Nieuwe AH-vestiging geopend in het hart van Twente Programma Personeelsvereniging Muziek, dans, films en toneel voor de lange winteravonden 176e Zelfbedieningszaak S.M. Hoogvliet (jrcvigcvt AH-FLITSEN In de omgeving van Borne ligt het landelijke stadje Delden, waar u één van de fraaiste van de zeer vele Twentse kastelen aantreft. aan directie en personeel voor de bewezen attenties: bij hun 50-jarig huwelijksfeest, de heer en mevrouw Schram-]acobs; bij hun huwelijk, de heer en mevr. Van Bercheycke-Oostingh en de heer en mevr. Slinger-de Jong; bij zijn ziekte, de heer J. Kerk hoven; bij zijn 40-jarig zaken jubileum, de heer A. Keijzer. bij zijn 25-jarig zakenjubileum, de heer J. Kerkhoven. bij zijn rustkuur, de heer A. A. Koopman; bij hun verloving, mej. A. Glan- dorf en de heer C. Nijdam: Na er in zijn toespraak op te hebben gewezen, dat ons bedrijf met dit filiaal in Borne haar zevende vestiging in Twente heeft, vestigde de heer Den Ambtman nog eens de aandacht op de moeilijkheden, die zich zoal kunnen voordoen, voordat een nieuw filiaal kan worden geopend. Gemeentehuis en herberg Het pand, waarin dit filiaal is gevestigd, is in 1863 gebouwd voor 2850,en heeft tot 1929 als Gemeentehuis en ge- Ongetwijfeld moest U eerst even kijken of het langverwachte pro gramma van de P.V. in de Flitsen stond. Het is zo langzamerhand gebruikelijk, dat wij elke keer zo tegen september alles rond hebben en het U dan voorschotelen. Elders in de krant vindt U een seizoens- opgave, doch in dit stukje zullen wij het een beetje uitgebreider vertellen. Jaarvergadering Op 11 december volgt dan de jaar vergadering. We hopen dan een grote opkomst te hebben. Laat de zaal nu ook eens een keertje te klein zijn, dat is onze wens. Op 19 december, zal dat beslist gebeuren. We hebben voor die avond namelijk onze jaarlijkse kienavond gepland. Allemaal bren gen we een goed humeur mee, ook al heeft één op de vier maar een prijs. Een vriendelijk verzoek: laat de „stinkbommetjes" deze keer thuis; balonnen en toeters zijn wel toegestaan, mits het bestuur zich verstaanbaar kan maken. Het nieuwe jaar 1963 luiden wij op 19 januari in met het tot over de grenzen bekende Volendam's Operakoor. 80 man sterk (in kle derdracht), met solisten. Wilt U graag namen, hier komen ze: Isa Morena, Ettore Babini, Albert van Zeist, Piet Guyt. Deze avond heb- De twaalfde en grootste AH-Supermart gaat 12 september open in het nieuwe winkelcentrum te Hoogvliet, een voorstad]je) van Rotterdam. De zaak wordt de eerste SM met een uitgebreid assortiment huishoude lijke artikelen en dames-, heren- en kindertextiel. Zo te zien moet er nog heel wat gebeuren voor de winkel haar klanten kan ontvangen, maar ook hier zal het wel weer voor elkaar komen. redukties op toneelvoorstellingen e.d. hebben wij de P.V. thans ook laten inschrijven bij het Neder lands Theater Centrum. De tijd was te kort en we hebben nog niet alle gegevens om U hierover voldoende in te lichten. Voor „een avondje uit in Amsterdam" komt dus nog een nadere mededeling op het mededelingenbord en in De Flitsen hopelijk in het begin van september. X We starten met een sportfilm, die niet alleen voor de sport mensen, onze voetbal lers, judo-ers en tennispelers be stemd is. Wij hebben het idee, dat ook ande ren hier enthou siast voor zul len zijn. Het is de kleurenfilm over de Olym pische Winter spelen te Squaw Valley. U kunt hier genieten van de skisport, schaatsenrijden, ijshockey en kunstrijden. Al le hoogtepunten van het „feest" zijn in deze film opgenomen en wij geven U de verzekering, dat het een mooie avond zal zijn. Als tweede avond een dans avond. We heb ben er nu al zin in. U ook? Een bekende band zal zorgen dat allerlei dansen, min of meer elegant, uitge voerd kunnen worden. Een volle zaal, dat verwachten wij van deze avond. Op woensdag 7 november wordt de film The Kid van Charley Chaplin vertoond. Befaamd Een befaamde film uit het begin van de filmhistorie. U krijgt hier bij explikatie van de heer Max Nabarro. De ouderen kennen deze wijze van filmvertonen wel. Doch wij jongeren niet en daarom is het leuk, dat wij deze avond eens kun nen kijken, hoe onze grootouders een avondje uit gingen om een film te zien. Wij verwachten na tuurlijk niet alleen jongeren, neen, want ook de ouderen zullen allicht deze unieke gelegenheid aangrij pen om dit „oude-doos-filmfestijn" nog eens mee te maken. Op zaterdag 24 november komt de toneelgroep de Flierefluiters weer naar het Zaantje. Zij brengen het stuk „Betalende logé's". Of U kunt genieten? Nu vast, het is een kluchtig stuk, dat met vaart wordt gebracht en U zult, als U weer op weg naar huis bent, beslist zeg gen: hè, we hebben weer eens lek ker gelachen! ben wij gepland in het kader van ons 15-jarig bestaan. U zult n.l. aan het eind van dit verhaal zeg gen, gut wat hebben die luidjes ons deze keer „dure" avonden voorgeschoteld, doch