de opening O WAS T Een bijzonder grappige foto tijdens de dropping. De drukte bij de check-outs een kwartier na de opening. Het receptenrek heeft wel belangstelling. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam lSe jaargang - No. 10 - Landelijke editie - November 1961 Verantwoordelijk eindredakteur F. BRANDSMA, personeelschef filialen Redaktie J. Lieffering In- en externe betrekkingen D. W. Lieuwen Filialenbureau J. J. M. v. d. Meer Personeelszaken H. van Petten Verkoop K. Romp Personeelszaken J. C. Voskamp Filialenbureau H. J. J. van Zijl Inkoop Inventaris Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Industrie, Zaandam. In het gewoel der grote mensen zag zij toch kans een prijs te bemachtigen. Een kijkje bij de check-outs. Onze banketbakker de heer van Veen in actie. Nadat de heer J. Joustra de deuren geopend had, stroomden de eerste klanten binnen. Charmante Vierhand-feeën presen- I Zaterdags 3 dagen na de opening kwamen de prijzen letterlijk uit de lucht teerden chocolaadjes en sigaretten, vallen. Daar de droppingsplaats met opzet niet bekend werd gemaakt, had terwijl Maggi gul soep uitdeelde. het talrijke publiek zich over het gehele Shopping Center verspreid. Hier de drukte vlak voor onze zaak. llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Daar gaat ie lllllllllllllllllllllllllllllllllllltllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllUlllllllllllllllllllllHllllllllllllllllllllllll Een gedeelte van de wijnhoek. De enigszins van de winkel gescheiden ruimte waar tabaksartikelen, pockets en tijdschriften en de schoenreparatie-afdeling zijn ondergebracht, had al direct veel belangstelling. Het personeel werd getracteerd voor zij de enorme drukte tegemoet traden.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 2