hengezins woningen Poelenburg Bartelson bezoekt Divisie-kantoor in Slotervaart te Amsterdam krijgt reeds gestalte Nieuw personeel produktiebedrijven kantoor 6 AH-FLITSEN Zo is de dag van Alva (1 april) weer tot het verleden en je loopt er telkens maar in zonder dat je er erg in hebt. Zo van: kijk nu eens, al de kippen zitten boven op 't nachthok, of: er is een zo goed als nieuwe Solex te koop voor 10 gulden. Maar er moet een grapje bij in het leven. Dat hebben wij op zaterdag 31 maart kunnen zien in het O.G. met Tele-Troef van Jan Blaaser en Joop Doderer. Dan komen de lachspieren nog eens lekker los, alles op zijn tijd. Het was inderdaad een mooie slot- avond van dit seizoen. En nu wachten wij maar rustig af wat er met het 75-jarig bestaan gaat ge beuren, want velen zien deze dag met de grootste spanning tege moet. Wij gaan maar kijken wat er alzo in het bedrijf is gebeurd. Bij de fam. G. Onrust is een dochter Hen- drientje geboren. Bij de fam. P. v. Galen zag dochter Agnes het le venslicht en bij de fam. Kok een dochter Karin en bij de fam. Nagy een zoon Johannes. Bij de fam. v. d. Stelt (Emb.) werd ook een dochter geboren. Wij feliciteren deze ouders met hun kinderen en hopen dat ze in de beste gezondheid mogen op groeien tot grote vreugde van hun ouders. Al deze ouders eten nu beschuit met muisjes. Op 1 april werd Mevrouw Klop pers 79 jaar, wij wensen haar nog vele goede jaren toe. De fam. de Jong was op 11 april 55 jaar getrouwd. Onze felicitatie ging gepaard met een mooie mand levensmiddelen. Op 1 mei hoopt de heer P. de Vries zijn 25-jarig zakenjubileum te vieren (kapitein motorboot A.H. I). En Mej. Titalahawa zal op 2 mei haar 7%-jarig zakenjubileum vieren. Wij blijven nog even in deze stem ming, want op de jubileumdag van ons bedrijf viert de heer W. Kleij zijn 25-jarig zakenjubileum; dus wel een bijzondere jubileumdag voor de jubilaris en dat op zo'n grote feestdag voor het gehele personeel. De heer v. d. Vlugt (W.K.) is op 4 april per K.L.M. naar Canada ge vlogen, want daar staat een meis je met open armen op hem te wachten. Voor zijn vertrek heb ik nog een onderhoud met Vlugt ge had, maar hij was vol goede moed wat natuurlijk begrijpelijk is. Wij wensen hem dan ook veel succes in zijn nieuwe vaderland. Na al deze wederwaardigheden gaan wij onze ziekenlijst eens be kijken. Wat Mej. T. Groothuesheit- kamp betreft, dit gaat veel beter en wel zo goed dat ze weer na ge ruime tijd voor halve dagen aan 't werk is gegaan, dus voor Truus weer een prettig idee. De heer De Jong (schilder) na de operatie weer aan 't werk getogen. De heer C. Velthuis moest worden opgenomen in het Gemeente Ziekenhuis voor een maagoperatie. Hij is nu weer thuis. Ook de heer Poulain (Emb.) moest voor een maagoperatie worden op genomen in het St. Jansziekenhuis maar dat is ook allemaal goed want hij ligt thuis beter te worden Mevrouw v. 't Kaar (gepens.) ligt al 5 weken in het St. Janszieken huis en moest op 31 maart daar haar verjaardag vieren, maar ze hoopt weer spoedig naar huis te gaan. De heer K. Groen (O.D.i loopt ook al weer vele weken wegens ziekte thuis en hij hoopt dan ook zelf weer spoedig het werk te her vatten. De heer J. M. Overmeer is na de operatie aan zijn knie weer wat aan het opknappen. De heer de Boer (K.B.) is nu voor halve dagen aan het werk gegaan. De heer De Goede (kaas) is nog steeds wegens ziekte thuis. De heer Bergh (C.M.is nu al vele weken wegens