r MC-foto - journaal AH-voetballers weinig fortuinlijk Nieuw personeel produktiebedrijven Feesiagenda Vergadering kanioorkommissie Voorzitter kantoorfonds gaf toelichting op voorgestelde normverhoging De heer B. Snijders mei pensioen „Eindelijk tijd voor het afmaken van de nieuwe schuur" W GEHUWD AH-FLITSEN De heer S. Krom, die het geschenk namens de afdeling had aangeboden, vergeet ook mevrouw Snijders niet. Wij heien welkom Mej. Boverhof C.F. Mevr. J. Kuyt-de Vries K.B. Mevr. M. Krijt-Goos K.B. Mevr. T. Geugjes-Groen K.B. Mevr. P. v. Leeuwen-Kool K.B. Mevr. G. Kistamma- Boellaard V.A. Mej. S. J. v. Deventer. Adm. exp. Dhr. B. M. SchoneveldC.M. Dhr. C. G. N. v. Wattingen, Exp. Dhr. P. J. Kok Exp. Dhr. J. W. Kaandorp C.M. Dhr. J. van Tongeren Exp. Dhr. P. D. Donker C.M. Dhr. T. Tonkes T.A. Mevr. E. van Wensveen- Galjé K.B. Dhr. J. P. Hoogeveen T.A. Dhr. W. H. Fleer C.M. Dhr. F. v. d. Bosch Exp. Mej. H. Steenbergen C.F. Mevr. E. van Westerhoven- Bentvelzen C.F. Mevr. J. Klepper-Hofman C.F. Mevr. A. Hooijenga-Smaal, K.B. Hendrina Karina, dochter van de heer K. Gerssen (B.A.) Ronaldus, Maria, zoon van de heer Butter (O.D.) Tjonge, tjonge, zei de heer Snij- j tiers. Ook zijn echtgenote was vol bewondering voor de tuinstoel die de afdeling hem aanbood. 40-jarig zakenjubileum 19-8: de heer A. Keijzer. 25-jarig zakenjubileum: 16-8: de heer J. Kerkhoven (L.F.) 30-8: de heer G. Zwart (O.D.) 12'/z-jarig zakenjubileum: 1-9: mej. E. Vos (reel, afd.) 25 jaar getrouwd: 1-9: de heer A. Knauff. 12>/z jaar getrouwd: 16-8: de heer J. G. P. Meijer V.F.). 20-8: de heer S. Spaans (verv.). Op woensdag 4 juli j.l. kwam de kantoorkommissie in vergadering bijeen. Met betrekking tot het saldo van het kantoorfonds en de sug gestie van de kantoorkommissie om de normen te verhogen, had de heer C. Pieters, voorzitter van het kantoorfonds, zich bereid verklaard ter vergadering enige toelichting te geven. Na een diensttijd van 37 jaar heeft de heer B. Snijders het werk wegens zijn pensionering neergelegd. Op 19 juli j.l. had een kleine bij eenkomst plaats, waarop van de heer Snijders in het bijzijn van zijn echtgenote afscheid is genomen. De heer P. C. Vink vertegenwoordig de de direktie. Hij overhandigde een kist sigaren als attentie en schetste de heer Snijders als een man, die altijd goed werk had geleverd en waarop men kon rekenen. Na de heer A. Zaal, die sprak als opvolger van de heer Snijders en als kontaktkommissielid, reikte een enveloppe over met inhoud. Tuinstoel De heer S. Krom maakte zich tot tolk van de kollega's van de V.A., door met enkele woorden een fraaie tuinstoel te overhandigen. Nadat de heer J. Boom, die als inkoper veel kontakt met de nieuwe gepensioneerde had gehad, een „kollektie" sigaren had overhandigd, en ir. W. A. Eg- gers zich nog bij het gezel schap had gevoegd, is er nog druk over het werk van de heer Snijders gesproken. Het was al peulvruchten wat de klok sloeg. Al laat de 65-jarige de erwten en bonen nu voor wat ze zijn. vervelen zal hij zich niet. Er is nog genoeg te knutselen, onthulde zijn echtgenote, en haar wederhelft zei nu eindelijk eens de nieuwe schuur te kunnen afmaken. Uit zijn betoog bleek, dat de normen ten opzichte van de laatste paar jaar met 30 a 40 zijn verhoogd. De leden van het kantoorfonds hebben de gang van zaken even aangezien, om dat eerst het cadeau aan de direktie. ter gelegenheid van het 75-jarig ju bileum. uit de gezamenlijke fondsen betaald zou worden, doch bij nader inzien vond men dit niet redelijk, aan gezien de directie haar financiële steentje aan deze fondsen bijdraagt. In overleg met de heer H. K. Engel is daarna besloten, dat het gehele personeel een bijdrage zou storten om de kosten van het cadeau te bestrijden. Redelijk De dotatie van de direktie aan het kantoorfonds dateert van 1959. Sindsdien zijn, zoals de heer G. Slinger (K.B.) met mej. E. de Jong. de heer J. Vermandei met mej. R. Duin (C.F.) de heer P. J. C. H. O. van Bercheijcke met mej. J. C. Oostingh (V.A.) mej. H. Hilken (S.B. met de heer J. Pus. de heer W. Allon met mej. G. van Zaanen (S.B.) aan direktie en personeel voor de bewezen attenties: bij de geboorte van hun dochter, de heer en mevrouw Gerssen: bij zijn ziekte, de heer P. Branden burg; bij haar ziekte, mevrouw P. Boom- Wagenaar; bij zijn 25-jarig huwelijksfeest, de heer J. E. ten Bosch (O.D.); bij zijn pensionering, de heer B. Snijders. De fraaie suksessen van vorige jaren ten spijt, hangt het A.H.