was in vergadering bijeen gehuwd <//Ms De heer J. C. Hali op hartelijke wijze gehuldigd Tuinameublement voor zilveren jubilaris Jaarverslag pensioenfonds Woensdag 9 mei j.l. De kantoorkommissie Nieuw personeel Zilveren diensijubileum produktiebedrijven 6 AH-FLITSEN Een handdruk en een geschenk van de heer A. H. Pilger. Kortgeleden is het jaarverslag over 1961 van de N.V. Pensioen fonds Albert Herjn verschenen. Het verslag is voor belangstellen de deelnemers aan het fonds ver krijgbaar bij de afdeling Personeelszaken van de produktiebedrijven. Wij heien welkom Tijdens de vergadering van de kantoorkommissie op woensdag 9 mei j.l. heeft de voorzitter, de heer G. Hoorn, medegedeeld, dat met instemming van de direktie, in 1963 iedere gehuwde werknemer van kantoor en produktiebedrijven, wiens salaris be neden de „weistandsgrens" ligt voor een vakantiehuisje in aan merking kan komen. Voorgesteld wordt de kommissie, die toe zicht houdt op de vakantiehuisjes, uit te breiden met leden van de kontakt- en kantoorkommissie. Vakantieregeling Daar de vakantieregeling inmid dels gewijzigd is, zal er een nieuw blad voor het introduktieboekje gemaakt moeten worden. Het kon- cept hiervoor wordt door de ver gadering doorgenomen, waarna na onderling overleg enige wijzigin gen en aanvullingen worden aange bracht. Enkele vragen worden ge steld in verband met de kleine verschillen, die er nu bestaan tus sen de verschillende groepen. De voorzitter deelt mede. dat de di rektie geen toestemming geeft om de huidige regeling te wijzigen. De eerste oplaag van het intro duktieboekje raakt uitgeput en de sekretaris vraagt derhalve, indien de leden wijziging of aanvulling nodig achten, hem dit te melden. Niet hanteerbaar Door de vele veranderingen is het boekje niet geheel hanteerbaar meer. Gevraagd wordt om tot een losbladig systeem over te gaan. De voorzitter zegt, dat dit in over weging zal worden genomen. Nog steeds wordt naarstig naar een oplossing gezocht. Vele moge lijkheden tot uitbreiding zijn be keken, doch bleken helaas niet uit voerbaar. Groot saldo Opgemerkt wordt, dat het saldo 19-4: Mej. R. Bakker (Retour-af deling) met de heer D. Mars. 25-4: Mej. M. Stroet (Retour-af deling), met de heer J. N. B. Donkersloot. 26-4: Mej. N. Kluft (Lab.) met de heer Kef. 10-5: De heer A. van der Kooy met mej. A. Catsburg(S.B.) 17-5: De heer C. P. Hooyschuur met mej. M. Visser (V.A.) 21-5: De heer K. Schep (Inkoop- afd.) met mej. C. F. M. Ver hoeven. 21-5: De heer D. ter Schure (In- koopafd.) met mej. G. Schotting. 24-5: De heer J. Brehler (Techn. Dienst) met mevr. M. He- rens. 24-5: De heer D. Rönitz (Exp.) met mej. G. Piening. 26-6: Mej. J. Roele (C.F.met de de heer H. C. Reerink. van het personeelfonds zeer groot is. Gevraagd wordt of het niet mogelijk is de bedragen, die bij een huwelijk of jubileum gegeven worden te verhogen, aangezien de huidige normen jaren geleden vastgesteld zijn. Deze suggestie zal met het bestuur van het fonds worden opgenomen. Vervolgens wordt de bedrijf sspaar- regeling toegelicht, waarover op pagina 1 meerdere bijzonderheden bekend zijn gemaakt. Na afloop van de huldiging werd achter het ontspanningsgebouw een groepsfoto gemaakt. Op bijzonder hartelijke wijze is op 10 mei j.l. in het Ontspanningsge- bouw de heer J. C. Hali, docent aan het Opleidingscentrum voor het filialenpersoneel, gehuldigd wegens zijn zilveren dienstjubileum. De heer Hali was vergezeld van zijn echtgenote, zyn dochter met haar verloofde en zijn zoon. Bij aankomst bij 't Ontspannings gebouw werden aan mevrouw Kleij bloemen aangeboden. De heer W. Kleij 25 jaar bij A.H. Donderdag 24 mei was de heer W. Kleij 25 jaar in onze dienst als beheerder van het O.G. Namens de direktie werd de jubilaris toegesproken door de heer ir. W. A. Eggers, die hem een enveloppe met inhoud en het diploma van Nijverheid en Handel overhandigde. Namens de kantinecommissie sprak de heer J. Hogendijk de jubilaris toe, waarbij een kistje sigaren overhandigd werd. Ver volgens kwamen nog vele sprekers naar voren, als bestuursleden van onze diverse verenigingen, welke 's avonds diverse sporten in het O.G. beoefenen, waarmede de ju bilaris veel bemoeienissen had om de koffie te verzorgen. Cadeaux Vanzelfsprekend bleven deze ver enigingen met cadeaux niet ach ter. Namens het kantine-personeel sprak mevrouw Van Wijngaarden in .dichtvorm' de jubilaris toe en overhandigde