wij vonden dat ons derde lustrum toch echt wel even geaccentueerd mocht worden. Volgend jaar is ons pro gramma dus, wat betreft de „du re" avonden, beslist minder. U moet dit dus als een extraatje be schouwen! Muziekkorps We blijven nog even op het vlak van de muziek, want op 9 februari komt ons A.H. Muziekkorps U weer vergasten op een mooi con cert. Nadere bijzonderheden hier over volgen nog. Op de 23ste alwéér muziek, dan echter zijn het de feestvierders. Het is de derde keer dat wij CAR NAVAL gaan vieren en het wordt vast weer een dol-komisch feest voor jong en oud. In maart hebben wij op de 23ste voor de liefhebbers nog een goede avond op het programma. Bert Brugman komt dan van Blaricum naar ons Zaantje met zijn mario nettentheater en brengt voor u de opera „Die Fledermaus". We heb ben het idee, dat ook voor deze avond de zaal wel eens een „kleine uitbreiding" zou mogen onder gaan. Voorts als sluitingsavond op 20 april een Cabaret met o.a. Red Girl, Jip Vogel, De Wasborders en Joop de Knegt. We hopen, dat U het met de keuze van het programma kunt eens zijn en tevens, dat velen onze avonden komen bezoeken. U kent hopelijk allen de spelregels. Voor elke avond kunt op uw lidmaat schapskaartje twee toegangsbe wijzen krijgen tegen de somma van 0,10 per stuk (behalve voor de kienavond die alleen voor ons eigen personeel toegankelijk is). Mocht U interesse hebben of graag eens willen weten wat voor clubs er zijn, graag even een bel letje naar 240 en als het kan krijgt U a la minute alle gewenste in lichtingen. Voor suggesties e.d. houdt ons bestuur zich ook aan bevolen. U kunt deze direct al spuien, doch ze ook bewaren tot de jaarvergadering van december. Redukties Om de leden van de personeels vereniging te laten profiteren van Uitgestrekt Borne zelf, een uitgestrekte gemeente met 14.000 inwoners, is al vrij oud en wordt door geschiedkundigen reeds in 1200 genoemd. Een van de oudste ge bouwen is de Ned. Herv. Kerk, uit het begin van de 15e eeuw, die uit twee delen bestaat, nl. een éénbeukig koor en een tweebeukig schip. In de richting Delden strekt zich een typisch Twents landschap uit, dat door zijn eindeloze geva rieerdheid een grote aantrekkings kracht uitoefent. Ent in haar schik Nadat de gasten door haar zusters van koffie met gebak voorzien waren, hadden we even de gele genheid om met mevrouw Van Egmond te praten die erg in haar schik was met de benoeming van haar man tot bedrijfsleider in Borne. In de eerste plaats natuur lijk om de promotie, maar daar naast toch ook omdat ze nu weer naar Twente kon verhuizen, waar ze tot voor enkele jaren heeft ge woond. De moeite waard Aangelokt door het werkelijk Op donderdag 2 augustus jl., één van de schaarse zomerse da gen van dit jaar, was het feest in het Twentse stadje Borne. Op deze dag opende de heer M. den Ambtman in tegenwoordig heid van personeel en genodigden, aan het Dorsetplein onze nieuwste zelfbediening. stralende weer hebben wij van de gelegenheid gebruik ge maakt het stadje Borne en de omgeving eens nader te gaan bekijken. Hierbij hebben wij sterk de overtuiging gekregen dat een bezoek aan Twente van één of meerdere dagen alleszins de moeite waard is. deeltelijk als herberg dienst gedaan. Daarna kwam er een kruidenierswinkel, die nu door ons bedrijf is overgenomen. Hiermede wordt dus de tra ditie dat dit gebouw altijd in dienst heeft gestaan voor het welzijn van de inwoners van Borne, voortgezet. Met de woorden dat de Directie hem de taak heeft toevertrouwd om ook in Borne de naam van Albert Heijn een goede klank te laten krijgen, overhandigde de heer Den Ambtman de sleutel aan de bedrijfsleider, de heer H. C. van Egmond, die hiermede om 10 uur precies, een einde maakte aan het wachten van de geduldigen buiten. Totaal 176 Als bijzonderheid kunnen we nog ver melden, dat met de opening van dit filiaal het aantal Z.B.'s even groot is geworden als het aantal B.Z.'s, nl. 176. Verrassingen Het meest opvallende is wel het op ieder moment weer nieuwe ver rassingen biedende parklandschap. Dichte boomgroepen langs de we gen, worden plotseling afgewisseld door weilanden, heidevelden, bos- partijtjes of één van de fraaie oude Twentse boerderijen. Ontspannings mogelijkheden Als men daarbij bedenkt, dat Twente met steden als Enschede, Hengelo en Almelo voldoende ontspanningsmoge lijkheden biedt op velerlei terrein, wordt het duidelijk waarom er jaar lijks een steeds groter wordende stroom vakantiegangers e.d. weer naar Twen- te trekt. Indien U interesse hebt en voor dergelijke gelegenheden nog en kele snipperdagen in reserve hebt, kunt U voor nadere informaties zeer goed terecht bij V.V.V., Gro testraat 80 te Almelo. De verbouwing, die in de bestaan de ruimte heeft plaatsgevonden, heeft nog alle mogelijkheid open gelaten voor een verdere uitbrei ding van het filiaal.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 7