ziekte thuis en v/ij hopen voor hem op een spoedig herstel. Ook de heer Konings (W.K.) gaat heel langzaam vooruit, hier wordt ook het geduld op de proef gesteld. Mej. M. Strijp (S.K.B.) die opge nomen moest worden in het Ge meente Ziekenhuis, begint weer wat op te knappen. De heer S. Bakker (C.P.) is na zijn val weer goed aan 't opknappen; hij hoopt weer gauw het werk te kunnen hervatten. woonka ka me keuken berging slaapkamer begane grond De afmetingen van de eengezins- I woningen luiden als volgt: begane grond verdieping woonkamer keuken berging lengte gang 4.05 mx 4.70 m 3.10 mx 1.78 m 3.40 m x 1.78 m 4.26 m verdieping 3-pers. slaapkamer 4.70 n ouder slaapkamer 4.05 n slaapkamer 4.05 n wasruimte 1.21 n x 3.40 m x 2.63 m x 2.00 m x 1.90 m zeten met een dikke knie, weer aan het werk. Ook de heer J. Ka bel (C.M.) moest voor een opera tie worden opgenomen, maar het gaat goed, dus het zal wel spoedig werken geblazen zijn. De heer M. de Vries (Exp.) is al enige maanden thuis en moest wel opgenomen, maar dit is nog steeds niet gebeurd. De heer H. Binsbergen die al vele weken thuis is wegens ziekte, begint alweer met behulp van een stok wat te lopen. Ook de heer P. Kop (voor heen C.F.) begint toch weer wat op te knappen, maar hij heeft ook een „tot en met"-goede verzorging 1 Zoals U weet worden de bestaande rayons met aan het hoofd de rayonleider in de nieuwe organisatielijn samengevoegd tot Divisies met aan het hoofd een divisieieiaer. De eerste Divisie die gevormd werd in 1959 was de Divisie Supermarts. Mede door de groei van het aantal Supermarts was het nodig een apart Divisie-kantoor te stichten. De plaats voor deze nieuwe vestiging werd ge vonden in Slotervaart een van de tuinsteden van Amsterdam Tegenover onze Supermart aan de Joh. Huizingalaan krijgt het nieuwe Albert Heijn-gebouw reeds gestalte in de Adriana Nozeman- straat. 5^00 Hl- Maanden lang draaien daar reeds de betonmolens en werken nijvere arbeiders om het imposante ge bouw met een vloeroppervlakte van 5400 m- zo spoedig mogelijk gereed te hebben. Door de snelle groei van ons be drijf is het moeilijk om precies te vertellen hoe of de indeling zal van zgn vrouw, waarvoor hij ook j zijn Vast staa, dat de parterre heel dankbaar is. Een deputatie van het pers.fonds is op bezoek geweest bij de heer C. v. d. Vliet (Amsterdam), die ver pleegd wordt in een rusthuis in Wijk aan Zee. Wij hopen voor hem dat de gezondheid weer spoedig terug mag komen en onze beste wensen doen wij allen hierbij. De heer A. Pos moest worden op genomen in het W.G. in Amster dam en wij wensen hem het aller beste toe. Nu moet ik nog twee zieken vermelden, maar daar komt nog wat bij. De heer Best (schilder) was ziek en woont in Wormerveer, maar toen ik er heen ging op een woens dagmiddag, sneeuwde het zo. dat ik eerst de straat moest schoon vegen voordat ik binnen mocht ko men, want de sneeuwval hield maar niet op. Gelukkig dat de zoon des huizes zich over mij ontferm de. Zo beleef je van alles als je op bezoek gaat. Zo was het ook bij de heer J. Lagrand die nog steeds met zijn been in het gips loopt en dit nog wel even zal houden. Deze stond al voor het raam te kijken wie die sneeuwman wel was. Na het bezoek heb ik ook daar de straat met een schuiver netjes achtergelaten. Ik wil dan besluiten De heer Kroonenberg (S.B.) is met al degene die ziek zijn het al- na vele weken thuis te hebben ge- lerbeste toe te wensen. 