Filiaal Slotlaan O.P.W.-triomfator fMètHUWDh V% Landskampioenschap naar Zeisi Vakantie AH-FLITSEN 3 De kaas- en vleeswarenafdeling in filiaal Slotlaan in vol bedrijf. GEDURENDE 4 MAANDEN heeft men in filiaal Zeist eendrachtig gewerkt voor het bereiken van een zo goed mogelijk resultaat in de O.P.W. Bedrijfsleider A. G. M. Beekman en zijn team hebben voortdurend iedere verkoopmogelijkheid en elke kans op klantenbinding voor 100 benut. Stoutste dromen Hoewel men in dit filiaal misschien alleen in de stoutste dromen aan de Zilveren Beker heeft gedacht, is het er dan toch van ge komen. De heer Beekman, die in opleiding gaat voor Supermart Be drijfsleider heeft met deze prestatie zijn loopbaan in Zeist op een wel bijzonder schitterende wijze afgesloten. g aan tafel zat het kampioenspaac stil te kijken naar de zilveren W.-beker, terwijl onze personeelschef, de heer F. Brandsma, de gebeurtenissen op het toneel met belangstelling volgt. Op Zonder actetas zegd hadden we ongeveer op een onze vraag hoe het allemaal ic"le vieJde gerekend. zijn werk was gegaan ant woordde de heer Beekman: ..We wisten dat in de week van 1 juni de uitslag van de O.P.W. zou moeten komen en eerlijk ge- 5-5: René Abel, zoon van W. de Graaf, Amsterdam, B.L. fil. 346. 8-5: Debora, dochter van I. de Kraker-de Kunder, Slie- drecht, fil. 101. 8-5: Ellen, dochter van A. H. J. v. d. Putten-Mulder, Eind hoven, fil. 107. 8-5: Hans, zoon van A. Tromp- Kooy, Loenen, fil. 70. 20-5: Frank, zoon van L. Her mans-Meesters, Dinteloord, B.L. fil. 223. 22-5: Stef Henricus Maria, zoon van T. Kuipers-Beers, Ob- dam. Etaleur. 23-5: Betty Wilma, dochter van H. Fritsma-Kuiper, Kam pen, fil. 620. 31-5: Jeanneke, dochter van J. Akkermans-v. Goethem, Kerkrade, B.L. fil. 641. 6-6: Wilma, dochter van E. Schooneveld-v. Rosmalen, Amsterdam, fil. 345 B.L. 7-6: Paul, zoon van J. W. A. v Belkum-v. d. Zon, Wasse naar, fil. 572. 8-6: Mar ja, dochter van J. Poel- man-Komejan, Delft, B.L. fü. 260. 14-6: Aaltje, dochter van G. Vaatstra-Schripsema, Delf zijl, B.L. fil. 618. Het is nu volop vakantie en ook vele A.H.-ers zullen dit jaar on getwijfeld hun vrije dagen in het buitenland doorbrengen. Indien u dan in de gelegenheid bent om levensmiddelenbedrijven te bezoeken, zult u deze winkels waarschijnlijk kritischer bekijken dan anderen. Mogelijk ziet u iets interessants, dat ook voor uw col lega's van belang kan zijn. Wij verzoeken u dan even een briefje te schrijven aan de redaktie van Flitsen. Ook foto's zijn welkom. Wij zul len gaarne een plaatsje inruimen. Toen dan ook onze rayonleider de heer W. f. DE JONG, donderdags zonder actetas het filiaal binnen kwam, wist ik meteen dat er iets bijzonders aan de hand was. Na een spervuur van vragen zakte hij gedeeltelijk door de mand met de woorden: ,,Laat in elk geval maar gebakjes aanrukken, want de uit slag is ondenvegj' Steeds spannender Toen wisten we dus dat er in elk geval een 4e prijs in zat. U kunt begrijpen dat het toen met het verstrijken van de minuten steeds spannender begon te worden. Ein delijk om plm. 10.45 uur kwam er een postbode met een telegram dat door verkoper Verhoek „in de dubbele" naar mij werd toege bracht. Wat zou het zijn? Een be richt dat we de derde of mis schien zelfs een tweede prijs hadden behaald? Ik las de tekst van het telegram: „Kampioen van Nederland in de O.P.W. Onze hartelijke ge lukwensen", en U kunt het geloven of niet, maar ik ben er een hele tijd stil van ge weest, omdat ik het gewoon niet kon geloven. De eerste felicitatie van mijn rayonlei der maakte me echter klaar wakker en het personeel werd uiteraard gelijk het telegram in handen geduwd. We hebben toen een schone jas aange trokken en