600 deelnemers maart-toto Dubbele |iof van f IOO.- werd In zeven porties verdeeld Vervoer van vers vlees thans voor een groot deel in handen van A.H. fët ojp (&X -W-cadX ee*v ifp&Okódjt Ook «leze iimaml weer f§0 voor de goede oplossing- AH-FLITSEN Ook dit jaar ontving de redaktie weer een groot aantal foto's met diverse wijnopstellingen e.d. Op de foto boven ziet u hoe filiaal Zandvoort, Kerk straat. een aardige opstelling heeft gemaakt met druivensap. Op de foto onder ziet u hoe filiaal Emmen er in geslaagd is dit jaar zoveel wijn te verkopen. Voor deze toto stond maar liefst een bedrag van ƒ160,— in de pot, waarnaar pl.m. 600 personeelsleden een gooi hebben gedaan. Opnieuw was er geen enkele inzender die alle dertien vragen goed heeft beantwoord Wel zaten er twee oplossingen bij die in het geheel geen punt hebben ge haald. In feite is deze prestatie bijna even hoog aan te slaan als wanneer iemand alle dertien vragen goed zou beantwoorden. Hieruit blijkt gelijk nog eens over duidelijk dat de kansen in deze toto voor iedereen even groot zijn. Ook indien u nu niet in de prij zen bent gevallen, moet u toch de moed niet verliezen. Extra kans Bovendien geeft een regelmatige deelname nog eens een kans op de extra prijs na afloop van de ge hele serie. Iemand die b.v. gemid deld per toto 9 of 10 punten heeft behaald, dingt beslist mee naar de grote toto-pot van 200, Wij willen u niet langer in span ning laten en geven nu eerst de uitslag. Toto nr. 2: 10. x 11. x 12. x 13. x Hoeveel had u er goed? 3, 4 of 5 Jammer. Volgende keer meer suk- ses. Zoals gezegd, was er geen en kele inzending, die alle 13 vragen goed had, met 12 goede vragen was er evenmin een. Degenen die dus 11 vragen goed beantwoord hebben komen in aan merking voor de prijs van 160, Het vervoer van vers vlees van de vleesfabrieken in den lande naar onze Supermarts in de grote steden is thans voor een groot gedeelte in handen van A.H. Voor een goed begrip is het nodig te weten dat in ons land het transport van vers vlees in twee etappes verloopt. Van de fabriek, waar geslacht wordt, ven de cabine naar de gemeentelijke slachthuizen, gemonteerd waar de keuring plaats vindt, is de "'bflSeï-tem- eerste etappe. De tweede fase is het peratuur auto- trajekt slachthuisSupermart. Dit matisch op de transport blijft geschieden met kleine gewenste waar de houdt. Bij de aanschaf van de koelwa- gen heeft de overweging voorgezeten om De heer G. Voorn, de chauffeur van de vrachtauto, die voor vers vleesvervoer naar de supermarts is ingericht, staande bij zijn wagen. koelauto's. Thans is op de eerste etappe een speciaal voor vleesvervoer inge richte vrachtauto ingezet, waar door de aanvoerlijn van het zo ge wilde S.M.-artikel geheel door A.H.1 cle inkoop 'meêr j beweeglijkheid van handelen te geven. Immers, de af- deze speciaal voor dit doel gekon- hankelijkheid strueerde wagen de aanvoer van van diensten vers vlees overgenomen van de van andere ver firma die tot nu toe voor ons ver- voerders is nu voerde. De aanwinst heeft een nut- belangrijk gere- tige kapaciteit van 5 ton; hij, is duceerd. rondom geïsoleerd, terwijl een bo- Door de wagen eventueel ook wordt verzorgd. Aanwinst Sinds begin april heeft namelijk voor het traditio nele vervoer in te schakelen kan bovendien met kosten worden gewerkt. De chauffeur, de heer G. Voorn, be-1 schikt over een comfortabele moderne I cabine. Daar deze is uitgevoerd als frontcabine zijn er veiligheidsriemen in i aangebracht. Een primeur voor onze t transport-auto's. Behalve z'n normale werk, behoort ook tot zijn taak het bedienen en verzorgen van de speciale koel apparatuur plus het bijhouden van een administratievanzelfspre kend vraagt ook de hygiëne in de wagen de aandacht. De eerste tijd zal het vervoer geschie den in nauwe samenwerking met de afdeling inkoop, om de voor ons nieu we aspekten van dit gespecialiseerde goed te leren kennen. lagere j V s v m Aangezien er 7 gelukkigen zijn, wordt dit jier persoon 23,-. De prijswinnaars zijn: J. v. Welbergen, (S.M.B.L. in op leiding). A. Verwoolde, (5569, Deventer). J. B. A. v. Toren, (7344 A'dam). P. Scheerders, (Mil. dienst). R. Bonewit, (1002, Amsterdam). G. Jureka, (5556, Nijmegen). A. Koudstaal, (5627, Deventer). Van harte proficiat. Wij zullen u nog nader berichten wanneer deze prijs overhandigd zal worden. In elk geval zal het wel een dankbare aanvulling zijn voor uw vakantiebudget, en nu weer maar aan de slag voor het volgende probleem. Alvorens u de nieuwe opgave