PMC-kampagne luidde volgende 75 jaar in Startschot op 14 mei Mopje Bijzonderheden Sf Klantenbinding canning Praktijk jh Lekke band AH-FLITSEN Een lid van de staf zegt geksche rend tegen een jongedame in de zaal: „Wat lopen hier toch een hoop A.H. mensen rond hé?" ,.]a mijnheer, maar dit is toch een Al- i bert Heijn feest". (Zwolle) VJ Na 11 pagina's verslagen over jubileumfeesten, nu een ander feest, nl. de P.M.C. U weet allen wat de P.M.C. is en hoe het werkt. Dat wisten de bedrijfsleiders die op maandag 14 mei j.l. in het Ontspanningsgebouw bijeen waren nog niet. De heer C. Govers. te stichten van A.H. klanten, die al hoewel losstaand van ons bedrijf, toch een sterke binding hiermede onder houdt. Met deze club helpen wij on ze klanten dus om sneller en gemak kelijker aan deze „Beter Leven" ar tikelen te komen tegen lagere prijzen dan ieder ooit voor mogelijk zou hou den. De heer Jansen onthulde weer iets meer van de grote lijnen van het nieuwe plan. Hij deed eerst de voornaamste bijzon derheden uit de doeken, waar na hij de vraag stelde: „Heb ben we dan nog niet genoeg clubs in Nederland?" Neen, Een karakteristieke houding van de heer Jansen tijdens zijn gloedvol be toog over de meest profijtelijke club in Nederland. beslist niet, want dit is de meest profijtelijke club in heel ons land omdat hij geen geld kost maar geld brengt. De P.M.C. werkt mee aan het Beter Leven van Uw cliënt. De heer A. Heijn Jzn. Om 14.45 uur opende de heer A. Heijn Jzn. de bijeenkomst en bracht de aanwezigen in herinnering de voorgaande gelegenheden waarbij eveneens alle B.L.'s in Zaandam wa ren en waar toen grote akties ont sluierd werden. De heer Heijn hield de spanning er nog wat in en gaf het woord over aan de heer J. Legerstee, die in zijn inleiding eerst een vijftal vor men van klantenbinding behandel de. Albert Heijn kon natuurlijk niet zonder meer een van deze systemen overnemen omdat het publiek nu eenmaal iets bijzonders verwacht. „Wij menen deze bijzondere vorm van klantenbinding te hebben ge vonden, een vorm die het grote publiek beslist zal grijpen". De j kunst was nu voor ons om dit I systeem te enten op het bestaan de spaarsysteem zodat onze trou we „zegelaars" en zij die het willen worden in ons nieuwe systeem een voortzetting kunnen zien van onze bestaande traditie. Er is nu namelijk besloten een club Slotwoord van de heer J. Legerstee. service in een zaak niet goed zijn. Mijne heren, verkoop alleen wat vers en 100 is. Zorg voor een prettige en vriendelijke sfeer in Uw winkels, want eigenlijk zijn deze punten klan tenbinders no. 1". De spanning bij de aanwezigen ontlaadde zich eerst goed, toen on der daverend applaus de koelkast werd binnengebracht. Na de Di- rektie en alle andere A.H.-ers met deze enorme originele stunt te hebben gefeliciteerd, gaf de heer Jansen de microfoon over aan de verkoopleider, de heer C. Govers. Deze wist in een stevig en helder betoog alle bijzonderheden betref fende de P.M.C. uit de doeken te doen, o.a. met behulp van enkele dia's. Hoewel hierna iedereen grondig was voorgelicht, bleek er na de pauze nog een grote serie vragen te wor den afgevuurd, die vlot en zake- lijk door de heer I C. Govers wer- den beant woord. Hierna sprak de f heer J. Legerstee «SBB het slotwoord uit v .y i-'-B waarin hij o.a. nog BBA het volgende op- merkte: „Zaan- dam kan dan nog |j| gSE zulke mooie sy- sternen van klan- BBSBk «""1 tenbinding uit- KËfc' A 11 1 denken, deze zullen vol- komen waarde- de elemen- taire beginselen A van ons A M te V Ml brengen. De mooi- M weggegooid geld, fwee stevige mannen brachten „het ding" binnen. Dit was als de sfeer en de het moment vlak voor de onthulling. Het enthousiasme uit de zaal gold niet alleen de prachtige koelkasten maar ook bovenstaande dame, die de heer Jansen behulpzaam was met het in- en uitpakken. Chauffeur, kunt U geen lekke band krijgen? Waarom? Anders is het feest zo gauw af gelopen. Roosendaal Een bekend beeld uit de winkels waar de koelkasten als model werden ge showd. Geïnteresseerde klanten onderwerpen de kast aan een critisch onder zoek. Een beeld van een gedeelte van de zaal tijdens de openingstoespraak van de heer A. Heijn Jzn.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 12