voor allemaal een corsage gekocht. De klanten in de winkel „proefden" als het ware dat er iets bijzonder was en de hele middag moes ten we steeds tekst en uitleg geven. Feestavond Nog dezelfde avond hebben we een prachtige feestavond in el kaar gezet". Hoewel uw verslaggever achteraf eigenlijk wel had kunnen nagaan wat het antwoord zou zijn, heeft hij toch de volgende vraag ge steld: „Waaraan heeft U naar uw mening dit sukses te danken?" „Kort samengevat", meende de heer Beekman, „dat het opbouwen van een homogeen, enthousiast team de meest belangrijke faktor is voor het goed funktioneren van een fi liaal om tot succes te komen. Hierdoor immers zal de klant ook in een Z.B. de prettige en gezellige sfeer herkennen en zich op haar gemak voelen. Verder streven we er voort durend naar onder alle om standigheden steeds de best mogelijke service te verle nen". Tenslotte merkte de heer Beekman op dat het fan tastische A.H.-kienspel enorm goed is ingeslagen en beslist een fikse duw in de goede richting heeft gegeven. Steun Wij zijn toen even gaan praten met mevrouw Beekman, die aan het team veel morele en daad werkelijke steun heeft gegeven. Vooral op zaterdagmiddag kunt U haar regelmatig in de zaak aan treffen. Vol trots liet ze ons in haar gezellig ingerichte kamer de 6 blauwe wandborden zien. Van haar vernamen wij dat de heer Beekman naast zijn grootste hob by: Albert Heijn, toch ook nog voldoende tijd weet te vinden voor zijn vrouw en 3 kinderen, de na tuur, klassieke muziek, vaklitera tuur, kursus groente en fruit, een oorlogsroman en het sparen voor een „lelijk eendje". Van het extra O.P.W.-geld werd echter geen spatbord voor dit eendje ge kocht, maar een kostuum. Beneden in het filiaal liepen we tegen rayonleider W. J. de Jong op en uiteraard maakten we van deze gelegenheid gebruik door een klein interview af te nemen. En wij werden kernachtig te woord gestaan. „Ik vind het jaarlijks weer een buitengewoon sportieve wedstrijd, waar naast de mid delen van Zaandam de spirit van de bedrijfsleider tot uiting komt. Voor ons is het dan geen probleem meer om te kunnen zien wie hoger op de „albert heijnse trap" probeert te komen dan zijn kollega's in de omgeving", zegt de heer De Jong waarderend. Alles voor elkaar over „In dit geval sprak het A.H.-kien spel natuurlijk ook een hartig woordje mee. Maar toch ben ik van mening, dat als er hier in Zeist niet zo'n prima teamgeest en een grote interesse voor het werk zou bestaan, de kampioen ergens anders zou zijn gekozen. Ook moeten wij beslist niet uit het oog verliezen dat men in dit filiaal werkelijk alles voor elkaar over heeft. En dit laatste met het organisatievermogen van de be drijfsleider is dan ook de oorzaak van het feit, dat ik werkelijk op recht blij ben, dat ik een kam pioen van de O.P.W. in mijn rayon mag hebben", zegt de heer De Jong vol trots. Prijzenregen Het is trouwens geen onbekend verschijnsel voor hem dat er prij zen en prijsjes vallen. Onlangs kwam dat nog eens duidelijk aan het licht met fil. 232, A. Mayer- laan. Er werden maar liefst en kele O.P.W.-prijzen, een PIus- pluïm en een Plusprijs veroverd. Ongelofelijk „De B.L. stond er zo rustig bij, maar ik trilde op m'n benen", zei le bediende Van Ginkel toen wij hem vroegen naar zijn eerste re actie toen het grote nieuws be kend werd gemaakt. „Ik had gehoopt op een 3e of 4e prijs, maar dit had ik nooit dur ven hopen. Wei wil ik nog even memoreren, dat wij nooit kam pioen waren geworden, als de he ren Beekman en Lohman ons niet hadden aangemoedigd. Trouwen De le cassière mej. Drost was er ook beduusd van. Ofschoor haar hobby le zen is vult zij haar boeken kast nog niet met haar extra uitkering