Yi rome 2 AH-FLITSEN Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam ISe jaargang - No. 12 - Landelijke editie - Kerstmis 1961 Verantwoordelijk eindredakteur F. BRANDSMA, personeelschef filialen Redaktie: J. Lieffering In- en externe betrekkingen D. W. Lieuwen Filialenbureau J. J. M. v. d. Meer Personeelszaken H. van Petten Verkoop K. Romp Personeelszaken J. C. Voskamp Filialenbureau H. J. J. van Zijl Inkoop Inventaris Gehele of gedeeltelijke overname uit dit blad slechts geoor loofd na toestemming van Albert Heijn N.V. Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Industrie, Zaandam. 16. 17. JANUARI 2. De verkorte werkweek wordt, op basis van een rouleersys teem, definitief ingevoerd. 3. Filiaal Schoonhoven en het woonhuis van bedrijfsleider P. Parre lijden grote brand- en waterschade. Het pand bleef gespaard. 11. De heer J. Tromp wordt be drijfsleider te Amsterdam, Dotterbloemstraat, de heer J. J. Bakker te Terneuzen en de heer W. J. Schuurman te Arn hem, Sperwerstraat. 17. Te Zaandam komen alle B.L.'s bijeen om ingelicht te worden over de komende kien-aktie. De heer G. Heijn stelt een Opel Rekord beschikbaar voor de O.P.W. Gouden Pluspluim- winnaar 1960. (Filiaal Am stelveen, Pandwijcklaan o.l.v. de heer G. v. Eng) bekend ge maakt. 18. De heer J. D. v. d. Berge wordt bedrijfsleider van filiaal Hilversum, Havenstraat en de heer H. J. Huyer van filiaal Leerdam. 23. De heer A. W. Stoop krijgt de leiding van filiaal Nijmegen, Groenestraat. 24. De heer R. Haalboom wordt bedrijfsleider te Baarn. 31. De Gouden Pluim voor 1960 wordt uitgereikt aan filiaal Amstelveen, Randwijeklaan. In deze maand gaat een uitnodi ging uit naar alle bedrijfsleiders beneden 50 jaar om te solliciteren voor de opleiding van Supermart- bedrijfsleider. FEBRUARI 1. Start van de grote Kien-aktie. 2. Filiaal Rijswijk, Colijnlaan, geopend. Bedrijfsleider wordt de heer J. Oudijk. 6. De heer W. E. Bosch wordt benoemd tot bedrijfsleider van filiaal Amsterdam, Haarlem merstraat. 8. De Markthal te Den Bosch wordt geopend. De heer L. P. M. van Gils wordt bedrijfslei der. Het filiaal in de Hintha merstraat wordt opgeheven. 9. Filiaal Den Haag, Weissen- bruchstraat, als ZB heropend. Bedrijfsleider is de heer G. J. Polders. De heer Zevenhuizen wordt bedrijfsleider te Rotterdam, Statenweg. Te Hengelo wordt de eerste Opel uit de Kien-aktie uitge reikt. 15. De heer A. B. G. M. Janssen wordt bedrijfsleider van filiaal Den Haag, Laan van Meer- dervoort, de heer H. M. Stoof van filiaal Arnhem, Klaren- dalseweg en de heer J. v. d. Niet van filiaal Amsterdam, Overtoom 497. 16. Te Groningen wordt aan het Overwinningsplein een nieuwe ZB geopend. De heer A. Ste- renborg is met de leiding be last. 20. De heren A. J. M. van Pinxte- ren (Amersfoort, Leusder- weg), A. Swart (Utrecht, Pie- ter Breughelstraat) en B. H. van Tiel (Arnhem, v. Law. v. Pabststraat thans Ooster beek), vieren hun zilveren ju bileum. 23. In Hillegersberg wordt in een nieuw pand een ZB heropend. Het oude filiaal wordt opge heven. Bedrijfsleider wordt de heer A. Kunz. van Leeuwen wordt bedrijfs leider. De heer A. J. Vermey krijgt de leiding over filiaal Ant. Matthaeuslaan te Utrecht. 6. In Hotel Zeiler te Baarn be gint de basis-cursus in het ka der van de opleiding voor Su- permart-Bedrijfsleider. 7. De heer H. J. de Bleijker wordt bedrijfsleider te Venray en de heer L. v. d. Houdt te Am sterdam, Scheldestraat 100. 8. De heer P. E. Samuel wordt bedrijfsleider te Huizen en de heer J. J. Hens te Middelhar- nis. 9. De heer C. Spek krijgt de lei ding over het filiaal Rotter dam, Franselaan. 