Drie nieuwe ZB's geopend AH opende 175e ZB in Sassenheim Krommenie, Steenwijk en Sassenheim Alle artikelen zijn nu in winkel zeil aanwezig De heer P„ Ligtenstein 25 jaar bij A.H. Bedrijfsleider ZB Steenwijk: Hazelnootreep N Flitsen Landelijk oktober 1962 Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V., Zaandam No 9 - Oktober 1962 In de nieuwe winkelgalerij op de Heiligeweg te Krommenie is Albert Heijn met dit nieuwe filiaal prima vertegenwoordigd. De heer A. Heijn speldt de jubilerende direkteur Inkoop het kruis van verdienste op. Door de grote inspanning, die op het ogenblik van velen bij AH gevraagd wordt om in enkele maanden tijds acht nieuwe supermarts te openen, komt de belangstelling voor nieuwe zelfbedie ningszaken misschien op de achtergrond. Dat de aktiviteit op dit gebied onverminderd door gaat blijkt duidelijk uit onderstaande artikelen. koeling in de toekomst vrij ingrij pend uitgebreid worden ten be hoeve van de verkoop van ver pakt vlees. Ook aan de P.M.C.-aktie werd ge dacht. Rechts vóór in de winkel werd een speciale P.M.C.-hoek gecreëerd, zodat de klanten steeds weer geatten deerd worden op de maandpremies. Donderdag 27 sept., klokslag 10 uur, had mevrouw B. Hiemstra- Sikkes de vererende taak met de zojuist van de heer P. G. Zwarts ontvangen sleutel de deur te openen van de nieuwe zelfbedie ningszaak te Krommenie. Vooraf sprak de heer Zwarts, alge meen bedrijfsleider filialen, lovende woorden tot hen, die er toe hadden bijgedragen, dat dit prachtige pand toch nog eerder geopend kon worden dan gepland was. Verder noemde hij dit filiaal een grote aanwinst voor Krommenie, waar tot nu toe slechts een kleine bedieningszaak gevestigd was. Tot besluit van zijn speech wenste hij bedrijfsleider M. Hiemstra en zijn personeel sukses, vooral ook daar de heer Hiemstra een zware taak op de schouders is gelegd door de overgang van toonbank filiaal naar een zelfbedienings zaak. VERHEUGD Namens het kollege van B. en W. van Krommenie was wet houder J. Gordijn aanwezig, die eveneens zeer verheugd was met deze grote aanwinst voor Krommenie. Het filiaal is gevestigd in een voor Krommenie uiterst moderne winkelgalerij, waarin 10 zaken opgenomen zullen worden. Het A.H.-filiaal beschikt over 2 pan den, die tot één geheel zijn ge bouwd. Niet minder dan 200 m2 zal uitgroeien tot een gemeente met zo'n 20.000 zielen. Vandaar ook dat ons filiaal gebouwd is voor de toekomst. Een en ander is n.l. zo gebouwd dat, wanneer dit nodig is, deze zaak in vrij korte tijd en met een minimum aan verbouwingskosten verbouwd kan worden. Dit is niet alleen gedaan vanwege de te verwachten groei van Krom menie, doch ook de verdere assor timentsuitbreiding in de toekomst heeft dit bouwsysteem doen ont staan. Zo kan bijvoorbeeld de Woensdagmorgen 3 oktober j.l. om 10 uur opende mevrouw Raap, de echtgenote van de bedrijfsleider, in liet bijzijn van de districtsleider, de heer M. den Ambtman, de nieuwe zelfbedieningszaak te Steenwijk. Meneer X 's Middags was er voor de jeugd in Steenwijk een wed strijd waarbij een paar rol schaatsen als prijs in 't voor uitzicht werd gesteld. Het was de bedoeling dat de deel nemers het antwoord op de vraag: „Wat is de grootste club van Nederland?" zouden mededelen aan ene meneer X, die zich op straat bevond. Het was tenslotte Henk Scholte, die de prijs in de wacht sleepte. De bedrijfsleider, de heer J. Raap, gaf 's avonds in zijn met bloemen ver sierde filiaal te kennen, dat volgens hem het prettigste van deze vernieu wing ivas, dat alle artikelen nu in de winkel zelf aanwezig waren, in tegenstelling tot de bedieningszaak, waar het magazijn het grootste ge deelte van de voorraad bevatte. Bo vendien was hij bijzonder in zijn schik met de koelvitrine voor de vleeswaren, waar in de oude zaak geen plaats voor was. Maanden is er hard gewerkt om deze in 1949 geopende bedieningszaak van ruim 