M Schietwedstrijden van De Band Bartelson bezoekt Kienavond trok veel belangstelling Nieuws van Bridge-club „Albert Heijn" jrew gew Nieuw personeel produktiebedrijven kantoor Veel geschenken voor mevr. Ch. Clerc AH-FLITSEN Wij hebben uit de Nieuwjaars rede van Ir. W. A. Eggers ge hoord dat het jaar 1961 goed is geweest, dus dat is voor het jaar 1962 een goed vooruitzicht. Wij willen dan eerst namens onze gepensioneerden de Direktie heel hartelijk dank zeggen voor alles wat ze in het afgelopen jaar moch ten ontvangen. Laten wij met deze eerste Flitsen in 1962 met de big de berichten beginnen. Op 19 dec. '61 is de heer M. Boon 78 jaar geworden en op 28 jan. viert dit echtpaar hun 55-jarig huwelijksfeest (dan gaan de bruidsdagen in). Op 11 februari is de dag. Wij hopen dan ook dat U nog vele jaren voor elkaar en uw kinderen gespaard mag blijven en wensen U prettige dagen toe. Mej. E. Ekkeveld (K.B.) heeft op 10 januari de grote sprong ge waagd. Mevr. Ch. Cierk-Ofman was op 29 december 7% jaar in dienst. Mej. J. Mekkering (C.F.) nu me vrouw Huisman, is ook het huwe lijk ingegaan. En de heren D. Ab- bink en C. Koelemay zijn 12y2 jaar getrouwd geweest. De heer R. Postma (Vervoer) is ook ge trouwd. En als deze krant uitge komen is, heeft de heer J. Popping (K.B.) net 25 januari zijn 40-jarige huwelijksfeest gevierd. Al deze feestgangers namens ons allen hartelijk gefeliciteerd. Bij de fam. F. Blok (B.A.) werd een zoon, Reinier, geboren. Wij hopen dat deze zoon in de beste gezondheid mag opgroeien tot vreugde van zijn ouders. Onze fe licitatie. Wij hebben wel een druk jaar achter de rug wat de uitgaven be treft van ons Personeelsfonds. Maar daar zal ik in de volgende Flitsen een overzicht van geven, van onze ontvangsten en uitgaven. Gelukkig hebben wij weer velen kunnen helpen bij ziekte en vele andere omstandigheden. Mevr. L. Sjollema-Uythoven, voor juffrouw op de K.B., is op 23 jan. met de „Zuiderkruis" voor onbe paalde tijd naar haar zoon in Australië gegaan. Wij wensen haar goede reis en voor straks: een behouden thuiskomst. En maar genieten en wat een weder zien na zoveel jaren. Heel hartelijk dank voor de vele goede wensen die ik mocht ont vangen ook van Sonja uit Austra lië. Nu onze zieken. Wij hopen dat het nieuw begonnen jaar voor hen de gezondheid weer terug mag geven. De heer J. Lagrand (K.B.) zit nu al vier maanden met het been in het gips en er komen er nog wel een paar weken bij, maar de hu mor is gebleven en dat is gelukkig. De heer W. Luiten, die enkele weken moest worden opgenomen, is nu weer thuis. De heer P. Kop (C.F.) is na de operatie weer thuis. Wij hopen dat het nieuwe jaar voor hem wat meer vreugde mag brengen als het oude jaar. De heer M. de Vries is ook nog thuis en ook de heer Hendriks uit Hoorn, dat wil ook nog niet. De heer Groen (O.D.) is ook al enige weken met een zere voet thuis en onze heer E. Fez-de Pombrol is weer aan het werk gegaan na lange tijd ziek te zijn geweest. De heren A. de Laat en W. de Goede zijn ook wegens ziekte thuis. De heer M. Bergh (C.M.) gaat heel langzaam vooruit; laten wij hopen dat alles weer goed mag komen. Ook de heer F. Bruins (C.M.) is al enige weken thuis wegens ziek te. De heer H. Kroes die ook al enige maanden thuis is, gaat goed