15. De Supermart Breda wordt geopend. Bedrijfsleider is de heer G. van Langeveld. De heer Stallmann wordt be drijfsleider van filiaal Utrecht, Sam. van Houtenstraat en de heer L. A. Vinke van filiaal St. Maartensdijk. 20. De heer J. Rood wordt be drijfsleider te Uitgeest. ma van filiaal Medemblik. 3. Filiaal Geldrop wordt als ZB heropend; de heer H. P. G. van Rijsingen blijft bedrijfs leider. 4. De heer J. M. Snepvangers wordt bedrijfsleider te Den Haag, Laan v. Meerdervoort. 6. De filialen te Nuth en Naar- den, Cattenhagenstraat, wor den opgeheven. 8. De heer A. G. F. Vergossen wordt belast met de leiding van filiaal Bleijerheide en de heer H. M. Driessen van fi liaal Brunssum, Rumpener- straat. 10. De heer C. Swartsenburg, be drijfsleider van SM Rotter dam, Nw. Binnenweg, is 25 jaar in dienst van het bedrijf. De heer B. A. M. Trienekens wordt bedrijfsleider van filiaal Amsterdam, Kattenburger plein. In Enkhuizen wordt in een nieuw pand een ZB geopend. Het oude filiaal wordt geslo ten. De bedrijfsleider hiervan de heer S. Jorritsma, wordt belast met de leiding van de nieuwe zaak. Aan 't Admiraalsplein te Dor drecht wordt eveneens een nieuwe ZB geopend. Hier wordt de heer J. J. Wulms be drijfsleider. Filiaal Eindhoven, Bosdijk, wordt als ZB heropend. Be drijfsleider blijft de heer A. H. J. v. d. Putten. Het 10-jarig bestaan van het Opleidingscentrum wordt her dacht met een reünie van de deelnemers aan de eerste kur- sus. De heer H. Meinen wordt bedrijfsleider van filiaal Bus- sum, Nassaulaan. De heer J. van Veen wordt be last met de leiding van filiaal Naaldwijk. De heer J. B. A. van Tooren wordt bedrijfsleider van filiaal Amsterdam, Schippersgracht. 29. De heer J. E. Berkhoff wordt belast met de leiding van fi liaal Nijmegen, Burgh. v. d. Berghstraat. De heer Th. 18. 24. jaar aan het bedrijf verbon den. De heer C. F. Ooteman wordt bedrijfsleider te Edam. 15. Filiaal Maastricht, Brugstr., wordt als ZB heropend. Be drijfsleider blijft de heer M. J. H. Timmermans. 16. Filiaal Arnhem, Ketelstraat, eveneens als ZB heropend. Be drijfsleider blijft de heer J. Holtman. 27. De heer A. H. van Roon wordt bedrijfsleider te IJmuiden en de heer J. C. Bruin te Castri- cum. 28. O.P.W.-dag 1961. De wissel beker komt in handen van de heer A. G. M. Beekman te Zeist. De door de heer G. Heijn Opel Rekord valt ten deel aan de heer J. M. Maas te Valkenswaard. De heer C. F. v. Asselt wordt bedrijfsleider van filiaal Am sterdam, Jan Evertsenstraat, en de heer D. v. d. Bosch van filiaal Voorburg, Br. Ingen- hoeslaan. 29. De heer P. G. J. v. d. Berg, bedrijfsleider van filiaal Haar lem, Grote Houtstraat, viert zijn zilveren jubileum. De heer C. J. van Hoof wordt bedrijfsleider te Steenbergen. JULI 3. De heer P. G. J. v. d. Berg neemt officieel de leiding over van SM Haarlem, Grote Hout straat. 4. Dag van de Beste Prestatie Verkopers en Verkoopsters 1961. De heer J. J. Havermans wordt bedrijfsleider te Dongen en de heer A. P. Borsje te Vlaardingen, Liesveld. 5. De heer F. M. N. Tünnissen wordt belast met de leiding van filiaal Amsterdam, Ro zengracht. 6. De bedrijfsleider te Hooge- veen, de heer P. Duerink, is 25 jaar aan het bedrijf ver bonden. 13. Filiaal Sluis wordt als ZB her opend. Bedrijfsleider wordt de heer B. H. van Tiel. 28. De heer F. Ganltema wordt belast met de leiding van fi liaal Leeuwarden, Nieuwestad. 30. De heer H. Nijborg wordt be drijfsleider te Groningen, He restraat. De heer A. Hofman gaat met pensioen. De heer A. M. C. v. d. Weyden wordt belast met de leiding van SM Rotterdam, Slinge. SEPTEMBER 7. Filiaal Gi-oningen, Herestraat, wordt als ZB heropend. Be drijfsleider blijft de heer H. Nijborg. 