Fikse beloning voor goed idee Exira (dubbele) kwariaalbeloning Verblifa won tafelbiljart-wedstrijden Vele geschenken bij koperen jubileum Nieuw personeel kantoor produktiebedrijven Mevr. C. A. de Haas-Selioltz in de bloemen gezet De 10.000ste smaaktest in 1961 AH-FLiTSEN 3 Met de lieve som van f 320,— in zijn zak verliet de heer P. van Gogh van de chocolade-afdeling de speciale ideeënbusbijeen komst op 26 oktober 1961. Een tikkeltje verbouwereerd nog. Hij had helemaal niet gedacht dat het idee dat hij in april had inge stuurd en waarvoor hij al een beloning had gekregen van 160,- nog kans zou maken op de extra (dubbele) kwartaalbeloning. Maar hij profiteerde van de be- naam heeft staan. Spreker gaf als paling in het ideeënbusreglement zijn overtuiging dat juist degenen dat zowel het hoogste als het op die direkt bij het werk betrokken één na hoogst beloonde idee van zijn, het in hun macht hebben om een kwartaal nog gedurende ne- via de ideeënbus bij te dragen tot gen maanden dus 3 kwartalen kanshebber blijft op de extra be loning die ieder kwartaal wordt uitgereikt. In totaal kreeg de heer de efficiëntie. ,,Hoe uitgekiend machines ook kunnen zijn, het is een vaststaand feit, dat de bedieners (sters) er al- Van Gogli dus f 480,voor een tijd wel iets aan kunnen verbete- in wezen doodeenvoudig idee, dat j ren' notabene maar zijdelings betrek king had op zijn eigen werk. „Zeer verdienstelijk" zei de heer P. C. Vink dan ook in zijn toe spraak tot de ideeënbuswinnaar, die nu al 4 beloonde ideeën op zijn Kantoor ordners staan als soldaten in 't gelid woordeloos, vol met woorden op formulieren, aan bureaus werken klerken mieren schrijven doen zij ogenschijnlijk met pen tekens doelloos, met het doel gegevens in mappen heden verleden toekomst het leven goed zo en wil ik ook begeren mateloos, met mate feiten in registers vergaren sparen dood B. S. Vervolgens kreeg de hoofdchef, de heer J. W. Hekkert, in bijzijn van de chef de heer J. Sondij, de gele genheid om de enveloppe met 320,te overhandigen. De heer P. van Gogli (r.) kan met reden lachen. Hoofdchef W. Hek kert heeft hem zo juist f 320,over handigd voor een goed idee. Links de heer J. Sondij. Het spande in het O.G. toen daar de biljartwedstrijden van de ontspannings vereniging werden gehouden. Zaterdagmiddag 21 oktober vonden de tafelbiljart-wedstrijden plaats om de wisselprijs, uitgeloofd door de Ontspanningsvereni ging A.H. Na een kort openingswoord door de voorzitter der Ontspannings Vereniging, werd de leiding over deze wedstrijden in handen gele van de heer A. Brinkkemper van P. Schoen. Donderdag 2 november j.l. vierde de heer A. Castelein, hoofd chef van de K.B., z'n 12^-jarig zakenjubileum. Op 15-jarige leeftijd begon hij zijn loopbaan in de bakkerswereld. Door in de avonduren cursussen te volgen was het hem mogelijk nog een jaar te studeren aan het Station voor Maalderij en Bakkerij te Wageningen. chefs overhandigde Mej. E. Koers de jubilaris een bloemstuk. Ten slotte verraste de heer A. v. d. Brink de jubilaris met een kistje sigaren namens het bakkerij-per soneel