Feestviering voor het gehele personeel in voorbereiding Spekulaas- wedsirijden In Tilburg ('t Zand) werd 11e AH-Supermart geopend 22 januari a.s. Start Omzet Prestatie Wedstrijd Belangrijk Het jubileum en AH-flitsen Uitslag kienwedstrijd Op 27 mei a.s.: 75 jaar Albert Heijn Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V., Zaandam Landelijke editie 19e Jaargang No. 1 - Januari 1962 Reeds lang voor de opening had zich een lange rij wachtenden gevormd. men. Ook voor deze dag is een fantastisch programma opgesteld, waarover wij nu verder nog zullen zwijgen. Geschenk Op deze bijeenkomst zal op sym bolische wijze ook het geschenk van het gezamenlijk personeel aan de direktie worden overhandigd. Op ad vies van de Stichting „Kunst en Be drijf'' is voor de realisering van dit geschenk kontakt opgenomen met de Haarlemse beeldhouwer Theo Mul der, die de distributietaak en de dy namiek van het bedrijf tot uitdruk king zal trachten te brengen. Van de vorderingen van deze kunstenaar hopen wij u op de hoogte te kunnen houden. Akties Het jubileum zal ook zijn stempel gaan drukken op de reclame- en verkoopaktiviteiten van dit jaar. De jubileum-akties beginnen reeds deze maand. De verkoopberichten zullen hieromtrent nadere bijzon derheden geven. Pers Ook op andere wijze zal de bui tenwereld over ons 75-jarig bedrijf geïnformeerd worden. Daartoe is op 10 januari te Zaandam een persconferentie gehouden, waar voor grote belangstelling bestond. Een receptie voor het bedrijfsle ven, die gehouden wordt in het Ontspanningsgebouw te Zaandam op maandag 28 mei a.s. zal het besluit vormen van de jubileum viering. Onze kienwedstrijd is ten einde. Voor de volledige uitslag ver wijzen wij naar pagina 2. De uitslag van de grote speculaas wedstrijd heeft in de meeste winnende filialen een personeelsavond tot ge volg gehad. Het is ondoenlijk om deze allemaal te publiceren. Wel weten we, dat de gezelligheid veelal evenredig is ge weest aan de grote aantallen specu laas die verkocht werden. Zo kregen wij van een der kam pioenen. nl. filiaal Damstraat te Utrecht, door middel van de heer P. A. Kayim een verslag hoe zij deze prijs in de wacht hadden gesleept. Van filiaal 706, Middenweg, Amster dam, zond de heer S. Spoelstra een zeer nauwkeurig verslag in wat er zich zo allemaal op deze personeels avond heeft afgespeeld. Op 4 januari j.l. herdacht Mej. Nelly Klerken uit Venlo als eerste vrouw in ons filiaalbedrijf haar 40-jarig jubileum. Op pag. 3 vindt u over dit jubileum een uitvoerige reportage. Op de foto hierboven feliciteert de heer Legerstee, direkteur verkoop, de jubilaresse. Weet u het nogMet deze handdruk feliciteerde onze direkteur verkoop, de heer J. Legerstee, de O.P.W.-kampioen 1961, de heer A. G. M. Beekman. De wedstrijd van het jaar, waar iedere AH-er steeds weer vol verwachting naar' uitziet, namelijk de Omzet Prestatie Wedstrijd begint op maandag 22 januari a.s. Zoals U elders in dit nummer kunt lezen zijn de factoren om dit jaar, dat in het teken staat van ons 75- jarig bestaan, extra hoge omzet ten te bereiken uitermate gunstig. Ieder jaar opnieuw is in de prak tijk overduidelijk bewezen, dat de O.P.W. rijke kansen aan alle teams biedt, die enthousiast en eensgezind hun filiaal naar een ereplaats willen voeren. Hierbij steeds de leuze voor ogen houden de „Er is altijd meer te verkopen". Hoe de wedstrijd precies in elkaar zit en welke prijzen U daarbij in de wacht kunt slepen, zult U deze week ongetwijfeld van uw bedrijfs leider te horen krijgen. De kampioensbeker van 1961 is zoals bekend in het bezit van de heer A. G. M. Beekman, die mo menteel in opleiding is voor SM BL. Het was vorig jaar dat hij met zijn team uit filiaal Slotlaan, Zeist, deze trophee wist te winnen. U kunt zelf een antwoord geven op de vraag in welke filialen de prijzen zullen vallen. De kansen zijn voor een ieder even groot. De redaktie wenst alle personeelsleden van harte een goe de start, een sportieve wedstrijd en een suksesvolle finish toe. Op pagina 4 van dit nummer staat een uitgebreid artikel over de nieuwe belastingregeling voor de werkende gehuwde vrouw. Hoewel het artikel tamelijk lang en de behandelde stof niet een voudig is, raden wij de belangheb benden aan het goed te lezen. Het is voor hen van groot belang! Woensdag 13 december opende AH zijn eerste Supermart