18. Met ingang van heden wordt aan het personeel, beneden de functie van bedrijfsleider, een wasgeldvergoeding verstrekt. De heer L. de Jonge wordt be drijfsleider te Aalsmeer. 20. Filiaal Castricum wordt als ZB heropend. Bedrijfsleider blijft de heer J. C. Bruin. 22. De heer J. Sanou, tot voor en kele jaren bedrijfsleider van filiaal Amsterdam, Katten burgerplein, overlijdt na een ziekbed van enige jaren. MAART In De Bilt wordt een nieuw filiaal geopend. De heer C. D. 21. De heer L. J. Hermans wordt belast met de leiding van fi liaal Dinteloord. 23. De heer J. J. Allis wordt be drijfsleider te Den Haag, Wit te de Withstraat. De heer A. J. Zwarts (Am sterdam, P. C. Hooftstraat, thans Allebéplein) viert zijn zilveren jubileum. 27. De heer T. Post wordt be drijfsleider van filiaal Amster dam, Postjesweg en de heer G. J. Rijn van filiaal Delft, Jacob Gerritstraat. 29. De heer J. de Voogd, Delft, Fred. Hendrikstraat, viert zijn 40-jarig jubileum. APRIL 12. 15. De heer J. M. J. Folst wordt belast met de leiding van fi liaal Dordrecht, Voorstraat en de heer J. P. Fait van filiaal Voorburg, Prinses Marianne- laan. Filiaal Amsterdam, 2e Wete ringdwarsstraat, wordt opge heven. 18. De heer W. H. Verbruggen wordt bedrijfsleider van filiaal Eindhoven, Hobbemastraat. 19. JJe heer H. Valk, die deze dag 65 jaar wordt, draagt zijn funktie als reklamechef over aan de heer A. B. Fienieg en blijft zelf als reklame-advi- seur nog aan het bedrijf ver bonden. De heer G. van Olst wordt benoemd tot productie chef van de reklame-afdeling. 24. De heer K. Dorsman wordt belast met de leiding over de SM, Burg. de Vlugtlaan te Amsterdam. De heer S. de Vries, onder- direkteur van ons bedrijf, overlijdt. Filiaal Veghel wordt heropend als ZB Bedrijfsleider blijft de heer L. J. Creemers. 29. De filialen Alkmaar, Fnidsen en Amsterdam, Weesperzijde, worden gesloten. MEI 2. De heer P. C. J. Leegwater wordt bedrijfsleider van filiaal Amsterdam, Woutertje Pie- tersestraat en de heer K. Gou- 27. Hurkmans krijgt wegens ge zondheidsredenen een admini stratieve werkkring. 30. De heer J. J. F. Snepvangers wordt bedrijfsleider te Roo sendaal. De heer L. H. Maas te Amsterdam, Lange Leid- sedwarsstraat en de heer P. Menkveld van filiaal Amster dam, Halvemaansteeg. 31. In Boxtel wordt in een ander pand een ZB geopend. De be drijfsleider van de gesloten bedieningszaak krijgt de lei ding over de nieuwe ZB. De heer W. de Graaff wordt bedrijfsleider te Schiebroek. De heer D. Schooneveld te Amsterdam, van Ostadestraat en de heer G. Hoonhorst van filiaal Enschede, Maanstraat. In deze maand wordt gestart met de verkoop van nylons jolie ma dame en van rolfilms. JUNI 1. Jonkheer Six van Hillegom, Commissaris van onze N.V., overlijdt als gevolg van een noodlottig ongeval. De heer J. Aarten te Doorn viert zijn zilveren jubileum. De heer J. B. Albers wordt bedrijfsleider te Arnhem, Beethovenlaan. 6. De heer G. W. C. van der Leen krijgt de leiding van fi liaal Amsterdam, Const. Huy- gensstraat. 7. De heer M. Bakker wordt be drijfsleider te Haarlem, Mar- nixstraat. 12. De heer H. M. M. van Griens- ven wordt belast met de lei ding van filiaal Amersfoort, Langestraat. De heer H. D. Holtman gaat met pensioen. De heer G. v. d. Wolf krijgt de leiding van filiaal Bever wijk. 13. De heer H. G. Rohof wordt bedrijfsleider van filiaal Al melo en de heer J. Poelman van filiaal Delft, Vrouwjut- tenland. 14. De heer J. D. Korzilius, be drijfsleider van filiaal Am sterdam, Marathonweg, is 40 opend. Bedrijfsleider blijft de heer J. P. Verheule. 14. De heer J. W. Kok wordt be drijfsleider te Den Haag, Ja- vastraat. 17. De heer C. M. R. v. Splunter krijgt de leiding over filiaal Den Helder, van Galenstraat. 