aan. „Ik moet spa ren voor mijn trouwen", zegt ze glunderend, „en dan is niets je te veel". Twee meisjes voor de vleeswaren hebben ook hun beste beentje voor gezet. Jenny van Impelen en C. Claudemans hebben ondanks hun hobbies (sport en duo-lid van een Vespa-club) bergen verzet. „Maar een eerste prijs nee, dat werd in die spannende tijd nog maar als een onbereikbaar ideaal beschouwd. „Met zo veel mogelijk service ge ven hoopte ik een 8ste prijs te behalen", vertelt mej. Jansen ons. „Van onze beloning heb ik fijn enkele kledingstukken gekocht. Wel ben ik blij, dat ik nu na het harde werken eindelijk weer eens iets aan mijn sport kan gaan doen". En dat kunnen wij begrij pen! De heren Eikelkamp, Korzelius en Verhoek bleven daar natuurlijk niet bij achter. Bü .Verkopen, ■sH 'j'g-iB^frretda aanvullen en voorkomend te genover de klanten zijn" was hun pa rool. En ze heb ben er wat mee bereikt. Niet alleen het kam pioenschap, maar ook nog De heer Verhoek een gramo£oon. plaat en attributen, welke een mens nu echt eens van een ex traatje kan gaan kopen, behoorde bij het sukses. daar had ik op ■-» telt vervanger Lohman ons. - bekend zou fêW a worden ge- 'AiTf- maakt zat ik in Ik vond het SSjw daarom dan ook enorm sympathiek, dat ik 's mor gens direct door de rayon- en be drijfsleider van het kampioens filiaal werd opgebeld. En ook ben ik 's avonds met alle anderen op het overwin ningsfeest geweest. Met de heer Van Ginkel heb ik in nauwe sa menwerking 4 weken dit filiaal alleen „gerund" en U kunt van mij aannemen, dat ik aan die O.P.W.-tijd in Zeist de beste her inneringen heb bewaard", voltooit de heer Lohman zijn relaas. Snelheid, afwisseling Of het komt omdat motorrij den bij haar verloofde ach terop, haar hob by is en Zeist daarom de O.P.W. gewon nen heeft, we ten wij niet. In ^ji" 3 ÜL i ieder geval staan snelheid en afwisseling wel in nauw ver band met het werk van de ambu lante verkoopster mej. M. Lies hout. Gedurende 8 weken heeft ze in de Slotlaan gewerkt. En hard! Haar voldoening in het bereikte resultaat wordt zeker nog gecom pleteerd door de aanschaf van enkele mooie opera-gramofoon- platen. Ginkel en Eikelkamp. 20-5: G. v. d. Vusse-G. Kruizin- ga, fil. 253. 25-5: L. Holterman-N. Bakker, fil. 343. 26-5: B. A. Michels-H. J. Vlas, fil. 99. 26-5: Henk Kip-J. Matthijsse, fil. 23. 30-5: H. H. Derksen-M. de Graaf, fil. 561. 31-5: J. v. d. Ing-T. v. d. Pouw Kraan, fil. 572. 2-6: T. Kiewiet-O. Burghraëf, fil. 618. 3-6: J. P. Fait-A. v. d. Houdt, fil. 153 B.L. 4-6: C. B. v. Woerden-S. O. Hartikainen, fil. 180. 6-6: J. v. d. Boomen-R. Maas, res. chef en fil. 514. 7-6: M. de Reus-W. M. de Vliegh, fil. 532. 10-6: H. H. Timmerman-Ina Her mine v. Gerritsen, fil. 185. 13-6: A. Rossel-L. Daemen, fil. 601. 14-6: B. Chrispijn-D. Meyvogel, fil. 572. 15-6: B. Veldhuis-T. Freyêe, fil. 265. 15-6: A. Ossenblok-J. H. Hoo- gendoorn, fil. 705. 16-6: T. G. de Visser-A. Heij- dens, fil. 608. 17-6: C. H. Koolmoes-A. de Jong, fil. 02 slager. 21-6: H. v. Eijk-T. Jansen, fil. 640. 21-6: K. Struik-B. v. Garderen, fil. 597. 22-6: Henk Redel-W. E. de Jong, fil. 603. 22-6: G. Ch. v. Huyssteden-A. v. d. Mey, fil. 521. 5 4-6: L. Kraak-L. Maasbacli, fil. 507. 9-6: G. Vis-Th. v. Hezel, fil. 522. 4-7: M. Voss-F. Vergossen B.L,. fil. 513 en 184. 6-7: J. v. Holland-S. G. v. Roe kei, fil. 582. 7-7: C. F. Ooteman-E. A. M. Galesloot, fil. 36 B.L. en fil. 611. 7-7: J. G. M. Stallmann-W. H. E. Vockine, fil. 364 B.L. 7-7: G. v. Wynen-B. v. d. Meer, fil. 266. 8-7: T. Schefman-H. den Bley- ker B.L., fil. 92. 11-7: J. v. d. Corput-R. v. Rijs- bergen, fil. 165. 12-7J. Schornagel-T. Gouwe leeuw, fil. 531.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 3