Tilburg, in het nieuwe winkelcentrum ,,'t Zand". Lang voordat de heer J. v. Meer de zaak om 10 uur precies aan bedrijfsleider A. W. v. Vugt overdroeg, stond er reeds een flinke rij klanten te wachten, zoals U op de foto kunt zien. Met behulp van warme soep, ver snaperingen en lectuur werd de stemming buiten op een plezierig peil gehouden, terwijl de organi satie binnen, nadat de deuren wa ren geopend, eveneens bijzonder goed klopte. Unaniem was men van mening dat het een bijzonder mooie zaak is geworden met veel ruimte, prettig en overzichtelijk ingedeeld en zeer gezellig. Prestatie De heer Th. Daalhuysen en zijn medewerkers hebben gezien de krappe tijd van voorbereiding, een fantastische prestatie geleverd, de totale indruk was n.l. buitenge woon goed. 's Middags om 3 uur kwamen honderden kinderen kijken of zij de gelukkige bezitters zouden worden van de fiets, autopeds of rolschaatsen. Om de wachttijd te korten vorm den zij al gauw massale spreek koren die bij iedereen veel vrolijk heid veroorzaakten. De gelukkige winnaars konden nog dezelfde dag hun prijs in ont vangst nemen. Wij zijn er van overtuigd, dat ook dit filiaal, voor al als de nieuwe wijk geheel be woond is, een grote aanwinst voor ons bedrijf zal blijken te zijn. Op 27 mei a.s. bestaat ons bedrijf 75 jaar. Dit belang rijke jubileum zal vanzelfsprekend niet ongemerkt voor bijgaan. Er is een reeks van feestelijkheden vastgesteld waarvan zeven bijeenkomsten voor het gehele personeel de hoogtepunten zullen vormen. De redaktie van dit blad heeft zich al geruime tijd geleden be raden op de publicaties die aan het jubileum gewijd moeten wor den. Het resultaat van de plannen zult U in mei in uw brievenbus zien glijden. Er is veel stof voorhanden, maar de redaktie wil op de oude ren onder ons en speciaal op de ge- pensionneerden een beroep doen om uit hun lange bedrijfservaring ge beurtenissen of werkomstandighe den te willen meedelen. Deze vaak schijnbaar onbelang rijke dingen waren soms bepalend voor een bepaald tijdvak en in archieven zijn ze vaak niet terug te vinden. Als U iets weet, schrijft U dan aan: Redaktie „A.H. Flitsen" Postbus 33 ZAANDAM In een .gesprek met de heren H. K. Engel en H. Valk, die de gehele organisatie verzorgen, hebben wij ons een beeld kun nen vormen van de grote om vang, die dit geheel gaat aan nemen en van de vele zorgen, die aan de voorbereidingen moeten worden besteed. De achtergrond is: er moet feest zijn voor iedereen en dat betekent dat het voor winkels, kantoren en produktiebedrijven zal gaan om pl.m. 6000 personen. Hierin zijn ook de echtgenotes begrepen. Spreiding Om een echte feestviering tot stand te kunnen brengen, is 't on gewenst dit in één keer en op één plaats te doen. Daarom wordt de viering gespreid, waarvoor het volgende programma is opgesteld: 15 mei: Concertgebouw te Am sterdam en Schouwburg te Zwolle voor filiaal-personeel. 16 mei: Schouwburgen te Roosen daal en Sittard voor filiaal- personeel. 21 mei: Concertgebouw te Am sterdam voor filiaal- en kan toorpersoneel. 25 mei: Concertgebouw te Am sterdam voor het overige per soneel van kantoor en pro duktiebedrijven. Van deze zalen heeft het Con certgebouw te Amsterdam de grootste capaciteit. Er zullen daar telkens pl.m. 1500 gasten zijn. Programma De programma's, die ongeveer 2 uur 's middags aanvangen en ca. 9 uur 's avonds geëindigd zullen zijn, zijn in alle plaatsen vrijwel hetzelfde, 's Middags is er een grote show van de beste artisten, daarna ontvangt ieder een heerlijk lunchpakket en 's avonds wordt er gedanst. Voor de muziek zullen eerste klas orkesten zorgen. 79 bussen Interessante details zijn, dat alle deelnemers, die niet in de directe omgeving van de feestplaatsen wonen, per bus naar de feestzaal gebracht zullen worden en dat de filialen op „hun" feestdag de ge hele dag gesloten zullen zijn. Voor het vervoer zijn 79 bussen nodig, die gaan rijden volgens een dienst regeling, waaraan de heer Valk momenteel de laatste hand legt. Bij deze feesten zullen ook de ge- pensionneerden en de medewerkers van de buitendienst worden be trokken. O.P.W.-feest Een ander feestelijk hoogtepunt zal de bijeenkomst voor alle be drijfsleiders met hun echtgenotes in het Kurhaus te Scheveningen zijn op 22 mei. Het jaarlijkse O.P.W.-feest wordt hierin opgeno-

Personeelsbladen | 1962 | | pagina 1