vooruit, maar geduld is wel ge wenst, en dat weet Henk ook wel. De heer S. Bakker die voor drie maanden geleden gevallen is in de C.F. gaat ook goed vooruit. De heer F. Konings (W.K.), die al enige weken ziek is, wensen wij ook een spoedige beterschap toe. Mevr. G. Schram moet ook een rustkuur ondergaan van zes we ken en er zijn er al drie van om, dus mevr. nog even doorzetten. De heer H. Binsbergen moest ook het bed houden wegens ziekte; het allerbeste toegewenst. Zo ziet en leest U wel, dat het allemaal nog geen rozengeur en maneschijn is in vele gezinnen. Daarom wensen wij al deze zieken het allerbeste toe en een spoedig herstel. Groot (K.B.) legde tweede prijs in de De lieer A. H beslag op de Zaterdag 23 december 1961 was het weer de dag waarop de bewakings- groep in het strijdperk moest treden om uit te maken, wie in de schiet wedstrijden, voor de tiende maal in successie georganiseerd door de reserve- politievereniging „De Band", de beker mee naar huis kon nemen. Er werd voor ons korps geschoten door de heren J. Hogendijk, A. Stens, H. van Urk, D. Abbink, J. Boon en J. E. ten Bos. Er werd volgens een nieuw sys teem geschoten, wat ons achteraf enige parten speelde. De regel luidde thans dat bij een gelijk aan tal punten het laatste, hoogste schot van de laatste schutter be sliste. Mentaal kon onze laatste schut ter het niet opbrengen. De uitslag was al gedeeltelijk bekend, toen de heer Hogendijk nog moest schieten. Bij zijn binnenkomst werd hem al gezegd „als U 52 pt. schiet is de beker binnen". Ja, al heb je z.g.a. geen zenuwen, blijf dan maar kalm, 51 pt. was het resultaat en we kwamen met een gelijk aantal punten 277 uit de bus als de A.I. A.I. bekerhouder Door de nieuwe puntentelling ech ter kwam de A.I. in het bezit van de beker, gevolgd door A.H. en ver achter ons liggend: 3. Reserve Pol. 263 pt.; 4. Sterel. Wech. 262 pt.; 5. P.T.T. 261 pt. en 6. Gem. Pol. 259 pt. Persoonlijk werd er ook nog om de eer gestreden, en daar kwam de heer Teeuwen A.I. met 58 pt. als eerste uit de bus, gevolgd door de heer Van Urk A.H. met 57 pt. door de fotoclub georganiseerde wedstrijd. 20 december j.l. hielden wij weer onze jaarlijkse kienavond om vele fraaie prijzen. De leden waren evenals vorige jaren in grote getale opgekomen en alhoewel er nog een paar plaatsen onbezet bleven, was de zaal toch zo goed als vol. Om even over achten opende de voorzitter, de heer A. H. Pilger, waarna het „concert" met de plankjes reeds begon. Dit hebben wij op deze avond nog vele malen tot grote ontsteltenis van onze trommelvliezen mogen horen, maar gelukkig bleek dit geen ernstige gevolgen opgeleverd te hebben. Honderd prijzen Al hadden wij dan plm. 100 prij zen, niet iedereen kon even ge lukkig naar huis gaan, want zo als U allen weet, is het een kans spel. Ook deze avond bleek, dat al had men nog maar één nummertje I door te strepen, dit lang niet altijd even vlot gebeurde; de buurman die op dat moment nog 6 num mers moest, kon zo degene met het „ene" nummertje nog wel overtroeven. Voor zover wij gehoord hebben, vielen de prijzen zeer in de smaak en we hebben dan ook besloten om het volgende jaar weer in de zelfde geest de prijzen aan te ko pen. Het bridge-seizoen is nu al weer een tijdje aan de gang, en naast