U kunt er wellicht een T. V. mee winnen Los nog even de puzzel van deze maand op! J' Vorig probleem: Dit is de uitslag Feest Lange Burchtstraat, Nijmegen 6 AH-FLITSEN THEEKAMPIOEN norFii Fit. 37 Mevr. Luycx- van Schaik 4-6 565 Me]. W. Kuppeveld 4-6 636 Bed. C. Donkersteeg 18-6 703 Mej. A. Geilswijk 18.6 326 Mej. L. M. J. de Jong 18.6 Res.-chef S. van Hoof 18-6 279 Bedrijfsleider J. J. L. Tromp 25-6 627 Mej. A. Lensink 25-6 182 Bed. G. A. Lamers 25-6 703 Mej. P. C. Kortekaas 25-6 A, HET IS WEER zover, de koffers worden gepakt, de plan nen zijn gereed en weldra zullen we allen weer starten om te genieten van een welverdiende rust. We kunnen eens iets ders doen dan het dagelijkse werk. Toch komt aan die vakantie ook ■weer een einde en dan volgt al gauw de dag waarop wij in som mige filialen persoonlijk de prij zen komen overhandigen aan de winnaars (winnaressen) van onze grote pröbletoienaktie. Op onderstaande globale kaart van Nederland staan de plaatsen aangegeven, die betrekking heb ben op de puzzel, van de maand. Ze moeten eruit Tijdens stadsfeesten in Zaandam werd de koffiebar van de Snpermart tijdelijk omgetoverd in een Zaanse koffiebar. Op bovenstaande foto ziet U het re sultaat van dit stukje vakwerk. Zowel de verkoopster, die U op de achtergrond ziet, als enige caissières, waren ter gelegenheid van deze feesten in de traditionele Zaanse klederdracht gestoken. jolie Madame Zoals U op pagina 1 kunt lezen heeft A.H. een nieuwe nylon in Nederland geïntroduceerd. Op onderstaande foto ziet U de op stelling van nylons in één van onze Supermarts. In deze zeer overzichtelijke standaard kunnen onze vrouwelijke klanten rustig de kous van haar keuze uitzoeken. Ons vorig probleem noodzaakte ons lot het nauwkeurig naslaan van de prachtige cadeaulijst, een op zichzelf prettige bezigheid-, die ons tevens nog eens liet zien welke waardevolle cadeaux er regelmatig ie verdienen zijn. Wij brachten de afbeelding van 5 van deze cadeaux in Flitsen waarin achtereenvolgens de pun- tenwaarde en de verkoopprijs moest worden bepaald. De uit slag luidt als volgt: 1. 2270 26,75 Rotan stoel 2. 4675 55,Horloge 3. 2035 23,95 Thermoskan 4. 6375 75,— Scheer- 5. 550 f 6,50 Theepot 15905 187,20 Ze moeten er uit, dat televisie toestel, die bromfiets, die fiets enz. Welnu, daarom deze aand een vakantieprobleem. U ziet in Flitsen afgedrukt een kaart van Nederland, op deze kaart zijn 23 van onze filialen aangegeven met een nummer. Als u deze nummers onder el kaar zet en de plaats invult waar deze filialen gevestigd zijn dan vormen de eerste letters van deze plaatsnamen mits in goe de volgorde gesteld, een vakan tie-slagzin. In goede richting Aan u de taak om uw geogra fische kennis te toetsen. De redaktie begreep dat dit uiter aard niet gemakkelijk zou zijn en daarom hebben wij achter de nummers reeds een toelichting vermeld die U in de goede rich ting kan helpen. 1. Opdiepen 2. Papierfabriek 3. Garnizoensplaats 4. Dekens 5. Flipje 6. Oesters 7. Dit filiaal is via een nieuwe brug bereikbaar 8. AKU fabriek 9. Filiaal 508 10. Bloemenkwekerijen 11. Met een „r" lijkt 't op lachen 12. Ligt tussen Nijkerk en Har derwijk 13. Het „speet" ons 14. Kaas 15. Luiheid past hier niet 16. Als je de laatste letter in een ,,d" verandert is 't niet slecht. 17. Aan de Vecht 18. Derde T.H. 19. Gazelle 20. Hotel de Wereld 21. Plaats zonder burgemeester 22. Drommedaris 23. Eiermijn U ziet het, dank zij de aanwijzingen valt het nog niet erg mee. Een echt leuk vakantieprobleempje om zo 's avonds voor het naar bed gaan nog even op te lossen-!! Waarde p. punt 187,20 15905 0,012. Ook deze maand is de tussenprijs er uit! Het bedrag groot 15,00 wordt een dezer dagen toege stuurd aan mej. R. Schuur, uit fil. 601, Venlo. Denkt u er om! Het einde na dert Iedereen kan altijd mee doen, ook al liebt u vakan tie. Hier ziet u het trotse team van filiaal Valkenswaard en de Opel, die op 29 juni jl. door de heer Valk aan de bedrijfsleider werd overgedragen, 's Avonds gaven ook de rayonleider, de heer Rommertz en zijn echtgenote Een spectaculair stuk van het vuurwerk, dat op vrijdagavond 30 juni j.l. een waterfeest op de Voorzaan besloot, acte de presence, toen dit heugelijke feit feestelijk werd gevierd en de auto door het personeel werd inge dronken. De heer Maas en zijn echt genote willen hierbij nog eens har telijk danlc zeggen voor de vele spon tane reacties die ze hebben ontvan- gen. Filiaalno.: Dit is de slagzin van het vakan tieprobleem Het team van filiaal Lange Burcht- straat te Nijmegen xverd O.P.W.- Theekampioen.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 6