra, dochter van de heer en mevrouw Schuiten Arb.studie) Luciena, dochter van de heer en mevrouw Bos, (K.B.) Cornelis, zoon v. M. Raas- veldt (Adm. Contr.) Fransiska, dochter van J. de Jong (Fil. Adm.) Wilhelmina, Geertruida, Maria, dochter van de heer en mevrouw Koedooder (C.M.) Antje, dochter van de heer en mevrouw Sipkema (K.B.) Hans, zoon van J. Stiemer (Fact.controle) Paulus, Henricus, Marti- nus, zoon van de heer en mevrouw Kloos (P.Z.) Wilhelmina, Maria, Clé mentine, dochter van de heer en mevrouw Lama ker V.A.) Linda, dochter van de heer en mevrouw Stolp Kaas- af d.) Per 10 september j.l. is de heer H. Kruiver als hulpmonteur bij de onder houdsdienst in dienst getreden. Het bijzondere van de funktic van de heer Kruiver is. dat hij zich uitsluitend bezig houdt met de kontrole en het j i onderhoud van alle brandblusmidde- len. Hiernaast heeft hij de taak om brandgevaarlijke situaties in de produktiebedrijven te signaleren en te melden aan de betreffende afdelingschef. We vertrouwen er op, dat de heer Kruiver bij de uitoefening van zijn werk op uw medewerking kan rekenen en wensen hem een pret- j tige werkkring in ons bedrijf. Na 39 jaar trouwe dienst wordt onze „Cornwall" stoomketel door een nieuwe vervangen. Dinsdag 9 oktober werd de „oud gediende" naar buiten gesleept. Een groot stuk muur werd aan de straatzijde weggehakt om het ge vaarte, ca. 8 m lang met een dia meter van plm. m en een ge wicht van plm. 20.000 kg, te ver wijderen. Gedurende 28 jaar werd deze ketel met kolen gestookt, in 1951 werd hij omgebouwd voor olie stook. Het gevaarte is bij avond (tot diep in de nacht) het ketelhuis uitgewerkt, hetgeen voor de trans porteurs geen gemakkelijke taak was. Thans wordt de aankomst van de nieuwe ketel afgewacht, welke in lengte kleiner is, maar over een grotere kapaciteit be schikt. Wij heien welkom De dames van de Hollerith verpraten de lunchpauze niet, maar breien ijverig aan een warme trui voor man. verloofde of broer. Mevr. B. de Boer-Klok K.B. Mevr. J. van Zuilen-Kolk K.B. Mevr. M. Vernik-Rademaker, K.B. Dhr. F. G. Jansen Mag. I Dhr. G. Wessel C.F. Mej. G. M. J. van Liempt S.B. Mej. Th. A Pullen L.F. Mej. W. E. Slaa L.F. Mej. A. M. van Dijk C.F. Dhr. K. Kikstra Emb. Mevr. T. Langver-Ketema K.B. Dhr. C. CardolMag. Ill Dhr. E. W. Bakx V.A. Dhr. D. Groot W.K. Dhr. N. Beets Verv. Mej. M. Keizer C.F. Mevr. H. W. Huybregts- de Oude K.B. Mej. Th. F. J. Kikstra V.A. Dhr. J. Akker V.A. Mej. A. C. Lucas C.F. Dhr. J. Kerkhoven L.F. Mej. Y. W. A. Kuperus C.F. Mevr. A. Vermaas-Reyne K.B. Dhr. K. F. Paksa C.M. Dhr. WDunnebier P.M. Mej. J. H. van Doren C.F. Dhr. A. Leermakers Emb. Mevr. M. Blij-Rotman K.B. Mej. G. Tromp K.B. Mevr. E. Sluik-Meinen K.B. Mevr. C. J. Akkerman- Dijkstal K.B. Mej. B. H. A. Pical K.B. Mevr. G. M. B. Schuttelaar, K.B. Dhr. M. de Graaf K.B. Dhr. L. J. Smit Duyzentkunst, K.B. Mevr. M. Bergman C.F. Dhr. J. E. Arendse Mag. 1 Dhr. L. Sloot Mag. I Mej. A. Th. van Leersum. Maq. II Dhr. A. J. B. Olthof Emb. Mej. M. Stolp Lab. Dhr. W. A. Visser Emb. Dhr. H. Stolle Exp. Dhr. A. J. A. Lemmers K.A. Dhr. J. Sijbrands T.A. Dhr. P. Postma T.A. Dhr. H. Kruyver T.A. Mej. G- A. Öudejans C.F. Mevr. J. Tromp-Sneek K.B. Mej. S. Th. Boendermaker C.F. Mej. A. M. ZoetC.F. Mevr. J. Bijleveld-de Jong K.B. Mevr. P. Harder-de Vroede, K.B. Mevr. G. M. Bokhorst- de Haan K.B. Mevr. G. Dijkema-Krom K.B. Mej. G. A. Brugts C.F. Mej. M. Kerkhof S.B. Mej. A. M. E. Oosterbaan C.F. Mevr. J. C. Couwenhoven- Dorstyn K.B. Mevr. B. Ingenbleek- Cicrpka K.B. Mevr. P. J. Stork-de Groot, K.B. Mej. A. J. Pen K.B. Dhr. J. H. Wotters Verv. De heer H. Dubbeld T.A. Dhr. L. A. Kamminga Lab. Mej. W. van Zijl C.F. Me vr. M. Nooter-Ros K.B. Mej. S. Harkema V.A. Mej. J. Th. Gevers C.F. Mej. J. WijdenesC.F. Mevr. S. Koster- de Getrouwe K.B. Mej. M. Saelman C.F. Mej. W. E. G. Beyer C.F. Mej. W. Th. de Bruyn C.F. Dhr. A. Dekker Exp. Dhr. J. Harkema Verv. Dhr. P. P. Brandhof K.B. Dhr. M. Oosterwal Afd. Org. Dhr H. de Jong Exp. Mej. A. Gevers C.F. kantoor Dhr. TRoodenburg P.M.C. Mej. M. Zwolsman Grootverbr. Mej. J. Huisman Planning Dhr. J. Burggraaf Org. adm. Dhr. H.J.Ode O.B. en O. Dhr. J. P. VetFilm.adm. Mej. H. L. Kokkes Fil.adm. Mej. C. A. Th. de Boer, Credit-afd. Mej. P. L. v. Slooten Planning Mej. A. O. Dil Rek.-courant Dhr. J. Betlem P.M.C. Dhr. M. StolpP.M.C. Mej. G. M. Fahner F act.contr. Dhr. J. Kuiper F act.contr. Mej. W. Groot Grootverbruik Mej. M. Leusink Grootverbruik Mej. I. v.d.Pol P.M.C. Dhr. P. A. RoselaarVerkoop Dhr. H. M. Duyvelshof, Planning Dhr. P. J. Konijn Inkoop Dhr. J. H. Jacobs. Adm. Controleur Dhr. H. Malag, Adm. Controleur Dhr. G. Koerse Fact. Afd. Dhr. A. Jongepier Zegel afd. Dhr. (V. W. Kersten P.M.C. Mej. I. Kisjes Verkoop Mej. J. Franx P.M.C. Dhr. Th. Verhamme P.M.C. Mej. L. de Wolff Verkoop Mej. C. Rijven I.oonafd. Mej. C. Krijt Kantine Dhr. W. P. de Jongh P.M.C. Dhr. H. P. Meys Fact. Afd. Dhr. E. Holsvoogd P.M.C. Mej. A. Brouwer P.M.C.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 6