te geven willen wij eerst nog eens uw aan dacht vragen voor de spelregels. Het is ons namelijk gebleken, dat er vele inzendingen te laat zijn ontvangen, terwijl op andere weer de naam en de afzender ontbrak. Verspeel dus uw eigen kansen niet, maar lees de volgende spelregels goed. gave. Mocht de uitkering per persoon minder dan 5,be dragen, dan verschuift ook dit bedrag naar de volgende maand. Ieder personeelslid werkzaam in de filialen van Albert Heijn kan meedoen, mits het juiste totoformulier wordt gebruikt. Over de oplossingen wordt t niet gecorrespondeerd, zijn gesteld, dat W1J wilIen nog eens extra de na- De spelregels De jubileumtoto loopt van fe bruari t/m november 1962, dus in totaal 10 maal. Iedere maand opnieuw vindt U in Flitsen 13 vragen die U moet beantwoorden met ja of neen. Deze beantwoording is niet moeilijk en de kansen zijn voor iedereen gelijk, omdat de vragen zo vóór de datum van inzending het juiste antwoord nog niet bekend is. Teneinde deze vragen te kun nen beantwoorden is het no dig om het in Flitsen afge drukte totoformulier in te vul len door kruisjes in de kolom „ja" of „neen" te plaatsen. 4. Hebt U de kruisjes gezet Dan naam en filiaalnummer invullen. 5. Vervolgens zet U de kruisjes op dezelfde manier in de 2de reeks kolommen en knipt dit deel van het formulier af. 6. Het eerste deel stuurt U op naar Redaktie „A.H.-Flitsen", Westzijde 26, Zaandam. Alleen deze formulieren zijn geldig. Inzendingen op briefkaarten o.i.d. doen niet mee. 7. Het achterste gedeelte be houdt Uzelf ter kontrole. Be waar dit! 8. Let op de laatste datum van inzending. Inzendingen die na 10 mei 1962 te Zaandam bin nenkomen tellen beslist niet meer mee. De vorige keren moesten vele formulieren door te late in zending terzijde gelegd wor den. 9. De juiste oplossing en de uit slag worden in A.H.-Flitsen gepubliceerd. 10. Voor elke toto wordt een prijs van honderd gulden uitgeloofd. 80 hiervan wordt onder de inzenders met de juiste oplossing (dus 13 vragen goed) gelijkelijk ver deeld. De resterende 20 dus 20,gaat iedere maand in de Totopot. Deze pot wordt hoe langer hoe groter en wordt in decem ber gewonnen door de inzen der met het hoogste aantal punten, over de gehele wed strijd. Daarom is het zo be langrijk dat U iedere maand Uw oplossing instuurt. 11. Indien er in een bepaalde maand geen enkele inzending met 13 goed beantwoorde vra gen is, dan blijft de uitkering van 80,ook staan tot de volgende maand. In die maand wordt de uit te keren waar de dus 160,Zijn er in die tweede maand geen goede op lossingen, dan wordt de 160,verdeeld onder de in zenders met het hoogste aan tal punten van de laatste op druk erop vestigen dat het be langrijk is dat U iedere maand Uw TOTO-formulier inzendt. Naast de kans op de maandelijkse prijs van 80,wordt de grote totopot in december namelijk uit gekeerd aan de inzender met het hoogste aantal punten. Aan de hand van het strookje dat U maandelijks overhoudt, kunt U zelf Uw aantal goede punten vast stellen. Nieuwe opgave En nu de nieuwe opgave. Zoals U ziet zijn de vragen iedere maand steeds in dezelfde geest en is het praktisch onmogelijk om zeker te kunnen weten hoe het antwoord op een bepaalde vraag luidt. OPGAVE No. 3 1. Zullen in week 18 en 19 (sa men) meer dan 16 ideeën wor den ingezonden? 2. Zal de temperatuur op 11 mei in De Bilt hoger zijn dan 23 (gerekend tussen 8.00 en 18.00 uur) 3. Staan er op 11 mei meer dan 70 kursisten ingeschreven voor de kursus lakschilderen 4. Hadden er vorig jaar meer dan 225 filialen verplichte va kantiesluiting 5. Ligt er op 11 mei meer dan 740 ton kaas opgeslagen in het pakhuis te Zaandam? 6. Zenden er meer dan 650 per soneelsleden de jubileum-toto van april in? 7. Zijn er in 1961 meer dan 520 kursisten op de opleidings school te Zaandam geweest? 8. Verkoopt filiaal 7193 Renkum in week 19 meer plusartikelen dan filiaal 7265 Krommenie? 9. Is de koers van de AH-aan delen op 11 mei boven de 765 10. Is het verschil tussen het aan tal manlijke en vrouwelijke inzendingen aan deze toto meer dan 125? 11. Krijgt de afdeling leeggoed gemiddeld meer dan 2750 colli per dag te verwerken? 12. Is het aantal koppen koffie dat de heer Hermanides, onze koffie-inkoper en zijn mede werkers per dag gemiddeld proeven meer dan 115 kop pen? 13. Bedraagt het aantal kilome ters dat de auto's van Albert Heijn per week gemiddeld af leggen meer dan 9750 km Denkt U aan de inzendtermijn? Vóór 10 mei a.s.

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 4