een tuinameuble ment. De heer D. A. ter Wee dankte de heer Kleij voor de gastvrijheid in het gebouw genoten tijdens de vele bijeenkomsten met hem en het winkelpersoneel. De heer T. Kuijt overhandigde na mens het personeelfonds een envelop pe met inhoud. Tenslotte richtte de heer Ypma het woord tot mevrouw Kleij en overhandigde een foto van de jubilaris tijdens zijn werk. Hierna sprak de jubilaris een dankwoord uit tot allen, die hebben meegewerkt deze dag voor hem tot een onvergetelijke te maken. Nadat de jubilaris op het hoofdkan toor was ontvangen door de Raad van Bestuur, waar hem het Gouden Kruis van Verdienste en een enveloppe met inhoud waren uitgereikt, kon de lieer F. Brandsma. Chef Afd. Pers.zaken Filialen, als ceremoniemeester de bij eenkomst in de hall van het O.G. ope nen. Naast de jubilaris en diens familie kon hij een groot aantal aanwezi gen welkom heten van de vele afdelingen, waarmee de jubilaris door zijn werk contacten onder houdt. De heer J. Legerstee, di recteur filialen, moest zich tot zijn grote spijt door plotselinge verhin dering laten verontschuldigen. Lange rij Een lange rij sprekers stond ge reed om op het sein van de cere moniemeester het woord te gaan voeren. De heer A. H. Pilger, hoofd van het Opleidingscentrum, beet de spits af en bood namens alle do centen een fraai boekwerk aan. Oude herinneringen werden opge haald door de heer H. K. Engel, waarna de heer Lionarons sprak namens het personeel van het hoofdkantoor en een prachtige verrekijker aanbood. Waardering De heer A. J. v. d. Knaap, nu in opleiding voor Supermart- bedrijfsleider, sprak namens al degenen, die in de afge lopen jaren van de gedegen lessen van de heer Hali ge profiteerd hadden. De waar dering van de huidige gene ratie leerlingen werd naar voren gebracht door de heer J. van Ursem, le verkoper in filiaal Alkmaar, Langestraat, die op dat moment een cursus voor assistent-chef volgde. Namens de leerlingen van deze cursus bood hij een kist sigaren aan. Al jong Dat de heer Hali al jong in de kruidenierssfeer terecht gekomen De heer K. Duin (CM) Mej. J. W. Singels (KB) De heer Th. Degenhart (Verv.) Mevr. Bosschieter-Santing (KB) Mej. B. J. v. d. Holst (CF) Mej. J. Meijn Linnenk De heer L. v. d. Broek (Drukkerij) De heer H. N. M. Lamaker (VA) Mevr. M. Versteeg-v. Wijngaar den (KB) Mevr. G. Kat-Zieleman (CF) Mevr. B. Dijkstra-Veltman (Med. dienst Mevr. G. H. Kemp-van Kampen (CF) Mevr. G. Willemsen-Dergerink (CF) Mej. M. Wydenes (CF) Mej. 1. J. M. Kok (Pers. zaken) Mej. P. Foekens (VA) Mej. E. M. Boonstra Gerrits(VA) Mej. H. Lamme (CF) Mevr. A. A. Hagebeuk-den Ouden (CF) Mej. T. G. J. Zandijk (CF) Mej. H. N. M. Jurjens (KB) Mej. G. K. J. Hermans (LF) Mej. A. M. Baving (LF) Mevr. E. de Valk-Corsten (KB) Mej. G. de Valk (KB) Mevr. K. Homburg-Blauwwiekei (CF) Mej. J. Clerq (OG) Mevr. N. Stegeman-Westlxof (CF) Mej. A. Broekema (VA) De heer H. Hendriks (WK) De heer M. Nicolai (Verv.) De heer D. M. Fine (CM) l.ievr. G. M. Ettema-van der Zon (CF) De heer P. Schaap (Mag. Ill) Mevr. J. Vos-Steeenbergen (CF) Mej. A. van Gemert (KB) De heer G. Belanger (KA) Mevr. P. Meijer-Bakker (CF) Mevr. C. Dresselhuizen-Jacobsen (CF) Mej. A. Visser (Org.afd.) Mevr. M. H. ten Hope-Karssens (CF) De heer P. J. Oudejans (Verv.) Mevr. N. Verhagen-Karte (CF) Mej. H. Busselaar (CF) Mevr. W. Augustus-Meestcr KB) De heer W. Beverloo (Verv.) Mevr. A. Herens-Busch (CF) was, bleek uit de toespraak van de 80-jarige mevrouw Groen-de Vries, die de eerste werkgeefster van de jubilaris is geweest. Ze is haar oude bediende kennelijk altijd blij ven waarnemen, getuige de fraaie portefeuille, die zij hem nu aan bood. Gloedvolle toespraak Met een (hoe kan het anders!) gloedvolle toespraak, bood de heer H. Valk het Vererend Getuig schrift van de Maatschappij voor Handel en Nijverheid aan. De heer Brandsma belichtte ten slotte de rol van mevrouw Hali, die zich in het belang van de car rière van haar man ook de nodige opofferingen heeft getroost. Voor de heer Hali is deze dag een hoogtepunt geweest in zijn loopbaan. Een loopbaan, die hij als bediende in Amsterdam begon en die hem via het bedrijfsleidersschap in een filiaal te Haarlem en een te Amsterdam in 1955 voerde naar de functie van docent aan het Opleidingscentrum. Jubilaris en mevrouw Kleij poseren met vele belangstellenden voor het O.G.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 6