en de heer Sj. Vos namens het personeelfonds een enveloppe met inhoud. Hierna bedankte de heer Castelein ieder voor de vele hartelijke woor den en de cadeaux. Na deze studie werd de heer Castelein chef van de Coöpe- ratieve Brood- en Banketbak- kerij te Doetin- "3 chem, resp. te Deventer.Daar- na trad de heer Castelein bij A.H. in dienst als hoofdchef van de K.B. De bakkerij-afdeling dus. Ir. VV. A. Eggers sprak de jubila ris op deze dag toe, waarbij hij hem een autoklokje overhandigde en hem prees voor de wijze waar- |n aanwezigheid van haar echtgenoot en twee dochters is op op hij in de ontwikkeling van ons i l lu i n k a bedrijf bijdraagt. dinsdag 1U oktober j.l. in het (J.b-. gehuldigd mevrouw C,. A. de Vervolgens nam de heer P. C. Vink Haas-Scholtz. Het was n.l. 7 '/2 jaar geleden dat zij 's avonds bij het woord. Mede namens de hoofd- A,ber( He|jn begQn werken Na loting werd eerst de partij A.H.Pieter Schoen gespeeld. Deze eindigde in een gelijk spel, ieder 6 punten. De 2e partij tussen Pieter Schoen en Verblifa, eindig de eveneens onbeslist (66). Ten slotte moesten A.H. en Ver blifa de laatste wedstrijd spelen, waaruit blijken zou wie over alle wedstrijden winnaar werd. Eerst zag het er naar uit, dat ook deze partij beide verenigingen 6 punten zou opleveren. Dit werd niet be waarheid. Albert Heijn kon slecht 5 punten veroveren, waardoor Ver blifa winnaar werd. Met een totaal van 13 punten ging deze vereni ging met de wisselprijs en een le prijs naar huis. Pieter Schoen kreeg met 12 pun ten de 2e prijs en Albert Heijn met 11 punten de 3e prijs. Het was een spannende driekamp. Aan publieke belangstelling ont brak het zeker niet. Voor persoonlijke prijzen had Ver blifa voor 4 mooie gedecoreerde koektrommels gezorgd. Voor de vulling met speculaas zorgde Al- bert Heijn. De fa. Pieter Schoen Maarten, z. v. M. Schipper had bussen verf en lakken en te- (L.F.) vens ballpoints en asbakjes be- Mario, d. v. M. C. Bayens schikbaar gesteld. (inkoop adm.) Harjan, z. v. P. A. M. Hof- kens (adm. contr.) Woutertje, z. v. F. Kleij- medewerking, zing (afd. prospecting) Peter, z. v. A. Verhoeven Tevens sprak een woord van dank (Bouw afd.) de heer Snijder (Verblifa) voor de Anton, z. v. A. A. Koop- prettige verhouding tussen de 3 man (bedr. bureau) Marion, d. v. J. Broek verenigingen en de gastvrijheid (K.B.) door A.H. geboden. Na uitreiking van de prijzen dank te de heer Brinkkemper de spelers, tellers en marqueurs voor de pret- Wij heten welkom Dhr. G. Wesling Factuurafd. Mej. C. Kraag Filialenbureau Mej. M. Bakker Hollerith-afd. Mej. J. E. M. de Bree, Filialenbur. Dhr. B. B. v. d. Puttelaar, Org.bureau Dhr. A. G. ter Schure, Ass. Inkoop wijnen Dhr. P. P. Brasser, Ass. Inkoop papier Dhr. H. Bobeldijk Emb. Dhr. C. Ch. Hazenbroek Emb. Dhr. J. Toereppel Mag. III Dhr. A. B. L. de Vlugt WK Dhr. J. Bielsma Mag. III Dhr. H. Dob Emb. Dhr. J. A. Joosten Lab. Dhr. P. Schurer Lab. Mej. H. A. E. Jansen, Techn. bur. Mej. G. C. Boon Emb. Dhr. J. Zwuup Mag. Ill Dhr. D. Peperkamp Emb. Mej. A. Daele CF Mevr. E. Kaper-Boomkamp KB Dhr. A. L. Kruithof