30 m~ uit te breiden tot 70 mr. Door de nieuwe verlichting en het in lichte kleuren uitgevoerde schilder werk heeft het geheel een zeer mo dern aanzien gekregen. Van de opening, die een einde maakte aan de verkoop in de noodwinkel schuin tegenover het filiaal, waren vele klanten getui ge. Reeds geruime tijd van tevoren had zich een lange rij wachtenden gevormd die als eersten van de bij zondere aanbiedingen wilden pro fiteren. Eén van de eerste klanten vertelde, dat zij precies 40 jaar geleden haar intrek had genomen in dit pand, dat toen nog een woonhuis was. Op 25 september j.l. werd in Ame rican Corner in Amsterdam het feit herdacht dat de heer P. Lig tenstein, direkteur inkoop, 25 jaar aan ons bedrijf verbonden is. Voor een verslag van de huldi ging en een overzicht van zijn loopbaan bij A.H. verwijzen wij naar pagina 3. Binnenkort wordt aan onze repenserie een nieuwe reep toegevoegd. Het is een reep, die bij het publiek altijd al in de smaak gevallen is, nl. de hazel noot-melkreep; eigen gebroken, ge brande hazelnoten zullen in de reep worden verwerkt. De verpakking is aangepast aan de huidige repenserie. Daar deze reep een aantrekkelijke prijs krijgt en een „fijne" kwaliteit heeft, zal ook dit artikel ongetwij feld een sukses worden. telt de verkoopruimte, Daarte genover staat dat het magazijn echter vrij klein gehouden is. Met opzet, want het betreft hier een nieuwe ontwikkeling in ons bedrijf, nl. het streven naar een magazijnloos" zelfbedieningsfiliaal. De goederen, die in ontvangst genomen worden, zullen in deze kleine ruimte direkt verkoop- klaar gemaakt ivorden, waarna ze ter stond de winkel ingaan. ZEER ROYAAL De winkel zelf is zeer royaal van opzet. Brede looppaden, zodat de klant aan weerskanten een goed beeld krijgt van hetgeen er alle maal te koop is. Naast een kompleet assorti ment koek-, snoep- en suiker werkschap, treft men er o.a. een vrij uitgebreide drogiste rij-afdeling aan. Uiteraard ontbreekt ook de diepvries afdeling niet, evenmin als aardappelen, fruit en citrus- fruit. Krommenie telt thans ruim 10.000 inwoners, doch gezien de ontwik kelingen in deze gemeente, mag gesteld worden, dat deze plaats Het team van de nieuwe ZB te gefotografeerd voor de openi Nieuwe artikelen Flanpudding De laatste jaren zijn op het labo ratorium een aantal nieuwe pud dingpoeders ontwikkeld, de z.g. flan-serïe. Deze puddingpoeders zijn op een andere basis gemaakt dan de tra ditionele puddingpoeders. Het ge volg hiervan is dat de flan-pud- dingen een mooier uiterlijk hebben en praktisch wegsmelten in de mond. Ook de verpakking is bizonder aantrekkelijk geworden; hiervoor is een speciale machine aange schaft. Ongetwijfeld zal dit artikel zijn weg naar de klant vinden. De volgende smaken komen in de handel: amandel, chocolade, ci troen, frambozen, mokka en va nille. Steenwijk o.l.v. de heer J. Raap, ïg op woensdag 3 oktober j.l. De nieuwe Z.B. te Sassenheim in het fraai verbouwde pand ook in de Hoofdstraat. Op woensdag 26 september j.l. opende de heer P. Kooymans in Sas senheim de 175e Z.B. van Albert Heijn. Nadat hij aan mevrouw De Wijgert de bestaande winkel maar in een de sleutel had overhandigd, sprak de pand dat eveneens in de Hoofd- loco-burgemeester van Sassenheim, de straat is gelegen, maar op num- heer A. Vogelaar, de genodigden toe. mer 256. J De verbouwing vond niet plaats in cxirn»** Het was enorm druk op deze ope ningsdag en het team o.l.v. de heer G. J. de Wijgert moest al direct alle zeilen bijzetten om alles in goede banen te leiden. Tot 12.30 uur stond er constant een rij op het trottoir, terwijl in de namiddag de jeugd van Sas senheim leven in de brouwerij bracht door mee te doen aan een van de openingsattracties. Al met al een zeer geslaagde ope ning van deze tijdelijke Z.B., het geen beloften inhoudt voor de toe komst.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 1