2700 m2 groot is en de eerste verdieping eveneens 2700 m2. Het Divisiekantoor Supermarts en zo mogelijk het kantoor van de Divisie Amsterdam zullen hierin gehuisvest worden. De Divisiekan toren zullen bestaan uit een ruim te voor de divisie-leider met de diverse specialisten. Daarnaast wordt gedacht aan een ontvangst ruimte voor bezoekers en even tueel sollicitanten. Mini-supermart Supermart-bedrijfsleiders in op leiding en andere personeelsleden die een kursus meemaken kunnen praktische oefening verrichten in de MINI Supermart die voor op leidingsdoeleinden volledig zal worden ingericht, compleet met verwerkingsruimte voor groente en vlees. De nodige leslokalen en vergaderzalen zijn dan in ruime mate aanwezig. Indien mogelijk zal in dit pand ook een Centrale slagerij worden ondergebracht waarin het vlees voor de Amsterdamse Supermarts wordt klaargemaakt en verpakt. De toekomst zal ons leren in hoe verre dit laatste (gezien de vesti gingseisen) mogelijk is. In ons vorige nummer vertelden we iets over de woningen die ons bedrijf in het Kogerveld in de Poelenburg binnen afzien bare tijd ter beschikin.g heeft. De eengezinswoningen in de Poe lenburg komen het eerst gereed. De werkzaamheden in de nieuwe woonwijk schieten flink op. Ver wacht mag worden dat de eerste van de 18 woningen van dit type die voor A.H. bestemd zijn, in de maand juni van dit jaar opgele verd zullen worden. Met degenen die met succes naar de woningen hebben gedongen zijn al afspraken gemaakt. Wij heien welkom Mevr. E. H. W. Bakker- Erfman KB Mevr. H. v. Kooten-Wind CF Mej. L. Nannings SB Mej. A. de Bruin SB Mevr. M. J. Heijnis- Boekelaar CF Mevr. M. H. Snijder- Werkhoven KB Mevr. G. van Dam-Engelage KB Mevr. G. M. Bot-Scholten KB Mej. A. M. M. Laduc Centr. Mevr. Reurekas-Pr anger CF Mevr. M. Hiemstra-Heins CF Mej. J. Akker VA Dhr. H. J. A. van Dort Verv. Mej. M. Bakker CF Mevr. E. J. Eshuijs-Daenen CF Mevr. Zeulevoet- Doornspeek CF Mevr. G. Wolters- Stoelwinder CF Mevr. J. Zevenberg-Kersten KB Mej. T. Brevé CF Dhr. J. Brands Verv. Dhr. S. E. Larsen KA Mevr. M. G. Versteegh- van Wijngaarden KB Mevr. A. C. M. den Hartog- van Uden KB Dhr. C. Vermaas, Hollerith-afd. Mej. E. M. Meijer Credietafd. Mevr. M. I. E. Kerger. Hollerith-afd. Mej. T. A. A. Spelbos Kantine Mej. I. de jong Controle-afd. Dhr. P. T. v. d. Pal, Boekhouding Mej. R. Hempenius. Boekhouding Mej. A. Taai Hollerith-afd. Mej. M. FI. J. Rensen, Inkoop-afd. Mej. C. M. Gouweleeuw, Bouw-af d. Dhr. P. Bruijn Archief Dhr. J. W. A. van Eijk, Org. Bureau Dhr. H. F. Ketzer. A.fd. Grootverbruik Alevr. M. J. Kop Kantine Mevr. J. G. Taal-FIuisman. Correspondentie-afd. Robertus, z. van Mr. W. v. Scherpenseel (O.B. en O.l Irene, d. v. de heer T. Smout (loonafd.) Lajos Johannes, z. van de heer S. Nagy, VA. Hendrientje, d. van de heer G. Onrust, KB. Agnes, d. v. de heer P. v. Galen (arbeidstudie). Ingeborg, d. v. de heer D. Lieuwen (fil. bureau). Karin, d. v. de heer B. J. Kok, VA. Johanna, d. v. de heer A. Cuypers (VRIO). 4 nieuwe repen van 100 gram zullen binnenkort in de handel gebracht worden en wel in de volgende soorten: puur. melk, extra bitter en melk met hele hazelnoten. De modellen zijn in wezen onze bekende delicata-reep in vergrote vorm. De eerste verkoopberichten zijn zeer gunstig. Het ziet er dus naar uit, dat de artikelen een sukses zullen worden Zij vallen in een aantrekkelijke prijsklasse.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 6