WK Dhr. C. Klopper VA Mej. B. Kooiker KB Mevr. G. Siebeling- van Ooijen CF Mevr. M. Doeves-Peer CF Mevr. J. Schröder-Cok SB Mevr. A. G. Debrichy-Gauw, VA Mevr. N. Douma-Aris VA Mevr. A. Schaut-de Leeuw, KB Mevr. S. M. Coné- van Bemmelen KB Mevr. W. Hooijboer- Kronenburg KB Mevr. J. Ortelee-Bouten KB Mevr. B. Weening-Heinkens, VA Mevr. T. J. Maatjes- v. d. Ploeg KB Dhr. K. de Vries KB Mevr. M. J. Langereis-Buis, KB Mej. A. Brouwers KB Mevr. A. J. Zondervan- Veldman Mevr. M. Lesage-Dolsma Mevr. E. Cammenga- Zuidema Mevr. A. D. Abcouwer- V er heul CF Mevr. P. Brochard-Wezel KB Dhr. J. J. Gevers Mag. I Mevr. C. H. de Vries- Zwaan KB Mevr. P. J. Stork-de Groot KB Mevr. K. H. van Marm- Elderman KB Mevr. C. Bou-Henneken CF Mevr. E. Braspenning-V ink KB Mevr. T. Voorhaar-Dijkema. KB Mevr. P. A. Kornet-van Zijl. LF Mej. N. A. v. d. Maar CF Mej. C. J. M. van Weerden, CF Mevr. T. Derks-de Vries CF Mevr. A. van Putten- Janbroes KB Mej. T. M. Blok KB Mevr. G. van Hootne- Scheerhoon CF KB K.B. KB Er waren enkele sprekers. Ir. W. A. Eggers complimenteerde mevr. De Haas het eerst. Spreker liet zich lovend uit over haar werk en De heer M. H. de Vries feliciteert mevrouw de Haas. Links op de achter grond haar echtgenoot en rechts haar twee dochters. haar plichtsbetrachting. De direk- te chef van de jubilaresse, de heer M. H. de Vries sloot zich bij deze woorden aan en prees haar „tech nische feeling". Namens de afde ling kreeg zij van mej. J. Schaap en de heer G. Brehler een kran- tenbak aangeboden, waarmede zij zich zeer ingenomen toonde. Een bloemstukje behoorde ook tot het afdelingscadeau. Bovendien verraste mevrouw L. de Weerd-Oe haar nog met de enve loppe van het personeelsfonds. Als laatste in de rij kwam mej. G. Meijn de jubilaresse huldigen met een bos bloemen van de afde ling personeelszaken. Joke de Looze (17) krijgt van de heer G. Hartsuiker een attentie. De heer W. J. S. Bos (l.) heeft er plezier in. Op vrijdagmorgen 10 november j.l. werd op het laboratorium Joke de Looze van de verpakkingsafdeling in het zonnetje gezet. Ze trof het dat zij de tienduizendste smaakproef van dit jaar kreeg voorgelegd. Iedere week worden er namelijk aan ca. 70 personen van de produktiebedrijven verschillende monsters van artikelen die hier worden gemaakt of gemaakt gaan worden, ter keuring gegeven. De heer G. Hartsuiker, hoofd van trouw haar medewerking aan dit het Laboratorium, was er zelf om belangrijke werk had verleend. Be- aan de 17-jarige Joke een attentie langrijk omdat het doel van de te overhandigen, naast de banket- smaaktesten is na te gaan of re- staaf die alle deelnemers ter ge- ceptwijzigingen verantwoord inge- legenheid van het heugelijke feit voerd kunnen worden en om te on- was uitgereikt. derzoeken of een nieuw artikel in Hij zei het prettig te vinden dat de smaak van het publiek valt. zij het respectabele aantal had vol- j Joke, die twee jaar op de V.A. gemaakt. Spreker prees haar om- werkt, was erg blfl met het pak- dat ze altijd met vele anderen zo ketje. „Leuk", zei ze.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 3