-elftal dat in de zomeravondcompetitie van de K.N.V.B. meedoet, heel droe vig onderaan de ranglijst van afdeiing A. Nog geen enkele wedstrijd kon in winst worden omgezet. Met nog 6 wedstrijden voor de zouden de groen-zwarten het vol- boeg is het natuurlijk nog niet gende seizoen in afdeling B moe- mogelijk om een voorspelling te ten uitkomen. En die pil lijkt ons wagen, maar onze jongens zullen wel heel moeilijk te slikken! zich toch wel moeten inspannen Daarom mensen, houdt vol!! om althans de hatelijke laatste De stand bijgewerkt tot en met 19 plaats te ontkomen. Want anders juli 1962 luidt: De P.M.C.-aktie staat momenteel in het brandpunt van de Nederlandse belangstelling en wij dachten, dat u het wel leuk zou vinden om eens een r beelden te zien van de eigenlijke P.M.C.-af deling. De fotograaf is er naar toe gegaan en knipte de volgende beelden voor u. De bovenstaande groep vertegenwoordigt beslist geen „theekransje", maar is de P.M.C. aanmelding-sorteerafdelingEen ogenblikje rust voor de foto graaf om een plaatje te maken. L.S.V. 1 Zaan Klaas Schenk Ammeraal G.K.W. 1 Chromos D.P.V A.H wijzigingen voorbehouden als volgt uit: 10 8 2 18 3411 10 6 1 3 13 25—9 11 4 4 3 12 11—16 10 4 2 4 10 17—17 9 5 4 10 17—10 8 4 2 2 10 19—12 8 1 7 2 4—26 8 1 7 1 3—23 6 augustus t/m 12 september ziet er Datum 6—8 10—8 14—8 20—8 12—9 Terrein L.S.V. L.S.V. SVA ssendelf t L.S.V. L.S.V. Aanvang 19.00 uur 19.00 uur 19.45 uur 19.00 uur 18.30 uur Wedstrijd A.H.—D.P.V. A m meraalA.H. A.H.Klaas Schenk A.H.—L.S.V. 1 A.H.Chromos Voor belangstellenden en andere moedigingen kunnen de vrije loop supporters is altijd nog wel een worden gelaten! plaatsje langs de lijn vrij! Aan- reeds vermeld, de normen ver hoogd, die de kantoorkommis sie zeer redelijk voorkomen. Bovendien is het de bedoeling, dat het kantoorfonds met dat van de produktiebedrijven on geveer gelijke tred houdt, zo dat besloten wordt om met in gang van 13 juli 1962 de uit gaven van het kantoorfonds te bestrijden uit de bijdragen van het personeel en de direk tie onder dankzegging mede te delen, dat wij, gezien de gang van zaken, haar finan ciële hulp niet meer behoeven. Mocht het fonds onverhoopt in financiële moeilijkheden komen, dan hoopt zij evenwel een gewillig oor daarvoor te vinden. Bovengenoemd besluit is inmiddels aan de direktie medegedeeld. Vakantiehuisjes Ten aanzien van de uitbreiding van de kommissie, die toezicht houdt op de vakantiehuisjes, deelde de voor zitter mede, dat het kommissiesysteem in het algemeen eerst nog in de ko mende vergadering van de onder nemingsraad besproken zal worden. Op een vraag van een der leden of aan het aantal vakantiehuisjes geen uitbreiding gegeven kan wor den, deelde de voorzitter mede, dat dit voorlopig nog niet te reali seren is. De secretaris heeft laten weten, dat slechts 2 leden der kantoor kommissie gereageerd hebben op zijn vraag of zij wijzigingen of aanvullingen nodig achten op het introduktieboekje en nam aan, dat de overige leden geen bemerkin gen hadden. De bedrijfsspaarregeling is thans geregeld. Het is raadzaam van dit systeem gebruik te maken, aan gezien het vele voordelen biedt. Een der leden informeerde of bij de beoordeling van salarisverhoging voor jeugdig personeel overleg wordt gepleegd met de afdelingschef. De voorzitter antwoordde dat bij de beoordeling ook de prestaties van de betrokkene een rol spelen en dat in derdaad overleg wordt gepleegd met de afdelingschef en hoofdchef. PMC-overwerk Het typen van formulieren voor de PMC wordt zuiver als thuiswerk gezien, zo deelde de voorzitter mede. Dit kan in bepaalde gevallen ook des avonds op kantoor gedaan worden, mits die avond als „overwerkavond" geldt, het geen bij de heer H. Koerse ge- informeerd kan worden. Men komt echter in dit geval niet in aanmerking voor een gra tis maaltijd. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter de vergadering en stelde vast, dat de volgende vergadering zal worden gehouden op woensdag 5 september 1962. Ook voor de P.M.C.-aktie moet wel eens een briefje worden geschreven. Onder de supervisie van de heer J. Kuyl filialenbureau) loopt het allemaal op rolletjes. De heer A. Besterveld. hoofd van de nieuwe P.M.C.- afdeling, houdt een oogje in het zeil.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 5