20. De heer J. J. Admiraal, be drijfsleider te Scheveningen. viert zijn zilveren jubileum. De heer Th. Linnekamp krijgt de leiding van filiaal Amster dam, P. C. Hooftstraat. 25. De heer A. Gründmann wordt belast met de leiding van fi liaal Hilversum, Kerkstraat. De heer G. C. H. M. van Cam- penhout van filiaal Helmond, Markt. De heer G. Bouwmans gaat met pensioen. 26. De heer J. Meester wordt be drijfsleider te Zeist, Slotlaan. De heer H. M. Stoof te Arn hem, Hommelstraat. 31. De heer Th. Edellijn krijgt de leiding van filiaal Arnhem, Klarendalseweg. AUGUSTUS 7. De heer P. L. C. van Hoof wordt bedrijfsleider te Gelder- malsen. 9. Aan het August Allebéplein te Amsterdam wordt een nieuwe ZB geopend. De heer A. J. Zwarts wordt belast met de leiding. De heer B. Heistek wordt be last met de leiding van filiaal Rotterdam, Jonker Fransstr. 10. De heer J. J. in 't Hout wordt bedrijfsleider te Arnhem, v. Law. v. Pabststraat. 15. De heer R. G. Buist krijgt de leiding van filiaal Oud-Beijer- land. 16. Mej. A. de Kok overlijdt als gevolg van een noodlottig on geval. 23. De heer L. A. M. Pleunis wordt bedrijfsleider te Sas van Gent. 24. De heer J. Strumpel is 40 jaar aan het bedrijf verbonden. Hij bereikt deze dag tevens de pensioengerechtigde leeftijd. Te Oosterbeek wordt in een ander pand een nieuwe ZB ge- 17. 26. OKTOBER De heer B. A. J. Esters, be drijfsleider van filiaal Arn hem, Drieslag, is 25 jaar aan het bedrijf verbonden. In de filialen begint de wed strijd „de caissière van het jaar". De heer F. van Oosten wordt bedrijfsleider te Amsterdam, Heisteeg. De heer Smit wordt be drijfsleider te Naarden, Lamb. Hor tensiuslaan Te Amstelveen worden de fi lialen Dorpsstraat, Keizer Ka- relweg en Nw. Karselaan ge sloten. 18. De grootste SM van ons be drijf wordt geopend te Am stelveen aan het Binnenhof. Bedrijfsleider is de heer J. Joustra. De heer T. van Grunsven, be drijfsleider te Vught, viert zijn zilveren jubileum. De heer H. Janssen, bedrijfs leider van filiaal Amsterdam, Hoofdweg, is 40 jaar aan het bedrijf verbonden. De heer H. Spaargaren wordt bedrijfsleider van filiaal Am sterdam, Amstelveenseweg. NOVEMBER De heer M. den Ambtman, districtsleider Oost, wordt te Amsterdam gehuldigd wegens zijn 25-jarig dienstjubileum. De heer M. Neuhaus krijgt de leiding van filiaal Amster dam, v. Baerlestraat 168 13. De heer J. A. Phaff, bedrijfs leider filiaal Utrecht, Poort straat, overleden. Onder leiding van de heer L. M. de Haas start de Divisie Utrecht. 14. De bedrijfsleider van filiaal Amsterdam, Churchilllaan, de heer J. Geijtenbeek, overleden. De heer P. Prins wordt be drijfsleider te Hippolytushoef. De heer J. Schill wordt belast met de leiding van filiaal Am sterdam, Churchilllaan. De heer P. Francken, bedrijfs leider van filiaal Den Haag, Valkenbosplein, is 25 jaar aan het bedrijf verbonden. 22. In Bellevue te Amsterdam strijden 160 caissières om de ere-titel „de caissière van het jaar". Winnares wordt mej. Greet Uyttenbroek, filiaal Schiebroek, Peppelweg. Ge volgd door mej. Antje Wester hof uit Sneek als no. 2 en mej. Betty van Amerongen uit fi liaal Baarn als no. 3. 23. De heer C. Munnik wordt be drijfsleider te Amsterdam, Adm. de Ruijterweg hoek Van Speijkstraat. 29. Filiaal Oosterhout wordt als ZB heropend. De heer J. C. van Hoof blijft bedrijfsleider. DECEMBER De heer J. v. d. Bosch, be drijfsleider te Putten, is 25 jaar in dienst van het bedrijf. 13. Te Tilburg wordt de 11e Su- perMart geopend. Bedrijfslei der wordt de heer A. W. van Vugt. Filiaal Amsterdam, Kinker straat, wordt als ZB heropend. De heer M. van Leuven blijft bedrijfsleider. 15. 16.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 2