de normale klub-kompetitie-avonden, hebben we een 3-tal leuke drives, t.w. de Jubileum-, St. Nikolaas- en Nieuwjaarsdrive, achter de rug. Deze waren stuk voor stuk erg gezellig en we zien er dan ook met genoegen op terug. Aan het hoofd van de stand zien we een paar bekende paren terug, terwijl het paar KeuneWals be slist beter kan dan de stand aan geeft. Een goed debuut maakt het paar Mevr. VermeerenBrederode, dat er ongetwijfeld wel zal komen, evenals de dames HekkertNolta. Voor allemaal geldt, veel trainen, vooral het uitspelen kan best een paar extra-uurtjes gebruiken. De totale stand luidt: 1. Vos Sr.—v. d. Hazel 56,675 2. Fam. Sturm 55,55 3. Richtervan Petten 55,42 4. Kosters Mevr. Delforno 54,92 5. Fam. v. d. Brink 52,04 6. Brederode- Mevr. Vermeeren 51,25 7. Dames Hekkert Nolta 51,19 aan direktie en personeel voor de bewezen attenties: Bij hun 12]/2-jarig huwelijksfeest, de heer en mevrouw Koelemaij: bij de geboorte van hun zoon, de heer en mevrouw Teeling: bij de geboorte van hun dochter, de heer en mevrouw van ilnen- Keune; bij hun huwelijk, de heer en mevr. Jongewaard-Klompmaker; bij de geboorte van hun zoon, de heer en mevrouw van der Stadt-Pfann; bij zijn benoeming tot chef. de heer F. Vermaat; bij zijn ziekte, de heer D. Bruin; bij hun huwelijk, de heer en mevr. Postma; bij de ziekte van zijn vrouw, de heer R. Tang bij de geboorte van hun zoon. de heer en mevrouw Blok. Namens de gepensioneerden dankt de heer M. Middelbeek de direktie en het personeelsfonds voor alle goede gaven, die zij het afge lopen jaar in zo ruime mate ont vingen. Maar niet alleen voor de mate riële zaken zijn zij dankbaar. Zij zijn ook erkentelijk voor het „ge voel nog ergens bij te horen", zo als de heer en mevrouw Land- Nieuwpoort schreven. 8. Drost— Mevr. van Petten 46,83 9. Fam. Vos 46,05 10. Keune—Wals 45,90 11. Groeneschey Mej. v. Wijngaarden 44,86 12. Dames Drost Mastik 44,83 13. v. LTnenv. Unen 42,56 Rest ons alle leden en hun familie een voorspoedig 1962 toe te wen sen, met alle mogelijke bridge- genoegens. 24 februari a.s. Eerste gecostumeerde carnavals-avond Hoewel de 24e februari nog ver weg schijnt, lijkt het ons hetjbeste, om U toch maar vast enigszins op de carnavals-avond voor te be reiden. We hebben ons namelijk voorge- nomen U te verzoeken om deze avond gekostumeerd en gemas kerd te willen deelnemen aan dit Feest der Zotheid. En aangezien we echt wel weten, dat zo'n kostuum tijd en geld kost (hoewel dit laatste erg mee valt, als U zelf draad en naald gaat hanteren), schrijven we U vast dit berichtje. We willen er een knal-avond van proberen te maken, die de avond van verleden jaar ver in de scha duw zal stellen. Medewerking nodig Maar daarvoor hebben we U aller medewerking nodig! We laten een bus terug naar Amsterdam rijden, want de avond duurt tot kwart voor twee. Het is dus wel zaak, dat we vroeg weten, wie van de partij wil zijn, wantbusje volen U bent te laat. Ditzelfde geldt voor de mensen, die van de andere kant komen, zoals Krommenie, Wor- merveer, Assendelft, Purmerend. Indien van die kant ook genoeg deelname komt, zullen we ook hen naar huis (niet voor de deur hoor!!) proberen te brengen. Deze avond brengt voor een aan tal personen bijzonder veel werk mee, werkt U dus mee, door met een prima humeur deel te nemen aan onze le gecostumeerde car navals-avond. Wij rekenen op U. Commissaris A. B. J. Prakken reikte na afloop de prijzen uit. Hij sprak de hoop uit dat een ander korps het volgend jaar de beker wint, daar de A.I. deze reeds 2 maal achter elkaar gewonnen heeft, en dan definitief in haar bezit komt. Een reden te meer, om ons beste beentje voor te zetten en mentaal sterker te worden. Dat kunnen we bereiken door gezamenlijk naar de wedstrijden te gaan en gelijk te schieten, dan komt het niet op één man aan. Wij heien welkom Mevr. Z. Henneke-Holkamp C.F. Mej. R. Smit V.A. Mevr, E. Stolp-Groot C.F. Mevr. M. F. Smit-Knaack C.F. Mevr. Blij-Wardenaar C.F. Mevr. H. G. Akkerman- Schaap C.F. Mej. S. Schothorst K.B. Dhr. A. Oostindiën C.M. Dhr. J. Speets V.A. Dhr. P. Bart V.A Mevr. W. B. Noorman- Bruil K.B. Mej. M. E. Snaterse K.B. Dhr. A. Stuiver K.A. Dhr. C. J. Besseling K.B. Mevr. J. C. de Koning- Schram V.A. Mevr. D. M. Benjamins- Wagenmakers C.F. Mevr. J. Bulstra-Dijkhorst C.F. Mevr. J. Vlas-Stiemer C.F. Mevr. E. M. Dovianus- Koppelrath C.F. Mevr. J. J. Vriesinga V.A. Mej. E. Ch. Kerkhof V.A. Mevr. W. C. van Spankeren- Spaink C.F. Mej. J. C. Kuipers V.A. Dhr. P. f. van Ammers V.A. Mevr. G. Bavelaars-Karssen K.B. Mevr. T. P. C. Meijer- van Gestel V.A. Mevr. E. Kaper-Boomkamp K.B. Mevr. B. G. M. Bes- de Jong Adm, Exp. Mevr. M. C. Langedijk- van Saane Bedr.bur. Dhr. J. Lantinga K.B. Mevr. J. Jaspers-Kraaij V.A. Mevr. G. L. C. H. Doff K.B. Mej. J. Lantinga V.A. Mej. A. J. Lantinga K.B. Mej. T. Pos V.A. Dhr. W. G. Kraag, Boekhoudafd. Mej. M. Hoekstra Inkoopadm. Dhr. H. Nat Fil. Adm. Dhr. J. de Wever P.Z. fil. Dhr. J. H. Goossens Org. Afd. Mej. E. Lagerweij Kantine Mej. J. M. L. de Vries, Fil. Adm. Op vrijdag 29 december was het zeven en een half jaar geleden, dat Ch. Clerc-Ofman in dienst trad bij ons bedrijf. Zij begon haar werkkring in de avonduren in de verpakkingsafde ling in de K.B., daarna C.F. en thans bij chef E. Vinke op de S.B. waar zij tesamen met mevrouw Kors de verpakkingsafd. schoon houdt. Een taak die haar uitste kend bevalt. Ir. W. A. Eggers sprak mevrouw Clerc-Ofman namens de direktie toe en overhandigde haar daarbij een polshorloge. Vervolgens sprak de heer A. Stens mede namens de heren J. Hekkert en E. Vinke, die beiden ziek wa ren, als vertegenwoordiger van de C.F. en sprak z'n waardering uit voor het werk door haar verricht en hopelijk nog lang zal blijven doen. Van de avonddames, die vertegen woordigd waren door de dames N. Kors en A. Eijkhoudt, mocht de jubilaresse een prachtige koffie molen in ontvangst nemen, die vergezeld ging I van een fraaie bos bloemen. Mej. H. van j Houts overhan digde namens het personeels fonds de ge bruikelijke en veloppe met in houd. Mej. G. Meijn bood haar 1 namens personeelszaken 'n bloem- stukje aan. De heer Van Rooijen merkte in zijn toespraak op dat het hem aangenaam getroffen had op zijn avondrondes steeds te constateren met hoeveel plezier deze twee da mes hun werk doen. Nadat men nog enige tijd gezellig bijeen geweest was ging men weer uiteen met de wetenschap dat een goede verstandhouding onderling belangrijk en aangenaam is. Ik zei alleen „Dag

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 4